Setari Cookie-uri

sunt in pana de idei...please help:D:D:D

cam asta am si facut..adik scurt si sec l-am intrebat ce vrea sa manance....i-am pregatit...si acum in 10 min plec spre aeroport deci wish me luck..
caldurik e ...k astia nu-s scartari k romanii...tort i-am pregatit(adik cumparat) ca tot a fost ziua lui...lenjerie...nu m-am spetit sa-mi cumpar cine stie ce...si asa..imi iese pe ochi cu aceasta venire...deci...let's do it :D::D:D..va povestesc eu cum a mers...si ms calin..esti un barbat dintr-o specie care e pe cale de diparitie:*
micky_mouse37
Postat pe 13 Octombrie 2010 02:34
De la: calin_cel_groaznic, la data 2010-10-11 15:37:48O mai, femei care se dau cu parerea despre cum gandesc barbatii

Planu e destul de simplu:

1. Ia-l de la aeroport
2. Adu-l acasa
3. Da-i bataie

Garantez ca fazele gen cercei noi, lenjerie intima de culoarea X sau Y, sau mai stiu eu ce alte bazaconii vor trece la fel de neobservate intr-o seara de revedere, cum au trecut intotdeauna. Eventual vezi sa fie cald la tine, poti sa ai ceva lumanari, mancare buna, ceva pat sau suprafata confortabila. Restu e de prisos.

Suntem barbati, NU ne intereseaza hainele, cerceii, tocurile si machiajul, si nu le observam, defel, niciodata.
Nu pentru ca am fi porci, ci doar ne intereseaza continutul dinauntru, nu ambalajul. Spor :)



DE ACORD
mdana
Postat pe 23 Noiembrie 2010 20:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un spuper concurs pt logica:coquiztador 6 De la: anutzzaa 25 Octombrie 2010 20:27
Punctul vostru de vedere 31 De la: nefer 4 Mai 2009 14:26
Cat valoreaza o femeie? 18 De la: dandanaua_reloaded 3 Decembrie 2009 22:10
leu/rac 7 De la: Oldside 17 Iulie 2010 17:28
Biblia spune clar:"CINE VA CREDE SI SE VA BOTEZA VA FI MANTUIT...", si NU: CEI CE VOR FI BOTEZATI DE VOI VOR FI MANTUITI! 66 De la: lelia_zet 27 Noiembrie 2015 13:36