Setari Cookie-uri

Cum agat o fata daca o cunosc?

De la: kudika311811, la data 2010-09-05 23:08:43vreau sa agat o fata pe care o cunosc. am incercat in seara asta sa ii iau nr de telefon insa ghinionul meu a fost ca in acel moment au chemat-o bunicii in casa totusi am id-ul ei... insa ce fac mai departe cum o vrajesc?


ii spui ca eai logoree si te va lasa la toaleta
pickard
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:47
De la: kudika311811, la data 2010-09-05 23:08:43vreau sa agat o fata pe care o cunosc. am incercat in seara asta sa ii iau nr de telefon insa ghinionul meu a fost ca in acel moment au chemat-o bunicii in casa totusi am id-ul ei... insa ce fac mai departe cum o vrajesc?


ii spui ca eai logoree si te va lasa la toaleta
pickard
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:48
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-09-15 23:13:25
ei hai, nu ti se pare un pic exagerat sa te-nvete la scoala cum sa o "vrajesti" pe respectiva careia vrei sa i-o tragi? Ma-sa pe gheata, cred ca nici la americani nu se intampla asa ceva, iar ei sunt mult mai avansati in domeniul educatiei sexuale


daca ai sti tu cate cursuri de arta seductiei pot face strainii... pai sunt atatia care fac asta acolo, De Angelo, Vin diCarlo, etc...

si te contrazic, eu as putea da lectii de seductie multor americani si vorbesc asta in cunostinta de cauza, pt. ca am vizitat america si am intrat in vorba cu femeile de acolo, in diferite locuri (strada, cluburi, mijloace de transport etc).
mentalitatea americanului si in sens restrans a femeii americane e total diferita fata de ce intalnesti la noi. si e mai usor la ei sa abordezi o femeie.
americanii interactioneaza in societate pe un sistem pe care l-as putea numi cunostinta - popularitate, adica respectiva pe care o opresti va fi amabila cu tine si iti va raspunde atunci cand faci conversatie pentru ca in societatea lor este foarte ok sa iti vorbeasca multi straini, inseamna ca esti cunoscut, popular.
romanii au o societate bazata pe un alt sistem haide sa ii spunem cunostinta - acceptare, femeia romana cand o vei aborda va trece pe langa tine in multe cazuri si nu va spune nimic sau se va feri, va fi ostila in conversatie pentru ca un strain poate sa aiba intentii bune sau rele. cu alte cuvinte in romania abordezi femei care nu prea vor sa aiba de-a face cu tine. nu intru in detalii, stim toti cum este la noi, dupa ce ai spus buna, te astepti la o remarca ostila.

deci, vezi tu, sa nu comparam oamenii de acolo cu cei de aici, au mentalitati diferite. in america mi-a fost usor sa abordez o tipa aflata in drum spre serviciu, sa intru repede in discutii cat de cat intime, gen cum isi petrece timpul liber, unde i-a placea sa mearga in concediu, etc. si astea discutate in cateva minute pe strada. pai ce se intampla daca abordam o romanca cu "buna, te-am vazut de pe partea cealalta a trotuarului si vreau sa iti adresez cateva cuvinte". daca nu trece pe langa tine cu capul in pamant poate iti zice "ce vrei uratule?" sau "lasa-ma in pace boule".
leo_
Postat pe 16 Septembrie 2010 12:37
De la: deep_silence, la data 2010-09-16 11:45:49

cam multa gargara pentru unul care nu are nici macar siguranta necesara sa-si afiseze moaca marele barbat sigur pe el....

vei spune la fel de mine dar,asta e rolul meu specific aici


ei, poti considera in cazul in care ala e rolul tau aici, ca poza pe care o vezi este mutra mea. intelepciunea populara a creat o vorba "numele prostilor e pe toate gardurile", vezi de ce nu ma afisez cu fata? am diverse conturi in internetul asta, chiar si pe neogen. cine e chiar asa curios imi poate cere in privat sa ma vada. nu am refuzat niciodata pe nimeni.
leo_
Postat pe 16 Septembrie 2010 12:39
De la: leo_, la data 2010-09-16 11:40:54
eu studiez persoana din timp si daca vad ca are potential intru in joc si o abordez. daca totusi are probleme la partea sexuala ii dau papucii imediat. nu vreau sa sfarsesc ca altii care isi iau amanta pentru ca nevasta e varza. pentru mine atat trebuie sa aiba, potential intelectual si pricepere in pat, restul o ajut eu sa construiasca sau sa invete.


pana la urma depinde ce isi doreste fiecare de la o femeie:
- unii vor sa fota
- unii vor pe cineva "aproape", iar in cazul asta inteligenta nu o consider un "must". Eu m-am inteles bine mereu cu femeile oneste, din cauza asta cred ca onestitatea o pretuiesc mai mult decat inteligenta. Cand vine vorba despre sex ai dreptate, cred ca numai un frustrat sexual s-ar multumi cu o femeie "incapabila".

battleofwits
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:10
Sunt multi barbati care se pricep destul de bine atunci cand vine vorba de a agata o fata. Pentru a te numara si tu printre acei barbati, tot ce trebuie sa faci este sa citesti urmatoarele sfaturi. http://cumfacsa.ro/relatii-sex/prietenii/cum-sa-agati-o-fata
kudika_31367
Postat pe 23 Martie 2013 09:48
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbati vs femei 18 De la: r_girl 20 Mai 2009 13:44
help me,please! 15 De la: kudika_nikole 14 Decembrie 2011 19:55
Masaj Erotic 59 De la: kudika029282 20 Martie 2010 16:26
Relatia cu vampirul narcisist. Pro si Contra. 35 De la: inna_1688 3 Decembrie 2010 18:37
"Ma lasi sa-ti ofer un orgasm?" 19 De la: licuriciul_zapacit 8 Mai 2010 01:24