Setari Cookie-uri

a inceput numaratoarea inversa

Nightwish, chiar daca ai modificat orele sunt sigura ca vei avea o nunta superba. Multa bafta!
fantome
Postat pe 27 Aprilie 2009 12:47
multumesc Fantome
acum mai am doua stresuri mari: sandalele si... sa gasesc locatiile potrivite pentru sedinta foto. La o locatie m-am gandit deja: pe stadion . Sa vad ce mai gasesc
NIGHTWISH_grace
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:47
NIGHTWISH fericire multa si casa de piatra.

Iti mai recomand in Cluj teatrul national si cetatuia. Si desigur Gradina Botanica.

eu as fi vrut sa-mi fac niste poze intr-un parc de copii, dar am uitat cu toate nebuniile.

pentru pantofii sau sandale iti recomand Guban sunt cei mai comozi
eu am avut pantofi si i-am purtat la nunta fara ciorap si a fost super.

Succes la pregatiri.
laura02maria
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:15
apropo de pantofi/sandale... aveti idee unde as putea gasi ceva cu toc mai mic-5/7 cm? in Bucuresti sau Arad? tot ce gasesc sa imi placa au toc mare si nu vreau...
angi_bz
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:40
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:17
De la: laura02maria, la data 2009-04-27 18:15:55NIGHTWISH fericire multa si casa de piatra.

Iti mai recomand in Cluj teatrul national si cetatuia. Si desigur Gradina Botanica.

eu as fi vrut sa-mi fac niste poze intr-un parc de copii, dar am uitat cu toate nebuniile.

pentru pantofii sau sandale iti recomand Guban sunt cei mai comozi
eu am avut pantofi si i-am purtat la nunta fara ciorap si a fost super.

Succes la pregatiri.


Multumesc frumos de idei, dar din pacate nu fac nunta in Cluj, asa ca va trebui sa ma orientez acolo

M-ar interesa, in schimb, ce poti sa-mi spui despre Guban, pentru ca intr-adevar imi doresc ceva comod. Am mai auzit de firma asta dar nu am reusit sa aflu unde gasesc sa cumpar
NIGHTWISH_grace
Postat pe 4 Mai 2009 22:26
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Ultimele_tendinte_in_materie_de_voaluri.html

PTR MIRESICILE INTERESATE DE VOALURI
iulik_flore
Postat pe 5 Mai 2009 11:13
Va multumesc pentru "incurajari" si va informez ca am rusit sa-mi fac programare la biserica in ziua si la ora pe care mi le-am dorit. de acum incecp sa-mi stabilesc alte prioritati pana la nunta.mai am multe ce este drept dar voi reusi sa le rezolv pe toate
mihaelaonu
Postat pe 5 Mai 2009 11:44
De la: NIGHTWISH, la data 2009-05-04 22:26:01
De la: laura02maria, la data 2009-04-27 18:15:55NIGHTWISH fericire multa si casa de piatra.

Iti mai recomand in Cluj teatrul national si cetatuia. Si desigur Gradina Botanica.

eu as fi vrut sa-mi fac niste poze intr-un parc de copii, dar am uitat cu toate nebuniile.

pentru pantofii sau sandale iti recomand Guban sunt cei mai comozi
eu am avut pantofi si i-am purtat la nunta fara ciorap si a fost super.

Succes la pregatiri.


Multumesc frumos de idei, dar din pacate nu fac nunta in Cluj, asa ca va trebui sa ma orientez acolo

M-ar interesa, in schimb, ce poti sa-mi spui despre Guban, pentru ca intr-adevar imi doresc ceva comod. Am mai auzit de firma asta dar nu am reusit sa aflu unde gasesc sa cumpar


La pozele mele gasesti modelul de pantof pe care l-am avut eu, intradevar au fost foarte comozi, tocul nu este foarte inalt, nu mi-au dat nici o bataie de cap si i-am purtat de dim de la 8.00 pana la 23.00 fara ciorap.

Sincer eu ii port si in ziua de azi ca imi sunt tare dragi.


Pantofii de Guban ii gasesti la mag Big(Somesul) in Manastur sus la et 1 unde este incaltaminte de piele ei au Guban.

Eu i-am cumparat din P-ta Mihai Viteazu, Mai jos de mag Caprioara cu incaltaminte (din statie) este un mag tot cu incal piele pe care urci pe 3 trepte mag. mai vinde si genti de piele la fel ca si Caprioara - nu stiu exact cum ii zice

mai sunt si peste drum mai sus de mag napolact este o incaltaminte au si ei marfa de Guban

Succes la cautari
laura02maria
Postat pe 5 Mai 2009 18:38
Fetelor care mergeti duminica la "BRIDE PARADE" pe calea Victoriei??? Eu daca reusesc sa imprumut o rochie de miresica ma duc,premii de 5000 de euro.Poate sa mearga orice domnisoara de peste 18 ani,indiferent daca a fost mireasa sau nu.
klarra
Postat pe 12 Mai 2009 20:07
Nu uita ca trebuie sa te inscrii.
fantome
Postat pe 13 Mai 2009 13:26
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Boleroul_piesa_de_rezistenta_pentru_mireasa_.html

superbeeeee
iulik_flore
Postat pe 14 Mai 2009 11:59
Buna-buna fetelor,mai am 2 luni si ceva pana la NUNTA;saptamana viitoare o sa dam invitatiile,rochia "se lucreaza",trebuie sa-mi iau sandalutele.........si restu,dar ce a fost mai greu a trecut,sper
klarra
Postat pe 28 Mai 2009 22:17
tarot_healthy
Postat pe 18 August 2009 20:58

Zambetul tau pentru eternitate.

Nunta e un moment sublim, botezul e intruparea fireasca a doua inimi transformate intr-una singura, si orice aniversara, un moment de mare bucurie.
Imortalizati-le impreuna cu noi, transformati-le in amintiri vii si nu ve-ti regreta.
O aparatura profesionista, foto si video, de inalta claritate si fidelitate asteapata sa se puna in slujba d-tra la preturi rezonabile. Nu ezitati, suna-ti la 0742577082 sau contacteati-ne la adresa de e-mail veinslain@yahoo.co.uk si impreuna vom face ca acest moment sa ramana mereu aevea.
Aveti nevoie de un insotitor in luna de miere care sa imortalizeze unicitatea unor clipe de vis? Contati pe noi.

Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150

Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera D5000




eunescu09_condo
Postat pe 26 August 2009 08:35
2 zile au mai ramas pentru noi... nu cred ca am avut emotii mai mari decat acum, pe ultima suta de metrii; a fost cea mai grea saptamana de pana acum, dar sunt sigura ca va merita
angi_bz
Postat pe 27 August 2009 00:52
astept cu nerabdare momentul cand nunta nu va mai fi ceea ce este acum: moartea pasiunii ... si cand doi oameni care se iubesc nu vor mai avea nevoie de o legalizare pentru ceea ce este in inima lor
mau77mau
Postat pe 27 August 2009 10:21
De la: fantome, la data 2008-09-08 09:53:07Ha!! Au ramas mai putin de 2 saptamani. Azi ma intalnesc cu cea care va face buchetele. Tineti-mi punii!
somogyinoemi_yahoo_com
Postat pe 2 Octombrie 2009 11:03
De la: fantome, la data 2009-04-27 12:47:12Nightwish, chiar daca ai modificat orele sunt sigura ca vei avea o nunta superba. Multa bafta!
somogyinoemi_yahoo_com
Postat pe 2 Octombrie 2009 11:04
Daaaa asa este si am asa emotii insa este totul ok. Nu am avut nici o preocupare cu privire la organizarea nuntii - la restaurant- , cei de la Salon Du Mariage au facut absolut totul , am vb detalii si totul se face strict de ei. Eu nu trebuie decat sa ma odihndesc , relaxez sa traiesc din plin la nunta mea
kudika_17683
Postat pe 28 Iulie 2013 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
shoesbalo 1 De la: smallist 8 Mai 2011 23:00
machiajul si iar machiajul.... 96 De la: grace003783 17 Aprilie 2010 00:50
DJ NUNTA,BOTEZ 1 De la: kudika_5526 20 Aprilie 2012 01:29
Verighete 3 De la: kudika495392 12 Ianuarie 2015 13:20
a inceput numaratoarea inversa 80 De la: fantome 28 Iulie 2013 15:18