Setari Cookie-uri

plec in creta!

De la: Shoarezu, la data 2009-04-09 20:07:27a fost cineva singur in creta, fara rezervari a rezerva camere prin agentii de turism? pe mine ma bate gandul sa plec la toamna de capul meu, cu tren si feribot, dar inca nu am ajuns la nicio concluzie in privinta cazarii. am fost in franta, ungaria si austria facand rezervari numai de pe net si totul a fost ok, dar in privinta greciei am oarecare retinere-totusi nu sunt cinstea intruchipata...daca aveti informatii in acest sens, va multumesc anticipat



E mai fain sa mergi de capul tau,nu-ti fa probleme sint convinsa ca o sa gasesti camere in creta.eu am fost in creta mai demult printr-o agentie din austria .a fost super!
CRISTINA03_healthy
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:14
Merg in Grecia de 16 ani in ultimele 3 excursii nu am avut nici o rezervare vorbesc de insulele Ionice , Ciclade, si anul trecut Peloponez cu Monemvasia si insula Kythira , nu am fost in Creta dar banuiesc ca este aceasi situatie , si eu merg de obicei toamna cand voi merge in Creta nu voi rezerva nimic prefer sa-mi aleg la fata locului , mai ales ca-mi place sa nu stau prea mult intr-un singur loc . asa ca parerea mea este sa mergi fara frica, Bafta!
cristian_h
Postat pe 20 Aprilie 2009 20:51
De la: Tea, la data 2009-03-09 16:24:53 Ti-am raspuns in cele 2 emailuri de mai sus.
Mergi de Paste, nu? Cred ca va fi foarte frumos...foarte multi greci sunt crestini ortodoxi. Iti doresc o vacanta de vis...si daca ai posibilitatea...mergi macar un sejur si in Corfu. Merita...daca iti plac peisajele care combina muntele cu marea, maslinii cu chiparosi...Este ceva mai scump, dar nu se compara cu ce gasesti pe continent.
sepia
Postat pe 22 Aprilie 2009 16:39
Draga Tea, te rog spune-mi ce poti despre Corfu. Vreau sa plec in vara asta cu sotul si fiica. O fi mai bine in septembrie octombrie? Ma refer la caldura care a m auzit ca e insuportabila. Ce poti sa-mi spui? Multumesc!
sepia
Postat pe 22 Aprilie 2009 16:42
De la: monicabanariu, la data 2009-03-10 15:48:19Fata, bati campii... Se vede ca nu prea calatoresti!
Incearca la 2 stele si mai vorbim.
parvulescu_dan
Postat pe 22 Aprilie 2009 23:14
Saraca iulia1000...face ce face si cand sloboade porumbelul, incepe sa bata campii...Pacat de ea. Am auzit ca...
...dar n-are importanta. Adevarul e ca este...unica !
parvulescu_dan
Postat pe 22 Aprilie 2009 23:21
kudika025963
Postat pe 25 Iunie 2009 09:19
dragi prieteni din pacate din cearta asta a voastra, cam feminina, nu am aflat nimic interesant sau nou despre creta
credeam ca vom afla lucruri utile si care sa ne ajute in vacante mai frumoase si mai bine pregatite,
sa speram ca vor fi si asemenea mesaje.#
cu multumiri,
calator
Postat pe 27 Iunie 2009 21:41
dragi prieteni din pacate din cearta asta a voastra, cam feminina, nu am aflat nimic interesant sau nou despre creta
credeam ca vom afla lucruri utile si care sa ne ajute in vacante mai frumoase si mai bine pregatite,
sa speram ca vor fi si asemenea mesaje.#
cu multumiri,
calator
Postat pe 27 Iunie 2009 21:44
dragi prieteni din pacate din cearta asta a voastra, cam feminina, nu am aflat nimic interesant sau nou despre creta
credeam ca vom afla lucruri utile si care sa ne ajute in vacante mai frumoase si mai bine pregatite,
sa speram ca vor fi si asemenea mesaje.#
cu multumiri,
calator
Postat pe 27 Iunie 2009 21:46
Bine aleasa destinatia Creta,
am revenit de curand, am fost pentru prima data acolo,
am fost entuziasmat ca de o vacanta Discovery
am postat poze pe pagina mea de Lazy
drum bun si vacanta frmoase
calator
Postat pe 26 August 2009 16:53
ma ajuta si pe mine cineva? am postat ceva si nu stiu cum sa-mi gasesc raspunsurile
vivienleigh
Postat pe 30 Septembrie 2009 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
America 3 De la: Cassey 18 August 2009 16:25
Barcelona 2-6 August 2010 1 De la: Gabriel_Roma 12 Iulie 2010 02:54
Roma - ce trebuie neaparat sa vezi? 20 De la: gabriel481 5 Octombrie 2009 14:36
asa este 1 De la: martalogu64 19 Februarie 2009 22:44
Regim hotelier in Bucuresti? 1 De la: ElenaSC 1 Iulie 2015 18:29