Setari Cookie-uri

oare de ce s-a intamplat asa?

buna ziua...sunt noua pe aici,am decis sa va spun povestea mea,vreau sa ma descarc si totodata daca vreti imi puteti da sfaturi...imi va fii de folos!
Incep cu povestea mea...in urma cu 2 ani am cunoscut un timp,am avut o relatie foarte frumoasa,majoritatea timpului am stat impreuna...am fost plecati in strainatate amandoi(pentru ca el acolo lucra)...ne vedeam impreuna pentru toata viata,aveam planuri,am fost singura fata cu care a avut relatie serioasa,parintii lui ma iubeau foarte mult...nu ma vedeam fara el!!!
In urma cu 6 luni,eram in strainatate,el fiind la munca si eu neavand ce face am intrat in e-mailul lui si am gasit o mica conversatie cu o anumita fata!Dupa aceea am intrat pe mess-ul lui si surpriza a fost ca acea fata era conectata...am vorbit cu ea,crezand ca sunt el...am incercat sa o trag de limba sa vad ce este de fapt intre ei...dar nu prea am inteles,si intrun final i-am spus ca sunt eu...a cazut cerul pe ea!
Nu am jignit-o,i-am vorbit frumos...am intrebat-o ce este intre ei...si mi-a zis ca a avut o relatie cu el,o suna doar cand avea el chef...se intalneau doar cand vrea el...si totodata ea stie ca sta cu mine si ca nu va renunta la mine!
Am simtit ca ma sufoc cand am auzit...aveam incredere in el!Cand a venit acasa,m-a cunoscut dupa fata ca am ceva...pana intrun final am inceput sa tip si sa ii reprosez...el tot incerca sa imi spuna ca nu are nimic cu ea,dar eu am decis sa plec in tara si sa ne despartim.
A doua zi am plecat impreuna sa imi fac rezervare,eram foarte tristi amandoi,dar eram decisa sa plec...
In dimineata in care trebuia sa plec,ne-am trezit am baut cafeaua...eram pregatita sa plec!In timp ce eu imi faceam pachetul el a fugit de langa mine,am mai stat putin si m-am dus sa vad ce se intampla...cand am vrut sa intru in dormitor...el tocmai iesea,plangea ca un copil...mi-a zis ca nu poate sa ma lase sa plec,si intrun final nu am mai plecat...il iubeam enorm de mult!
Dupaceea...a fost totul frumos o perioada.Acum 2 luni am venit in tara amandoi,si tot atunci ne-am si despartit...am fost distrusa si inca mai sunt,am slabit 5 kg...nu am chef de nimic!
In toata perioada in care am fost despartiti m-a mai cautat,ne-am intalnit ca amici...cu toate ca imi faceam rau...
La inceputul saptamani,a tot insistat ca vrea sa ne ducem 2-3 zile la munte amandoi...si asa putem discuta ce s-a intamplat sau ce se v-a intampla cu relatia noastra...
Dar am avut parte de o "surpriza",mi-a zis ca ca are o relatie cu aceea fata despre care v-am povestit mai sus,de o luna si ceva,ca nu simte nimic pentru ea dar nu poate sa o alunge pentru ca nu i-a gresit cu nimic...deci pot spune ca pe fata aia o urasc din tot sufletul,ca din cauza ei noi ne-am certat foarte mult...
Am simtit ca mor...sunt distrusa ,nu pot sa cred ca s-a intamplat asa...nu am pofta de nimic...
Pot sa va zic ca si eu am avut defectul meu,uneori eram prea posesiva...eram si geloasa,dar asta o faceam pentru ca il iubeam...el imi tot spunea sa ma mai calmez,sa nu mai fiu asa...acum imi scoate ochii ca din cauza mea ne-am despartit!Imi spune ca nu o sa ma uite niciodata...dar dupa cate vad eu,el a renuntat la mine si la iubirea mea pentru aia!
inca o data va zic,pe aceea fata o urasc pentru ca accepta sa se culce cu el stiind ca este cu mine,acum am inteles ca este frica sa nu o anunte intr-o zi ca se intoarce la mine.Acum ar merita sa o anunt unde a fost el zilele trecute,pe ea a mintita ca a plecat cu cumnatul lui...Oare ce ar trebui sa fac??
eu il iubesc si acum...sunt distrusa
curvele fac cum fac...si despart relatii in final
kudika_14034
Postat pe 11 August 2012 14:30
De la: kudika_14034, la data 2012-08-11 14:30:24buna ziua...sunt noua pe aici,am decis sa va spun povestea mea,vreau sa ma descarc si totodata daca vreti imi puteti da sfaturi...imi va fii de folos!
MissRainbow
Postat pe 11 August 2012 14:39
am cunoscut un timp si majoritatea timpului am stat impreuna hihihi
muza_ta
Postat pe 11 August 2012 14:40
cat patos aici... ma duale capu'
muza_ta
Postat pe 11 August 2012 14:42
cica oare de ce s-a intamplat asa
asa e viata
muza_ta
Postat pe 11 August 2012 14:46

deci femeili e da vina!
picard-jean-luc
Postat pe 11 August 2012 14:54
De la: kudika_10951, la data 2012-08-11 14:54:02
deci femeili e da vina!

femeili e da vina cand n-are cu ce
muza_ta
Postat pe 11 August 2012 14:54
De la: muza_ta, la data 2012-08-11 14:54:30
De la: kudika_10951, la data 2012-08-11 14:54:02
deci femeili e da vina!

femeili e da vina cand n-are cu ce


pare ca omu are cu ce daca o arde cu doua!
picard-jean-luc
Postat pe 11 August 2012 14:57
De la: kudika_10951, la data 2012-08-11 14:57:21
De la: muza_ta, la data 2012-08-11 14:54:30
De la: kudika_10951, la data 2012-08-11 14:54:02
deci femeili e da vina!

femeili e da vina cand n-are cu ce


pare ca omu are cu ce daca o arde cu doua!

omu' e un papa lapte din pct meu de vedere
poa' sa o arda si cu noua si tot papa lapte e.
cine-i mic si bea laptic ??
pff, sau cine-i mic si ii da laptic? initiatoarea topicului :D
daca-i dadea o tarie ceva, il invata bine..
muza_ta
Postat pe 11 August 2012 15:01
De la: MissRainbow, la data 2012-08-11 14:39:56
De la: kudika_14034, la data 2012-08-11 14:30:24buna ziua...sunt noua pe aici,am decis sa va spun povestea mea,vreau sa ma descarc si totodata daca vreti imi puteti da sfaturi...imi va fii de folos!




Buei,acum observ,unde imi este commentul????????????
MissRainbow
Postat pe 11 August 2012 15:47
De la: kudika_14034, la data 2012-08-11 14:30:24buna ziua...sunt noua pe aici,am decis sa va spun povestea mea,vreau sa ma descarc si totodata daca vreti imi puteti da sfaturi...imi va fii de folos!
Incep cu povestea mea...in urma cu 2 ani am cunoscut ......................



Draga mea,nu are rost sa repet commentul personal ,care a disparut,ideea de baza este aceea ,ca nu are rost sa mai suspini dupa un asemenea exemplar!!Next!!!
MissRainbow
Postat pe 11 August 2012 15:49
Nu ai de ce sa o urasti pe fata aia. Cine stie ce povesti i-o fi turnat iubitul tau de a acceptat o astfel de relatie. Eu cred ca el e mai vinovat decat ea, fiindca a mintit o persoana care-l iubea. Noua prietenuca, probabil ca e doar o naivuta care joaca dupa cum el ii canta. Nu fi trista si nu iti consuma energia urand, ca n-are rost. Viata merge mai departe. Iti vei gasi tu pe altcineva
Micaell
Postat pe 11 August 2012 18:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
demoni 76 De la: kudika117453 8 Iunie 2011 22:49
O pot recastiga inapoi? 23 De la: kudikroxy 6 Aprilie 2010 01:50
Diverse.... 10 De la: cristiana_cris 12 Noiembrie 2009 12:17
Mi-a dat papucii dupa ce a aflat ca nu-i pot face copii! 21 De la: brunetaa 8 Septembrie 2009 02:21
nustiu ce anume sa fac? 38 De la: kudika_14431 12 Septembrie 2012 17:46