Setari Cookie-uri

Tine la mine sau ma minte?

NU ! CU SIGURANTA NU ! VEZI-TI DE DRUMUL TAU,E MAI LINISTIT,MAI SIGUR,SI CHIAR DACA TE SIMTI SINGURA ACUM,MAI BINE ASA DECIT SA SIMTI SINGURATATEA IN DOI....
kudika227120
Postat pe 13 August 2010 11:33
Ar trebui sa simti asta, daca deja te intrebi... e ceva dubios! Nu simte ca vrei mai mult? Uneori cuvintele mint atat de frumos, si sentimentele dau raspunsul adevarat.
DRAGOMIR_ALEXANDRA
Postat pe 13 August 2010 16:28
De la: kudika169671, la data 2010-08-12 16:13:37Sfatul meu e sa iti clarifici anumite lucruri...Stai in preajma lui ca sa nu te simti singura sau stai cu el pt ca ai sentimente pt el?Indiferent k ai sentimente pt el nu meriti sa fii tratata cu indiferenta cand "printul" are o problema si nu e disponibil iar atunci cand se simte plictisit sa te sune si sa spuna "stii ma gandeam la tine...nu vrei sa ne vedem?"Iar u sa alergi in bratele lui si sa ii faci pe plac.Ar trebui sa iei atitudine si sa ai o discutie cu el dak te vrea in viata lui cu adevarat sau nu........dak are nevoie doar de "o roata de rezerva" atunci trimite-l rapid la un service pt k nu se merita sa-i acorzi timpul tau .In acest timp iti poti gasi pe altcineva care sa merite cu adevarat sa stea cu tine.Din punctul meu de vedere acest tip nu e decis ...habar nu are ce vrea de la tine.Ai curaj si ia o decizie ....
astfel de specii trebuie ocolite..el e tipul curvarului nehotarit ca ii place sa umble de la una la alta..fugi de el cat poti..
kudika029282
Postat pe 13 August 2010 17:06
De la: kudika029282, la data 2010-08-13 17:06:11
De la: kudika169671, la data 2010-08-12 16:13:37Sfatul meu e sa iti clarifici anumite lucruri...Stai in preajma lui ca sa nu te simti singura sau stai cu el pt ca ai sentimente pt el?Indiferent k ai sentimente pt el nu meriti sa fii tratata cu indiferenta cand "printul" are o problema si nu e disponibil iar atunci cand se simte plictisit sa te sune si sa spuna "stii ma gandeam la tine...nu vrei sa ne vedem?"Iar u sa alergi in bratele lui si sa ii faci pe plac.Ar trebui sa iei atitudine si sa ai o discutie cu el dak te vrea in viata lui cu adevarat sau nu........dak are nevoie doar de "o roata de rezerva" atunci trimite-l rapid la un service pt k nu se merita sa-i acorzi timpul tau .In acest timp iti poti gasi pe altcineva care sa merite cu adevarat sa stea cu tine.Din punctul meu de vedere acest tip nu e decis ...habar nu are ce vrea de la tine.Ai curaj si ia o decizie ....
astfel de specii trebuie ocolite..el e tipul curvarului nehotarit ca ii place sa umble de la una la alta..fugi de el cat poti..



Dindiricooo....trebuiesc
anastasia_m
Postat pe 13 August 2010 17:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello 12 De la: _oktober_ 3 August 2010 21:42
Ai putea trece peste un "one-night stand" al partenerului? 78 De la: Cassey 19 Mai 2009 10:33
Uneori si povestile dor... 32 De la: PICCKARD 13 Octombrie 2011 21:18
ajutor 51 De la: kudika421339 23 Noiembrie 2011 08:59
O iubire frumoasa....un final? 34 De la: Irene_Hreniuc 24 Noiembrie 2010 02:35