Setari Cookie-uri

Tine la mine sau ma minte?

Situatia mea este in felul urmator: sunt cu un baiat de la inceputul anului acesta, el are 29, eu 24 de ani.Ne-am cunoscut dupa ce el trecuse de o relatie de aproape 6 ani, inca locuind cu fost prietena, dupa care si-a cumparat un apartament personal.
La inceput simteam mereu ca ii este ff greu sa treaca peste acea relatie, era mereu melancolic, chiar am gasit niste mail-uri in care isi vorbeau f frumos, cu te iubesc si altele de genul. Eu la un moment dat i-am spus ca simt ca nu pe mine ma vrea si ca vreau sa ne despartim, insa a insistat ca nu e adevarat, ca tine la mine, si am trecut peste nefind total convinsa(tineam f tare la el). Dupa o perioada cam de 2 luni a ramas fara serviciu si s-a inchis in sine mult, nu ne mai intalneam, abia daca ma suna, l-am inteles si am zis ca sa nu il agasez pentru ca trecea printr-o perioada grea(care a durat 3 luni). Dupa aceasta perioada cand si-a gasit serviciu, am descoperit ca alaturi locuia o fata, la care mergea mereu, au fost impreuna la gratar intr-o perioada in care eu nu eram in oras-el spunanadu-mi asta. Nu mi s-a parut corecta atitudinea lui, apoi desi a fost un gest urat, am mai descoperit niste mesaje in care el ii spunea ca daca ea vrea vor fi impreuna-acest lucru s-a intamplat tot inainte de a isi gasi din nou loc de munca.
I-am spus ca nu vreau inca o persoana in viata noastra, daca nu e sigur si nu crede in noi sa imi spuna si voi intelege, din nou nedorind o despartire.
Acum petrecem destul timp impreuna, nu locuim impreuna insa ori vine el la mine ori ma cheama la el in weekend.
Ce as putea face??Merita un asemenea om iubirea mea?
kudika230099
Postat pe 20 Iulie 2010 09:53
Barbatii trec peste o relatie mai greu decat noi femeile. Este foarte posibil ca el sa nu o fi uitat-o pe fosta insa este la fel de posibil sa nu fie asa. Cel mai bine ar fi sa stai de vorba cu el si sa-i explici lui tot ce simti si ce nu-ti convine. Daca tine la tine va incerca sa schimbe putin situatia sau macar sa te lamureasca iar daca nu va vrea inseamna ca nu-l intereseaza. In astfel de cazuri ai 2 variante: ori il accepti si incerci sa fi langa el si sa speri ca intr-o zi va fi asa cum iti doresti tu (iar sansele sunt 50-50%) ori il parasesti si iti vezi de viata ta.

_Cryssa_
Postat pe 20 Iulie 2010 10:05
Daca tu crezi ca e ok doar o relatie de weekend....
Barbie30
Postat pe 20 Iulie 2010 11:22
Multumesc pentru raspunsuri! Intr-adevar uneori imi creaza impresia ca e orelatie de weekend, pt ca uneori ajungi ca serviciul sa iti ocupe cea mai mare perioada din timp, dezavantaj-sau poate avantaj este si ca nu locuiesti impreuna cu persoana iubita.
M-a rugat la inceputul relatiei sa ma mut cu el, insa am fost reticenta pentru ca nu ne cunosteam f bine, acum ajung sa cred ca nici el nu isi doreste sa stea f mult cu mine.Poate ar fi simplu ca oamenii sa fie mai capabili sa ia decizii si sa renunte in viata la partener daca simte ca nu este ceea ce isi doreste..
kudika230099
Postat pe 20 Iulie 2010 16:10
"Poate ar fi simplu ca oamenii sa fie mai capabili sa ia decizii si sa renunte in viata la partener daca simte ca nu este ceea ce isi doreste.."
deci esti indecisa...ok, relax you are a woman...acu' eu ce sa-ti zic?...pastilele de putut s-au inventat doar pt barbati ...ai si tu putintica rabdare, ca sigur vor aparea si in varianta soft pt fomei!
miss_darine
Postat pe 22 Iulie 2010 18:55
De la: miss_darine, la data 2010-07-22 18:55:35"Poate ar fi simplu ca oamenii sa fie mai capabili sa ia decizii si sa renunte in viata la partener daca simte ca nu este ceea ce isi doreste.."
deci esti indecisa...ok, relax you are a woman...acu' eu ce sa-ti zic?...pastilele de putut s-au inventat doar pt barbati ...ai si tu putintica rabdare, ca sigur vor aparea si in varianta soft pt fomei!


Darinee........ nu arunca cu sperante !!!!!!!

anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 19:18
Incerc si eu Ana
miss_darine
Postat pe 22 Iulie 2010 19:24
De la: miss_darine, la data 2010-07-22 19:24:14Incerc si eu Ana


acu cum ti-o fi norocul!!!!! daca fata incepe sa spere si sa spere ............nu stiu daca se va intoarce p'acilea sa ne ''serveasca'' varianta ''soft''
anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 19:27
sigur nu "s-a vindecat" de fosta.
si in 3 luni...risti sa te indragostesti si cam atat..ah, ba'nu.. sa ramai cu buza umflata ca nu ti-ai pierdut timpul...
faza cu "ma cheama in week-end" nu am inteles-o de ce o "onorezi"... din moment ce e clar ca" asta e...mai mult nu"
si inca o chestie....te cunostea inainte de angajare...?
ca sa stiu ce complimente adaug
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 08:14
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:14:42sigur nu "s-a vindecat" de fosta.
si in 3 luni...risti sa te indragostesti si cam atat..ah, ba'nu.. sa ramai cu buza umflata ca nu ti-ai pierdut timpul...
faza cu "ma cheama in week-end" nu am inteles-o de ce o "onorezi"... din moment ce e clar ca" asta e...mai mult nu"
si inca o chestie....te cunostea inainte de angajare...?
ca sa stiu ce complimente adaug
nu-ti mai pierde timpul cu unu din asta care nu o poate uita pe fosta..tot la aia va merge
kudika029282
Postat pe 24 Iulie 2010 19:28
De la: kudika029282, la data 2010-07-24 19:28:41
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:14:42sigur nu "s-a vindecat" de fosta.
si in 3 luni...risti sa te indragostesti si cam atat..ah, ba'nu.. sa ramai cu buza umflata ca nu ti-ai pierdut timpul...
faza cu "ma cheama in week-end" nu am inteles-o de ce o "onorezi"... din moment ce e clar ca" asta e...mai mult nu"
si inca o chestie....te cunostea inainte de angajare...?
ca sa stiu ce complimente adaug

nu-ti mai pierde timpul cu unu din asta care nu o poate uita pe fosta..tot la aia va merge


hello?
eu am raspuns la topic..
nu stiu ce treaba am eu...
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 19:35
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 19:35:47
De la: kudika029282, la data 2010-07-24 19:28:41
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:14:42sigur nu "s-a vindecat" de fosta.
si in 3 luni...risti sa te indragostesti si cam atat..ah, ba'nu.. sa ramai cu buza umflata ca nu ti-ai pierdut timpul...
faza cu "ma cheama in week-end" nu am inteles-o de ce o "onorezi"... din moment ce e clar ca" asta e...mai mult nu"
si inca o chestie....te cunostea inainte de angajare...?
ca sa stiu ce complimente adaug

nu-ti mai pierde timpul cu unu din asta care nu o poate uita pe fosta..tot la aia va merge


hello?
eu am raspuns la topic..
nu stiu ce treaba am eu...


cred ca a dat click pe 'citeaza' in loc de 'raspunde' .
mahy33
Postat pe 24 Iulie 2010 19:42
Eu tot nu pricep cum am o relatie in care DOAR astept sa fiu invitata, sunata, chemata, adica sa fiu bagata in seama. Ok, nu stam impreuna. Asata inseamna ca nici nu am voie sa-i calc pragul casei in cursul saptamanii? Sa-i fac o surpriza si sa se trezeasca cu mine la usa?
Pai daca nu am voie, e clar ca numai de week-end sunt buna. Adica sunt programata pentru sfarsitul saptamanii ca in rest.... gratarele si iesitul la iarba verde apartin blondei de alaturi. Ca-i mai aproape, nu de alta, dar de ramane fara sare .. o aduce iute.



rashela
Postat pe 24 Iulie 2010 19:49
Din pacate chiar aseara am descoperit cu ca s-a culcat cu alta..care nu era nici fosta, nici blonda de alaturi..Aveam oricum o presimitire sumbra ca s-ar putea intampla asta, dar nu cu aceasta persoana care pe deasupra mai avea prieten si ii spunea ca ii e frica sa nu ramana insarcinata, pentru ca nici nu stia cu cine ar ramane..
Mi-am intarit convingerea ca nu trebie avut 100% incredere intr-o persoana, asta se castiga pe parcurs, ideea e ca nu accept impacare, desi el insista ca nu stia unde i-a fost capul, regreta enorm si tine fff mult la mine. Am avut si discutia asta cu petrecutul timpului impreuna, mi-a motivat ca e f obosit dupa serviciu, unde are unele probleme de adaptare, i-am spus ca eu nu vreau doar relatia asta sa dureze 2 zile pe saptamana..
E cam greu acum dar cu putere si cu trecerea timpului voi uita..sper:(

P.S. Nu ma cunosteam cu el dinainte de a lucra impreuna, la serviciu ne-am cunoscut, acum el nu mai lucreaza cu mine.
kudika230099
Postat pe 25 Iulie 2010 10:26
De la: kudika230099, la data 2010-07-25 10:26:11Din pacate chiar aseara am descoperit cu ca s-a culcat cu alta..care nu era nici fosta, nici blonda de alaturi..Aveam oricum o presimitire sumbra ca s-ar putea intampla asta, dar nu cu aceasta persoana care pe deasupra mai avea prieten si ii spunea ca ii e frica sa nu ramana insarcinata, pentru ca nici nu stia cu cine ar ramane..
Mi-am intarit convingerea ca nu trebie avut 100% incredere intr-o persoana, asta se castiga pe parcurs, ideea e ca nu accept impacare, desi el insista ca nu stia unde i-a fost capul, regreta enorm si tine fff mult la mine. Am avut si discutia asta cu petrecutul timpului impreuna, mi-a motivat ca e f obosit dupa serviciu, unde are unele probleme de adaptare, i-am spus ca eu nu vreau doar relatia asta sa dureze 2 zile pe saptamana..
E cam greu acum dar cu putere si cu trecerea timpului voi uita..sper:(

P.S. Nu ma cunosteam cu el dinainte de a lucra impreuna, la serviciu ne-am cunoscut, acum el nu mai lucreaza cu mine.
cati ani are barbatul asta care schimba femeile ca sosetele..?
kudika029282
Postat pe 25 Iulie 2010 17:35
De la: mahy33, la data 2010-07-24 19:42:45
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 19:35:47
De la: kudika029282, la data 2010-07-24 19:28:41
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:14:42sigur nu "s-a vindecat" de fosta.
si in 3 luni...risti sa te indragostesti si cam atat..ah, ba'nu.. sa ramai cu buza umflata ca nu ti-ai pierdut timpul...
faza cu "ma cheama in week-end" nu am inteles-o de ce o "onorezi"... din moment ce e clar ca" asta e...mai mult nu"
si inca o chestie....te cunostea inainte de angajare...?
ca sa stiu ce complimente adaug

nu-ti mai pierde timpul cu unu din asta care nu o poate uita pe fosta..tot la aia va merge


hello?
eu am raspuns la topic..
nu stiu ce treaba am eu...


cred ca a dat click pe 'citeaza' in loc de 'raspunde' .

da..cred
dragon_fly88
Postat pe 26 Iulie 2010 20:10
De la: kudika230099, la data 2010-07-25 10:26:11Din pacate chiar aseara am descoperit cu ca s-a culcat cu alta..care nu era nici fosta, nici blonda de alaturi..Aveam oricum o presimitire sumbra ca s-ar putea intampla asta, dar nu cu aceasta persoana care pe deasupra mai avea prieten si ii spunea ca ii e frica sa nu ramana insarcinata, pentru ca nici nu stia cu cine ar ramane..
Mi-am intarit convingerea ca nu trebie avut 100% incredere intr-o persoana, asta se castiga pe parcurs, ideea e ca nu accept impacare, desi el insista ca nu stia unde i-a fost capul, regreta enorm si tine fff mult la mine. Am avut si discutia asta cu petrecutul timpului impreuna, mi-a motivat ca e f obosit dupa serviciu, unde are unele probleme de adaptare, i-am spus ca eu nu vreau doar relatia asta sa dureze 2 zile pe saptamana..
E cam greu acum dar cu putere si cu trecerea timpului voi uita..sper:(

P.S. Nu ma cunosteam cu el dinainte de a lucra impreuna, la serviciu ne-am cunoscut, acum el nu mai lucreaza cu mine.

tu numesti relatie 2 zile pe sapt in care numai (sau doar?) te culci cu el?
scuza-ma..dar ai probleme cu self-steem-ul..ca majoritatea de pe aici
cum dracu sa stai cu unu' care azi e cu tine..pune pe restul 10 sa nu-l deranjeze..tu-l crezi mare crai..ca te iubeste(de nu mai poate)..si de fapt..el face aceeasi schema la toate (la fel de naive ca tine)...
tu stii ca nu mai trebuie sa te protapesti sa raspunzi la telefon-daca suna cu 5 min..
pe bune...nu mai sunt barbati..decat smecheri d-astia?
"azi cu tine..maine cu altele"?

dragon_fly88
Postat pe 26 Iulie 2010 20:14
Sunt constienta ca am gresit, insa cand tii la cineva faci si compromisuri. Eu care sunt destul de puternica si nu concepeam sa trec peste cea mai mica greseala pe care o face un barbat, legat de comportamentul fata de mine, la atentia pe care ar trebui sa mi-o acorde daca isi doreste si el cu adevarat sa fim impreuna.
Suntem oameni si ne propunem sa fim rationali, insa uneori mai facem si rabat de la unele principii pe care le avem. Fiecare relatie este diferita..nu poti critica pe cineva de la distanta(imi fac eu autocritica mai bine decat altii).
Cred ca incep sa realizez cat de slab este un om cand ratiunea este invinsa de sentimente..
kudika230099
Postat pe 27 Iulie 2010 09:49
De la: kudika230099, la data 2010-07-27 09:49:57Sunt constienta ca am gresit, insa cand tii la cineva faci si compromisuri. Eu care sunt destul de puternica si nu concepeam sa trec peste cea mai mica greseala pe care o face un barbat, legat de comportamentul fata de mine, la atentia pe care ar trebui sa mi-o acorde daca isi doreste si el cu adevarat sa fim impreuna.
Suntem oameni si ne propunem sa fim rationali, insa uneori mai facem si rabat de la unele principii pe care le avem. Fiecare relatie este diferita..nu poti critica pe cineva de la distanta(imi fac eu autocritica mai bine decat altii).
Cred ca incep sa realizez cat de slab este un om cand ratiunea este invinsa de sentimente..

pai..da...
esti slab cand mai mult faci compromisuri de dragul relatiei, cand el nu merita nici o ceapa degerata
iar pe tine...nici atat
dar asta e..
dragon_fly88
Postat pe 8 August 2010 14:33
De la: anastasia_m, la data 2010-07-22 19:18:26
De la: miss_darine, la data 2010-07-22 18:55:35"Poate ar fi simplu ca oamenii sa fie mai capabili sa ia decizii si sa renunte in viata la partener daca simte ca nu este ceea ce isi doreste.."
deci esti indecisa...ok, relax you are a woman...acu' eu ce sa-ti zic?...pastilele de putut s-au inventat doar pt barbati ...ai si tu putintica rabdare, ca sigur vor aparea si in varianta soft pt fomei!


Darinee........ nu arunca cu sperante !!!!!!!


...vedeti ca desteptii aia de peste "balta"...au inventat si pastila....de putut pentru femei...si tot asemenea se numeste faceti corecturile de rigoare.
RUY_BLAS
Postat pe 9 August 2010 11:46
De la: kudika230099, la data 2010-07-25 10:26:11Din pacate chiar aseara am descoperit cu ca s-a culcat cu alta..care nu era nici fosta, nici blonda de alaturi..Aveam oricum o presimitire sumbra ca s-ar putea intampla asta, dar nu cu aceasta persoana care pe deasupra mai avea prieten si ii spunea ca ii e frica sa nu ramana insarcinata, pentru ca nici nu stia cu cine ar ramane..
Mi-am intarit convingerea ca nu trebie avut 100% incredere intr-o persoana, asta se castiga pe parcurs, ideea e ca nu accept impacare, desi el insista ca nu stia unde i-a fost capul, regreta enorm si tine fff mult la mine. Am avut si discutia asta cu petrecutul timpului impreuna, mi-a motivat ca e f obosit dupa serviciu, unde are unele probleme de adaptare, i-am spus ca eu nu vreau doar relatia asta sa dureze 2 zile pe saptamana..
E cam greu acum dar cu putere si cu trecerea timpului voi uita..sper:(

P.S. Nu ma cunosteam cu el dinainte de a lucra impreuna, la serviciu ne-am cunoscut, acum el nu mai lucreaza cu mine.



Mda..din pacate el nu avea nevoie musai de tine! Avea si el nevoie de cineva, oarecare..si tu treceai intamplator pe acolo. De asta vreau sa te intreb: te vezi dispusa sa fii ORICINE? Clar e greu.. dar un "nu" spus la momentul potrivit iti poate aduce surprize neasteptate! Numai bine...
TheMasquerade
Postat pe 9 August 2010 11:54
De la: TheMasquerade, la data 2010-08-09 11:54:08
De la: kudika230099, la data 2010-07-25 10:26:11Din pacate chiar aseara am descoperit cu ca s-a culcat cu alta..care nu era nici fosta, nici blonda de alaturi..Aveam oricum o presimitire sumbra ca s-ar putea intampla asta, dar nu cu aceasta persoana care pe deasupra mai avea prieten si ii spunea ca ii e frica sa nu ramana insarcinata, pentru ca nici nu stia cu cine ar ramane..
Mi-am intarit convingerea ca nu trebie avut 100% incredere intr-o persoana, asta se castiga pe parcurs, ideea e ca nu accept impacare, desi el insista ca nu stia unde i-a fost capul, regreta enorm si tine fff mult la mine. Am avut si discutia asta cu petrecutul timpului impreuna, mi-a motivat ca e f obosit dupa serviciu, unde are unele probleme de adaptare, i-am spus ca eu nu vreau doar relatia asta sa dureze 2 zile pe saptamana..
E cam greu acum dar cu putere si cu trecerea timpului voi uita..sper:(

P.S. Nu ma cunosteam cu el dinainte de a lucra impreuna, la serviciu ne-am cunoscut, acum el nu mai lucreaza cu mine.



Mda..din pacate el nu avea nevoie musai de tine! Avea si el nevoie de cineva, oarecare..si tu treceai intamplator pe acolo. De asta vreau sa te intreb: te vezi dispusa sa fii ORICINE? Clar e greu.. dar un "nu" spus la momentul potrivit iti poate aduce surprize neasteptate! Numai bine...
exista si barbati care nu dau doi bani pe o femeie si o folosesc pentrua profita de ea in scopuri materiale sau personale..asemenea specii trebuie ocolite pentru ca fac multe suferinte
kudika029282
Postat pe 9 August 2010 16:19
sincer draga mea cred ca asa zisul ,,iubit al tau,, ori e se crede mare crai,ori sufera de SPP.nu-l mai baga in seama si lasa-l sa aterizeze cu picioarele pe pamant,si aterizarea pe care o s-o faca depinde doar de el....
kudika113088
Postat pe 9 August 2010 22:06
De la: kudika113088, la data 2010-08-09 22:06:57sincer draga mea cred ca asa zisul ,,iubit al tau,, ori e se crede mare crai,ori sufera de SPP.nu-l mai baga in seama si lasa-l sa aterizeze cu picioarele pe pamant,si aterizarea pe care o s-o faca depinde doar de el....


ce inseamna SPP?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 22:09
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 22:09:31
De la: kudika113088, la data 2010-08-09 22:06:57sincer draga mea cred ca asa zisul ,,iubit al tau,, ori e se crede mare crai,ori sufera de SPP.nu-l mai baga in seama si lasa-l sa aterizeze cu picioarele pe pamant,si aterizarea pe care o s-o faca depinde doar de el....


ce inseamna SPP?


sindrom post partum
_oktober_
Postat pe 9 August 2010 22:22
De la: _oktober_, la data 2010-08-09 22:22:11
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 22:09:31
De la: kudika113088, la data 2010-08-09 22:06:57sincer draga mea cred ca asa zisul ,,iubit al tau,, ori e se crede mare crai,ori sufera de SPP.nu-l mai baga in seama si lasa-l sa aterizeze cu picioarele pe pamant,si aterizarea pe care o s-o faca depinde doar de el....


ce inseamna SPP?


sindrom post partum

RUY_BLAS
Postat pe 9 August 2010 22:32
De la: kudika230099, la data 2010-07-20 09:53:49Situatia mea este in felul urmator: sunt cu un baiat de la inceputul anului acesta, el are 29, eu 24 de ani.Ne-am cunoscut dupa ce el trecuse de o relatie de aproape 6 ani, inca locuind cu fost prietena, dupa care si-a cumparat un apartament personal.
La inceput simteam mereu ca ii este ff greu sa treaca peste acea relatie, era mereu melancolic, chiar am gasit niste mail-uri in care isi vorbeau f frumos, cu te iubesc si altele de genul. Eu la un moment dat i-am spus ca simt ca nu pe mine ma vrea si ca vreau sa ne despartim, insa a insistat ca nu e adevarat, ca tine la mine, si am trecut peste nefind total convinsa(tineam f tare la el). Dupa o perioada cam de 2 luni a ramas fara serviciu si s-a inchis in sine mult, nu ne mai intalneam, abia daca ma suna, l-am inteles si am zis ca sa nu il agasez pentru ca trecea printr-o perioada grea(care a durat 3 luni). Dupa aceasta perioada cand si-a gasit serviciu, am descoperit ca alaturi locuia o fata, la care mergea mereu, au fost impreuna la gratar intr-o perioada in care eu nu eram in oras-el spunanadu-mi asta. Nu mi s-a parut corecta atitudinea lui, apoi desi a fost un gest urat, am mai descoperit niste mesaje in care el ii spunea ca daca ea vrea vor fi impreuna-acest lucru s-a intamplat tot inainte de a isi gasi din nou loc de munca.
I-am spus ca nu vreau inca o persoana in viata noastra, daca nu e sigur si nu crede in noi sa imi spuna si voi intelege, din nou nedorind o despartire.
Acum petrecem destul timp impreuna, nu locuim impreuna insa ori vine el la mine ori ma cheama la el in weekend.
Ce as putea face??Merita un asemenea om iubirea mea?



daca fosta ii spune ''hai sa ne impacam'' se intoarce la ea sigur !
deci : e clar. pierzi timpul de aiurea cu el !
fata_healthy
Postat pe 10 August 2010 00:42
parerea me sincera ...e ca tine la tine dar...te minte frumos (cum de fapt va place ).
RUY_BLAS
Postat pe 11 August 2010 12:06
eu una nu cred in relatiile doar de week-end(din experienta)...eu zik sa dispari din peisajul lui pentru o vreme,fara sa-l suni sau sa-i raspunzi daca te suna...daca te cauta disperat inseamna ca tine la tine...doar asa poti vedea daca ii pasa.Multi cred ca asta e un joc,nu e...e doar o modalitate de a clarifica niste lucruri cand alta cale nu ai!
lavvy
Postat pe 11 August 2010 16:47
Sfatul meu e sa iti clarifici anumite lucruri...Stai in preajma lui ca sa nu te simti singura sau stai cu el pt ca ai sentimente pt el?Indiferent k ai sentimente pt el nu meriti sa fii tratata cu indiferenta cand "printul" are o problema si nu e disponibil iar atunci cand se simte plictisit sa te sune si sa spuna "stii ma gandeam la tine...nu vrei sa ne vedem?"Iar u sa alergi in bratele lui si sa ii faci pe plac.Ar trebui sa iei atitudine si sa ai o discutie cu el dak te vrea in viata lui cu adevarat sau nu........dak are nevoie doar de "o roata de rezerva" atunci trimite-l rapid la un service pt k nu se merita sa-i acorzi timpul tau .In acest timp iti poti gasi pe altcineva care sa merite cu adevarat sa stea cu tine.Din punctul meu de vedere acest tip nu e decis ...habar nu are ce vrea de la tine.Ai curaj si ia o decizie ....
kudika169671
Postat pe 12 August 2010 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dati-mi va rog niste sfaturi!!! 28 De la: dusmanu_lu_Celina 11 Ianuarie 2011 10:04
Nu stiu cate sau cati dintre voi aveti un tata kre... 3 De la: marco918 6 Martie 2011 23:03
intoarce capul dupa femei pe strada 119 De la: kudika503046 30 Iunie 2012 20:38
Doresc si eu un sfat cu privire la viitorul relatiei mele ! 38 De la: annes_kola 2 Octombrie 2009 18:16
Dragoste IMPOSIBILA 11 De la: kudika197746 20 Iunie 2010 21:25