Setari Cookie-uri

nepotrivit sau poate ?

E o situatie destul de ciudata... Tipu e singur (bine pana aici) , e cu vreo 10 ani mai mare ca mine (dar mie imi place ) ne intelegem bine, imi place mult mult ... problema e ca e instructorul meu de conducere :| oare chiar nu am nici o sansa sa fie ceva? cum pot sa ii dau de inteles k imi place fara sa ma scoata din masina sau sa imi puna o frana deaia brusca?? :))) chiar nu am nici o idee cum "sa ma bag in seama":| ceva sugestii?
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 02:15
De la: kudyka_ta, la data 2010-07-10 02:15:25E o situatie destul de ciudata... Tipu e singur (bine pana aici) , e cu vreo 10 ani mai mare ca mine (dar mie imi place ) ne intelegem bine, imi place mult mult ... problema e ca e instructorul meu de conducere :| oare chiar nu am nici o sansa sa fie ceva? cum pot sa ii dau de inteles k imi place fara sa ma scoata din masina sau sa imi puna o frana deaia brusca?? :))) chiar nu am nici o idee cum "sa ma bag in seama":| ceva sugestii?




recunosc ca am ramas masca thuamneee... e ceva cu intimitatea asta !!! o fi interiorul masinii de vina???
anastasia_m
Postat pe 10 Iulie 2010 08:05
Cred ca poti sa-i acaparezi atentia daca te infingi intr-un pom cu masina
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 09:01
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 09:01:00Cred ca poti sa-i acaparezi atentia daca te infingi intr-un pom cu masina



pai nu are cum !!!!!!!!! ea accelereaza ......da omu apasa rau pe frana .... dupe care o da afara din masina!!!!!!!!!! dragoste unilaterala...........da cu nabadai
anastasia_m
Postat pe 10 Iulie 2010 09:05
"cum pot sa ii dau de inteles k imi place fara sa ma scoata din masina sau sa imi puna o frana deaia brusca??"

Uite "deaia" e mai bine sa-i spui cand nu sunteti in masina! Ce poate sa-ti faca daca nu esti in masina?Sa-ti "deie" un branci poate
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 09:12
ziceam si eu ca ala ar fi cel mai rau caz...
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 12:35
chiar poate fi asa rau?
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 12:36
frate, zi-i direct daca vrea sa mearga undeva mai tarziu [la un suc], ce planuri are, etc

pff
w_a_s_p
Postat pe 10 Iulie 2010 12:38
ii aiurea ca vreau o relatie cu el? cam asta credeti?
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 12:42
nu e mai nimic aiurea. dupa ce terminati orele de instructie zi'i daca are timp sa bea o cafea, ca iti face placere compania lui. dar fii tare si sigura pe tine, nu te rusina, sa nu creada ca te'ai udat toata cand i'ai facut invitatia. si daca nu se poate spune'i ca nu e nici o problema, ca aveai ceva timp liber si ca ti'ar fi placut sa il petreci cu el, dar ca nu e nici o problema si ca o lasi pe alta data. fii tare si sigura pe tine!!!!
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 12:58
deci sa ma abtin pana termin orele? ...
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:02
aoileu ... nu e aiurea! doar ce ti-am zis sa il inviti undeva, mai repede, pana nu termini scoala
w_a_s_p
Postat pe 10 Iulie 2010 13:02
De la: kudyka_ta, la data 2010-07-10 13:02:07deci sa ma abtin pana termin orele? ...


NU. cand termini ora de condus, intreba-l daca are timp sa bea o cafea ceva.
w_a_s_p
Postat pe 10 Iulie 2010 13:03
ai inteles gresit. am zis si eu la fel, cand termini in ziua respectiva cu instructia baga mare. nu'l lasa dupa ce termini scoala, mai bine bati fierul cat e cald.
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:06
mi-ar placea foarte mult ... numai ca mi un pic frica... daca nu o sa fie prea entuziasmat de idee si dupa aia o sa fie mai rece cu mine? la ore ii foarte de treaba... povestim de toate, radem... e calm si are rabdare ... nu a urlat niciodata la mn sau sa se supere... cum sa imi dau seama daca ar fi totusi interesat? inainte sa dau cu bata in balta...
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:10
De la: kudyka_ta, la data 2010-07-10 13:10:22mi-ar placea foarte mult ... numai ca mi un pic frica... daca nu o sa fie prea entuziasmat de idee si dupa aia o sa fie mai rece cu mine? la ore ii foarte de treaba... povestim de toate, radem... e calm si are rabdare ... nu a urlat niciodata la mn sau sa se supere... cum sa imi dau seama daca ar fi totusi interesat? inainte sa dau cu bata in balta...


deja radeti, vb, va simtiti bine - intreaba-l si gata, nu are de ce sa isi schimbe atitudinea fata de tine daca nu e interesat.

dar, stii sigur ca e singur?
w_a_s_p
Postat pe 10 Iulie 2010 13:12
pai lam intrebat odata ce planuri are pentru vara ... si a zis ca nu crede ca merge niciunde pentru ca are multe nunti ... si iam zis, mai in gluma, k lasa ca o sa iti vina si tie la nunta si a zis k mai este pana la nunta lui k nu are cu cine deocamdata si neo intrerupt discutia telefonu si nu am mai reluat...
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:18
dar de ce crezi ca invitandu'l al o cafea ai da cu bata in balta? sunteti oameni maturi amandoi, nu aveti de ce va teme, de ce va ascunde. pierzi timpul aiurea daca stai si astepti.
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:18
am mai fost plecata odata pentru cateva zile si la ultima ora, inainte sa plec, mi-a zis sa am grija la ce combinatii fac.... si iam zis k nu cumbin nimic si mia zambit si a zis foarte bine si am ras amandoi
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:20
pai vezi
da;i inainte!!!!
hai si dupa cafea vii si ne povestesti
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:23
combin*
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:23
si in cazul in care zice ca nu ca nu poate sau bla bla, ce fac?
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:25
ia uite ca am vb cu un prieten despre tine pe mess :)) si uite ce mi'a zis: ii zice simplu ... uite azi a;si vrea sa bau o cafea... m-am gandit dupa ore sa mergem.. daca ai timp .... sau mai directa.. dar subtila... a;si vrea sa beau o cafea buna... unde este un loc bun in Iasi.. ai idee ? ..
asta a zis un barbat............ deci....... da'i inainte
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:25
exceptand orasul iasi:))
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:26
daca zice nu, desi ma indoiesc sa zica nu, crede'ma ca te va refuza doar daca are treaba prin alta parte dar sigur veti stabili o alta zi. crede'ma
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:27
si daca zice "nu", ca n'am mai continuat, spune'i ca nu e problema, ca mai sunt si alte zile, si ca astepti sa'ti dea el un semn......
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:28
asta ii cam aiurea... ca in general are si inainte si dupa ore...
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:29
pai... aranjeaza'te si tu cand te duci la ore, ia si te imbraca fain, e de o iesire, si... fa'i numa ochi dulci pana sa arunci si invitatia.....
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:31
asta da ... nu exagerez dar totusi... nu ma duc la ore ca si cum ash merge dupa paine ma gandesc ca se poate si sa fie asa cu toata lumea ... dar se poate si sa nu fie chiar asa... odata a venit un coleg de-al lui sa ii dea ceva... si a inceput sa ii zica sa aiba grija de mine si tot deastea... ca vai ce noroc are ca prinde fete la condus si bla bla ... da mi s-a parut interesant ca instructoru meu nu a mai zis nimic ... parca se chiar un pic dupa aia am inceput eu sa il mai intreb una alta ... apai nuj
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:47
a mutzit o perioada:))
kudyka_ta
Postat pe 10 Iulie 2010 13:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce faci cand EL se afla intre doua? 68 De la: kudika069526 18 Septembrie 2009 22:48
..o posibila relatie cu un prof...? 32 De la: nefertiti2002 23 Septembrie 2009 21:03
just a game...sau... 6 De la: fluturel 25 Iunie 2009 05:41
VA PLACE Sà GàTITI? 1 De la: miki_cora 21 Martie 2010 12:45
Amantul meu si cu mine vrem un copil... 73 De la: Ana_Armanca 27 Martie 2010 16:25