Setari Cookie-uri

M-a lasat balta a doua zi dupa nunta

pot sa pun pariu ca se trage dintro specie neavansata de animale PS: nu pun pariu
grace001438
Postat pe 20 Iulie 2009 11:12
tarot_healthy
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:27
De la: Cypcip, la data 2009-01-22 16:11:59cred ca stefan beiu e frate cu mitica mitaru ambii au problemute la cerebel si nu vor sa se caute sau stefan beiu asta...o fi sotia lui mitica caci la profil scrie ca e femeie


eu cred k sunt frati, iar atunci sigur mama lor este dna ursu!
grace000477
Postat pe 2 Septembrie 2009 09:17
De la: Cypcip, la data 2009-01-22 16:11:59cred ca stefan beiu e frate cu mitica mitaru ambii au problemute la cerebel si nu vor sa se caute sau stefan beiu asta...o fi sotia lui mitica caci la profil scrie ca e femeie


eu cred k sunt frati, iar atunci sigur mama lor este dna ursu!
grace000477
Postat pe 2 Septembrie 2009 09:17
Nu as vrea sa traiesc aceea experienta urata prin care a trecut biata fata cu siguranta multe fete au trecut prin experiente neplacute chiar si eu poate nu chiar asa de complicata ca al ei . Azi am citit toate mesajele lasate de voi deorece eram curioasa cum se termina daca a aflat ceva de sotul ei dar am remarcat ca ea a postat in decembrie 2008 si azi fiind septembrie 2009 si ea n-a mai dat nici un semn ,fiecare dintre noi asteptam sa vedem ce-a fost in capul omului dar se pare ca ne-a lasat pe toti cu gura cascata asteptand sa ne scrie daca tot a facut un subiect de conversatie si mai ales de ajutor sa ne spuna si noua cum a mai decurs lucrurile intre ei,cea aflat despre el.Sper ca ea sa fie bine si sper ca intr-o zi sa ne spuna si noua cum e viata ei acum dupa atatea luni decand a postat acest subiect socant. Toate cele bune tuturor! Zile cu soare!
Natasa79
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:21
Ne dorim mereu raspunsuri, dar incearca sa o iei ca pe o experienta. Daca e in stare sa faca asa ceva, mai bine ca s-a terminat acum, fie si asa. Mergi inainte, pune mana incet incet si mananca si lasa pamantul sa inghita in liniste si in ordine naturala. Ai viata inainte si daca privesti direct in fata, o sa vezi, va fi bine in timp. Forta, nu te lasa jos nici o clipa! Cu bine
andrei_cristian
Postat pe 16 Ianuarie 2010 09:51
bine ca sa intamplat asa si nu dupa ce aparea un copilas care sa sufere si el nu dispera asa a fost sa fie nu tea meritat si nui da dovada ca esti moarta dupa el dai dovada ca si tu ai ambitie si orgoliu in tine de femeie stii ceva lasal si tu pune mana si cautati altul si uital in momentul care apuci sati faci alta relatie il uiti iti spun din propia experenta dar asta este nu te merita si lasal sa stea la mamicuta lui ca cu ea o sa ramana tu nu dispera si viata merge inainte curaj si capul sus fate frumoasa si treci la agatat pupici
vika_mihaela80
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:26
te cred sincer ca suferi dar nu semna divortul!tine l legat de tn pana in exasperezi si ti da niste explicatii ,macar sa ii faci in ciuda....nu stiu ce sa mai zic e SOCANT ,dar te as intreba dc el sa mai comportat aiurea si inainte ...sau oare ai fost tu prea oarba si nu te ai prins...sau a constientizat prea tarziu ce inseamna sa fie insurat si a fugit de responsabilitati,nu stiu eu zic ca snt si oameni din acestia...si cred ca acest fapt artrebiu sa te faca mai tare nu sa suferi si el sa se distreze,ar trebiu sa te faca mai usor sa renunti la el gandindu te ca nu te merita!iti doresc sa ti revii k viata iti rezerva si bune si rele...te poopi
shteffa
Postat pe 17 Martie 2010 16:05
De la: shteffa, la data 2010-03-17 16:05:50te cred sincer ca suferi dar nu semna divortul!tine l legat de tn pana in exaspereaza si ti da niste explicatii ,macar sa ii faci in ciuda....nu stiu ce sa mai zic e SOCANT ,dar te as intreba dc el sa mai comportat aiurea si inainte ...sau oare ai fost tu prea oarba si nu te ai prins...sau a constientizat prea tarziu ce inseamna sa fie insurat si a fugit de responsabilitati,nu stiu eu zic ca snt si oameni din acestia...si cred ca acest fapt artrebiu sa te faca mai tare nu sa suferi si el sa se distreze,ar trebiu sa te faca mai usor sa renunti la el gandindu te ca nu te merita!iti doresc sa ti revii k viata iti rezerva si bune si rele...te poopi
shteffa
Postat pe 17 Martie 2010 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
surpriza 20 De la: iulika_flore 19 August 2009 15:53
De ce inseala barbatii? 2 De la: upssa4u 6 Februarie 2010 15:59
Pretul Unui Meniu De Nunta 34 De la: grace008815 13 Mai 2010 16:35
Nunta in Maldive 1 De la: kudika_15688 5 Septembrie 2012 17:01
cursuri de bucatar, ospatar, vanzator avizate ministerul muncii 395 ron 1 De la: restadam 18 Ianuarie 2012 15:05