Setari Cookie-uri

m-a lasat dupa 5 ani jumatate.....

buna......nici nu stiu cum sa incep....am avut o relatie de 5 ani jumatate...bine k orice relatie cu bune si cu rele...pe care le-am acceptat k atare.il iubesc ma iubeste vorbeam de nunta de mutat impreuna au aparut discutii legate de bani de familie......anul trecut am vrut sa pun punct dar m-am lasat intoarsa din drum de o alta persoana( nu s-a intamplat nimic pur si simplu o discutie cu un alt barbat)..acum dupa 5 luni de la incident....prietenul meu a aflta...m-a jignit..m-a umilit in fel si chip.i s-au bagat in cap de asa zisele mele prietene numai prostiil-au intors impotriva mea .intr-o propozitie mai simpla l-au facut sa se creada fara vina iar eu am iesit singura vinovata pentru toti cei 5 ani jumate.iar eu k proasta ce sunt tot il vreau inapoi....eu am 2 intrebari...dak mai exista posibilitatea sa se intoarca ..cum sa fac asta.? il sun imi spune k nu vrea sa mai auda de mine etc. iar dak nu se mai intoarce cum as putea sa fac sa nu mai doara asa de rau...:(
scumpik_y0y0
Postat pe 27 Martie 2010 00:23
parerea mea este .. nush .. lasa`l sa`si de`a el seama ce a pierdut si ca de fapt lumea sau asa zisele prietenele tale i`au bagat in cap fel si fel de proti ... lasa`l sa`si de`a seama ca de fapt nu ai nici`o vina .. nu`l mai cauta las`o asa si ai sa vezi ca te va cauta si daca crezi in Doamne Doamne si il rogi sa te ajute te asigur ca o v`a face ... dar el cati ani are daca nu sunt indiscreta ? eu am numa cateva luni cu al meu .. e bine deocamdata ,,, si sti cum e toate bune si frumoase ca la fiecare inceput de relatie :P aa , si inka ceva .. prieteni nu exista de asta sunt sigura .. eu sincer mi`am dat seama si m`a debarasat de toata lumea ..si imi este mult mai bine asa iti zik sincer !
F_a_s_s_t_y
Postat pe 27 Martie 2010 09:17
eu am 24 el 23....suntem si vecini de bloc....ne cunoastem de mici...si imi este extrem de greu sa cred k dupa 5 ani jumatate in 2 saptamani nici macar sa nu ii fie dor de mine...noi eram zi de zi impreuna...
scumpik_y0y0
Postat pe 27 Martie 2010 18:38
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 16 Iunie 2010 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot sa imi ajut prietena 4 De la: cj25har 16 Iunie 2010 15:52
Poate sa fie rau daca te tine 20-30 min o partida ce amor 43 De la: paulanebunatik 1 Septembrie 2010 14:09
pungi personalizate pt ce le dam sa ia acasa 18 De la: cristinn 12 Februarie 2010 13:06
Nuntile din dobrogea 21 De la: elissa_grace 8 August 2012 12:50
nunta la ortodocsi 1 De la: dana2005 26 Aprilie 2010 10:54