Setari Cookie-uri

3 ani frumosi dar acum vrea sa fie singura

Salut la toata lumea!

Numele meu este Marius am 22 de ani si na... cateva probleme :) Postez aici deoarece am decat 2 prieteni cu, care am discutat aceasta problema si gandindu-ma ca aici voi gasi si persoane mai mature decat mine si prietenii mei.

Tocmai am iesit dintr-o relatie de 3 ani si 3 luni pe motiv ca iubita mea isi doreste sa fie singura, ca asta simte acum , ca isi doreste sa poata sa faca orice si sa nu fie nevoie sa zica nimanui, vrea libertate maxima, sa poata iesi in club si a doua zi sa nu o intrebe nimeni cum a fost , ca vrea sa se trezeasca la 12 noaptea si sa plece unde o taie capul fara sa dea nici o explicatie nimanui, cu toate ca nu i-am interzis sa iasa vreodata undeva si ca nu avem pasiuni comune... lucruri pe care eu nu prea le pot intelege deoarece consider ca ne intelegeam foarte bine, ne respectam, ne iubeam, nu ne-am inselat, nu ne-am batut nu ne-am jignit, ba dimpotriva era totul ok , ne alintam , radeam , etc iar dragoste ca in filme nu cred ca exista sa fie totul chiar perfect.
Toata treaba asta vine ca un soc pentru mine deoarece tot timpul asta mi-a dat sperante de viitor si nu credem ca ne vom despartii vreodata.
Totul a inceput acum o luna cand tot asa a vrut sa ne despartim dar pana la urma s-a hotarat sa nu iar acum aceeasi problema a reaparut si s-a si intamplat.
Locuiam impreuna de 3 ani, da, ne mutasem impreuna dupa aprox 3 luni si nu as vrea sa consider asta o greseala deoarece asta am simtit amandoi atunci. Ea este o fire mai rece, nu isi arata afectiunea in fiecare secunda, dar stiu ca ma iubeste si acum dupa ce ne-am despartit sunt convins ca nici bine nu ii este dar cu toate astea am discutat cu ea si a zis ca asta isi doreste chiar cu pretul de a suferii o perioada si ca probabil va regreta peste 2-3-4 luni. Considera ca asta este cel mai bine pentru ea, sa fie singura, si incerca sa ma convinga ca va fi mai bine si pentru mine.
Acum nu stiu cum sa procedez, am discutat cu ea si mi-a confirmat ca e decizia finala a ei, evident m-am mutat inapoi la parinti.
Acum am rupt orice legatura cu ea, incerc sa ma menajez sa sufar cat mai putin , am sters-o de pe messenger, facebook, si am renuntat la orice mi-ar putea aminti de ea, cu toate astea tot nu este usor, ma gandesc la ea incontinuu si imi vine sa o sun sau sa ii dau un sms sa vorbesc cu ea si ma abtin cu greu.
Ideea este oare ce sa fac?
Sa o las in pace cum isi doreste ea ?
Sau mai are rost sa mai incerc inca odata cu o invitatie frumoasa de Valentine`s Day ?
Ma gandeam sa ma duc sa ii las la usa un buchet frumos de trandafiri , sa ii lipesc pe toata usa multe inimi, si o invitatie intr-un local unde este organizata o petrecere de Valentines.
Stiu ca poate suna copilaresc ce as vrea sa fac dar asa cred eu ca mi-as exprima cel mai bine sentimentele pe care le am in momentul de fata.
Sau daca aveti voi idei mai bune...

Sper sa se fi inteles ce am zis, ca am in cap un mare haos si nu stiu cat de bine m-am exprimat!

Multumesc
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 10:41
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 10:41:48Salut la toata lumea!

Numele meu este Marius am 22 de ani si na... cateva probleme :) Postez aici deoarece am decat 2 prieteni cu, care am discutat aceasta problema si gandindu-ma ca aici voi gasi si persoane mai mature decat mine si prietenii mei.

Tocmai am iesit dintr-o relatie de 3 ani si 3 luni pe motiv ca iubita mea isi doreste sa fie singura, ca asta simte acum , ca isi doreste sa poata sa faca orice si sa nu fie nevoie sa zica nimanui, vrea libertate maxima, sa poata iesi in club si a doua zi sa nu o intrebe nimeni cum a fost , ca vrea sa se trezeasca la 12 noaptea si sa plece unde o taie capul fara sa dea nici o explicatie nimanui, cu toate ca nu i-am interzis sa iasa vreodata undeva si ca nu avem pasiuni comune... lucruri pe care eu nu prea le pot intelege deoarece consider ca ne intelegeam foarte bine, ne respectam, ne iubeam, nu ne-am inselat, nu ne-am batut nu ne-am jignit, ba dimpotriva era totul ok , ne alintam , radeam , etc iar dragoste ca in filme nu cred ca exista sa fie totul chiar perfect.
Toata treaba asta vine ca un soc pentru mine deoarece tot timpul asta mi-a dat sperante de viitor si nu credem ca ne vom despartii vreodata.
Totul a inceput acum o luna cand tot asa a vrut sa ne despartim dar pana la urma s-a hotarat sa nu iar acum aceeasi problema a reaparut si s-a si intamplat.
Locuiam impreuna de 3 ani, da, ne mutasem impreuna dupa aprox 3 luni si nu as vrea sa consider asta o greseala deoarece asta am simtit amandoi atunci. Ea este o fire mai rece, nu isi arata afectiunea in fiecare secunda, dar stiu ca ma iubeste si acum dupa ce ne-am despartit sunt convins ca nici bine nu ii este dar cu toate astea am discutat cu ea si a zis ca asta isi doreste chiar cu pretul de a suferii o perioada si ca probabil va regreta peste 2-3-4 luni. Considera ca asta este cel mai bine pentru ea, sa fie singura, si incerca sa ma convinga ca va fi mai bine si pentru mine.
Acum nu stiu cum sa procedez, am discutat cu ea si mi-a confirmat ca e decizia finala a ei, evident m-am mutat inapoi la parinti.
Acum am rupt orice legatura cu ea, incerc sa ma menajez sa sufar cat mai putin , am sters-o de pe messenger, facebook, si am renuntat la orice mi-ar putea aminti de ea, cu toate astea tot nu este usor, ma gandesc la ea incontinuu si imi vine sa o sun sau sa ii dau un sms sa vorbesc cu ea si ma abtin cu greu.
Ideea este oare ce sa fac?
Sa o las in pace cum isi doreste ea ?
Sau mai are rost sa mai incerc inca odata cu o invitatie frumoasa de Valentine`s Day ?
Ma gandeam sa ma duc sa ii las la usa un buchet frumos de trandafiri , sa ii lipesc pe toata usa multe inimi, si o invitatie intr-un local unde este organizata o petrecere de Valentines.
Stiu ca poate suna copilaresc ce as vrea sa fac dar asa cred eu ca mi-as exprima cel mai bine sentimentele pe care le am in momentul de fata.
Sau daca aveti voi idei mai bune...

Sper sa se fi inteles ce am zis, ca am in cap un mare haos si nu stiu cat de bine m-am exprimat!

Multumesc
mare ghinion ai avut///dupa 3 luni s-a gandit sa ramana singura?oricum nu e sanatoasa...incearca mai dai un mesaj sa vedem cum reactioneaza...
denis_roxana
Postat pe 6 Februarie 2011 10:47
Nimeni nu pleaca de prea multa fericire,daca spune ca vrea sa fie singura inseamna ca s-a cam saturat de tine.Trebuie sa stii cand sa te opresti pentru ca altfel risti sa cazi in penibil.Daca mai simte ceva pentru tine o sa te caute ea iar daca nu vezi-ti de viata ta.Asta e....oamenii vin si pleaca din viata noastra iar noi trebuie sa acceptam plecarea lor.
Barbie30_
Postat pe 6 Februarie 2011 10:48
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 10:41:48...Ea este o fire mai rece, nu isi arata afectiunea in fiecare secunda, dar stiu ca ma iubeste ...



lasa "frigideru" si fuuugi fara sa te mai uiti inapoi

gaseste-ti una care sa te iubeasca asa cum trebuie, viata e scurta nu te mai tine dupa toate "ciudatele"



PS.
daca te consideri un ratat care nu e in stare sa gaseasca alta femeie,
tine-te dupa ea, compunei poezii si trimiteile in fiecare seara prin email, sms, facebook etc....
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 10:55
De la: denis_roxana, la data 2011-02-06 10:47:12
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 10:41:48Salut la toata lumea!

Numele meu este Marius am 22 de ani si na... cateva probleme :) Postez aici deoarece am decat 2 prieteni cu, care am discutat aceasta problema si gandindu-ma ca aici voi gasi si persoane mai mature decat mine si prietenii mei.

Tocmai am iesit dintr-o relatie de 3 ani si 3 luni pe motiv ca iubita mea isi doreste sa fie singura, ca asta simte acum , ca isi doreste sa poata sa faca orice si sa nu fie nevoie sa zica nimanui, vrea libertate maxima, sa poata iesi in club si a doua zi sa nu o intrebe nimeni cum a fost , ca vrea sa se trezeasca la 12 noaptea si sa plece unde o taie capul fara sa dea nici o explicatie nimanui, cu toate ca nu i-am interzis sa iasa vreodata undeva si ca nu avem pasiuni comune... lucruri pe care eu nu prea le pot intelege deoarece consider ca ne intelegeam foarte bine, ne respectam, ne iubeam, nu ne-am inselat, nu ne-am batut nu ne-am jignit, ba dimpotriva era totul ok , ne alintam , radeam , etc iar dragoste ca in filme nu cred ca exista sa fie totul chiar perfect.
Toata treaba asta vine ca un soc pentru mine deoarece tot timpul asta mi-a dat sperante de viitor si nu credem ca ne vom despartii vreodata.
Totul a inceput acum o luna cand tot asa a vrut sa ne despartim dar pana la urma s-a hotarat sa nu iar acum aceeasi problema a reaparut si s-a si intamplat.
Locuiam impreuna de 3 ani, da, ne mutasem impreuna dupa aprox 3 luni si nu as vrea sa consider asta o greseala deoarece asta am simtit amandoi atunci. Ea este o fire mai rece, nu isi arata afectiunea in fiecare secunda, dar stiu ca ma iubeste si acum dupa ce ne-am despartit sunt convins ca nici bine nu ii este dar cu toate astea am discutat cu ea si a zis ca asta isi doreste chiar cu pretul de a suferii o perioada si ca probabil va regreta peste 2-3-4 luni. Considera ca asta este cel mai bine pentru ea, sa fie singura, si incerca sa ma convinga ca va fi mai bine si pentru mine.
Acum nu stiu cum sa procedez, am discutat cu ea si mi-a confirmat ca e decizia finala a ei, evident m-am mutat inapoi la parinti.
Acum am rupt orice legatura cu ea, incerc sa ma menajez sa sufar cat mai putin , am sters-o de pe messenger, facebook, si am renuntat la orice mi-ar putea aminti de ea, cu toate astea tot nu este usor, ma gandesc la ea incontinuu si imi vine sa o sun sau sa ii dau un sms sa vorbesc cu ea si ma abtin cu greu.
Ideea este oare ce sa fac?
Sa o las in pace cum isi doreste ea ?
Sau mai are rost sa mai incerc inca odata cu o invitatie frumoasa de Valentine`s Day ?
Ma gandeam sa ma duc sa ii las la usa un buchet frumos de trandafiri , sa ii lipesc pe toata usa multe inimi, si o invitatie intr-un local unde este organizata o petrecere de Valentines.
Stiu ca poate suna copilaresc ce as vrea sa fac dar asa cred eu ca mi-as exprima cel mai bine sentimentele pe care le am in momentul de fata.
Sau daca aveti voi idei mai bune...

Sper sa se fi inteles ce am zis, ca am in cap un mare haos si nu stiu cat de bine m-am exprimat!

Multumesc
mare ghinion ai avut///dupa 3 luni s-a gandit sa ramana singura?oricum nu e sanatoasa...incearca mai dai un mesaj sa vedem cum reactioneaza...


nu ai inteles, dupa 3 ani si 3 luni...
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 10:57
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 10:55:07
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 10:41:48...Ea este o fire mai rece, nu isi arata afectiunea in fiecare secunda, dar stiu ca ma iubeste ...



lasa "frigideru" si fuuugi fara sa te mai uiti inapoi

gaseste-ti una care sa te iubeasca asa cum trebuie, viata e scurta nu te mai tine dupa toate "ciudatele"



PS.
daca te consideri un ratat care nu e in stare sa gaseasca alta femeie,
tine-te dupa ea, compunei poezii si trimiteile in fiecare seara prin email, sms, facebook etc....


Hahaha, buna asta cu frigiderul... :)
Nu , nu ma consider un ratat dar probabil cunosti sentimentul, mintea zice sa fugi , dar sufletul parca te pune sa o suni :))
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 11:00
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 10:57:19
De la: denis_roxana, la data 2011-02-06 10:47:12
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 10:41:48Salut la toata lumea!

Numele meu este Marius am 22 de ani si na... cateva probleme :) Postez aici deoarece am decat 2 prieteni cu, care am discutat aceasta problema si gandindu-ma ca aici voi gasi si persoane mai mature decat mine si prietenii mei.

Tocmai am iesit dintr-o relatie de 3 ani si 3 luni pe motiv ca iubita mea isi doreste sa fie singura, ca asta simte acum , ca isi doreste sa poata sa faca orice si sa nu fie nevoie sa zica nimanui, vrea libertate maxima, sa poata iesi in club si a doua zi sa nu o intrebe nimeni cum a fost , ca vrea sa se trezeasca la 12 noaptea si sa plece unde o taie capul fara sa dea nici o explicatie nimanui, cu toate ca nu i-am interzis sa iasa vreodata undeva si ca nu avem pasiuni comune... lucruri pe care eu nu prea le pot intelege deoarece consider ca ne intelegeam foarte bine, ne respectam, ne iubeam, nu ne-am inselat, nu ne-am batut nu ne-am jignit, ba dimpotriva era totul ok , ne alintam , radeam , etc iar dragoste ca in filme nu cred ca exista sa fie totul chiar perfect.
Toata treaba asta vine ca un soc pentru mine deoarece tot timpul asta mi-a dat sperante de viitor si nu credem ca ne vom despartii vreodata.
Totul a inceput acum o luna cand tot asa a vrut sa ne despartim dar pana la urma s-a hotarat sa nu iar acum aceeasi problema a reaparut si s-a si intamplat.
Locuiam impreuna de 3 ani, da, ne mutasem impreuna dupa aprox 3 luni si nu as vrea sa consider asta o greseala deoarece asta am simtit amandoi atunci. Ea este o fire mai rece, nu isi arata afectiunea in fiecare secunda, dar stiu ca ma iubeste si acum dupa ce ne-am despartit sunt convins ca nici bine nu ii este dar cu toate astea am discutat cu ea si a zis ca asta isi doreste chiar cu pretul de a suferii o perioada si ca probabil va regreta peste 2-3-4 luni. Considera ca asta este cel mai bine pentru ea, sa fie singura, si incerca sa ma convinga ca va fi mai bine si pentru mine.
Acum nu stiu cum sa procedez, am discutat cu ea si mi-a confirmat ca e decizia finala a ei, evident m-am mutat inapoi la parinti.
Acum am rupt orice legatura cu ea, incerc sa ma menajez sa sufar cat mai putin , am sters-o de pe messenger, facebook, si am renuntat la orice mi-ar putea aminti de ea, cu toate astea tot nu este usor, ma gandesc la ea incontinuu si imi vine sa o sun sau sa ii dau un sms sa vorbesc cu ea si ma abtin cu greu.
Ideea este oare ce sa fac?
Sa o las in pace cum isi doreste ea ?
Sau mai are rost sa mai incerc inca odata cu o invitatie frumoasa de Valentine`s Day ?
Ma gandeam sa ma duc sa ii las la usa un buchet frumos de trandafiri , sa ii lipesc pe toata usa multe inimi, si o invitatie intr-un local unde este organizata o petrecere de Valentines.
Stiu ca poate suna copilaresc ce as vrea sa fac dar asa cred eu ca mi-as exprima cel mai bine sentimentele pe care le am in momentul de fata.
Sau daca aveti voi idei mai bune...

Sper sa se fi inteles ce am zis, ca am in cap un mare haos si nu stiu cat de bine m-am exprimat!

Multumesc
mare ghinion ai avut///dupa 3 luni s-a gandit sa ramana singura?oricum nu e sanatoasa...incearca mai dai un mesaj sa vedem cum reactioneaza...


nu ai inteles, dupa 3 ani si 3 luni...
scuze...mai grav....ce i-ai facut de si-a luat lumea in cap/
denis_roxana
Postat pe 6 Februarie 2011 11:01
..asa e, nu insista foarte mult, vei cadea in penibil intr-atat incat nu te vei mai recunoaste, stiu ca vrei sa-ti afisezi sentimentele cat mai vizibil...nu-ti afisa sufletul pe tava...contrar asteptarilor...vei castiga doar dispretul ei...ramai ceea ce esti, cum esti...si atentie mare la caderile nervoase...cand simti asta fugi cat mai departe...sa nu cumva sa te vada in starea aceea deplorabila...e greu...dar trebuie sa ramai stapan pe situatie...bafta
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 11:02
nu am insistat , am discutat cu ea si doar am intrebat-o daca este sigura ca asta vrea . nu m-am rugat de ea...
de asta ma gandeam ca poate merita sa incerc odata frumos. nu stiu ce sa fac totusi, de asta am postat.
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 11:08
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:08:14nu am insistat , am discutat cu ea si doar am intrebat-o daca este sigura ca asta vrea . nu m-am rugat de ea...
de asta ma gandeam ca poate merita sa incerc odata frumos. nu stiu ce sa fac totusi, de asta am postat.
mai incearca o data...poate...poate...
denis_roxana
Postat pe 6 Februarie 2011 11:10
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:00:46...r probabil cunosti sentimentul, mintea zice sa fugi , dar sufletul parca te pune sa o suni :))


mi se pare normal si chiar necesar sa vorbesti cu ea o data si sa-i spui ceea ce simti (daca nu ai facut-o deja)
dar daca dupa ce ii spui ceea ce ai de spus, ea nu percuteaza.... las-ooooooo, si fugi
din moment ce spune ca nu vrea sa mai stea cu tine, probabil ca nu te mai iubeste, asa e viata efemera

daca o sa mai insisti mult probabil ca se va intoarce la tine in functie de "optiunile" ei,
insa gandestete, chiar iti doresti sa stai cu cineva care sa stea cu tine din mila sau pentru ca pentru moment nu are cu cine sta?

esti barbat? sau carpa pentu o fomeie?
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 11:15
Daca un cuplu, format, se destrama, vinovat este numai barbatul si NICODATA femeia !
De retinut asta !
Cine imi poate demonstra contrariul ii ofer un milion de euro
visavis
Postat pe 6 Februarie 2011 11:17
baga poza cu milionu' si mai discutam....
nicossia
Postat pe 6 Februarie 2011 11:19
De la: visavis, la data 2011-02-06 11:17:24Daca un cuplu, format, se destrama, vinovat este numai barbatul si NICODATA femeia !
De retinut asta !
Cine imi poate demonstra contrariul ii ofer un milion de euro
noi avem intotdeauna dreptate....
denis_roxana
Postat pe 6 Februarie 2011 11:19
De la: visavis, la data 2011-02-06 11:17:24Daca un cuplu, format, se destrama, vinovat este numai barbatul si NICODATA femeia !
De retinut asta !
Cine imi poate demonstra contrariul ii ofer un milion de euro

...pune milionul pe masa...
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 11:20
denis_roxana
Postat pe 6 Februarie 2011 11:20
dar la ea te gandesti ?
Histria
Postat pe 6 Februarie 2011 11:23
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:08:14nu am insistat , am discutat cu ea si doar am intrebat-o daca este sigura ca asta vrea . nu m-am rugat de ea...
de asta ma gandeam ca poate merita sa incerc odata frumos. nu stiu ce sa fac totusi, de asta am postat.

...mai incearca o data, dar fara exagerari...si fii ferm pe pozitie(femeile cum ne vad slabiciunile, cum ne "mananca" )
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 11:26
De la: visavis, la data 2011-02-06 11:17:24Daca un cuplu, format, se destrama, vinovat este numai barbatul si NICODATA femeia !
De retinut asta !
Cine imi poate demonstra contrariul ii ofer un milion de euro
mai mult costa drumul...decat bagnota ta
denis_roxana
Postat pe 6 Februarie 2011 11:27
De la: Histria, la data 2011-02-06 11:23:12dar la ea te gandesti ?

Chiar asa...mai zi si de fata.
Eu n-am inteles motivul de papuceala>Doar plictisul? Parca la o fata nu prea merge...
nicossia
Postat pe 6 Februarie 2011 11:29
multumesc pentru sfaturi!
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 11:30
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:00:46
Hahaha, buna asta cu frigiderul... :)
Nu , nu ma consider un ratat dar probabil cunosti sentimentul, mintea zice sa fugi , dar sufletul parca te pune sa o suni :))

stai calm nu toti cunosc sentimentul tau
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 11:31
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:30:47multumesc pentru sfaturi!

sfatul meu: UIT-O!!!si stiu ce zic
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 11:32
De la: nicossia, la data 2011-02-06 11:29:33
De la: Histria, la data 2011-02-06 11:23:12dar la ea te gandesti ?

Chiar asa...mai zi si de fata.
Eu n-am inteles motivul de papuceala>Doar plictisul? Parca la o fata nu prea merge...

...chiar...as vrea sa stiu cate fete ai "iesit" dintr-o relatie fara a avea "spatele acoperit" chiar si imaginar
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 11:34
Pai nici eu nu am inteles foarte exact motivul de "papuceala" :)
Ceva de genul ca vrea sa fie singura , nu isi doreste o relatie , vrea libertate deplina si zice ea ca nu ne potrivim deoarece nu avem pasiuni comune dar pe cel din urma nu il consider un motiv ci un pretext.
Nu i-am gresit cu nimic care sa o aduca la aceasta optiune, poate m-am oferit prea cu totul si in conditiile in care ea nu a procedat la fel.
Probabil ca nu mai are calcaiele asa de aprinse din moment ce gandeste asa, dar e tare ciudat... mai ales ca se inchide destul de mult in ea si nu vrea sa imi explice foarte exact sa fiu complet lamurit. Sunt convins ca mai are lucruri pe suflet pe care nu mi le-a spus.
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 11:37
@501,alias 666
"cate"-s,nu stiu.Dar eu am iesit din relatii pt un motiv serios,nu pentru "spate" sau "manta de vreme rea".Si-or mai fi si alte fete.
nicossia
Postat pe 6 Februarie 2011 11:40
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:37:31Pai nici eu nu am inteles foarte exact motivul de "papuceala" :)
Ceva de genul ca vrea sa fie singura , nu isi doreste o relatie , vrea libertate deplina si zice ea ca nu ne potrivim deoarece nu avem pasiuni comune dar pe cel din urma nu il consider un motiv ci un pretext.
Nu i-am gresit cu nimic care sa o aduca la aceasta optiune, poate m-am oferit prea cu totul si in conditiile in care ea nu a procedat la fel.
Probabil ca nu mai are calcaiele asa de aprinse din moment ce gandeste asa, dar e tare ciudat... mai ales ca se inchide destul de mult in ea si nu vrea sa imi explice foarte exact sa fiu complet lamurit. Sunt convins ca mai are lucruri pe suflet pe care nu mi le-a spus.

daca e asa iti zic eu relatia este pe duca chiar daca v-ati impaca ar continua intr-un mod plictisitor si neplacut pentru amandoi nu are rost sa va prelungiti agonia, ce s-a terminat s-a terminat, o iau ca in publicitate ori suntem la promotie ori nu mai suntem
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 11:40
De la: xplod6k, la data 2011-02-06 11:37:31Pai nici eu nu am inteles foarte exact motivul de "papuceala" :)
Ceva de genul ca vrea sa fie singura , nu isi doreste o relatie , vrea libertate deplina si zice ea ca nu ne potrivim deoarece nu avem pasiuni comune dar pe cel din urma nu il consider un motiv ci un pretext.
Nu i-am gresit cu nimic care sa o aduca la aceasta optiune, poate m-am oferit prea cu totul si in conditiile in care ea nu a procedat la fel.
Probabil ca nu mai are calcaiele asa de aprinse din moment ce gandeste asa, dar e tare ciudat... mai ales ca se inchide destul de mult in ea si nu vrea sa imi explice foarte exact sa fiu complet lamurit. Sunt convins ca mai are lucruri pe suflet pe care nu mi le-a spus.

...lasa daca va vedea ca nici cu altul nu e mai bine...iti va da ea un semn ...mai departe e decizia ta daca esti capabil sa ierti ori ba
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 11:40
De la: nicossia, la data 2011-02-06 11:40:20@501,alias 666
"cate"-s,nu stiu.Dar eu am iesit din relatii pt un motiv serios,nu pentru "spate" sau "manta de vreme rea".Si-or mai fi si alte fete.

...ai iesit inainte sa ai un "sustinator"?
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 11:42
este genul orgolios care e in stare sa sufere decat sa ma mai caute peste 2-3-4 luni in cazul in care va regreta decizia...
si parca nici nu e o optiune calea de mijloc... ori la bal ori la spital.
xplod6k
Postat pe 6 Februarie 2011 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ma mai iubeste? 73 De la: Gina1989 22 Noiembrie 2011 14:17
nu il iubesc asa mult precum cred? 8 De la: inlovenagel 8 Octombrie 2009 04:21
Despartiti, intr-un final 15 De la: dulcyka 30 Octombrie 2009 18:38
S-a despartit de mine, au trecut 2 luni insa as vrea sa ne mai acordam o sansa P.S. Are cineva ghidul lui Alex David- Cum sa-ti recastigi iubita ? 9 De la: Matei_910 5 Iulie 2015 22:46
imi e groaznic de greu 86 De la: andrea_m 17 Iulie 2011 01:31