Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S v2.0

De la: scorpio67, la data 2010-09-16 09:49:29In loc sa va ciondaniti pe fleacuri mai bine cititi noul subiect pe care vi l-am dat acum 2 minute.
Acolo tema de controverse.

nu ne ciondanim scorpiuta...sunt doar mici divergente de opinie da sa te tzuc
unde zici ca e subiectul acela controversat?
miss_darine
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:52
De la: miss_darine, la data 2010-09-16 09:52:56
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 09:49:29In loc sa va ciondaniti pe fleacuri mai bine cititi noul subiect pe care vi l-am dat acum 2 minute.
Acolo tema de controverse.

nu ne ciondanim scorpiuta...sunt doar mici divergente de opinie da sa te tzuc
unde zici ca e subiectul acela controversat?


pe relatii sectiunea barbati.

Postat pe 16 Septembrie 2010 09:56
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:09:50 io m-am pregatit din timp pt continuare...ca tantanan...a aparut si donshoara care s-ar putea sa fie acea iubire de-o vara
tzuc fetele cochetele


Da mey darine.....viata bate filmul....si stii si tu prea bine ca o telenovela intotdeauna are un final fericit!
oksanaa
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:22
tipa a ales.....se impaca cu fostul
Mr_S
Postat pe 18 Septembrie 2010 01:00
si fostul? se impaca cu ea?
oksanaa
Postat pe 19 Septembrie 2010 16:11
De la: roxxenn, la data 2010-09-19 16:11:22 si fostul? se impaca cu ea?

Fostul adica si coleg cu mine de grupa nu mai raspunde la telefon cand il sun nici mie nici prietenilor mei.....deci l-a facut the bitch .
Am mai abut o discutie cu the bitch acum 2 zile si i-am zis ca nu o sa-i fac nimic chestii de genul de ramas bun...ne-am intalnit in afara orasului...si mi-a spus ca are nevoie de unu mai prost pe langa ea ca sa poata si ea sa traiasca sau cel putin asa mi-a dat de inteles....in timpul liber mai este si amanta bine ca ea nu recunoaste .
Cand am dus-o aproape de casa seara bineinteles ea pe bancheta din spate...culcata....sa nu o vada cineva....am oprit si m-a intrebat pot sa te mai pup o data? desigur.....si a plecat
Mr_S
Postat pe 19 Septembrie 2010 18:29
bvo tie
grace009753
Postat pe 19 Septembrie 2010 23:07
Imi pare rau sa-ti spun dar se pare ca tipa a reusit sa va faca pe amandoi!Iar tu........nu faci altceva decat sa te complaci situatiei!Nu stiu daca sa te felicit sau sa te compatimesc
oksanaa
Postat pe 20 Septembrie 2010 12:53
ce reprezinata ea pentru tine?!
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Septembrie 2010 12:57
Mr S, atata timp cat iti place drama, vei avea parte de ea !
S-ar putea ca tipa sa nu te lase in pace, ceea ce e f nasol...
Treaba ta...ar trebui sa te orientezi spre ceva ce se merita ( nu cauze pierdute ), mai ai si o facultate grea ( been there, done that ), asa ca nu iti mai trebuie o nebuna pe langa
Summer_
Postat pe 20 Septembrie 2010 13:46
Momentan un bitch, care va fi de viitor in Romania
Mr_S
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:00
De la: Summer_, la data 2010-09-20 13:46:03Mr S, atata timp cat iti place drama, vei avea parte de ea !
S-ar putea ca tipa sa nu te lase in pace, ceea ce e f nasol...
Treaba ta...ar trebui sa te orientezi spre ceva ce se merita ( nu cauze pierdute ), mai ai si o facultate grea ( been there, done that ), asa ca nu iti mai trebuie o nebuna pe langa

De accord, nebuna nu e...este doar adaptata vietii bolnave din Romania
Mr_S
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:01
De la: oksanaa, la data 2010-09-20 12:53:11Imi pare rau sa-ti spun dar se pare ca tipa a reusit sa va faca pe amandoi!Iar tu........nu faci altceva decat sa te complaci situatiei!Nu stiu daca sa te felicit sau sa te compatimesc

Pe mine "m-a facut" o luna si jumatate recunosc am cazut in dragoste.... , dar pe tip l-a facut aproape 5 ani. Asta este....studenta la medicina cu bursa da,da profesori nu sunt sigur....dar totul e posibil, de viitor in .ro cu o stralucita cariera....Nu se leaga cuvintele intelegeti
Mr_S
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:05
si eu sunt studenta la medicina, cu bursa chiar dar nu am asemenea jobiuri.....!prefer sa fac voluntariat si sa invat ceva care cu siguranta imi va ajuta in viitor, nu sa ma f.. cu colegi, profesori, doctori ca na poate poate voi avea vrun beneficiu!asa ca nu mai generaliza!Iti doresc bafta si poate vei gasi persoana potrivita care sa fie doar a ta, nu sa atarni la femeia altuia....
oksanaa
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:27
De la: Mr_S, la data 2010-09-20 19:05:06
De la: oksanaa, la data 2010-09-20 12:53:11Imi pare rau sa-ti spun dar se pare ca tipa a reusit sa va faca pe amandoi!Iar tu........nu faci altceva decat sa te complaci situatiei!Nu stiu daca sa te felicit sau sa te compatimesc

Pe mine "m-a facut" o luna si jumatate recunosc am cazut in dragoste.... , dar pe tip l-a facut aproape 5 ani. Asta este....studenta la medicina cu bursa da,da profesori nu sunt sigur....dar totul e posibil, de viitor in .ro cu o stralucita cariera....Nu se leaga cuvintele intelegeti


Te-ai indragostit de ea si se pare ca cel cu care este de 5 ani este capabil de orice ca sa fie cu ea, tu preferai sa fii papagalul ei toata viata si sa ramana cu tine?
Din ce ai scris ea se foloseste de barbati pentru a obtine ce-si doreste, chiar nu ai ce regreta, considera asta o experienta de viata si fereste te de inteligente de genul asta pe viitor.
Din pacate atunci cand te indragostesti nu mai gandesti clar si nu mai vezi realitatea, vroiai sa ramana cu tine ? o parte din tine o vrea pentru ca e frumoasa, desteapta, finuta, buna si in pat, cealalta parte iti spune ca e putin cam curv a si bineinteles ca un om normal nu poate sa ierte la infinit o persoana infidela, ai fi iertat o acum dar ti ai si pus intrebarea daca o va mai face si in viitor cum ai reactiona, sigur nu ai mai fi acceptat o impacare.
E greu sa o uiti probabil, daca deja te-ai indragostit, tratament pt vindecare nu exista, decat sa incerci sa gandesti logic ce-ti doresti cu adevarat.
Nu o mai lasa sa te sarute, te abureste cum vrea ea si pe tine, te simte ca esti indragostit de ea, daca te iubea cu adevarat renunta la prietenul ei cu care era de aproape cinci ani, cred ca vroia putina distractie si uite ca a avut parte, tu te ai indragostit si ea e tot cu fostul.
Ce spun eu acum e dureros, probabil suferi si acum , ar fi fost perfect daca ea era altfel, daca nu juca pe mai multe fronturi, daca era corecta, dar nu este corecta, isi bate joc de sentimentele tale, a barbatilor in general.
Eu zic sa o pastrezi amanta pana te plictisesti de ea, dar ai grija sa nu mai intri in mrejele ei si sa-ti pierzi iar capul, nu vreau sa ajungi ca prostul de iubit al ei cu care este de cinci ani.
lover_woman
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:24
De la: lover_woman, la data 2010-09-20 20:24:52
De la: Mr_S, la data 2010-09-20 19:05:06
De la: oksanaa, la data 2010-09-20 12:53:11Imi pare rau sa-ti spun dar se pare ca tipa a reusit sa va faca pe amandoi!Iar tu........nu faci altceva decat sa te complaci situatiei!Nu stiu daca sa te felicit sau sa te compatimesc

Pe mine "m-a facut" o luna si jumatate recunosc am cazut in dragoste.... , dar pe tip l-a facut aproape 5 ani. Asta este....studenta la medicina cu bursa da,da profesori nu sunt sigur....dar totul e posibil, de viitor in .ro cu o stralucita cariera....Nu se leaga cuvintele intelegeti


Te-ai indragostit de ea si se pare ca cel cu care este de 5 ani este capabil de orice ca sa fie cu ea, tu preferai sa fii papagalul ei toata viata si sa ramana cu tine?
Din ce ai scris ea se foloseste de barbati pentru a obtine ce-si doreste, chiar nu ai ce regreta, considera asta o experienta de viata si fereste te de inteligente de genul asta pe viitor.
Din pacate atunci cand te indragostesti nu mai gandesti clar si nu mai vezi realitatea, vroiai sa ramana cu tine ? o parte din tine o vrea pentru ca e frumoasa, desteapta, finuta, buna si in pat, cealalta parte iti spune ca e putin cam curv a si bineinteles ca un om normal nu poate sa ierte la infinit o persoana infidela, ai fi iertat o acum dar ti ai si pus intrebarea daca o va mai face si in viitor cum ai reactiona, sigur nu ai mai fi acceptat o impacare.
E greu sa o uiti probabil, daca deja te-ai indragostit, tratament pt vindecare nu exista, decat sa incerci sa gandesti logic ce-ti doresti cu adevarat.
Nu o mai lasa sa te sarute, te abureste cum vrea ea si pe tine, te simte ca esti indragostit de ea, daca te iubea cu adevarat renunta la prietenul ei cu care era de aproape cinci ani, cred ca vroia putina distractie si uite ca a avut parte, tu te ai indragostit si ea e tot cu fostul.
Ce spun eu acum e dureros, probabil suferi si acum , ar fi fost perfect daca ea era altfel, daca nu juca pe mai multe fronturi, daca era corecta, dar nu este corecta, isi bate joc de sentimentele tale, a barbatilor in general.
Eu zic sa o pastrezi amanta pana te plictisesti de ea, dar ai grija sa nu mai intri in mrejele ei si sa-ti pierzi iar capul, nu vreau sa ajungi ca prostul de iubit al ei cu care este de cinci ani.


Tot ceea ce ai scris pana acum a fost corect, dar nu o pastrez de amanta pt ca:
1. nu era la pat ceva ce nu mai vazusem....sau cum sa zic nu era ceva special(fiecare cu gusturile lui)
2. e incurcatura prea mare, consum de energie etc....
3. e bitch murdara, nu a recunoscut
4. i-am oferit varianta "sa se intretina" dar a zis pass
5. nici nu cred ca vrea sau vrea sa dea de inteles ca e pretioasa or shit de genu

Pacat de inteligenta nativa pe care o are, i-am spus degeaba o ai, depinde in ce scop o folosesti...oricum tipei cred ca i-a placut de mine o perioada or smth de asta sunt sigur pt ca unele lucruri nu le putea juca.
Nu mai conteaza...e istorie ce va ramane pe un thread si niste poze cam atat.....
Urmeaza v3.0? sper sa nu...

Mr_S
Postat pe 20 Septembrie 2010 22:06
Eu cred ca pt a evita o varianta...n, ar trebui sa stii cu cine ai de a face ( cat de cat ) inainte de a incepe orice fel de relatie, pur sexuala sau nu !
Adica tu vii sa te plangi acum, dupa, ca e o bitch murdara si etc, etc...pai inainte nu aveai ochi sa o vezi ?
Daca te lasi orbit, vor mai urma multe alte variante, acum depinde de tine ce iti rezerva viitorul, fiecare avem dreptul sa mai si alegem !
Summer_
Postat pe 20 Septembrie 2010 22:45
De la: Summer_, la data 2010-09-20 22:45:37Eu cred ca pt a evita o varianta...n, ar trebui sa stii cu cine ai de a face ( cat de cat ) inainte de a incepe orice fel de relatie, pur sexuala sau nu !
Adica tu vii sa te plangi acum, dupa, ca e o bitch murdara si etc, etc...pai inainte nu aveai ochi sa o vezi ?
Daca te lasi orbit, vor mai urma multe alte variante, acum depinde de tine ce iti rezerva viitorul, fiecare avem dreptul sa mai si alegem !

Fiecare joaca in liga ei, dupa posibilitatile intelectuale asa ca nu ai de unde sa stii dinainte ce si cum
Mr_S
Postat pe 21 Septembrie 2010 00:45
De la: Mr_S, la data 2010-09-21 00:45:45
De la: Summer_, la data 2010-09-20 22:45:37Eu cred ca pt a evita o varianta...n, ar trebui sa stii cu cine ai de a face ( cat de cat ) inainte de a incepe orice fel de relatie, pur sexuala sau nu !
Adica tu vii sa te plangi acum, dupa, ca e o bitch murdara si etc, etc...pai inainte nu aveai ochi sa o vezi ?
Daca te lasi orbit, vor mai urma multe alte variante, acum depinde de tine ce iti rezerva viitorul, fiecare avem dreptul sa mai si alegem !

Fiecare joaca in liga ei, dupa posibilitatile intelectuale asa ca nu ai de unde sa stii dinainte ce si cum


Da ai dreptate nu ai de unde stii dinainte ce si cum,dar........acum ca stii......ce faci??? NIMIC
o faci in toate felurile bitch etc si continui.......ce?numai tu stii ce, pentru ca relatie nu se poate numi
oksanaa
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:01
De la: oksanaa, la data 2010-09-21 15:01:05
De la: Mr_S, la data 2010-09-21 00:45:45
De la: Summer_, la data 2010-09-20 22:45:37Eu cred ca pt a evita o varianta...n, ar trebui sa stii cu cine ai de a face ( cat de cat ) inainte de a incepe orice fel de relatie, pur sexuala sau nu !
Adica tu vii sa te plangi acum, dupa, ca e o bitch murdara si etc, etc...pai inainte nu aveai ochi sa o vezi ?
Daca te lasi orbit, vor mai urma multe alte variante, acum depinde de tine ce iti rezerva viitorul, fiecare avem dreptul sa mai si alegem !

Fiecare joaca in liga ei, dupa posibilitatile intelectuale asa ca nu ai de unde sa stii dinainte ce si cum


Da ai dreptate nu ai de unde stii dinainte ce si cum,dar........acum ca stii......ce faci??? NIMIC
o faci in toate felurile bitch etc si continui.......ce?numai tu stii ce, pentru ca relatie nu se poate numi

Nu mai tin/tine legatura cu mine, imi vad de invatat
Mr_S
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:26
De la: Summer_, la data 2010-09-20 22:45:37Eu cred ca pt a evita o varianta...n, ar trebui sa stii cu cine ai de a face ( cat de cat ) inainte de a incepe orice fel de relatie, pur sexuala sau nu !
Adica tu vii sa te plangi acum, dupa, ca e o bitch murdara si etc, etc...pai inainte nu aveai ochi sa o vezi ?
Daca te lasi orbit, vor mai urma multe alte variante, acum depinde de tine ce iti rezerva viitorul, fiecare avem dreptul sa mai si alegem ! [/quot
RUY_BLAS
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:32
De la: Mr_S, la data 2010-09-21 15:26:04
De la: oksanaa, la data 2010-09-21 15:01:05
De la: Mr_S, la data 2010-09-21 00:45:45
De la: Summer_, la data 2010-09-20 22:45:37Eu cred ca pt a evita o varianta...n, ar trebui sa stii cu cine ai de a face ( cat de cat ) inainte de a incepe orice fel de relatie, pur sexuala sau nu !
Adica tu vii sa te plangi acum, dupa, ca e o bitch murdara si etc, etc...pai inainte nu aveai ochi sa o vezi ?
Daca te lasi orbit, vor mai urma multe alte variante, acum depinde de tine ce iti rezerva viitorul, fiecare avem dreptul sa mai si alegem !

Fiecare joaca in liga ei, dupa posibilitatile intelectuale asa ca nu ai de unde sa stii dinainte ce si cum


Da ai dreptate nu ai de unde stii dinainte ce si cum,dar........acum ca stii......ce faci??? NIMIC
o faci in toate felurile bitch etc si continui.......ce?numai tu stii ce, pentru ca relatie nu se poate numi

Nu mai tin/tine legatura cu mine, imi vad de invatat

oksanaa
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:12
Apropo de invatat.....am si eu o intrebare la tine:Ai cumva Medicina Interna de Harrison?O caut de ceva timp si......nimeni nu o are sau poate nu vrea sa mi-o dea......as vrea sa o cumpar sau macar sa o trag la xerox
oksanaa
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:15
de fapt cred ca esti curioasa si vrei sa stii cine i tipul cu inima franta si dap, aveti un punct comun, invatatul, dar daca va intalniti cine stie, poate mai desoperiti si alte puncte comune nu ? , bafta
lover_woman
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:50
De la: lover_woman, la data 2010-09-21 19:50:46de fapt cred ca esti curioasa si vrei sa stii cine i tipul cu inima franta si dap, aveti un punct comun, invatatul, dar daca va intalniti cine stie, poate mai desoperiti si alte puncte comune nu ? , bafta



SUSCRIU
anastasia_m
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:51
De la: oksanaa, la data 2010-09-21 19:15:47Apropo de invatat.....am si eu o intrebare la tine:Ai cumva Medicina Interna de Harrison?O caut de ceva timp si......nimeni nu o are sau poate nu vrea sa mi-o dea......as vrea sa o cumpar sau macar sa o trag la xerox



Este netul plin de harrison !
Summer_
Postat pe 21 Septembrie 2010 20:42
La mr.S v1.0 aveam vreo 15 mesaje....curios la v2.0 am 0. Interesant
Oare de ce
Mr_S
Postat pe 22 Septembrie 2010 00:45
De la: lover_woman, la data 2010-09-21 19:50:46de fapt cred ca esti curioasa si vrei sa stii cine i tipul cu inima franta si dap, aveti un punct comun, invatatul, dar daca va intalniti cine stie, poate mai desoperiti si alte puncte comune nu ? , bafta

nu m-am gandit chiar asa departe....si cu siguranta nici nu ma voi gandi!
Punctul acesta comun il am cu toata facultatea iar alte puncte comune nu cred ca am ce sa descopar
oksanaa
Postat pe 22 Septembrie 2010 12:19
De la: Mr_S, la data 2010-09-22 00:45:55La mr.S v1.0 aveam vreo 15 mesaje....curios la v2.0 am 0. Interesant
Oare de ce

Si-au schimbat fetele parerea.......
oksanaa
Postat pe 22 Septembrie 2010 12:26
De la: Summer_, la data 2010-09-21 20:42:07
De la: oksanaa, la data 2010-09-21 19:15:47Apropo de invatat.....am si eu o intrebare la tine:Ai cumva Medicina Interna de Harrison?O caut de ceva timp si......nimeni nu o are sau poate nu vrea sa mi-o dea......as vrea sa o cumpar sau macar sa o trag la xerox



Este netul plin de harrison !

Ai dreptate ....am cautat pe net si chiar am gasit cartea exact care imi trebuia .....m-am intalnit cu tipul si surpriza, cand am vrut sa ii dau bani si sa imi dea carte sa razgandit!Mi-a spus ca nu se poate desparti de ea
Asa ca am renuntat sa caut pe net...pana acum, pentru ca mi-am dat seama ca nu am cum sa fac rost de ea altfel!
O sa mai caut!
oksanaa
Postat pe 22 Septembrie 2010 12:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un mic ajutor 6 De la: issa12 26 Iulie 2009 00:17
help 1 De la: slashsmf 12 Aprilie 2010 13:21
buna 2 De la: kudika012227 22 Iunie 2010 23:06
Dragoste sau obisnuinta? 22 De la: fluturasmulticolor 30 Ianuarie 2011 15:39
s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte 5 De la: glorya20onna 20 Februarie 2009 16:26