Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S v2.0

In urma cu o luna si jumatate dupa cum spuneam pe celalalt topic am gasit o tipa de la medicina...acum sa incepem.
Tipa cu un an mai mica decat mine am vazut-o pentru prima data la nunta unui coleg mai mare de facultate ea era impreuna cu prietenul de 4 ani si jumatate eu am venit singur.....Toate bune si frumoase si incepem noi sa vorbim de una alta de plecari dupa facultatea de medicina,etc ce sa mai dragoste la prima vedere ochii straluceau, asa a descris mai apo prietenul tipei. Boon trece timpul 2-3 luni se face vreme de plaja si intr-o zi primesc un telefon de la prietena lui sa ma invite pe mine si pe cel mai bun prieten al meu/coleg la strand booon.....Tipa zice ca nu prea are minute sa vb si zice hai sa ne vorbim pe internet de plecare chestii de genul....vb noi pe internet receptionez flirtul din partea tipei imi trimine melodia Enrico Macias - La Femme de Mon Ami e clar, schimb de poze etc am receptionat flirtul.....Vine ziua cu strandul o sun si ii spun ca vin si eu cu o "iubita" sa para mai real, intre timp tipa imi spune ca prietenul ei pleaca pentru 2 saptamani in Spania cu familia........
Inainte cu o seara de intalnire ca discutia pe internet a durat decat o zi 3-4 ore imi baga fel si fel de strambe pe care le-ar fi zis prietenul ei despre mine si fam mea....
Vine ziua strandului, imi iau pe cel mai bun prieten, prietena mergem spre strand surpriza ca nu stim unde este exact, tipa il trimite sa ne astepte la o intersectie...unde sta vreo 40 de min.....
Ajung la strand totul frumos eu cu "iubita mea" el cu "iubita lui" prietenul meu singur timpul trece la un moment dat de al naiba ma urc in pat intre ei 2....jucam carti totul e ok.....
Ziua urmatoare tipul pleaca cu familia in Spania....fara tipa, imediat tipa se prezinta la mine acasa!!!! unde incep discutiile si vezi doamne eu sunt modelul ei masculin si ca de mult astepta ocazia sa ma "cunoasca" mai bine.....
Nu am facut nimic din prima seara, nu imi venea era prietena colegului meu de grupa wtf nu eram prieten cu el dar wtf....vb,discutii si in prima seara tipa imi spune hai sa fie ceva frumos de care sa ne aducem aminte......eu idiot spun ca nu as vrea ceva doar de adus aminte . Tipa imi povesteste despre ea saruturi atingeri, nu imi venea sa fac ceva cu ea imi era aiurea.....vine seara a-2a tipa chitita pe mine sa ma f++a surprize la mine acasa aveam musafiri, se intampla totul in masina......
TREC PE MODUL SUPERFICIAL ESTE FOARTE MULT DE POVESTIT
Petrecem impreuna astia 2 saptamani ca amanti, apoi vine prietenul tipei pe care il uram pt ce spusese despre mine, tipa ii da papucii tipului dupa 2 zile(relatia lor scartaia), o pun sa-l inregistreze cu un mp3 p[layer...ala incepe sa faca crize etc si imi spune ca o perioada sa nu-i spuna sa-l alse asa sa nu faca ala vreo tampenie sa se omoare etc.
Intre timp mie imi place sa-mi placa de tipa desi am inceput cum am inceput era foarte desteapta...fina...perversa si nu ma refer la actul sexual...imi placea.
Au trecut 3 saptamani in saptamana a-4-a trebuia sa plec in vacanta cu familia,prieteni, aveam o vila inchiriata cu luni inainte, tipa foarte desteapta,invata bine, dar cam saracuta am zis hai mai sa-mi fac mila de ea si sa o iau cu mine sa vada si ea alta tara.....o iau cu mine o saptamana...totul frumos..distractii,petrecere etc.
Ajung acasa si vb cu cel mai bun prieten si-mi spune ca fostul tipei l-a sunat ca plangea in telefon etc etc exact cum mi s-a intamplat si mie in v1.0. Eu credeam inainte sa plec ca tipa i-a spus fostului unde pleaca si cu cine este.....
Pun mana pe telefon si il intreb pe tovaras, ce are daca stie etc...surpriza el stia ca tipa pleaca la Londra la sorusa singura si ca ii spusese ca este cu cineva atat....si sa se distreze cat timp este ea plecata sa nu aiba regrete ca atunci cand se intoarce este posibil sa se impace.....
Ne-am intors din vacanta am dormit prima zi la mine acasa la parinti dupa drum, a doua zi ii spun tipei ca nu imi mai place de ea cum se comporta fata de cum era in primele saptamani, totul a durat cam 1,5-2 luni...cam ascundea telefonul mobil de mine ii dau papucii seara. Ziua urmatoare de dimineata il suna pe prietenul ei si vb totul de la 0 si ii spun tot adevarul, nu-mi era frica de el diferenta de size....plus ca ii faceam un bine, aflasem si de relatiile pe care le mai avusese tipa...in timp ce era cu el.
Si fac un plan diabolic, REPET povestesc superficial si pe scurt
Chem pe tipa la mine dupa ce i-am dat papucii se roaga de mine sa fim impreuna etc etc ii spun sa luam o pauza si ea zice ca e ok ca o luna sta fara sa mai fie cu nimeni(tipa nu stia ca vorbisem cu fostul ei) ii zic ok.
Pun planul cu fostul si ii zic uite cum facem, astazi mergem amandoi la garsoniera la tine punem ceva de inregistrat audio acolo un mp3....eu plec, imi dai o cheie de la usa....la ora 7 sa fi cu ea acolo sa vedem daca accepta, la 7:40 sunt peste voi,tu o dezbraci de tot. Deal? Deal Intru peste ei urmeaza spectacolul amandoi incepem sa ne luam de tipa aia credea ca o omoram dar nu i-am facut nimic desi merita....urmeaza crize tipa nu stie cu cine sa mai fie cand cu mine cand cu ala o suna si pe maicamea in disperare...se ameteste .
Trece episodul asta eu cu fostul devenim super prieteni promitem sa mentinem legatura orice ar fi...ziua urmatoare se intalneste cu fostul ii spune toata povestea recunoaste tot ce a facut si ii propune sa o ia de la capat....asta refuza, dar cred ca pana la urma cade in plasa ei
Pe mine ma suna sora aleia din Londra, ma invita maicasa la ea acasa sa nu-i fac rau fetei si familiei ei...tipa urmeaza sa dea o marire si se plange ca nu poate invata...la care eu ii zic daca te ajuta sa ne impacam pana dai marirea imi calc peste principii numai sa iei bursa si sa nu te am pe constiinta (nu are deloc bani) . Tipa baga vrajeala pentru o saptamana vreau sa fiu singura si apoi vad....cred ca o sa ma intorc la fostul:)))))) Acum eu tin legatura cu fostul...a fost amuzant si cred ca o sa mai fie.
Am fost prost dar tipa mi-a luat mintile, foarte desteapta si incepusem sa tin la ea.....
Am povestit pe scurt, superficial nu mi-ar ajunge 2 ore
VIATA BATE FILMUL!
Mr_S
Postat pe 11 Septembrie 2010 23:29
te-ai gandit sa scrii o carte, ceva? zau, ai un dar aparte
Narcisa_tesfio
Postat pe 11 Septembrie 2010 23:37
Si asta nu este nimic este varianta "lite", nu am timp am mult de invatat
Mr_S
Postat pe 11 Septembrie 2010 23:40
spor!
Narcisa_tesfio
Postat pe 11 Septembrie 2010 23:44
Cum zicea cel mai bun prieten al meu....pana acum am dat numai de.....bitches
Mr_S
Postat pe 12 Septembrie 2010 17:38
De la: Mr_S, la data 2010-09-12 17:38:45Cum zicea cel mai bun prieten al meu....pana acum am dat numai de.....bitches

We live in a fucked up society
Mr_S
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:06
mm..si?
Shhh
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:15
De la: Shhh, la data 2010-09-12 22:15:02mm..si?

Momentan am asa o stare de depresie daca o pot numi.....pierzi timpul,mai investesti sentimente etc de la telefoane in fiecare zi dintr-o data brusc liniste etc.....E o stare temporara
Mr_S
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:33
uau.......ce dragoste de o vara!
Si eu sunt studenta la aceeasi facultate cu tine.....poate chiar te cunosc
oksanaa
Postat pe 13 Septembrie 2010 20:01
De la: roxxenn, la data 2010-09-13 20:01:05uau.......ce dragoste de o vara!
Si eu sunt studenta la aceeasi facultate cu tine.....poate chiar te cunosc

nebunatica mica ce esti tu...da' poate sunteti chiar in acelasi an!!!!
miss_darine
Postat pe 13 Septembrie 2010 20:11
De la: miss_darine, la data 2010-09-13 20:11:06
De la: roxxenn, la data 2010-09-13 20:01:05uau.......ce dragoste de o vara!
Si eu sunt studenta la aceeasi facultate cu tine.....poate chiar te cunosc

nebunatica mica ce esti tu...da' poate sunteti chiar in acelasi an!!!! [/quote

mai stii....poate chiar sunt tipa cu care a umblat toata vara .... ]
oksanaa
Postat pe 13 Septembrie 2010 21:17
De la: roxxenn, la data 2010-09-13 21:17:24

mai stii....poate chiar sunt tipa cu care a umblat toata vara ....

stai....ma duc sa-mi pregatesc popcornu' si berica...numai vreau la aerobic acu'....sa inceapa telenovea, ca-mi place
miss_darine
Postat pe 13 Septembrie 2010 21:21
telenoveaua...sunt nerabdatoare, d'aia mananc litere
miss_darine
Postat pe 13 Septembrie 2010 21:22
nu vreau sa fiu egoista asa ca il las pe el sa iti scrie finalul!
oksanaa
Postat pe 13 Septembrie 2010 21:25
poti sa te intorci la telenovela
oksanaa
Postat pe 13 Septembrie 2010 21:25
ma refer la ceea de la tv........nu vreau sa pierzi ceva!pentru ca aici nu prea ai ce sa citesti....
oksanaa
Postat pe 13 Septembrie 2010 21:27
De la: roxxenn, la data 2010-09-13 21:27:25ma refer la ceea de la tv........nu vreau sa pierzi ceva!pentru ca aici nu prea ai ce sa citesti....

nu sunt fana acasa tv..prefer telenovelele live...deci astept continuarea
miss_darine
Postat pe 14 Septembrie 2010 10:15
De la: Mr_S, la data 2010-09-12 22:33:55
De la: Shhh, la data 2010-09-12 22:15:02mm..si?

Momentan am asa o stare de depresie daca o pot numi.....pierzi timpul,mai investesti sentimente etc de la telefoane in fiecare zi dintr-o data brusc liniste etc.....E o stare temporara

Va trece, stai linistit. Eu la un moment dat, plingeam (dupa o despartire data de Dumnezeu) si tipam ca nebuna aia de la televizor VREAU SA SUNE TELEFONUL, VREAU SA SUNE TELEFONUL si a sunat, mult mai tirziu, dar a sunat. Acum iar nu mai suna, DAR VA SUNA, SINT SIGURA! Rabdare, doar rabdare
michon_11_71
Postat pe 15 Septembrie 2010 08:12
De la: michon_11_71, la data 2010-09-15 08:12:32
Va trece, stai linistit. Eu la un moment dat, plingeam (dupa o despartire data de Dumnezeu) si tipam ca nebuna aia de la televizor VREAU SA SUNE TELEFONUL, VREAU SA SUNE TELEFONUL si a sunat, mult mai tirziu, dar a sunat. Acum iar nu mai suna, DAR VA SUNA, SINT SIGURA! Rabdare, doar rabdare

si tu stai asa doar doar o suna telefonul? treci la alta companie de telefonie
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:01
Darine,jurnal asta are un happy end?
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:03
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:03:58Darine,jurnal asta are un happy end?


Stai cumintica....sa vedem la ce companie concurenta trece fata!!!!
anastasia_m
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:06
De la: anastasia_m, la data 2010-09-15 20:06:30
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:03:58Darine,jurnal asta are un happy end?


Stai cumintica....sa vedem la ce companie concurenta trece fata!!!!


ahaaaa e cu suspans acilea
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:07
io m-am pregatit din timp pt continuare...ca tantanan...a aparut si donshoara care s-ar putea sa fie acea iubire de-o vara
tzuc fetele cochetele
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:09
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:09:50 io m-am pregatit din timp pt continuare...ca tantanan...a aparut si donshoara care s-ar putea sa fie acea iubire de-o vara
tzuc fetele cochetele


yo recunosc ca nu am citit telenovela asta pana acum.Nu vreau sa mai apelez la visine (picaturi de ochi)
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:11
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:09:50 io m-am pregatit din timp pt continuare...ca tantanan...a aparut si donshoara care s-ar putea sa fie acea iubire de-o vara
tzuc fetele cochetele


Era o stare temporara!!!!
anastasia_m
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:15
Telefonl suna desteptelor, dar nu suna nimeni sa spuna Buna, iubita mea, sau Te iubesc, da-o naiba de companie, intelegentele forumului SFINTELE MOASTE: Miss Piss si Barbie
michon_11_71
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:16
De la: michon_11_71, la data 2010-09-16 09:16:04Telefonl suna desteptelor, dar nu suna nimeni sa spuna Buna, iubita mea, sau Te iubesc, da-o naiba de companie, intelegentele forumului SFINTELE MOASTE: Miss Piss si Barbie


Am spus eu ceva de telefon? Incearca sa te controlezi cand arunci cu "complimente" Era vorba de povestea din topic,nicidecum de a ta.Sa fi sanatos!
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:18
De la: michon_11_71, la data 2010-09-16 09:16:04Telefonl suna desteptelor, dar nu suna nimeni sa spuna Buna, iubita mea, sau Te iubesc, da-o naiba de companie, intelegentele forumului SFINTELE MOASTE: Miss Piss si Barbie

multumesc pt erata, dar nu era nevoie...ti-am inteles offul din prima...dar sincer mie nu mi s-a parut o tragedie, ca sa-ti ofer umarul si-o batista
ps.multumesc frumos si pt compliment...dar nu era cazul...stiu ca ma da inteligenta afara din casa!!!!
miss_darine
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:33
ia nu va mai certati aici veveritzelor

va am pe toate in lista de prieteni si nu ma pot lua de niciuna

pretenele mele,tre sa se iubeasca mereu ,muult si bine


fara cearta da? acu va parasesc pe toate o data


ma duc sa fac un dus si pana revin sa va vad impcate ca va mananc ....cu fulgi cu totu


na sa va treaca dreacii
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:43
In loc sa va ciondaniti pe fleacuri mai bine cititi noul subiect pe care vi l-am dat acum 2 minute.
Acolo tema de controverse.

Postat pe 16 Septembrie 2010 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
doua femei...o amintire 14 De la: Celia_29 13 Aprilie 2010 14:09
BUNA DIMINEATA 2 De la: Full_Metal_Jacket 16 Februarie 2009 15:02
SUNT IN DERIVA...Ajutati-ma sa gasesc un raspuns... 11 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 22:56
oare sunt paranoica? 23 De la: adnana20 25 Iunie 2009 10:05
Vreau sa fim din nou impreuna... 13 De la: pisicutza09 16 Iulie 2010 22:04