Setari Cookie-uri

pana la urma ma iubeste sau nu ?

In urma cu o luna am fost sunata de un baiat care initial nu stiam cine este si ce vrea de la mine , dupa al doilea telefon aveam sa aflu ca este de la mine din zona si chiar il cunosteam ...La telefon mi-a zis ca s-a interesat de nr meu pentru ca ii sunt simpatica si daca am prieten el nu ma va mai deranja , eu atunci i-am spus ca nu am prieten (asta era si adevarul), in acea seara am vorbit pana tarziu p mess ... si am continuat sa ma sune inca vreo 3 zile , iar p mess am tot vorbit pana in prezent...Eu incepusem sa ma indragostesc de el in tot acest timp ... Pe strada cand ne intalneam doar ne salutam si atat ..iar privirea lui era indreptata numai catre mine daca ne intalneam intamplator la magazin , etc Intr-una din zile treceam p langa un magazin si eu nu stiam ca el e akolo si a strigat dupa mine "Ader te iubeste " (ader fiind porecla lui ) In perioada urmatoare prietenul lui cel mai bun i-a spus fratelui meu ca "ADER" ma place ... Insa eu nu vedeam acest lucru , iar lovitura cea mai grea a venit dupa o seara cand el a iesit cu mine si cu prietenii mei pe afara ... A doua zi prietena mea l-a intrebat daca ma place si el a zis ca nu ma place ca nu sunt genul lui desi a mentionat ca ii place cum arat ca fizic , si i-a spus prietenei mele ca pe ea o place ( tin sa mentionez ca decat de o zi o cunostea)... Prietenii mei imi spun ca e posibil ca el sa ii fi spus asa prietenei mele stiind ca e posibil ca ea sa imi zica ce au vorbit si vroia sa imi dea de inteles mie altceva .. dupa faza aceasta eu nu l-am mai placut .Cu toate ca acum iese cu mine si cu gasca mea in fiecare seara si am ramas buni prieteni.Totusi sa imi dea si mie cineva un sfat ... Voi ce credeti ...ma iubeste sau nu ?
flory_diva
Postat pe 25 Iulie 2010 11:08
vrajela ieftina de adolescent! imi place de tine..nu imi mai place de tine!
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iulie 2010 11:14
A vorbit cu tine de mess sau cand ati iesit in gasca,asta se intampla de o luna de zile si tu intrebi daca te iubeste? Cred ca deformezi putin realitatea!
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 11:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat! 11 De la: rrrrrrrrrrrrrrrrr 6 Iunie 2016 10:37
dragostea m-a dus la rascrucea vietii - numai pentru cei fara prejudecati 126 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:29
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33
O joaca 64 De la: bya123 26 Ianuarie 2012 18:51
relatii 11 De la: AdrianaR 2 Octombrie 2010 18:10