Setari Cookie-uri

Relatie care numai este

In primul rand tin sa va salut pe toti si pe toate. Aceasta este povestea unui bun prieten de al meu care din pacte azi implineste un an de cand el numai este . De ce am pus aceasta poveste aici ? Pentru a vedea toata lumea si sa luati deciziile corecte la momentul potrivit.

era o data un baiat ,... un baiat trist , trecut prin multe greutati ale vietii dar el meru era trist.. suparat... singur, abandonat de prieteni si chiar de propia lui sora care a decedat intr-un accident.
Intr-o zi de primavara.. vorbea cu o prietena de a lui pe internet. O prietena pe care o cunostea de aproximativ 10 luni. Ei au vorbit , povestindu-si fiecare pataniile lui din viata. El dupa un timp vazand
ce fel de persoana este fata incepuse sa tina la ea , chiar daca o vedea doar prin intermediul webcam-ului si vorbind cu ea la telefon , nu se puteau vedea deoarece ii desparteau peste 300 km.. Dar intr-o zi el gandinduse foarte bine la ea...a inceput sa sufere..se gandea zi si noapte la ea.. peste tot unde era el , era in mintea lui... isi daduse seama ca ea inseana totul pentru el. Iar ea atunci i-a zis lui nestiind ca il va rani " ma voi reimpaca cu fostul". Atunci el a inceput sa planga in hohote , numai stia ce sa faca , nu ii spusese ceea ce simte.. nu ii spusese , vroia sa o auda pentru ultima oara, asa ca a sunat-o asa cum plangea el. Ea in schimb l-a simtit , chiar daca el a incercat sa ascunda ca plange , atunci ea l-a interbat : o mai iubesti pe fosta ? el atunci imediat i-a zis ca nu , ca o iubeste pe ea , ca e sufletul lui , lumina vieti lui ... si ca fara ea el nu poate sa traiasca. atunci ea a devenit confuza , simtea si ea putina dragoste pentru el.. dar , de cate ori vorbeau ei .. pe internet si la telefon , cum aparea fostul ea se schimba radical, era mai rece cu el.. nu il mai baga in seama.. si el a inceput sa o preseze: Ce vrei sa faci cu mine ? Nu intelegi ca te iubesc ? ,.... iar ea i-a zis ultimile cuvinte care l-au infuriat "nu poti iubi o fata pe care nici nu ai vazut-o vreodata in viata ta, nu pot sa cred asa ceva" ( ea facand asa ca sa il indeparteze de ea pentru ca el pe zi ce trece suferea mai mult ). El spre disperarea lui .. a inceput sa o minta , ii spusese ca fumase peste 12 pachete de tigari , si bause peste 20 de beri in 40 minute.el un singur lucru voia, sa fie a lui sa nu se mai gandeasca la fostu pentru ca dupa ce i-a marturisit ea i-a spus "nu ma voi impaca cu el pana nu te vad" , dar el o vroia doar pentru el , stia ca daca ea va vorbi cu celalalt se va schimba radical. Dupa ce a exagerat cu betia , ea s-a reimpacat cu fostul , el deja numai manca si numai consuma apa , ci doar alcool ,aici el a facut un singur lucru pe care l-a regretat mereu. a baut pana a intrat in coma alcoolica. ei 2 se certasera cu o seara inainte deci nu vroiau sa isi raspunda. dar ea simtese ca i s-a intamplat ceva , l-a visat si imediat cum s-a trezit a pus mana pe telefon si i-a dat un mesaj "esti bine ? ce faci ?" el ii raspunsese ca este bine ( o mintira iara ) si ca un are
de ce sa isi faca griji... ea totusi un credea. nu avea cum , de ce il visase ca este la spital ? Si ii spune sa intre pe messenger , atunci baiatul nu a mai avut ce scuza sa gaseasca si i-a tmis innapoi un mesaj "sunt la spital.. nu pot intra deocamdata" . fata cand a citit acest mesaj a inceput sa tremure ,
sa planga si sa se sperie. Nu stia de ce a facut acest lucru.. Si l-a interbat tot prin SMS , iar el i-a raspuns "am vrut sa te uit , am vrut sa fac din durerea mea fericirea ta. dar sa te indragostesti este usor , sa uiti este ecl mai greu". Dupa cateva zile baiatu iesise din spital si vroia neeaparat sa ajunga
acasa sa vorbeasca cu ea. O data ajungand acasa el numai manca , numai bea apa.. ci fuma in prostie si consuma alcool. El facea lucrile acestea deoarece inca suferea dupa ea. Ea totusi i-a mai repetat odata acele lucruri care l-au facut sa il doara. Atunci el ii spusese sa termine si sa taca sa nu il mai faca sa-l mai doara, ea nimic tot continua.. atunci el a facut un lucru pe care nu se astepta sa il faca vreodata. A bagat-o la ignore . Dar totusi viata lui numai era la fel fara sa o stie langa el. Cand suferea ea era singura care il calma , cand plangea la fel , ea ii stia toate slabiciunile. Asa ca a doua zi seara pe la ora 11 o scoate de la ignore. In acelasi timp il scoate si ea si ii da add din nou. El o intreaba mai rastit , chiar daca suferea vroia sa puna capat " ce s-a intamplat , ce mai vrei" iar ea ii spune : mi-a fost dor de tine.. , pur si simplu eu nu te credeam cum poti tine la cineva doar pe internet dar acum crede-ma ca am nevoie de tine , tin la tine. si te iubesc mult"
Ascultand aceste cuvinte inima lui se inmoaie la loc.. si ii mai spune ei inca o data ca o iubeste si ca este lumina lui. El ii compusese si poezii , iar cand sa se apuce sa i le spuna ea spune "maine ma duc la fostu"... atunci iar inima lui plange.. la fel si el. toata noaptea a compus poezii si a plans si s-a gandit.
dar ea l-a asigurat cu un lucru: ca se duce sa vada ce face cu el , daca mai raman sau nu impreuna ( doarece el era mai distant de ea , nu prea ii pasa de ea ) . A doua zi ea se ascundea prin bucatarie , baie pe unde apuca sa il sune si sa ii auda vocea , sa ii spuna ca ii este dor de el. Incepuse sa ii fie sila de fostu...
Iar seara o amica de a lu fostu ii spune ca el se lauda ca o batea pe fata dinaintea ei , i-a spus cam tot ce nu ar vrea sa auda. Atunci ea imediat l-a sunat si i-a spus ca vrea sa plece de la el . el vazand-o speriata si suparata i-a spusa sa vina la el. Bun , zis si facut , a doua zi ea trebuia sa plece spre Bucuresti la ora 7 AM , era deja ora 11 iar ea nu
daduse nici un semn de viata. El disperat ca ea nu daduse nici un semn de viata ia legatura cu fratele ei si cu cumnata ei sile povesteste. Era ptr prima oara cand el vorbea cu ai ei.. era disperat.. niciodata ea nu a dormit atat , si mereu ii dadea cel tarziu la ora 10 AM mesaj sau il suna. In sfarsit dupa cateva ore ea ii da mesaj lui ca a dormit prea mult si nu a auzit ceasul. In tot acest timp deja familia ei isi faceau rgiji. Intr-un final ea a venit , cand s-au vazut ptr prima oara fata in fata nu mai stiau ce sa isi psuna
unsingur lucru au facut. ea a lasat geanta cu bagaje jos si s-a dus si l-a luat in brate. el a strans-o in brate cum nu a mai strans pe nimeni si se abtinea sa nu planga. Acum il suna mama lui care stia despre ea si il intreaba daca a venit , el ii spusese ca da iar mama lui ii invitase pe amandoi la ea sa o cunoasca. S-au dus , ea a cunoscut-o pe mama lui
si se pare ca a fost incantata. Acum ramanand singuri nu stiau ce sa faca sa nu para ca acei copii indragostiti ptr prima oara , chiar daca amandoi trecusera prin greutati , ea incepe si isi aminteste ce a facut el pt ea ( ca bause , a mintit-o etc ) si incepuse sa il bata dar in gluma. El de la moartea surorii lui adica de 6 ani nu a ras din suflet.
Pentru prima oara dupa 6 ani el a ras cu pofta fiind cu ea si glumind cu ea. A fost totul ok , dar mai pe seara o suna mama ei si ii spune sa vina acasa ca e foarte speriata dupa cele intamplate. Ea si-a cerut scuzele de viguare , si i-a spus ca un mai poate s ramana. Chiar daca amandoi aupetrecut 5 ore de rasete , el o conduce catre microbuz. Deja ochii lui erau
invaluiti de lacrimi... ea fiind speriata din cauza mamei ei nu prea i-a dat importanta lui. El i-a spus sa mearga cu ea in Tulcea si odata ajunsi aclo el nu o va mai cunoaste pentru a nu ii creea mai multe probleme. Dar ea zisese ca nu , pentru ca i s-ar rupe sufletu sa il vada plecand singur.. Intr-un final el a inteles si a lasat-o as plece. Exact cand au oprit taxiul
la autogara pleca ultimul microbuz , el face semne disperate catre sofer si ii spune ca trbuie sa ajunga neeaparat la Tulcea. Soferul intelegator l-a asteptat.. s-a dus repede el ( in tot acest timp ea isi aseza bagajul in microbuz ) a cumparat biletul si a urcat-o in microbuz. S-au popat pentru ultima oara. El vazand ca pleaca microbuzul si stia ca intoarce s-a abtinut
ca sa nu planga , iar dupa ce a trecut microbuzul el a inceput sa lpanga in hohote si sa o ia usor spre casa. Erau destul de multi km ( in celalalt capat al bucurestiului ) pana acasa la el , dar el mergea distant de lumea noastra , cu lacrimi in ochi a luat-o usor pe jos.. trimitandui mesaje ca deja ii este dor de ea. Ea la fel dar cum am spus mai sus , fiindui frica de
sperietura mamei ei.. nu prea a inteles ce vroia el sa zica. Aproape de casa lui , un prieten bun il suna si il intreaba ce faec si daca iese la terasa cu el si cu iubitele lor. El plangea si i-a spus ca un mai merge nicaieri ... si i-a inchis telefonul. Apoi acest prieten a sunat-o pe mama lui si a intrebat-o ce s-a intamplat cu el si de ce plangea. Mama lui auzind a inceput si ea sa planga
pentru ca deja o vedea pe aceasta fata ca fiica ei care murise. Au inceput amandoi sa il caute ( mama si prietenul lui celmai bun ) si intr-un final l-au gasit. Au vrut sa il duca la o terasa sa bea sa uite , dar el era cu telefonul in mana si a spus raspicat ca nu va mai bea ( nici unul de la masa in afara de el nu stia de patania lui cu bautura ) , nu va mai bea ptr ca nu mai vrea sa o faca pe ea sa sufere.
Bun , de gura lor a baut jumatate de bere , dar tot in acest timp el ii trimetea msg ei si ei lui. In momentul in care ea i-a trimis mesajul " In sfarsit dupa ce te-am vaut , si dupa patania cu fostul , in sfarsit eram fericita cu tine , in sfarsit uitasem de griji , de suparari m-a chemat mama , dar nu voi uita niciodata aceste clipe" el a bufnit din nou in plans si a spus mamei lui si prietenului lui ca vrea sa ajunga acasa.
La fel el in tot acest timp nu mancase , nu era bine deloc. Ajungand acasa intra repede pe messenger si o asteapta. Au trecut ore ca ea sa ajunga acasa pentru ca trebuia sa ii explice si mamei ei .. a intrat in sfarsit pe messenger. El acum nu stia cum sa o intrebe ce parere si-a facut despre el.. si o intreaba direct ca sa nu mai fie cu ocolisuri" ce parere ti-ai facut de mine" iar ea "cand m-ai strans in brate am simtit ca visez..
am simtit cu adevarat ca sunt fericita". El acum ii batea inima si mai tare , si ii spune hai sa fim impreuna , ma mut eu acolo si totul va fi bine . Iar ea ii spune vestea crunta "stii , mi-a zis mama ca daca ma mai prinde cu relatii la distanta deocamdata numai voi fi fiica ei , iar mama e nebuna , va veni dupa noi cu politia si nu vreau sa iti fac probleme" ( el lcurand intr-o companie IT destul de respectata din romania si in afara)
El auzind aceste lucruri ii venea sa moara , sa numai traiasca. Acum ca a strans-o la piept si a simtit cu adevarat fericirea nu vroia sa o lase. Iar ea din nou ii spune "deocamdata nu putem fii impreuna deoarece eu nu rveau sa fiu intretinuta de tine" , el i-a explicat ca nu o va lasa sa fie intretinuta dar nimic. De atunci ea a decis sa ramana prietena , iar el tot incerca. Cerea deja sfaturi la familie , iar toti ii spusese : daca o iubesti
si te iubeste lupta pentru ea" . Ea incerca totusi sa ii explice ca nu pot fi impreuna. El nici in ruptul capului nu vroia sa auda iar ea il intreaba "si ce vom face" iar el ii rapunsese " vin acolo , imi inchiriez o garsoniera , imi deschid afacerea mea si atunci mama ta va vedea ca sunt din TL si nu va mai avea ce sa zica" dar ea nu vroia sa auda lucru asta ( stiind ca mama lui are cancer si mai are putin de trait ) , nu vroia sa il lase sa plece
din bucuresti de langa mama lui. In data de 22 iulie ea se trezeste dimineata si ii spune "ghici cu cine ma intalnesc azi?" , el uimit ptr ca ea ii zicea lui deja totul si cand se ducea la magazin si tot , nu stia ce sa zica , iar ea ii raspunsese " radu" , radu era un amic de al ei care el o placea mult de tot si vroia sa fie cu aceasta fata. El auzind lucru asta deja mai simtese inca o lovitura din partea ei. El deja era confuz , vroia sa se duca dupa ea
sa ii arate ca o iubeste mult de tot , dar pe o parte nu vroia. Urma ziua ei , pe 6 august.. nici numai stia ce sa faca.. sa se mai duca la ea sau nu ? Intr-un final el a luat decizia finala , daca nu pot fi impreuna adica nu vrea ea , macar buni prieteni sa fie. Au mai vorbit cateva zile dar numai era la fel , era acea raceala... el il durea ca numai poate sa o alinte "my angel " cum o alinta el.. il durea ca numai poate sa ii spuna ceea ce simte. In fiecare zii inainte de a lua decizia ii spunea
ce simte. Dar el nu a mai rezistat si i-a scris un e-mail ( nestiind adresa ca sa ii trimita o scrisoare) in care scria "Stau , ascultand o melodie de dragoste si nu stiu de ce dar unica persoana care imi vine in minte esti tu. Cred ca povestea noastra de iubire numai este una simpla , este ceva mai mult. Dragostea noastra pentru tine ca intr-o clipire a zburat..Eu ti-am dat inima mea , eram atat de uniti..atat de inseparabili..dar acum inima mea este bucati.
Adevarul este ca imi lipsesti , imi lipseste totul din tine!! Imi lipsesc mesajele tale , telefoanele tale. Nimeni nu poate intelege prin ce trec eu acum. Odata mai demult eu plangea, iar tu erai singura persoana capabila sa ma poata linisti. Acum eu plang , iar tu numai esti langa mine...Scuza-ma ca te iubesc , scuza-ma pentru multe lucruri...Cand te vedeam ca suferi sufeream mai mult ca tine in sinea mea..Iubirea mea intotdaeuna te-am iubit si te voi iubi mereu. Pentru ca iubirea pentru mine inseamna
a daruiesti totul , sa sacrifici totul fara speranta... Asta e iubirea adevarata. Ranile sufletului se vindeca cu dragoste , iubeste sa fii iubit... Iarta ca sa fii fericit , asa am facut si eu cu tine cand mi-ai spus acele cuvinte care ne-au facut sa ne dam ignore dar ne-am scos pentru ca iertam. Nimic in viata nu este greu , daca ai iubirea alaturi. Iar iubirea mea esti tu , insa fara tine inima mea va fi mereu trista. Sa nu uiti : Dragostea mea prt tine se afla deasupra oricarui alt lucru , si asa va ramane mereu. Cand vei primi acest e-mail
eu voi fi departe ... departe de ROMANIA ... am plecat pentru a te uita... pentru ca daca mai ramaneam iti faceam si tie si mie rau. Sa fii fericita. Nu uita , din durerea mea poate am facut fericirea ta . Te iubesc si te voi iubi mereu." . Ea a doua zi a primit acest e-mail deoarece era programat de calculator sa trimita mail-ul si sa se reformateze singur la o data anume pentru a sterge tot.... Ea citind acest e-mail o bufnisera lacrimile si chiar in cel moment erau stirile. Un avion catre SUA se prabusise. In acel avion era el.. Nici un pasager nu a mai supravietuit.Dupa ce a trimis mail-ul calculatorul s-a stins
asa cum s-a stins si viata lui. Morala o trageti si voi...

TINETI MINTE ACEASTA POVESTE ESTE REALA
keddy
Postat pe 23 Iulie 2010 00:42
Pe la jumatatea povestii cand citeam cu ochii inlacrimati (ma rog, intrasem in scenariu adica) cum el in coma alcoolica ii trimitea sms.. mi-am zis: Wake up! Is fake! Asa ca n-am mai citit.

Daca cititi voi restul, poate ma lamuriti cum stie unul de la 300 de km ca eu incep sa tremur, sa plang, ca am o fatza ingrozita, alea alea.. vedeti voi in povestea REALA de mai sus.
rashela
Postat pe 23 Iulie 2010 01:55
... tzapa zici ? ... ... e vreo duduie cu pipocioara intre picioare si ii plac ''realitatile'' ... de le plaseaza si la altii ...
marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 02:05
Nu e , am uitat sa specific ca se trezise . imediat modific . Eu cel putin stiu prin ce a trecut..., credeti ce vreti
keddy
Postat pe 23 Iulie 2010 02:15
telenovela.."get pe get" ..incepe din toamna ..unde altundeva decat..ACASA
desi_desiree
Postat pe 23 Iulie 2010 02:21
... sigur draga ... cum spui tu ... doar ca ultimul avion din europa spre america care s-a prabusit a fost prin 2000 (concorde acident) ... asa ca speram sa fii cu updatari ...
marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 02:22
Or fi multi din astia pe aici?? Ca eu nu mai intru pe acest site daca mai vad 2 postari din astea...
anutzzaa
Postat pe 23 Iulie 2010 02:59
De la: anutzzaa, la data 2010-07-23 02:59:11Or fi multi din astia pe aici?? Ca eu nu mai intru pe acest site daca mai vad 2 postari din astea...




... am deranjat ? ...
marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 03:03
De la: anutzzaa, la data 2010-07-23 02:59:11Or fi multi din astia pe aici?? Ca eu nu mai intru pe acest site daca mai vad 2 postari din astea...


si vrei sa te bocim?
Shhh
Postat pe 23 Iulie 2010 05:36
O poveste fictiva!
Daca tot stii atatea detalii,poate ne spui si data in care s-a prabusit avionul,unde si de la ce companie era!Crezi ca poti?
Barbie30
Postat pe 23 Iulie 2010 09:51
De la: keddy, la data 2010-07-23 02:15:55Nu e , am uitat sa specific ca se trezise . imediat modific . Eu cel putin stiu prin ce a trecut..., credeti ce vreti




Normal.Orice scenariu se poate modifica:))
d_m0oz
Postat pe 23 Iulie 2010 19:35
daca e o poveste fictiva, atunci a muncit cam mult la ea si chiar nu vad de ce ar face asta cineva...doar ca sa se supuna comentariilor voastre rautacioase? sa fim seriosi...

daca e reala, lasati omul sa-si traiasca durerea. Daca nu puteti sa-i spuneti un cuvant bun, macar abtineti-va de la mistocaraie.

Narcisa_tesfio
Postat pe 24 Iulie 2010 11:51
Presupunand ca e reala, desi iti spun sincer ca cei doi nu erau ok nici unul. Sa tii o relatie atat timp la distanta si el era un pic ciudat, in sf. fiecare poveste e in felul ei, insa o relatie adevarata se consuma in realitate, unul langa altul. Deci, pp ca e adevarata, mi-a lasat un gol...inteleg morala, am aplicat-o, doar ca nu mi-a adus rezultatele dorite..
In sf., e o povestioara frumoasa si trista in acelasi timp, daca ne indeamna sa iubim si sa luptam pt ceea ce avem si nu lasam sa treaca sansa pe langa noi, cred ca toti consideram ca o facem, insa cand nu sunt 2 si numai unul lupta, e o infrangere prestabilita..:(
popescu_miha
Postat pe 24 Iulie 2010 21:56
sincer...o poveste impresionanta, iar tot cevain genul acesta e si filmul remember, care e superb, desi finalul e trist!sau if only...pacat!
roxi_berzi
Postat pe 25 Iulie 2010 03:47
Oricum...daca a simtit sa posteze "povestea"...inseamna ca avea nevoie de asta...pt socializare!Daca a vrut sa ne surprinda...se intampla atatea in lumea asta incat...nimic nu ne mai surprinde!De fapt.....noi ce sa comentam?Finalul nefericit??????????
stmaria
Postat pe 25 Iulie 2010 08:31
da, dureros...imi pare rau ptr. el. s-a indragostit de cine nu trebuia.... era labil emotional, iar ea era destul de parsiva ,il juca cum avea chef....sper sa numai pateasca nimeni asa ceva....
d-zeu sa-l odihneasca pe acolo pe unde-o fi!
ananico_yahoo_com
Postat pe 25 Iulie 2010 10:29
si eu sper... dar uite ca mai sunt femei dinastea.

Cum ziceau cei de mai devrem ca nu este reala... Asa pot sa spun si eu ca unele povestiri ale vietii voastre un sunt reale. Eu am luat si stiam aproape totul deoarece imi spunea el + ca mi-a dat acea fata conversatia de pe messenger. Este 100 % adevarata ... Sfatul meu catre altii : Numai va indragostiti de o fata sau de un baiat pana nu sunteti 100 % siguri ca aeclasi lucru simte si el/ea ptr voi.
keddy
Postat pe 25 Iulie 2010 13:32
Revin cu intrebarea:cand si unde s-a prabusit avionul?
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 14:10
vreau iubire......................................ALEX VREAU DRAGOSTE SI SEX.........................CU TINE..................MAI REPEDE......................................TE SARUT DULCE
kudika183384
Postat pe 25 Iulie 2010 14:21
Care o rezolvi pe fata asta care e disperata rau dupa sex? Pana vine Alex eu zis sa-ti bagi un "stiulet"
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 14:25
De la: Barbie30, la data 2010-07-25 14:25:57Care o rezolvi pe fata asta care e disperata rau dupa sex? Pana vine Alex eu zis sa-ti bagi un "stiulet"


Barbieeee.... pai asa la botezat pe stiuleteee.... Alex !!!! da,..... inca nu s-a coptttt fata nu mai are rabdare!!!
anastasia_m
Postat pe 25 Iulie 2010 14:29
De la: anastasia_m, la data 2010-07-25 14:29:07
De la: Barbie30, la data 2010-07-25 14:25:57Care o rezolvi pe fata asta care e disperata rau dupa sex? Pana vine Alex eu zis sa-ti bagi un "stiulet"


Barbieeee.... pai asa la botezat pe stiuleteee.... Alex !!!! da,..... inca nu s-a coptttt fata nu mai are rabdare!!!


Cred ca si-a pierdut stiuletele de il cauta pe mai multe topicuri.Doamneee cate retardate!
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 14:32
wow :) dute pe irc daca doresti sex :)) ... avionul nu stiu unde s-a prabusit. ea mi-a spus ca s-a prabusit.. ptr ca a vazut la stiri.. m-am dus repede la el acasa , am vazut ca un mai este , am pornit pc-ul si era un mesaj cand porneai calc . In loc sa buteze ( sa apara logo-ul windowsului ) aparea : "S-a trimis mail-ul cu succes. Nu voi mai porni niciodata" . A trecut un an , el nu a dat nici un semn de viata...
keddy
Postat pe 25 Iulie 2010 15:44
"In acel avion era el.. Nici un pasager nu a mai supravietuit."

" A trecut un an , el nu a dat nici un semn de viata... "

E ceva ce imi scapa mie? Daca e mort cum sa mai dea semne de viata?
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 15:50
M-ai intrebat "Revin cu intrebarea:cand si unde s-a prabusit avionul? " da ? eu ti-am raspuns ce stiu ed avion. M-am gandit ca poate ea a mintit ... dar daca a mintit el de ce nu a dat nici un semn de viata ... :) deci m-am gandit inainte sa postez poate o fi mintit ea.. dar se pare ca nu :((
keddy
Postat pe 25 Iulie 2010 16:14
m-am umplut de ridicol iubesc o himeracare se joaca cu mine mereu trebuie sa incetez a intra pe mess si pe alte siteuri cand iubesti ai face orice sa fii cu persoana iubita dar eu cred ca vorbesc cu o himerape care o agasez si in schimb primesc decat vorbe goale si asteptari numai cred simt nevoia sa primesc ceea ce dau dar eu numi se spune ca ma schimb numa schimb deloc e rezultatul ca as vrea sa primesc sieu ceva un pupicmacar virtual un bip sau altceva ,cred ca agasezsi nu mai vreau sa fiu luata in deradere
kudika183384
Postat pe 25 Iulie 2010 16:57
bla bla ...
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iulie 2010 20:39
De la: Barbie30, la data 2010-07-25 15:50:43"In acel avion era el.. Nici un pasager nu a mai supravietuit."

" A trecut un an , el nu a dat nici un semn de viata... "

E ceva ce imi scapa mie? Daca e mort cum sa mai dea semne de viata?


a uitat sa bantuie
clau19
Postat pe 25 Iulie 2010 20:43
mi se pare ca povestea asta e inspirata dupa o reclama japoneza la calculatoare. http://www.youtube.com/watch?v=FuedTYO7ZdE
M169
Postat pe 25 Iulie 2010 22:09
sfat: sa nu-ti dea prin cap vreodata sa te apuci sa scrii romane este cel mai groaznic text pe care l-am citit vreodata
miss_darine
Postat pe 25 Iulie 2010 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un EL si o ea 17 De la: ioa_pcd_girl 11 Ianuarie 2010 14:56
Nu reusesc sa il inteleg, un sfat pls 36 De la: anissya 3 Mai 2010 13:48
iubire inposibila 11 De la: elfuletz5 9 Martie 2009 23:49
nu stiu cum sa procedez :( 12 De la: yumalai 19 Mai 2009 16:21
e musulman 61 De la: kukla 28 Septembrie 2011 01:03