Setari Cookie-uri

virginitatea pentru mine e o problema...

stii am iubit un baiat enorm am vb cu el 1 an si sase luni fara sa facem sex.abia cand am implinit 20 ani am facut-o adik ma fortat s-o fac si de curand mi-a intors spatele pt k asa la pus maicasa,si stii te intreb pe tine
"PT CARE VIRGINITATEA E O PROBLEMA"
eu numai am sansa sa fiu adorata de nimeni dak merit doar pt care nu detin acel himen?
RASPUNDEMI?
ioanageorgiuADY
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:42
Cata violenta,cata rautate,cata nesimtire poate fi in mintea unor femeiusti care cica se dau cu usurinta barbatilor pentru ca-i iubesc.
hei baieti, fiti atenti daca aceste toape vorbesc asa cum o fac pe acest forum, daca aceste"iubite"la liber care cica se sacrifica pentru voi ,sunt atat de dusmanoase cu cei de pe forum atunci imaginati-va cum vor fi dupa xce va prin in cursa casatoriei.
sa va fereasca d-zeu de asemenea catze,ele ,concubinele,au pe viata constiinta nelinistita,ele vor vedea in toate semenele lor ceea ce ele au fost inca din adolescenta,lebere concubine.
Baieti vreti distractii,vreti femei ,aveti cate vreti,dar femeia alaturi de care vreti sa aveti copiii si sa traiti pana la moarte nu este o joaca sexuala.

In ceea ce-i priveste pe medici ,stati linistite ei va salveaza viata, atunci cand v-o puneti in pericol pentru a ucide alta viata,viata rezultata din libertinaj sexual.

Pentru sorin,pentru livia ,pentru toti cei care riscati sa fiti atacati de aceste femeiusti, nu va mai raciti gura ,limitarile lor intelectuale le fac sa nu inteleaga nimic din ce se intampla cu viata lor.

Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:48
Sincer si eu am acceasi problema, dar chestia asta apare cand sexul devine mai presus de orice.

La mine a aparut acesta problema in momentul in care ea mi-a povestit viata ei sexuala. A avut un prietene cu care a fost 2 saptamani si cu care si-a pierdut virginitatea dupa o saptamana si putin. Dupa cateva luni a mai avut relati cu al tip cu care a ajuns la pat tot cam dupa o saptamana si putin. Cu mine nu vroia sa faca nimic decat in momentul in care e sigura ca o iubesc, si ia luat cam aproape doua luni, cu toate ca ii aratam in toate modurile posibile ca tin la ea si ca o iubesc.


Concluzie: Cea mai mare greasala o are EA, nu pt ca nu mai e virgina ci pt ca ti-a povestit tie mai mult decat trebuie.


eu povestesc din propria experienta.

pupaciosul
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:02
nu esti decat un frustrat si un chiolban, nu iti da tie nimeni dreptul sa judeci oamenii dupa mintea ta bolnava

Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:08
pentru ovidiu erea mesajul

Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:09
De la: ovidiu_r55, la data 2009-01-11 10:48:06
Baieti vreti distractii,vreti femei ,aveti cate vreti,dar femeia alaturi de care vreti sa aveti copiii si sa traiti pana la moarte nu este o joaca sexuala.


Baieiti faceti ce vreti voi, aburiti-le pe alea cat aveti chef, prostiti-le maxim, distrati-va cu ele si dupaia parasiti-le si luati-va una noua !
Imi pare rau dar cam asa suna fraza asta a ta.
Daca tot esti asa de medic si de cu picioarele pe pamant ar trebui nu numai sa le acuzi pe femei, dar sa-i sfatuiesti si pe baieti/barbati sa aiba mai multa grija cu cine si de ce se culca si apoi pe cine parasesc, sau cui spun sa avorteze cand raman insarcinate k pe ei nu-i intereseaza de copil. Poate ca ar trebui sa le spuna si lor cineva sa aiba si ei putina grija de femeile de langa ei, nu numai sa se distreze cu ele.
Eu nu zic ca ele sunt sfintek nu sunt, dar nici asa cum zici tu nu-i corect, baieti faceti ce vreti dar feriti-va k ele-s scorpii de la un capat.

Pt tine ar trebui sa fie cat se poate de evident k e un lant al slabiciunilor aici si k ceea ce rezulta: divorturi, avorturi, despartiri, femei agresive dupa ce au fost calcate in picioare etc este rezultatul unor experiente in care sunt implicati si barbatii si femeile si ca implicit vina este de ambele parti.
bastiuta
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:26

eu am o mare nelamurire :D daca sunteti doctor si vorbiti despre copii avortati de femeiusti uitati ca Dvs, ca medic, luati bani pt o astfel de crima? daca atat de multa verticalitate si moralitate aveti, convingeti-va colegii medici sa refuze sa mai faca avorturi si sa fie complici la crime.vorbiti-le femeilor cu calm si profesionalism cum sa nu ajunga la astefl de situatii nedorite. si nu aruncati cu pietre. si in plus, domnule doctor, chiar biblic vorbind, cel nevinovat sa arunce primul cu piatra. cine sunteti sa criticati alegerile unui om?chiar sunteti fara de pacat? si drept cine va credeti, atata vreme cat Iisus a iertat pe Maria Magdalena, sa loviti Dvs? Eu am fost printr-o bursa, vreme de 6 luni in SUA asa ca sa nu vorbim despre cat de 'usoare' femeile din Romania comparativ cu americancele. si domnule, uitati ca pacatul asta despre acre vorbiti se face in doi. si e vechi de cand pamantul. si nu imi spuneti mie, va rog, ca la barbati e pur instinctiv, dar dupa ce a primit o hartie de la Casa Casatoriilor, din animalul-instinctual se transforma brusc, in ceva pur si curat, fara nimic animalic. si sa va mai spun, cred ca stiti de altfel. cate femei avorteaza, cu acceptul sotului, copii nedoriti? nu sunt vinovate de aceeasi crima sau la ele nu conteaza pt ca avortonul- ce avorton ramane-ar fi avut acelasi nume ca mama si ca tata? conteaza asta in ochii lui Dumnezeu si ai oamenilor?
Eu in locul dvs as fi mai atent in a emite idei si pareri. si traim intr-o tara libera in care fiecare e liber sa faca ce vrea, e responsabil pt faptele sale si raspunde in fata legii si a lui Dumnezeu. iar dvs nu sunteti niciuna din cele enumerate mai sus
va multumesc
coragabriela_fariseu
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:40
sunt 2 persoane pe acest forum care pur si simplu cred ca nu au pe cine sa traga de mana si sa le tina teorie si se descarca pe forum

nu ma bag ca nu are rost, insa vreau sa subliniez un lucru: ce va indreptateste sa faceti toate aceste comentarii? sunteti sigur ca persoanele din jurul Dumneavoastra va respecta, va stimeaza? chiar credeti ca aveti o relatie superba cu sotia si famila, ca cele din felicitarile Hallmark? si inca ceva, ce e cu atata inversunare in a convinge forumustii ca parerile Dumneavoastra sunt cele mai corecte?

o zi buna
agny
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:48
Comunitatea Grace,reconditionati-va forumul, nu este permis atat ura si inversunare din partea unor femei pentru care imoralitatea si amorul facut la "liber" este conditie sociala.
De fapt , care este Regulamentul acestui forum?

Din acest moment ma retrag de pe acest forum unde imoralitate se crede majoritara si unde mahalagismul tipic marlanesc se substituie Regulamemntului forumului.

Postat pe 11 Ianuarie 2009 17:28
da..eu imi cer scuze ca am sarit peste postul tau si ca m-am lasat orbita de frustrarea si vorbele unora.
eu in locul tau nu as acorda atata atentie detaliilor. esti norocos sa ai o femeie frumoasa si deosebita langa tine. nu ii cauta nod in papura, daca va intelegeti bine si va iubiti, faptul ca a fost cu cineva inaintea ta nu are nicio relevanta.eu zic ca esti mult mai norocos decat muli alti ce cauta fara sa gaseasca o persoana speciala. sa fi-ti frumosi si va iubiti. ai grija de tine si de ea si nu te mai gandii la trecut ( mortii cu mortii, vii cu vii).
multa bafta si nu lasa ca gelozia, ce izvoraste din prejudecati, sa strice ceva frumos. gandeste-te cum ar fi viata ta fara ea. daca iti apare drept ceva gri si intunecat, atunci e clar ca locul tau e langa ea
:) si sa citez din clasici " iubiti-va mult " :)))
coragabriela_fariseu
Postat pe 11 Ianuarie 2009 19:59
trebuie sa ai incredere in ea daca ea te iubeste la fel de mult cum o iubesti tu.nu o sufoca cu gelozie.
alina24_grace
Postat pe 11 Ianuarie 2009 22:24
De la: coragabriela, la data 2009-01-11 16:40:07
eu am o mare nelamurire :D daca sunteti doctor si vorbiti despre copii avortati de femeiusti uitati ca Dvs, ca medic, luati bani pt o astfel de crima? daca atat de multa verticalitate si moralitate aveti, convingeti-va colegii medici sa refuze sa mai faca avorturi si sa fie complici la crime.vorbiti-le femeilor cu calm si profesionalism cum sa nu ajunga la astefl de situatii nedorite. si nu aruncati cu pietre. si in plus, domnule doctor, chiar biblic vorbind, cel nevinovat sa arunce primul cu piatra. cine sunteti sa criticati alegerile unui om?chiar sunteti fara de pacat? si drept cine va credeti, atata vreme cat Iisus a iertat pe Maria Magdalena, sa loviti Dvs? Eu am fost printr-o bursa, vreme de 6 luni in SUA asa ca sa nu vorbim despre cat de 'usoare' femeile din Romania comparativ cu americancele. si domnule, uitati ca pacatul asta despre acre vorbiti se face in doi. si e vechi de cand pamantul. si nu imi spuneti mie, va rog, ca la barbati e pur instinctiv, dar dupa ce a primit o hartie de la Casa Casatoriilor, din animalul-instinctual se transforma brusc, in ceva pur si curat, fara nimic animalic. si sa va mai spun, cred ca stiti de altfel. cate femei avorteaza, cu acceptul sotului, copii nedoriti? nu sunt vinovate de aceeasi crima sau la ele nu conteaza pt ca avortonul- ce avorton ramane-ar fi avut acelasi nume ca mama si ca tata? conteaza asta in ochii lui Dumnezeu si ai oamenilor?

Foarte bine pusa problema !
bastiuta
Postat pe 11 Ianuarie 2009 22:36
Cea mai mare problema in cazul dat nu este virginitatea ci faptul ca este tipata pe site-uri!
Hai sa recunoastem ca nu prea mai pare virgin cine tipa ca are astfel de probleme. Se rezolva cu o gonfkabila sau cu un vibratir, se poate?!
Toti am avut astfel de probleme si a trebuit la un moment dat sa facem o alegere. Aceasta insa nu se face pe site-uri sau la intruniri. Alegerea se face fie cu sufletul fie cu trupul de catre tine insuti.
Este intr-adevar mai simplu sa dai vina pe cei de pe site entru prostiile facute, dar nu e binesa traiesti dupa sfaturile altora ci dupa cum te poarta mintea ta. Este corpul tau, personalitatea ta, deci?
PS: eu nu as fi intrat decat virgina cu rochie alba de mireasa in biserica. Dar s-au descoperit si rochiile ROSII si felinarele rosii..



Postat pe 12 Ianuarie 2009 06:55
Ha ha! Ce bine ca ne intoarcem la lipsa femeii de a putea sa ia o decizie referitore la viitorul ei propriu. Pe cand ne acoperim si fatza?
Iar medicii: 1.nu toti fac avorturi, 2. daca nu o fac ei o fac babele cu croseta.
Mult maI BINE PENTRU FEMEIA CU CAPUL ACOPERIT SI PLECAT, NU?

Postat pe 12 Ianuarie 2009 07:00

Voi incerca, ca de obicei, sa nu jignesc pe nimeni.

Cred ca problema este emanciparea femeii. Ne-au trebuit multi ani sa ajungem sa fim lasate sa gandim singure. Femeile dinaintea noastra au luptat din rasputeri pentru drepturi egale, pentru dreptul de vot, pentru inlaturarea violentei domestice, pentru recunoasterea meritelor.
Ne place sa recunoastem sau nu, lupta inca continua.
Cred ca vor mai trece 2-3 decenii pana cand multi vor accepta ca femeia nu este un animal de casa.
Dragele mele, ganditi singure si luati singure deciziile in legatura cu viata voastra. Nu aveti nevoie de acordul nimanui. La nastere a-ti primit cel mai mare cadou: liberul arbitru.
Ignorati-i ce cei ce va judeca, de judecata voastra spirituala se va ocupa Dumnezeu.
fantome
Postat pe 12 Ianuarie 2009 10:36
Citesc.. si ma minunez de faptul k ink mai avem prejudecati... Oh My God.. Va rog sa ma credeti.. Nu-mi vine sa cred efectiv... Cum ai spus si tu Raluk... Daca o femeie se culca cu mai multi barbati e o tarfa.. daca un barbat se culca cu mai multe femei... e "tare"... Asa ceva.... Sunt oripilata de-a dreptul... Am citit si altfel de comentarii... Culmea.. Numai femeile sunt condamnate.. de unii barbati dar si de unele doamne..
Haideti s-o spunem pe aia dreapta..
De ce nu vb nimeni si de faptul ca inainte de a-si incepe viata sexuala un barbat, inevitabil incepe prin "a se cunoaste manual"... Acest lucru cum ar trebui privit? Traim intr-o lume libera....
Have fun and enjoy sex!!!!
spidie
Postat pe 12 Ianuarie 2009 11:46
contraceptie... contraceptie.. N-a auzit nimeni?
Si de ce "dl. doc." nu vorbeste despre Contraceptie?
De ce? un medic bun ar trebui sa mentioneze despre acest lucru.. Si la urma urmei... de ce suntem blamate in halul acesta? Eu consider ca majoritatea fetelor au "cap" suficient de mare incat sa realizeze ce-i drept si bun pt ele.. Este vb doar de alegerea fiecareia..
In orice caz intevine un barbat care mai cu LUGU LUGU mai cu "VAI DRAGA MEA ESTI TOTUL PT MINE" mai cu " O SA FIU LANGA TINE FOREVER'.. si uite-asa.. se ajunge in pat (sau in alta parte) ... Dupa.. Normal.. ea o face din dragoste (sa nu-l piarda) el a facut-o din mai putina dragoste (sa se distreze) sau sa mai adauge una pe lista.. si o lasa balta fara sa se gandeasca la consecinte.. In orice caz fie ca fata a fost virgina fie ca nu... Tot tarfa e!!!!!
spidie
Postat pe 12 Ianuarie 2009 12:06
ca bine zici!eu nu inteleg de ce femeile pun botu la dulcegariile barbatilor!trebiue sa fii naiva sa sa crezi in ele ...
sweet_lala_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 12:10
De la: sweet_lala, la data 2009-01-12 12:10:14 ca bine zici!eu nu inteleg de ce femeile pun botu la dulcegariile barbatilor!trebiue sa fii naiva sa sa crezi in ele ...

Crezi in ele pt iti doresti sa le auzi si sa le crezi, foarte simplu!
99.9% dintre femei (printre care si eu) nu pot trai cu sentimentul permanent k iubitul/sotul oricum o va insela, daca n-a facut-o inca si ca tot ceea ce spune barbatul de langa ea sunt dulcegarii, abureli, vrajeala etc.
Pai daca tot nu cred nimci din ce zice, consider k el nu simte nimic, ci are doar instinct animalic etc de ce sa mai stau cu el? De ce mi-ar mai trebui sot sau iubit? Daca tot nu e si nu va fi niciodata langa mine si langa sufletul meu ce sa sa nu stau eu singura si linistita? Sa-l am numai asa k sa nu ma vada lumea singra?
Pai daca ar fi asa mi s-ar parea mult mai k lumea sa nu ma implic deloc, sa-i schimb cand am chef asa incat sa mi se asorteze cu tinuta, cu poseta, vad eu cu ce, pt k ei oricum nu se vor stresa deloc de asta, din contra vor fi multumiti, nu?

PS nu sunt de acord nici cu incredera oarba si supunera totala, dar parca nici chiar asa in negru sa nu vedem situatia.
bastiuta
Postat pe 12 Ianuarie 2009 12:24
eu la asta m-am referit,la increderea oarba,si laprea multe vorbe siropoase pe care ei le spun lor si cu asta obtincce vor.am prietene f.bune si apropiate care se bucura foarte mult la 2 cuv frumoase si cu asta supravietuieste rel lor...in rest...se poarta atat de rece cu ea...dar ea tine la el doar pt cuv alea..."fata,mia spus ca sunt totul pt el" yeah,right! eu personal,am o relatie,nu de f.mult timp,de 3 anishori,el e mai mare ca mine,ne intelegem f.bine,chiar neasteptat de bine,avand in vedere ca eu sunt o fire mai realista si nu cred in povesti...in chestii minunate si roz pt ca nu exista,adica perfectiunea.dar,omul asta imi dovedeste atat de mult pe zi ce trece ca tine la mn mai mult ca la el,si vad in privirea lui ca ma adora incat nici numi vine sa cred,a dat norocu peste mine sau ce? insa,eu raman tot realista,si cred ca se poate intampla orice,oricand!niciodata sa nu spui niciodata!
sweet_lala_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 12:34
doamna ursu_livia cred ca ati ajuns la aceasta varsta degeaba....ar fi bine sa va vada nurorile si fii dumneavoastra care va considera o persoana respectabila, de clasa si tot ce spuneti dv......sa vada si ei cu ce va ocupati.....si cum vorbiti de nurori pe care se presupune ca le iubiti, .......

Postat pe 12 Ianuarie 2009 13:10
mai mai eu cer 2 3 sfaturi pentru gelozie si se ajunge la polemici.
nu ma intereseaza femeia in general ca e sau ca nu e emancipata.stau in colectiv si sunt femei deci stiu cum gandesc si alte femei dar nu asta ma intereseaza ca in pat am doar o singura femeie si nu ma plang prin "doar" deoarece o iubesc si nu caut dragosteinalta parte deci mai usor cu cearta si cu frustrarile.pe forum compensati ce va lipseste.
daca tot suferiti de limbarita vorbiti de gelozie ca poate observ sfaturi de ajutor real.
nu va certati.
tot_eu_sas
Postat pe 12 Ianuarie 2009 14:05
Care gelozie.. ? la urma urmei probl ta a plecat de la faptul k nu era virgina cand s-a culcat cu tine...
E normal ca atunci cand iubesti pe cineva sa simti acel sentiment numit gelozie... te cred si stiu pt ca si io am iubit si iubesc.. Dar la tine de fapt nu e (doar) gelozie e si nesiguranta.. deoarece in mintiutza ta ti-ai creat o idee de genul:" daka nu a fost virgina inseamna ca te va insela sau chestii de genul.."
Stii de ce spun asta? pt k am trecut si io prin chestii simil.. Stiu k e tare dificil sa treci peste gelozie nesiguranta si lipsa de incredere... un sentiment foarte nasol.. dar asta e.. trebiu sa fim tari si sa avem incredere in persoana de langa noi.. Asta daca vrem sa dormim linistiti noptile.. daca intelegi ce vreau sa spun..
spidie
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:04
imi pare rau ca te confrunti cu aceste sentimente deoarece sunt f greu de digerat,ar tr sa te gandesti ca ai stiut asta de la inceput si este in TRECUT,important este sa-ti fie fidela acum si sa te iubeasca,cunoasc persoane care s-au casatorit virgine si patenera sau partenerul nu erau virgini,aveau perioade ca li se facea scarba si greata cand se culca cu partenerul)a) deoarece stia ca a mai fost si cu altcineva inainte,singurul lucru care poate ajuta este sa decizi in mintea ta ca acum e cu tine si sa lupti sa nu te mai gandesti la trecut deoarece nu face altceva decat sa-ti intunece prezentul si sa nu te poti bucura de ceea ce aveti,sper sa reusesti deoarece e f important ptr relatia voastra,daca lasi prea mult trecutul sa te maci o sa strici prezentul si viitorul,sper sa reusesti
kudika081801
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:39
Nu cred ca asta e adevarata problema,,Virginitatea e o problema pentru mine"...de fapt s-a intamplat ceva de cand v-ati cunoscut si pana in prezent din moment ce spui ca la inceput nu o iubeai....Il are pe vinon-coa si te face sa te simti bine...ASTA CONTEAZA!!!gandeste-te ca tu i-ai oferit virginitatea ta...nu mai lua in calcul astfel de chestii...au fost altii care le-au luat de neveste ele fiind insarcinate cu altii,,,daca o iubesti sti ce sa faci...Nu se astepta sa te intalneasca pe tine si daca a mai avut prieten doar nu era sa stea cu el doar asa...gandindu-se ca poate intr-o zi va fi cu tine si u o sa fi virgin...Si daca atrage atentia cu atat mai bine fi impacat ca e a ta si fii mandru de ea...Daca te iubeste nu o sa te insele..bafta!!! Sper sa iei o decizie cat mai buna din atatea sfaturi si nu te lua dupa criticile de la dna si dnu respectiv...Ai cerut sfaturi nu reprosuri...fii dragut cu ea sa vezi cum reactioneaza
_melissa_
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:44
De la: ursu_livia, la data 2009-01-11 17:28:00Comunitatea Grace,reconditionati-va forumul, nu este permis atat ura si inversunare din partea unor femei pentru care imoralitatea si amorul facut la "liber" este conditie sociala.
De fapt , care este Regulamentul acestui forum?

Din acest moment ma retrag de pe acest forum unde imoralitate se crede majoritara si unde mahalagismul tipic marlanesc se substituie Regulamemntului forumului.



Un forum reprezinta o comunitate virtuala unde orice persoana,indiferent de rasa,sex,culoare,etnie etc.,discuta liber cu idei si pareri proprii despre o tema aleasa de cel care a deschis topicul.Nu se folosesc cuvinte obscene si nici nu se aduc la adresa utilizatorilor!
ann1981
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:35
De la: tot_eu_sas, la data 2009-01-12 14:05:55mai mai eu cer 2 3 sfaturi pentru gelozie si se ajunge la polemici.
nu ma intereseaza femeia in general ca e sau ca nu e emancipata.stau in colectiv si sunt femei deci stiu cum gandesc si alte femei dar nu asta ma intereseaza ca in pat am doar o singura femeie si nu ma plang prin "doar" deoarece o iubesc si nu caut dragosteinalta parte deci mai usor cu cearta si cu frustrarile.pe forum compensati ce va lipseste.
daca tot suferiti de limbarita vorbiti de gelozie ca poate observ sfaturi de ajutor real.
nu va certati.



nu inteleg de ce gelozie, ti-a dat ea cumva motive sa fii gelos?nu cred....trebuie sa intelegi ca ce a fost inainte, a fost, ai fi putut fi tu in situatia de a mai fi avut o relatie anterioara si sa fie ea virgina, crezi ca in mintea ei ar fi incoltit gelozia?de ce?pentru ca ai mai avut o prietena inainte?
acum nu conteaza decat prezentul, ca sunteti impreuna, ca va intelegeti ca va iubiti...
spunea cineva''trecutul este istorie, viitorul este mister iar prezentul este un dar''...asa ca bucura-te de ce ai si in loc sa iti chinui sufletul cu gelozii inutile, canalizeaza-ti energia sa faci sa mearga bine ceea ce ai deja.

Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:37
ati incetatcu cearta si sa racit tensiunea dintre voi:D
tot_eu_sas
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:24
Eu sunt in pielea prietenei tale.
Adica el a fost virgin si eu nu.
Si la fel ca tine si el a vrut doar o avntura cu mine si a ajuns sa ma iubeasca atat de mult incat dupa 6 luni m-a cerut de sotie.
Avem doi ani impreuna si anul acesta ne casatorim.
Nu mi-a reprosat niciodata lucrul asta pentru ca s-a convins singur ca sunt fata pe care a visat-o.
Mi-o spune zilnic si pentru el sunt o printesa.
Crede-ma ca nu ma m-a jignit cu nimic si ne intelegem perfect.
Nu conteaza ce a facut inainte sa fie cu tine ci din momentul in care a ramas cu tine.
alina06_grace
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:31
De la: tot_eu_sas, la data 2009-01-05 19:28:39poate ma puteti ajuta cu sfaturi nu cu critici,ar fi perfect..
am o prietena de ceva timp si avem o viata sexuala armonioasa si ne intelegem in pat bine, dar(mereu e un dar)eu am fost, ea nu a fost virgina.la inceput nu era o problema pentru ca nu o iubeam dar acum cand o iubesc ma deranjeaza ca nu a fost virgina ca a atins pe altcineava ca poate se gandeste la altcineva cat timp o tin in brate.
daca ma ajutati cu sfaturi v-as f recunoscator.


deci, gandul asta nu o sa iti dispara in vecii vecilor.. pt k asa sunt barbatii... dar.. nu uita ceva: Daca ar fi fost virgina si s-ar fi gandit cum ar fi fost sa si-o puna si cu altul, ai fi fost mai fericit? Acum ea stie cum e... stie ca e mai bine cu tine decat cu altul... asa ca... fii fericit

Postat pe 15 Februarie 2009 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alegerea Bisericii pe ultima suta de metri.. Un sfat? 11 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:15
Foto Video Trash The Dress - poezia asezata in rama 2 De la: cj25har 16 Iunie 2010 15:51
Buna fetelor, 15 De la: eu_ovidiu 9 Iunie 2011 04:08
Ce muzica sa aleg? 14 De la: Jannine 3 Iulie 2010 18:02
sexul este obligatoriu inainte de nunta 372 De la: 13 Decembrie 2012 21:04