Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac, ce sa cred, un sfat va rog :(

buna miam permis sami dau si eu cu parerea daca tot neai ceruto eu cred ca vorbele urite jicnirile din partea persoanei iubite sau chiar si bataia e mai grea ca o despartire .viata e uneori grea si scurta nu te multumi doar cu ceva pe moment ,aratai ca nu esti slaba ,si daca el tear iubi fi sigura ca nu tear jicni sory
mirela_halle
Postat pe 8 August 2010 23:22
De la: mirela_halle, la data 2010-08-08 23:22:24buna miam permis sami dau si eu cu parerea daca tot neai ceruto eu cred ca vorbele urite jicnirile din partea persoanei iubite sau chiar si bataia e mai grea ca o despartire .viata e uneori grea si scurta nu te multumi doar cu ceva pe moment ,aratai ca nu esti slaba ,si daca el tear iubi fi sigura ca nu tear jicni sory



"tuluai doamne"!
TAC!
stem_29
Postat pe 9 August 2010 08:33
De la: stem_29, la data 2010-08-09 08:33:23
De la: mirela_halle, la data 2010-08-08 23:22:24buna miam permis sami dau si eu cu parerea daca tot neai ceruto eu cred ca vorbele urite jicnirile din partea persoanei iubite sau chiar si bataia e mai grea ca o despartire .viata e uneori grea si scurta nu te multumi doar cu ceva pe moment ,aratai ca nu esti slaba ,si daca el tear iubi fi sigura ca nu tear jicni sory



"tuluai doamne"!
TAC!

Si eu tac... dar ma si minunez in timpul asta!! Mai mult de-atat (sau mai putin?) nu cred ca se poate.
kitty_na
Postat pe 9 August 2010 18:36
DUPA 2 ANI? FATA, E LUMEA PLINA DE BARBATI....TOCMAI PE ASTA L-AI GASIT?!....SE SPUNE CA BARBATUL JIGNESTE SI DA IN FEMEIA CARE E MULT MAI DESTEAPTA DECIT EL,N-O POATE TINE SUB PAPUC...SI-ATUNCI? PRIVESTE LA TINE ,CA SI CUM AI STA IN FATA UNEI OGLINZI....CE VEZI?ITI SPUN EU...NIMIC BUN.UNDE E RESPECTUL,A E PASIUNE....FALS!STAI LINGA UN OM FARA PRINCIPII,CARE N-A FOST CIND S-AMPARTIT RESPECTUL .....SE PREA POATE CA SI TATAL LUI SA-I FI DAT ACEEASI LECTIE MAMEI LUI,DE OBICEI BAIETII ISI COPIAZA TATII(IN GENERAL LA VICII SI APUCATURI PROASTE),ASA CA MAI GINDESTE-TE DE DOUA ORI,PENTRU CA DACA A RIDICAT MINA LA TINE O DATA,O S-O MAI FACA CU SIGURANTA,CIT DESPRE JIGNIRI ASA SE MANIFESTA OAMENII FRUSTRATI,VEZI CARE ESTE PUNCTUL LUI SLAB.(DE OBICEI BARBATII LA BAUTURA JIGNESC,SE BAT,ETC).DACA AL TAU O FACE PE NEBAUTE E GRAV DE TOT,ARE PROBLEME CU MANSARDA.....
kudika227120
Postat pe 9 August 2010 21:21
Nustiu ce ati inteles voiDIN CEA CE EU AM SCRIS dar eu sint casatorita de 15 ani si nu iasi permite sotului meu sa ma jicneasca si mai ales sa ma si bata ar inseman ca nu ma respecta , si eu nu asi avea nici o valoare in fata lui ,eu cred ca sau mai bine sint convinsa ca daca masi desparti de un om care nu ma respecta nu mar durea si nu asi suferi deloc Pe mine mar durea sa aud ca ma jicneste si mai primesc si cite o palma din cind in cind " ce sa fac daca il iubesc " astept poate poate se va chimba ??? nu nici o data
mirela_halle
Postat pe 10 August 2010 21:57
De la: kitty_na, la data 2010-08-09 18:36:13
De la: stem_29, la data 2010-08-09 08:33:23
De la: mirela_halle, la data 2010-08-08 23:22:24buna miam permis sami dau si eu cu parerea daca tot neai ceruto eu cred ca vorbele urite jicnirile din partea persoanei iubite sau chiar si bataia e mai grea ca o despartire .viata e uneori grea si scurta nu te multumi doar cu ceva pe moment ,aratai ca nu esti slaba ,si daca el tear iubi fi sigura ca nu tear jicni sory



"tuluai doamne"!
TAC!

Si eu tac... dar ma si minunez in timpul asta!! Mai mult de-atat (sau mai putin?) nu cred ca se poate.
mu inteleg de ce te minunezi
mirela_halle
Postat pe 10 August 2010 22:01
Daca va iubiti ajuta-l sa se schimbe si sa devina asa cum vrei tu la urma urmelor omul cat traieste invata...inteleg ca il iubesti asa cum e ,dar nu cred ca are rost sa il parasesti.Poate e introvertit si are multe pe cap si nu ti le spune si tie.Nu poti stii exact chiar toate motivele si poate e si o fire ceva mai agitat,a suferit ceva traume in copilarie etc...As recomanda sa mergeti impreuna la un psiholog:)
oFF TOpic:Mai jur ca zici ca aveti 5 ani daca habar nu aveti cum se scrie pe un forum si ce se scrie de ce postati tot felul de mistocareli?Oricum nu mi se pare normal daca omul cere o parere sau un sfat sa va certati intre voi si inca ceva daca tot continuati scrieti si voi ca mn off topic...macar pe cine nu intereseaza stie si nu mai scrie acolo
kudika323635
Postat pe 7 Octombrie 2010 16:49
De la: mirela_halle, la data 2010-08-08 23:22:24buna miam permis sami dau si eu cu parerea daca tot neai ceruto eu cred ca vorbele urite jicnirile din partea persoanei iubite sau chiar si bataia e mai grea ca o despartire .viata e uneori grea si scurta nu te multumi doar cu ceva pe moment ,aratai ca nu esti slaba ,si daca el tear iubi fi sigura ca nu tear jicni sory


tear-tears wtf
Barbie30
Postat pe 7 Octombrie 2010 17:37
tu ai o problema daca o pot numi asa

aceea e incapacitatea de a lua decizii singura,incapacitatea de a te face respectata

pai tu spui ca vrei sa te desparti de el da sa vezi ca il iubesti si el se schimba..

draci nu se schimba nici cand o zbura porcu asta in cazuri exceptionale sa se schimbe un om poate in filme...ideea este ca tu vrei sa te desparti de el,pe o parte dar vrei sa fii incurajata

si noi te incurajam da e ff bn despartete de el fii indiferenta sa vezi ce-ti bantuie pe la usi apoi

fa-te respectata draq esti femeie nu carpa;) zi mersi ca sunt 2 ani nu e ff mlt deci totu e ok daca vrei viata buna lasa-l in pace..
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Octombrie 2010 19:04
De la: 4verinlove, la data 2010-07-20 00:10:09buna, am un prieten de apropae 2 ani...cateodata ne intelegem f bine,cateodata nu...knd ne certam imi vorbeste urat, odata a si dat in mine, i-am spus k dak continua asa ne despartim si a zis k nu se my repeta.nici eu nu vreau pt k il iubesc, dar m-am saturat de comportamentul lui, de vorbele lui urate la fiecare cearta..cateodata stau si plang si ma gandesc cu ce am gresit de primesc asta...de iubit il iubesc enorm, m-am obisnuit cu el si nu pot trece peste rel asta :( am pus prea mult suflet...dar nu stiu ce sa fac, m-am saturat sa-i inghit tot...ce sa fac? :(




am avut o relatie la fel....2 ani jumate..il iubeam pe baiatu ala mai mult dekt orice...dar relatia a degeneral in certuri ..si mi-a si lovit odata..imi vorbea urat ..deci la fel ca relatia ta...mi-am luat inima in dinti ..si am renuntat la el...am plecat 10 zile la felix ...departe sa nu il mai vad ca daca il vedeam nu reuseam sa renunt la el...iar dupaia incet incet am putut...si imi este mult mai bine fara el....am fost fericita o periodata acum am dat de mai rau ...dar iar am renuntat ..sti sti dc?Pt k sunt femeie am incredere in mine...si vreau tot ceea ce este mai bun pentru mine ar trebui sa faci la fel...avem mult de cautat dar candva il vom gasi pe cel care ne merita...deci capu sus ...si nu te mai lasa calcata in picioare...viata este frumoasa si fara un barbat...mai bine singura decat cu o companie proasta!!! multa bafta in viitor
Nebunatik91
Postat pe 8 Octombrie 2010 01:23
De la: 4verinlove, la data 2010-07-20 00:10:09buna, am un prieten de apropae 2 ani...cateodata ne intelegem f bine,cateodata nu...knd ne certam imi vorbeste urat, odata a si dat in mine, i-am spus k dak continua asa ne despartim si a zis k nu se my repeta.nici eu nu vreau pt k il iubesc, dar m-am saturat de comportamentul lui, de vorbele lui urate la fiecare cearta..cateodata stau si plang si ma gandesc cu ce am gresit de primesc asta...de iubit il iubesc enorm, m-am obisnuit cu el si nu pot trece peste rel asta :( am pus prea mult suflet...dar nu stiu ce sa fac, m-am saturat sa-i inghit tot...ce sa fac? :(


Alta care crede ca bataia e rupta din Rai! Voi chiar nu aveti coloana vertebrala?! Cum adica, individul te bate si iti vorbeste urat iar tu stai cu el...ca te-ai obisnuit...?!!! Uite vedeti, de asta isi iau barbatii nasul la purtare...! Pentru ca exista femei care accepta sa fie calcate in picioare.

Micael
Postat pe 8 Octombrie 2010 10:40
De la: Micael, la data 2010-10-08 10:40:43
De la: 4verinlove, la data 2010-07-20 00:10:09buna, am un prieten de apropae 2 ani...cateodata ne intelegem f bine,cateodata nu...knd ne certam imi vorbeste urat, odata a si dat in mine, i-am spus k dak continua asa ne despartim si a zis k nu se my repeta.nici eu nu vreau pt k il iubesc, dar m-am saturat de comportamentul lui, de vorbele lui urate la fiecare cearta..cateodata stau si plang si ma gandesc cu ce am gresit de primesc asta...de iubit il iubesc enorm, m-am obisnuit cu el si nu pot trece peste rel asta :( am pus prea mult suflet...dar nu stiu ce sa fac, m-am saturat sa-i inghit tot...ce sa fac? :(


Alta care crede ca bataia e rupta din Rai! Voi chiar nu aveti coloana vertebrala?! Cum adica, individul te bate si iti vorbeste urat iar tu stai cu el...ca te-ai obisnuit...?!!! Uite vedeti, de asta isi iau barbatii nasul la purtare...! Pentru ca exista femei care accepta sa fie calcate in picioare.



Gresit,stau cu ei pentru a se bucura de farama de iubire care vine dupa o bataie in semn de regret cica
Barbie30
Postat pe 8 Octombrie 2010 10:43
bunaaa...mi-as dori sa imi puteti da si mie un sfat!cam acum un an de zile m-am despartit de un baiat cu care am fost 3ani....iar acum,sunt cu un baiat pe care il cunosc de vreo 5ani...sunt de cateva zile cu el!totul este ok...insa problema este ca acest baiat este un prieten....nu foarte bun,dar prieten cu cel cu care am fost 3ani!ce ar trebuii sa faC?sa o termin sau sa merg mai departe?ma gandesc ca a trecut insa 1an...imi place foarte mult de acest baiat...ma simt foarte bine langa el!astept sfaturi va rog!:D:D:D
kudika107571
Postat pe 17 Octombrie 2010 00:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire sau suferinta??? 63 De la: sdv 9 Aprilie 2010 16:51
Sa continui sau nu această relație? 1 De la: kudika_1043033 4 Februarie 2022 19:44
AM OBOSIT 9 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:44
ESTI SIGURA CA EL E ADEVARATUL 18 De la: diana1981 8 Aprilie 2009 20:47
dragoste imposibila 18 De la: vikidutza 14 Martie 2009 22:24