Setari Cookie-uri

Nu vinde nimeni rochia de mireasa?

Buna
si eu imi vand rochita
o vezi pe profilul meu, daca iti place scrie-mi aici pe Grace sau eventual pe tq_gmc@yahoo.com

o zi frumoasa,
ema_corneanu
Postat pe 29 Iunie 2009 19:48
Si eu imi vand rochita cum de altfel am zis si la subiectul dedicat acestei operatiuni:D. Pt detalii danaardel@yahoo.com
DanutzaKarmen
Postat pe 30 Iunie 2009 07:39
De la: DanutzaKarmen, la data 2009-06-30 07:39:21Si eu imi vand rochita cum de altfel am zis si la subiectul dedicat acestei operatiuni:D. Pt detalii danaardel@yahoo.com


ce marime?
adika_healthy
Postat pe 30 Iunie 2009 09:25
Buna fetelor! Si eu vreau sa dau altcuiva rochita mea de mireasa, tocmai pentru simplul motiv ca este superba, si este pacat sa ingalbeneasca de vreme in dulap si sa nu se bucure si alta miresica de ea, asa cum m-am bucurat eu. Rochia este facuta pe comanda, este adusa din Italia, de la Venus Bridal, si este potrivita pentru femeile mai plinute. Pretul este negociabil!Astept mesaj privat!
cookie-tatata
Postat pe 30 Iunie 2009 10:23
Rochita superba de vanzare! Cine ma cumpara? Super pret!900 ron negociabil.
Astept mesaje de la cele interesate.
karmen_eli
Postat pe 30 Iunie 2009 11:57
rochita mea este de vanzare si arata superb...daca te intereseaza astept email
eli_cristall_grace
Postat pe 1 Iulie 2009 19:18
Am si eu o rochie de vanzare. Este Agnes Toma, marimea 42 alba din 2 piese(tafta).Astept mesaje de la cele interesate. Este foarte frumoasa, si este pacat sa stea in dulap.Rochia este curatata si arata ca noua.Cataline
grace000649
Postat pe 2 Iulie 2009 08:37
Vand rochie de mireasa Maggie Sottero, model Ruby: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=ruby&keywordType=any&page=0&pageSize=12&style=R1030HC

Rochia este culoarea ivory, forma A-line, dintr-o singura bucata, cu o trena absolut superba ce se poate prinde la talie sau tine pe un deget, la spate corsetul se inchide cu sireturi din satin lungi ivory, materialul este dantela brodata cu diferite feluri de paiete si margele, iar talia este accentuata de o panglica de satin ivory. Rochia este absoluta NOUA si nepurtata, cumparata in martie 2009 din SUA. Eu am primit doua rochii de mireasa cadou si mi-am ales una pe care sa o port. Atunci cand am probat-o aveam 1.75m si 67kg si imi venea perfect. Masura este 10 in SUA si 40-42 in Europa. Ultima oara cand am probat-o slabisem destul de mult si inca venea bine pt ca se strange cu ajutorul siretului la spate. Oricum este un model care permite modificari in lungime sau in talie fara a afecta dantela sau linia rochiei.

Cadou: Manecute inguste detasabile din dantela rochiei + voal de culoare ivory, brodat pe margine cu aceleasi paiete ca cele de pe rochie, dublu, lung pana la nivelul soldurilor.

Detalii mai multe pot da oricand pe messenger: vjoitoiu@yahoo.com

Numai bine,
Violeta

Postat pe 2 Iulie 2009 10:21
SI EU SUNT DIN PLOIESTI SI AM O ROCHITA NOUA . DACA TE INTERESEAZA CONTACTEAZA-MA LA NUMARUL 0726.228.542.DIANA. NE PUTEM INTALNII SA VEZI ROCHITA .
grace001290
Postat pe 2 Iulie 2009 11:39
Salut, dak mai esti interesata de rochita, am si eu de vanzare, chiar marimea 36, si inaltime 1.70, 53 kg, tip sirena , culoare crem, din dantela plus accesorii. Ai poze pe profilul meu. Eu am avut nunta in iunie, iar rochita este ca si noua, si o dau la jumatate de pret negociabil.
dinca_mihaela84
Postat pe 2 Iulie 2009 14:29
De la: adideea, la data 2009-07-02 10:21:39Vand rochie de mireasa Maggie Sottero, model Ruby: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=ruby&keywordType=any&page=0&pageSize=12&style=R1030HC

Rochia este culoarea ivory, forma A-line, dintr-o singura bucata, cu o trena absolut superba ce se poate prinde la talie sau tine pe un deget, la spate corsetul se inchide cu sireturi din satin lungi ivory, materialul este dantela brodata cu diferite feluri de paiete si margele, iar talia este accentuata de o panglica de satin ivory. Rochia este absoluta NOUA si nepurtata, cumparata in martie 2009 din SUA. Eu am primit doua rochii de mireasa cadou si mi-am ales una pe care sa o port. Atunci cand am probat-o aveam 1.75m si 67kg si imi venea perfect. Masura este 10 in SUA si 40-42 in Europa. Ultima oara cand am probat-o slabisem destul de mult si inca venea bine pt ca se strange cu ajutorul siretului la spate. Oricum este un model care permite modificari in lungime sau in talie fara a afecta dantela sau linia rochiei.

Cadou: Manecute inguste detasabile din dantela rochiei + voal de culoare ivory, brodat pe margine cu aceleasi paiete ca cele de pe rochie, dublu, lung pana la nivelul soldurilor.

Detalii mai multe pot da oricand pe messenger: vjoitoiu@yahoo.com

Numai bine,
Violeta



kudika186137
Postat pe 2 Iulie 2009 16:32
NU VINDE NIMENI ROCHIE DE MIREASA PENTRU FEMEI INSARCINATE????? EU DE EXEMPLU AM RAMAS INSARCINATA SI LA NUNTA VOI AVEA IN JUR DE 6 LUNI.... S-AU DUS VISELE MELE DE A PURTA O ROCHIE GEN SIRENA...NU?....SI CE FAC?...UNDE GASESC EU ROCHIE PTR GRAVIDE...MA AJUTA CINEVA SI PE MINE?
Amyamica
Postat pe 3 Iulie 2009 12:58
vand rochie de mireasa tip printesa corset cu paiete si perlute mici ,rochia este cu niste pietricele (ca cele de pe corset) eu o sa am nunta in 19 iulie 2009 daca va intereseaza o sa pun si poze dupa 19 sau prin mail myssnatacha@yahoo.com
myssnatacha
Postat pe 9 Iulie 2009 09:04
am eu rochie de vanzare nou nouta, din pacate trebuia sa am nunta anul acesta iar totul a fost anulat din motive personale. Am apucat sa-mi iau rochia :( rochita face parte din colectia 2007 de la Bien Savvy, este marimea 38 iar culoarea este ivory, este superbaaaaaa ....cea mai frumoasa, rochitza se afla in acest moment in magazinul de reprezentanta din brasov, daca te intereseaza ma poti contacta pe mail anca_elmas@yahoo.com, pup
http://www.biensavvy.ro/colectie.aspx?id_colectie=3&id_rochie=250&pas=5#aa
ellmass
Postat pe 9 Iulie 2009 13:01
Salut, vreau sa te intreb daca ai gasit rochie de mireasa.Daca nu, poti sa mai imi scrii. Eu nu vreau sa o vand, ci sa o dau si sa se bucure cineva de ea, atat cat m-am bucurat si eu.Este din colectia La Sposa
pissi78ro_grace
Postat pe 16 Iulie 2009 13:44
Buna! Rochita pe care am avut-o eu este modelul INGRID de la MIRANDI. A fost de vis...o spun eu acum,au spus o si altii la nunta.
Daca e vreo viitoare miresuca interesata , pot trimite poze si nu tin la pret :) , stiu ca e criza :)
ps: ofer si posetuta din acelasi material cu broderia de pe rochita

pup!!
grace004145
Postat pe 16 Iulie 2009 16:07
Buna, si eu vand rochia de mireasa, este nou-nouta, trebuia sa am nunta anul acesta dar din motive personale s-a anulat totul. Iti trimit linkul cu rochia sa o vezi, culoarea este pe ivory marimea 38, ma gasesti pe mes anca_elmas :)
http://www.biensavvy.ro/colectie.aspx?id_colectie=3&id_rochie=250&pas=5#aa
ellmass
Postat pe 16 Iulie 2009 17:17
De la: Ana_Maria_782001, la data 2009-07-03 12:58:52NU VINDE NIMENI ROCHIE DE MIREASA PENTRU FEMEI INSARCINATE????? EU DE EXEMPLU AM RAMAS INSARCINATA SI LA NUNTA VOI AVEA IN JUR DE 6 LUNI.... S-AU DUS VISELE MELE DE A PURTA O ROCHIE GEN SIRENA...NU?....SI CE FAC?...UNDE GASESC EU ROCHIE PTR GRAVIDE...MA AJUTA CINEVA SI PE MINE?



Buna, iti pot oferi rochita mea. Si eu aveam 5 luni si jumate la nunta, si nu se cunostea deloc burtica (poate doar putin). Astept mesajul tau.
cookie-tatata
Postat pe 17 Iulie 2009 11:46
sunt una dintre fetele care a trecut prin aceeasi chestie. am avut o rochita frumoasa pe acre o am si acum si cine e interesata ma paote contacta pe adresa yulia_pruteanu@yahoo.com
grace004206
Postat pe 19 Iulie 2009 17:04
Buna Ana,

Daca te intereseaza o rochie de mireasa, poti sa vezi una de la Agnes Toma aici
http://aniesshop.blogspot.com/search/label/Rochie%20mireasa%20AGNES%20TOMA.
Pentru mai multe informatii, ma poti contacta pe adresa de mail aniesshop@yahoo.com

O zi placuta!
cutuana
Postat pe 20 Iulie 2009 09:53
pe bune ca vrei sa iti dai rochita? am o prietena care nu isi permite sa isi cumpere una si m=ar interesa ce masuri ai u si daca o dai chiar degeaba. Mi se pare un gest suuuper!...
raluk4coco_grace
Postat pe 20 Iulie 2009 16:23
Buna ziua tuturor fetelor care urmeaza sa se casatoreasca si doresc sa cumpere o rochita de mireasa de la cineva d epe forum:)
si nu numai:)

ma nunesc Cristina si am rochita mea de mireasa pe care am cumparat-o anul trecut din Montreal. Este un model tare dragut nu este tip printesa ci un fel de sirena- ceva unicat aici pt ca mi-a fost adusa la comanda din italia.Ah si as avea si ceva accesorii, depinde ce va intereseaza
daca doriti sa mi scrieti o puteti face pe tini_popa@yahoo.com.

Pretul este ffff bun pt ca oricum nu mai iau pe ea cat am dat aici-respectiv 1600 dolari,
o voi da foarte avantajos,
si este in timisoara rochita curata si va asteapta:)
merci mult si succes
tiny_grace
Postat pe 20 Iulie 2009 21:08
Eu am 1.72 si am avut aprox 70 kg, dar permite ajustarea.Se poate proba si vedea:).
DanutzaKarmen
Postat pe 21 Iulie 2009 08:11
Buna!
Eu doresc sa imi vand rochita
E comandata in America are trena iar broderia si detaliile sunt aplicate manual

Marimea M (38-40)

A fost comandata in America

Pretul include voal, tulle cu cercuri (petticoat)
Am postat-o si pe internet pe http://hainevintage.com - e chiar pe prima pagina
Iar daca iti doresti altceva / alt model alte doua prietene ale mele vor sa isi vanda si ele rochitele
Daca te intereseaza poti sa imi scri pe theofano2003@yahoo.com
Alina
grace004079
Postat pe 21 Iulie 2009 10:59
Salutari,

Vand si eu o rochie de mireasa nou-nouta de la Mirandi, colectia 2009, model Mirabela. Marimea este 38, potrivita pentru persoanele cu inaltime cuprinsa intre 1.60 - 1.65.
Petru fotografii, va rog sa-mi trimiteti adresa de e-mail sau ma puteti contacta la numarul de telefon 0744164994.

Sa aveti o zi senina.

Geti
grace004003
Postat pe 22 Iulie 2009 09:11



Si eu imi vand rochita de mireasa (colectia DIVINE 2009). Este o rochie eleganta,moderna si nu in ultimul rand pretioasa. Pentru a te convinge intra pe profilul meu sa vezi pozele.
Pentru mai multe detalii pot fi contactata la nr. de tel 0743342220 sau pe adresa de e-mail andreea.chertes@gmail.com
andreeache
Postat pe 22 Iulie 2009 14:37
Buna fetelor!
Doresc sa scot la vanzare rochia mea de mireasa!

E ste o rochita Maggie Sottero Princess cu trena, cu broderie si detalii aplicate manual

Marimea M (38-40)

A fost comandata in America
Am cumparat-o cu 1250 USD

Pret vanzare 700 euro

Pretul include voal, tulle cu cercuri (petticoat)
In cazul in care cineva doreste pot sa o si inchiriez (300 euro)
Puteti vedea pozele cu rochita daca imi scrieti pe mail la theofano2003@yahoo.com sau daca intrati pe http://hainevintage.com - sunt 3 rochii de mireasa pe acest site - una dintre ele fiind a mea (maggie Sottero)
Am postat-o pe internet in speranta ca voi gasi pe cineva care sa se indragosteasca de ea...
grace004079
Postat pe 22 Iulie 2009 15:18
De la: ana_ghita, la data 2009-02-18 12:21:16Buna fetelor, ma gandeam ca poate gasesc o rochita draguta chiar daca este purtata!


buna,
eu am de vanzare o rochita tip sirena cu trena detasabila. poti vedea poze in profilul meu. daca esti interesata, ma poti contacta pe mail: scorpiutza2013@yahoo.com
grace2013
Postat pe 23 Iulie 2009 08:12
Eu imi vand rochita. Intra pe profilul meu sa vezi pozele si daca esti interesata contacteaza-ma.
O zi frumoasa in continuare!
andreeache
Postat pe 23 Iulie 2009 15:25
Eu imi vand rochita. Intra pe profilul meu sa vezi pozele si daca esti interesata contacteaza-ma.
O zi frumoasa in continuare!
andreeache
Postat pe 23 Iulie 2009 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alege Madone Events pentru nunta ta! 2 De la: kudika357713 8 Martie 2013 18:14
melodii romanesti pentru vals? 13 De la: thadoogback 18 Decembrie 2011 18:44
cat costa in medie filmarea si fotografiile la o nunta? 2 De la: babuica_ramona 18 Iulie 2011 12:42
Inelul de logodna... 12 De la: imagineanuntiitale 28 Aprilie 2009 00:18
ceau 6 De la: chetegalina 30 Iulie 2010 14:31