Setari Cookie-uri

O tara plina de femei proaste si analfabete

De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


aha...deci pe mine nu ma ...ei bine sa uiti de pe acum de mamelitoru' de mamele..ca nu ai sa il vezi nici in cel mai frumos vis al tau!
huoooo
size_back
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:08
De la: crysa_tm, la data 2010-09-30 13:55:37
nu te mai vaita atata ca si voua va place

nu ma vaitam, era doar o constatare


ce anume, sa-mi placa?
battleofwits
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:15
De la: Barbie30, la data 2010-09-30 10:37:49 Ca bine zici Crysa! Acum vezi ca or sa-ti sara in cap,asa cum au facut la mine cu grasele


stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:39
De la: size_back, la data 2010-09-30 14:08:35
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


aha...deci pe mine nu ma ...ei bine sa uiti de pe acum de mamelitoru' de mamele..ca nu ai sa il vezi nici in cel mai frumos vis al tau!
huoooo


ba, si pe tine, si pe tine!
Mai, dar eu cand vreau sa vad pagina 3 din topic, imi da eroare
doar daca scriu ceva, asa pot sa o vad!
Ptiuuu!
stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:40
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:40:45
De la: size_back, la data 2010-09-30 14:08:35
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


aha...deci pe mine nu ma ...ei bine sa uiti de pe acum de mamelitoru' de mamele..ca nu ai sa il vezi nici in cel mai frumos vis al tau!
huoooo


ba, si pe tine, si pe tine!
Mai, dar eu cand vreau sa vad pagina 3 din topic, imi da eroare
doar daca scriu ceva, asa pot sa o vad!
Ptiuuu!

ce nu faci tu pt un mamelitor!
size_back
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:54
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:40:45
De la: size_back, la data 2010-09-30 14:08:35
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


aha...deci pe mine nu ma ...ei bine sa uiti de pe acum de mamelitoru' de mamele..ca nu ai sa il vezi nici in cel mai frumos vis al tau!
huoooo


ba, si pe tine, si pe tine!
Mai, dar eu cand vreau sa vad pagina 3 din topic, imi da eroare
doar daca scriu ceva, asa pot sa o vad!
Ptiuuu!


si pe mine cui ma lasi? eu nu merit nimic?
fante_de_dorobanti
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:55
Crysa ai si nu ai dreptate
"In tot acest timp m-am minunat de cata prostie exista pe forumul asta si cat de analfabete sunt femeile din Romania care pe langa faptul ca nu stiu sa puna corect o cratima, sunt confuze in exprimare si nu stiu sa lege corect o propozitie...."

..sunt convinsa ca pe toate forumurile din lume vei gasii toate categoriile sociale de oameni ,mai mult sau mai putin elevati,cultivati,scoliti .Unii intra pe forum just for fun,altii sub umbrela anonimatului prind curaj aici sa
fie altcineva decat in viata de zi cu zi.Dar de aici si pana la a generaliza la nivel de "femeile din Romania" e o cale lunga...parerea mea
o zi buna sa aveti
Ame_ly
Postat pe 30 Septembrie 2010 15:07
De la: size_back, la data 2010-09-30 14:54:09
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:40:45
De la: size_back, la data 2010-09-30 14:08:35
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


aha...deci pe mine nu ma ...ei bine sa uiti de pe acum de mamelitoru' de mamele..ca nu ai sa il vezi nici in cel mai frumos vis al tau!
huoooo


ba, si pe tine, si pe tine!
Mai, dar eu cand vreau sa vad pagina 3 din topic, imi da eroare
doar daca scriu ceva, asa pot sa o vad!
Ptiuuu!

ce nu faci tu pt un mamelitor!


zapacila.
stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 15:07
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-09-30 14:55:49
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:40:45
De la: size_back, la data 2010-09-30 14:08:35
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


aha...deci pe mine nu ma ...ei bine sa uiti de pe acum de mamelitoru' de mamele..ca nu ai sa il vezi nici in cel mai frumos vis al tau!
huoooo


ba, si pe tine, si pe tine!
Mai, dar eu cand vreau sa vad pagina 3 din topic, imi da eroare
doar daca scriu ceva, asa pot sa o vad!
Ptiuuu!


si pe mine cui ma lasi? eu nu merit nimic?



stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 15:08
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
De la: crysa_tm, la data 2010-09-30 10:33:49Am cont facut pe forumul asta din 2007 insa il citesc aproape zilnic doar de cateva luni.

In tot acest timp m-am minunat de cata prostie exista pe forumul asta si cat de analfabete sunt femeile din Romania care pe langa faptul ca nu stiu sa puna corect o cratima, sunt confuze in exprimare si nu stiu sa lege corect o propozitie. Dar....le place sa vina sa se laude cat sunt de inselate, cat sunt de maltratate, ca nu stiu cum sa mai tina un barbat langa ele, ba ca au fost seduse si abandonate, ba ca nu resusesc sa-l desparta de nevasta si lista poate continua.
Dar sa invete sa scrie, sa invete sa aiba grija de ele sau de relatia si familia lor nu sunt in stare. Nu sunt in stare sa-si dea seama ca orice in lumea asta se plateste si ca pacatele le platim in viata asta nu in cea de-apoi, nu reusesc sa se identifice pe ele insele si sa realizeze ca cel mai important in viata este respectul de sine nu ce poseta se mai poarta sau nu stiu ce barfa au mai auzit la coltul blocului.
Sunt oameni pe lume care au probleme grave de sanatate, sunt oameni care traiesc la coltul strazii pentru ca societatea nu le ofera nimic bun si voi stati in casa la caldurica, in fata calculatorului si va plageti ca nu stiti cum sa-l despatiti pe unu de nevasta-sa, o femeie ca si voi care trebuie sa-l suporte pe magaru ala care-o insala, o femeie care poate are o cariera, copii, care stie ce vrea de la viata.
"Bravo" fetele!!!
Na ca m-am nervozat azi de dimineata si-am deschis un topic acru rau de tot

Scot din schema asta niste persoane a caror comenturi le citesc cu mult drag: barbie30, stem29, miss_darine si mai cateva fete si cativa baieti. Felicitari darine si stem29 pt familia reusita pe care o aveti.



( doamne, ce bine-mi pare ca am unde sa-l pun p'asta caruia-i " fileaza" ochii, sa vezi ce mi-o zice acu' barbi )
Ce ai mancat crisuto de esti asa nervoasa? ( ia, inca unul)
Aaaa, eu cred ca ai pus muraturi si d'aia spui ca esti acra:))))
Lasa mama, nu te strofoca, e ca-n zicala aia:" calul naravas, nu-l mai inhami la caruta":)).......asa si aici, cu ideile noastre intram, cu ale noastre plecam, unii, nu toti......:)) eu multeee am intrebat si invatat de la cei mai " vechi" in lumea asta:) ....si crede-ma, mi-au prins bine.
Vreau sa-ti zic, ca am unele fete, tinerele,care-mi scriu in privat, si le raspund cu drag......pare-se ca pe una chiar am ajutat-o:) si ma bucur ca nu intru chiar degeaba pe aici.
Stiu ele care-s.......le si le inteleg de ce nu scriu intr-un topic:)
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


M-ai facut sa rad cu ala de ii fileaza ochii.Esti o scumpa!
Barbie30
Postat pe 30 Septembrie 2010 18:22
De la: Barbie30, la data 2010-09-30 18:22:15
De la: stem_29, la data 2010-09-30 14:05:40
De la: crysa_tm, la data 2010-09-30 10:33:49Am cont facut pe forumul asta din 2007 insa il citesc aproape zilnic doar de cateva luni.

In tot acest timp m-am minunat de cata prostie exista pe forumul asta si cat de analfabete sunt femeile din Romania care pe langa faptul ca nu stiu sa puna corect o cratima, sunt confuze in exprimare si nu stiu sa lege corect o propozitie. Dar....le place sa vina sa se laude cat sunt de inselate, cat sunt de maltratate, ca nu stiu cum sa mai tina un barbat langa ele, ba ca au fost seduse si abandonate, ba ca nu resusesc sa-l desparta de nevasta si lista poate continua.
Dar sa invete sa scrie, sa invete sa aiba grija de ele sau de relatia si familia lor nu sunt in stare. Nu sunt in stare sa-si dea seama ca orice in lumea asta se plateste si ca pacatele le platim in viata asta nu in cea de-apoi, nu reusesc sa se identifice pe ele insele si sa realizeze ca cel mai important in viata este respectul de sine nu ce poseta se mai poarta sau nu stiu ce barfa au mai auzit la coltul blocului.
Sunt oameni pe lume care au probleme grave de sanatate, sunt oameni care traiesc la coltul strazii pentru ca societatea nu le ofera nimic bun si voi stati in casa la caldurica, in fata calculatorului si va plageti ca nu stiti cum sa-l despatiti pe unu de nevasta-sa, o femeie ca si voi care trebuie sa-l suporte pe magaru ala care-o insala, o femeie care poate are o cariera, copii, care stie ce vrea de la viata.
"Bravo" fetele!!!
Na ca m-am nervozat azi de dimineata si-am deschis un topic acru rau de tot

Scot din schema asta niste persoane a caror comenturi le citesc cu mult drag: barbie30, stem29, miss_darine si mai cateva fete si cativa baieti. Felicitari darine si stem29 pt familia reusita pe care o aveti.



( doamne, ce bine-mi pare ca am unde sa-l pun p'asta caruia-i " fileaza" ochii, sa vezi ce mi-o zice acu' barbi )
Ce ai mancat crisuto de esti asa nervoasa? ( ia, inca unul)
Aaaa, eu cred ca ai pus muraturi si d'aia spui ca esti acra:))))
Lasa mama, nu te strofoca, e ca-n zicala aia:" calul naravas, nu-l mai inhami la caruta":)).......asa si aici, cu ideile noastre intram, cu ale noastre plecam, unii, nu toti......:)) eu multeee am intrebat si invatat de la cei mai " vechi" in lumea asta:) ....si crede-ma, mi-au prins bine.
Vreau sa-ti zic, ca am unele fete, tinerele,care-mi scriu in privat, si le raspund cu drag......pare-se ca pe una chiar am ajutat-o:) si ma bucur ca nu intru chiar degeaba pe aici.
Stiu ele care-s.......le si le inteleg de ce nu scriu intr-un topic:)
Iar pe Barbi si daricica ( sper sa nu se supere ca-i zic asa, dar mie-mi place ) le .
Si tie, uite'asa


M-ai facut sa rad cu ala de ii fileaza ochii.Esti o scumpa!


Pai...
stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 18:28
Yo n-am inteles nimic din astea doua pagini ce e cu secretara? cine e barbatul care o are? cine are mai multe conturi?
Barbie30
Postat pe 30 Septembrie 2010 18:35
De la: Barbie30, la data 2010-09-30 18:35:09Yo n-am inteles nimic din astea doua pagini ce e cu secretara? cine e barbatul care o are? cine are mai multe conturi?

Asa-ti trebuie daca nu stii sa citesti selectiv:)))
Ia treci mataluta la topicul tau.
stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 18:57
crysa ai intrat in filmul lui barbie deschizi topic la suparare si-ti dau dreptate DAR, trebuie sa inveti sa fi selectiva,cel putin pe kudika, ca sa nu te enervezi si sa faci riduri de tanara...ca nu merita in rest noi sa fim sanatoase si sa traiasca kudika ca uite asa ne mai amuzam noi si reusim sa-i iritam pe altii!
miss_darine
Postat pe 30 Septembrie 2010 19:05
De la: stem_29, la data 2010-09-30 18:57:57
De la: Barbie30, la data 2010-09-30 18:35:09Yo n-am inteles nimic din astea doua pagini ce e cu secretara? cine e barbatul care o are? cine are mai multe conturi?

Asa-ti trebuie daca nu stii sa citesti selectiv:)))
Ia treci mataluta la topicul tau.


Care ?am vreo 10-15 si daca ma mai supara fetilii de aici ...yo mai deshid
Barbie30
Postat pe 30 Septembrie 2010 22:16
Pe-un picior de plai,pe-o gura de rai....Iata vin in cale,se cobor la vale,trei turme de miei cu trei ciobanei,unu-i ungurean,unu-i vrancea si-unu-i moldovan........fetelor,m-a lasat barbatu`,cine-o fi de vina,cine-o fi gresit ,dintre noi doi,oare,de ne-am despartit??????????????????????Astep raspunsuri....:-w intarti pe ''sunt prea frustrata''
kudika322371
Postat pe 1 Octombrie 2010 02:08
De la: crysa_tm, la data 2010-09-30 10:33:49Am cont facut pe forumul asta din 2007 insa il citesc aproape zilnic doar de cateva luni.

In tot acest timp m-am minunat de cata prostie exista pe forumul asta si cat de analfabete sunt femeile din Romania care pe langa faptul ca nu stiu sa puna corect o cratima, sunt confuze in exprimare si nu stiu sa lege corect o propozitie. Dar....le place sa vina sa se laude cat sunt de inselate, cat sunt de maltratate, ca nu stiu cum sa mai tina un barbat langa ele, ba ca au fost seduse si abandonate, ba ca nu resusesc sa-l desparta de nevasta si lista poate continua.
Dar sa invete sa scrie, sa invete sa aiba grija de ele sau de relatia si familia lor nu sunt in stare. Nu sunt in stare sa-si dea seama ca orice in lumea asta se plateste si ca pacatele le platim in viata asta nu in cea de-apoi, nu reusesc sa se identifice pe ele insele si sa realizeze ca cel mai important in viata este respectul de sine nu ce poseta se mai poarta sau nu stiu ce barfa au mai auzit la coltul blocului.
Sunt oameni pe lume care au probleme grave de sanatate, sunt oameni care traiesc la coltul strazii pentru ca societatea nu le ofera nimic bun si voi stati in casa la caldurica, in fata calculatorului si va plageti ca nu stiti cum sa-l despatiti pe unu de nevasta-sa, o femeie ca si voi care trebuie sa-l suporte pe magaru ala care-o insala, o femeie care poate are o cariera, copii, care stie ce vrea de la viata.
"Bravo" fetele!!!
Na ca m-am nervozat azi de dimineata si-am deschis un topic acru rau de tot

Scot din schema asta niste persoane a caror comenturi le citesc cu mult drag: barbie30, stem29, miss_darine si mai cateva fete si cativa baieti. Felicitari darine si stem29 pt familia reusita pe care o aveti.



buna,,,
eu nu am kont pe forumu asta deskhis de mult,dar stiu un singur lukru,mama kand eram mika ma invatat o zikala spunemi ku kine umbli sa-ti spun kine esti .....iarta-mi indrazneala nu am o varsta la kare sa-mi permit sa te judek,banuesk ka esti mai mare ku keva dekat mine.kand am deskoperit adresa asta,forumul kum ii zike-ti voi am krezut ka e un site in kare te poti exprima kum vrei si fiekare are dreptu sa pune niste intrebari kare poate nu le poate diskuta ku familia sau asa mai departe,in fiekare om exista o nebuneala,o idee kare-l khinuie iar kand aktivezi akest sait iti da te inteles ka te poti deskarka,egal kare e problema ta sau nebuneala ta.de ke exagerezi asa de tare,pt greseala gramatikala,sa stii ka nu toata lumea are skoala ta(skuzama)si nu la toti le-a plakut skoala sau nu toti stiu sa umble la un kalkulator pt a skrie korekt,iartama dar daka noi intre noi ne fakem analfabeti ke krezi despre impresia pe kare si-o fak alti? nu am multa skoala,ka nu mi-a plakut si niki nu sunt vreoo inteligenta dar konsider ka atunki kand vad unu mai prost dekat mine sau mai analfabet inkerk sal ajut nu sai explik kat e de prost,nu m-as kobora la nivelu lui.iar zikala spune-mi ku kine umbli sa-ti spun kine esti o putem reformula spunemi pe ke site esti(oameni kare viziteaza saitul)sa-ti spun kine esti. imi ker mii de skuze,nu vreau sa jignesk pe nimeni si niki nu sunt in masura sa fak asta dar mia parut prea urat din partea dumneavoastra kum ati interpretat msg.

e un forum in kare poti sa te exprimi liber si nu sa fii atent la kratime,virgulite,punkte etc.hai sa fim seriosi si daka nu e keva ke va karakterizeaza propune-ti un forum pt oameni inteligenti si veti vedea ka veti fi kam singura pe site,din simplu fapt ka alti realizeaza ka sunt oameni(si oameni gresesk).

imi ker skuze inka o data si va rog nu o luati in nume de rau si niki nu konsiderati va rog ka vam sarit in kap(kum va avertizau preteni).skuze d-na crysa_tm
ynayna22_yahoo_com
Postat pe 1 Octombrie 2010 06:00
da' cand erai mica, mama ta nu te-a invatat sa nu mai folosesti "k" in loc de "c" sau "ca"??
asta ca sa iasa cat de cat un text citibil si nu o kk mak!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 1 Octombrie 2010 07:32
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-01 07:32:33da' cand erai mica, mama ta nu te-a invatat sa nu mai folosesti "k" in loc de "c" sau "ca"??
asta ca sa iasa cat de cat un text citibil si nu o kk mak!


asta am zis si eu pe alt topic ! e de kko !
coldwind
Postat pe 1 Octombrie 2010 07:34
De la: coldwind, la data 2010-10-01 07:34:35
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-01 07:32:33da' cand erai mica, mama ta nu te-a invatat sa nu mai folosesti "k" in loc de "c" sau "ca"??
asta ca sa iasa cat de cat un text citibil si nu o kk mak!


asta am zis si eu pe alt topic ! e de kko !

k knd imi vine sa fak kk

tzuc dulce vant rece
geo_reincarcat_iara
Postat pe 1 Octombrie 2010 09:33
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-01 07:32:33da' cand erai mica, mama ta nu te-a invatat sa nu mai folosesti "k" in loc de "c" sau "ca"??
asta ca sa iasa cat de cat un text citibil si nu o kk mak!



si tu te-ai luat de mine ca am inceput sa critic lumea.
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 09:37
am astetptat]a pana azi sa ma lamureasca si pe mine lumea...., dar vad ca unii nu fac de cat sa vorbeasca aiurea in vant, dar eu astept poate data viitoare, cat despre on topic pana si cei destepti gresesc, pentru ca omul din fericire nu este robot sau masina de scris si fiinta umana supusa greselii si mai ales pacatului
G1ul1a
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:39
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:39:07am astetptat]a pana azi sa ma lamureasca si pe mine lumea...., dar vad ca unii nu fac de cat sa vorbeasca aiurea in vant, dar eu astept poate data viitoare, cat despre on topic pana si cei destepti gresesc, pentru ca omul din fericire nu este robot sau masina de scris si fiinta umana supusa greselii si mai ales pacatului

Perfect de acord cu tine Giulia insa cand 10 oameni ti spun ca gresesti si tu continui sa comiti aceeasi greseala, aia cum se numeste? nu prostie cumva?
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:40
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 10:40:50
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:39:07am astetptat]a pana azi sa ma lamureasca si pe mine lumea...., dar vad ca unii nu fac de cat sa vorbeasca aiurea in vant, dar eu astept poate data viitoare, cat despre on topic pana si cei destepti gresesc, pentru ca omul din fericire nu este robot sau masina de scris si fiinta umana supusa greselii si mai ales pacatului

Perfect de acord cu tine Giulia insa cand 10 oameni ti spun ca gresesti si tu continui sa comiti aceeasi greseala, aia cum se numeste? nu prostie cumva?


Nu, consecventa sau perseverenta
Calin_
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:43
De la: Calin_, la data 2010-10-01 10:43:30
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 10:40:50
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:39:07am astetptat]a pana azi sa ma lamureasca si pe mine lumea...., dar vad ca unii nu fac de cat sa vorbeasca aiurea in vant, dar eu astept poate data viitoare, cat despre on topic pana si cei destepti gresesc, pentru ca omul din fericire nu este robot sau masina de scris si fiinta umana supusa greselii si mai ales pacatului

Perfect de acord cu tine Giulia insa cand 10 oameni ti spun ca gresesti si tu continui sa comiti aceeasi greseala, aia cum se numeste? nu prostie cumva?


Nu, consecventa sau perseverenta



_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:45
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 10:40:50
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:39:07am astetptat]a pana azi sa ma lamureasca si pe mine lumea...., dar vad ca unii nu fac de cat sa vorbeasca aiurea in vant, dar eu astept poate data viitoare, cat despre on topic pana si cei destepti gresesc, pentru ca omul din fericire nu este robot sau masina de scris si fiinta umana supusa greselii si mai ales pacatului

Perfect de acord cu tine Giulia insa cand 10 oameni ti spun ca gresesti si tu continui sa comiti aceeasi greseala, aia cum se numeste? nu prostie cumva?

ba da si mai e rau e cand nu vrei sa recunosti
G1ul1a
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:48
E foarte adevarat totusi ca poti fi consecvent in prostie...
Calin_
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:48
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:48:46
De la: crysa_tm, la data 2010-10-01 10:40:50
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:39:07am astetptat]a pana azi sa ma lamureasca si pe mine lumea...., dar vad ca unii nu fac de cat sa vorbeasca aiurea in vant, dar eu astept poate data viitoare, cat despre on topic pana si cei destepti gresesc, pentru ca omul din fericire nu este robot sau masina de scris si fiinta umana supusa greselii si mai ales pacatului

Perfect de acord cu tine Giulia insa cand 10 oameni ti spun ca gresesti si tu continui sa comiti aceeasi greseala, aia cum se numeste? nu prostie cumva?

ba da si mai e rau e cand nu vrei sa recunosti


clar
_Cryssa_
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:49
De la: Calin_, la data 2010-10-01 10:48:54E foarte adevarat totusi ca poti fi consecvent in prostie...

e ca si cum ai zice destept in prostie
G1ul1a
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:50
De la: G1ul1a, la data 2010-10-01 10:50:55
De la: Calin_, la data 2010-10-01 10:48:54E foarte adevarat totusi ca poti fi consecvent in prostie...

e ca si cum ai zice destept in prostie


Sau chiar doctor in prostie...
Poti fi consecvent intr-un lucru ce nu-l faci bine. De exemplu eu in fiecare joi seara ies in oras la bere cu prietenii... daca o intrebi pe nevasta-mea va spune ca nu e bine, dar cu toate astea eu nu ratez nici o iesire in zilele de joi, deci sunt...consecvent
Calin_
Postat pe 1 Octombrie 2010 10:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El imi lipseste enorm, iar eu nu exist pentru el... 24 De la: razz 30 Iulie 2011 01:06
O provocare.... 24 De la: Dontyyy 7 Aprilie 2010 12:31
sall 10 De la: a_ale 30 Decembrie 2008 16:12
barbati 20 De la: ana_maria1987 14 Ianuarie 2009 19:09
buna 5 De la: bb_89 24 Octombrie 2009 22:39