Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S v2.0

ESTE CEA MAI URATA POVESTE PE CARE AM CITIT-O IN ULTIMA SAPTAMANA!!!!!!!!!
Sonia64
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:36
Bai frate la cat e de fomista poate isi gaseste fata unul de ...n ani si "fuge"cu el in lumea larga si ....se duce naiba finalul tau.Chiar imi placea povestea ta.
tyly73
Postat pe 26 Septembrie 2010 20:56
De la: petcuotilia, la data 2010-09-26 20:56:00Bai frate la cat e de fomista poate isi gaseste fata unul de ...n ani si "fuge"cu el in lumea larga si ....se duce naiba finalul tau.Chiar imi placea povestea ta.

Mie nu
Mr_S
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:34
zau asa!sa scrie o carte?!!?poate pentru copii de 15-16 ani!!naratiunea ta e superficiala si se vede ca stai pe net, uitat!vocabular sarac!poate actiunea in sine o fi fost mai palpitanta dar modul in care ai transmis este saracacios si neincitant.pararea mea!
vuzette
Postat pe 27 Septembrie 2010 10:24
Mai baiatule,tu sigur nu ai toate tiglele pe casa!!!! Pai asa te razbuni tu acum pe fosta care te-a lasat cu buza umflata,si a plecat cu ''bosorogul''???? Ai tupeu de animal,faci totul cu premeditare ca sa ce??sa se simta si alti cum te-ai simtit tu?? Ai auzit de diagnosticul asta: AI UN CREIER BOLNAV?
mihaela255
Postat pe 27 Septembrie 2010 16:19
De la: Boracel, la data 2010-09-26 14:54:33
De la: inafl, la data 2010-09-26 11:46:28sa intreb ceva: care e prostul in istoria asta? Ea? Say voi ca v-ati prins in plasa ei? Ei na, v-a prins, v-a invartit, v-a dus de nas si sa zicem ca ati prins-o, mare treaba...dar cine e prostul? In fine, pe mine iuby nu m-a prins pina acuma si nu cred ca o sa ma prinda vreo data....chiar daca cazuri au fost...mare treaba...doi...si trei se poate si patru....fiecare are amanti cat o tine...mintea...s-a dat de gol oleaka, dar merge....eu m-am ras enorm la "reportajul tau la fata locului"...bravo...sunteti amandoi bravo....la test de fidelitate nu v-ati gandit sa va duceti? ca si asa istorii cu nebuni din astia sunt destule, macar ca-s regizate de bezmetici ca voi :)))))))))



Se pare ca femei de genul asta sunt la tot pasul si pentru ele e doar un joc de-a soarecele si pisica, cine pe cine prinde. Dragele mele se pare ca aveti o gandire mediocra daca voi asa ganditi. Sincer, cat credeti ca va mai merge asa? Sa zicem ca 2,3 luni poate 3-4 ani,dar in final "you`re busted"! Unde va e stima de sine? Atat de mult ati decazut? WTF? Credeti ca va faceti doar pe voi de ras? Intr-un final barbatii or sa ne bage pe toate in aceeasi oala si sincera sunt destule femei decente pe lumea asta,insa ei nu le vad decat pe alea ca voi si ajung sa se intrebe apoi unde mai gasesc femei sincere si decente. I`m right? Yes,I am! Salutari la toate kudicele adevarate !


Tot respectul pentru ce ai scris!
oksanaa
Postat pe 27 Septembrie 2010 18:58
De la: inafl, la data 2010-09-26 11:46:28sa intreb ceva: care e prostul in istoria asta? Ea? Say voi ca v-ati prins in plasa ei? Ei na, v-a prins, v-a invartit, v-a dus de nas si sa zicem ca ati prins-o, mare treaba...dar cine e prostul? In fine, pe mine iuby nu m-a prins pina acuma si nu cred ca o sa ma prinda vreo data....chiar daca cazuri au fost...mare treaba...doi...si trei se poate si patru....fiecare are amanti cat o tine...mintea...s-a dat de gol oleaka, dar merge....eu m-am ras enorm la "reportajul tau la fata locului"...bravo...sunteti amandoi bravo....la test de fidelitate nu v-ati gandit sa va duceti? ca si asa istorii cu nebuni din astia sunt destule, macar ca-s regizate de bezmetici ca voi :)))))))))


Pis daca nu ma ducea capul ma prosteam si eu cateva luni, ani...eu am avut fun in toata perioada nu am de ce sa regret acum. Apoi ca tipa v-a facut....m-a facut si nu m-a facut chestia ca tu inseli cu 1,2,3,4 amanti si nu esti prinsa se datoreaza ligii din care face parte prietenul tau .
Reportajul la fatza locului bon o tipa cu bun simt s-ar fi simtit nasol in situatia de reportaj de la fata locului parerea mea....
Eu nu am de ce sa fiu suparat timpul in care am fost am avut destul fun.....ca prietenul tipei nu a pregatit o razbunare dragutza e problema lui a mea nu.
Poate ca tipa de la inceput a vrut aventura si nu a stiut cum sa o spuna si deh eu m-am intins,am vrut mai mult apoi am devenit nemultumit, pana la urma mi-am facut-o cu mana mea
Mr_S
Postat pe 27 Septembrie 2010 19:38
De la: oksanaa, la data 2010-09-27 18:58:01
De la: Boracel, la data 2010-09-26 14:54:33
De la: inafl, la data 2010-09-26 11:46:28sa intreb ceva: care e prostul in istoria asta? Ea? Say voi ca v-ati prins in plasa ei? Ei na, v-a prins, v-a invartit, v-a dus de nas si sa zicem ca ati prins-o, mare treaba...dar cine e prostul? In fine, pe mine iuby nu m-a prins pina acuma si nu cred ca o sa ma prinda vreo data....chiar daca cazuri au fost...mare treaba...doi...si trei se poate si patru....fiecare are amanti cat o tine...mintea...s-a dat de gol oleaka, dar merge....eu m-am ras enorm la "reportajul tau la fata locului"...bravo...sunteti amandoi bravo....la test de fidelitate nu v-ati gandit sa va duceti? ca si asa istorii cu nebuni din astia sunt destule, macar ca-s regizate de bezmetici ca voi :)))))))))



Se pare ca femei de genul asta sunt la tot pasul si pentru ele e doar un joc de-a soarecele si pisica, cine pe cine prinde. Dragele mele se pare ca aveti o gandire mediocra daca voi asa ganditi. Sincer, cat credeti ca va mai merge asa? Sa zicem ca 2,3 luni poate 3-4 ani,dar in final "you`re busted"! Unde va e stima de sine? Atat de mult ati decazut? WTF? Credeti ca va faceti doar pe voi de ras? Intr-un final barbatii or sa ne bage pe toate in aceeasi oala si sincera sunt destule femei decente pe lumea asta,insa ei nu le vad decat pe alea ca voi si ajung sa se intrebe apoi unde mai gasesc femei sincere si decente. I`m right? Yes,I am! Salutari la toate kudicele adevarate !


Tot respectul pentru ce ai scris!


Mersi Oksanaa!
Boracel
Postat pe 27 Septembrie 2010 20:18
Am spus doar adevarul!
Boracel
Postat pe 27 Septembrie 2010 20:19
De la: Boracel, la data 2010-09-27 20:19:24Am spus doar adevarul!


Stiu si tocmai pentru asta am si apreciat ce ai scris...este foarte adevarat.....cateodata mi-e rusine ca sunt femeie din cauza unora, cum ar fi inafl ,care se lauda ca isi inseala prietenul! Defapt adevarul este ca se inseala singura iar asta nu reprezinta decat o stima de sine la pamanat, zero barat!
Sfat pentru inafl: Invata sa te respecti pe tine si mai apoi cu siguranta vei fi respectata si de restul!
oksanaa
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:40
Vrajeala povestea lui Mr. S. Chiar si exprimarea lasa de dorit. Se stie cine se ascunde in spatele acestui nick-name, nu mai e nevoie de specificatii.
quantex
Postat pe 28 Septembrie 2010 11:58
De la: quantex, la data 2010-09-28 11:58:33Vrajeala povestea lui Mr. S. Chiar si exprimarea lasa de dorit. Se stie cine se ascunde in spatele acestui nick-name, nu mai e nevoie de specificatii.


oksanaa
Postat pe 28 Septembrie 2010 12:36
Nu pot spune ca ma pricep la relatii deoarece am avut doar una si oricum abia am implinit 18 ani. Insa prin deciziile pe care le-ai luat si prin felul de a scrie demonstrezi ca esti inteligent si stii clar la ce sa te astepti de la o femeie. Parerea mea sincera este ca ar trebui doar sa fii mai atent pe viitor, nu atat la cum arata o femei, cat mai ales la felul de a vorbi, de a se comporta in preajma ta si in preajma celorlalti barbati, la gesturile sale si la atitudinea sa si nu te vei mai insela de prea multe ori (unele femei sunt prea prefacute si prea frumoase astfel incat joaca pe degete orice barbat fara ca el sa-si dea seama, asta daca sunt cu adevarat interesate de el). Imi pare rau ca ai avut parte de o asemenea experienta, dar crede-ma ca ai scapat usor. Iti urez mult noroc pe viitor si ai mare grija atunci cand incepi sa te atasezi de o femeie, deoarece poate fi deopotriva cea mai frumoasa sau cea mai trista experienta din viata ta. Just open your eyes and use more your brain than your heart and your soul to take decisions.
Adela_Camelia
Postat pe 28 Septembrie 2010 16:20
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-09-11 23:37:25te-ai gandit sa scrii o carte, ceva? zau, ai un dar aparte
kudika089544
Postat pe 1 Octombrie 2010 00:45
da esti foarte tare eu chiar mias dori sa te cunosc sa vad esti asa de macho?da cati ani ai tu si cati avea acea tipa?interesanta istorie ?o adevarata drama amoroasa.
kudika089544
Postat pe 1 Octombrie 2010 00:48
DELA 666- AMOR GHEBOS !
kudika312524
Postat pe 1 Octombrie 2010 21:27
gata? s-a terminat? incepuse sa-mi placa!
santiagoculebras
Postat pe 5 Octombrie 2010 18:38
De la: Mr_S, la data 2010-09-27 19:38:29
De la: inafl, la data 2010-09-26 11:46:28sa intreb ceva: care e prostul in istoria asta? Ea? Say voi ca v-ati prins in plasa ei? Ei na, v-a prins, v-a invartit, v-a dus de nas si sa zicem ca ati prins-o, mare treaba...dar cine e prostul? In fine, pe mine iuby nu m-a prins pina acuma si nu cred ca o sa ma prinda vreo data....chiar daca cazuri au fost...mare treaba...doi...si trei se poate si patru....fiecare are amanti cat o tine...mintea...s-a dat de gol oleaka, dar merge....eu m-am ras enorm la "reportajul tau la fata locului"...bravo...sunteti amandoi bravo....la test de fidelitate nu v-ati gandit sa va duceti? ca si asa istorii cu nebuni din astia sunt destule, macar ca-s regizate de bezmetici ca voi :)))))))))


Pis daca nu ma ducea capul ma prosteam si eu cateva luni, ani...eu am avut fun in toata perioada nu am de ce sa regret acum. Apoi ca tipa v-a facut....m-a facut si nu m-a facut chestia ca tu inseli cu 1,2,3,4 amanti si nu esti prinsa se datoreaza ligii din care face parte prietenul tau .
Reportajul la fatza locului bon o tipa cu bun simt s-ar fi simtit nasol in situatia de reportaj de la fata locului parerea mea....
Eu nu am de ce sa fiu suparat timpul in care am fost am avut destul fun.....ca prietenul tipei nu a pregatit o razbunare dragutza e problema lui a mea nu.
Poate ca tipa de la inceput a vrut aventura si nu a stiut cum sa o spuna si deh eu m-am intins,am vrut mai mult apoi am devenit nemultumit, pana la urma mi-am facut-o cu mana mea



sincer cam intotdeauna asa se intampla sa ne facem raul cu mana noastra si sa nu stim ce sa alegem,intradevar o poveste cam incurcata dar bine ca ai iesit ok din toata povestea si ai ramas cu putina distractie,dar cu siguranta data viitoare cand vei vrea o relatie o sa fi mult mai atent la tipa pe care o alegi,multa bafta in continuare si sper sa gasesti ceea ce cauti :P
Nebunatik91
Postat pe 11 Octombrie 2010 02:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i-a murit fiul !ajutati-ma cu un sfat. 3 De la: scorpio67 1 Septembrie 2010 21:03
Reclama Nescafe 11 De la: Lorena26 20 Iulie 2009 19:30
Sufletul pereche 127 De la: extravagant 14 Decembrie 2010 23:09
Sora mea. 1 De la: ELEINA 19 Iunie 2011 10:46
Tradarea surorii 10 De la: felixcat 28 Iunie 2009 14:18