Setari Cookie-uri

Off

Am fost cu un baiat 9 luni.Il iubeam, ma iubea, dar tot timpul ne certam din cauza prietenei lui. Daca ea patea ceva rau,imediat ii sarea in ajutor, tot timpul si`l petrecea cu ea, si cand vroiam sa iesim impreuna, amica lui ii zicea sa nu vina la intalnire, sa stea cu ea pe afara, ca el nu e javra mea sa vina cand vreau eu. Problema era ca tacea din gura si o asculta.Inttr`un timp, a devenit foarte rece, nu mai vorbeam deloc, iar intr`o zi am fost pe la amica lui si am vazut ca se sfatuia cu ea ce sa faca cu mine ca tot ii fac scandal ca de ce se poarta asa cu ea.Ce m`a deranjat mai rau este faptul ca fata il sfatuia sa se desparta de mine..Atunci nu am mai suportat si m`am despartit de el.Acum regret, am incercat sa ma impac cu el. Dar spune ca nu, ca l`am facut sa sufere

Uxx
Postat pe 12 Iulie 2010 22:50
El e un fraier, nu se impaca cu tine pt ca nu te-a iubit cu adevarat, pardon, daca te iubea cu adevarat nu se certa cu tine pt amica lui. Fii sigura ca si acum el se sfatuie cu amica lui ce sa faca si ea ce crezi ca ii spune? normal ca ii spune sa nu se mai impace cu tine ca el nu e 'javra" ta. Lasa-l in pace, amica aia a lui l-a facut sa-i manance din palma, daca e orb lasa-l sa fie orb in continuare nu te mai consuma pt cineva care nu te merita.
P.S. Daca te iubea cu adevarat nu lasa sa se ajunga pana aici, se certa cu amica lui sau ii dadea una peste gura atunci cand ii zicea sa nu se intalneasca cu tine. Apropo, cati ani ai tu? dar el?
anutzzaa
Postat pe 13 Iulie 2010 04:24
Eu am 15 ani iar el are 16. Amica lui era colega cu mine si o consideram cea mai buna prietena
Uxx
Postat pe 13 Iulie 2010 16:15
Deci sunteti copii. Poate fi greu pt tine dar incearca sa uiti de el, sunt si alti baieti care iti vor da numai tie toata atentia, crede-ma.
anutzzaa
Postat pe 13 Iulie 2010 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
my ex... 16 De la: andreea_9 22 Octombrie 2010 22:24
O romanca, un italian, un roman in spania, 10 De la: greierash 5 Iulie 2009 00:16
ne-am despartit 38 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:45
Prieteni dupa ce am fost iubit..... 28 De la: kudika029282 25 Mai 2010 19:32
mi-am batut joc singura de tineretea mea! 29 De la: ioana_cristina 4 Mai 2009 16:18