Setari Cookie-uri

Pur si simplu...s-a intamplat

pfffffffff...gata greselile de ortografie...urmeaza pleonasmele
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:06
ce e aici,ora de gramatica?
Barbie30
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:07
nuuuunuuuu
cobor pana jos sa cumpar apa minerala revin
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:10
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 20:10:24nuuuunuuuu
cobor pana jos sa cumpar apa minerala revin


si o sticla de cola.please! macar virtual sa mai beau si eu
Barbie30
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:12
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 20:10:24nuuuunuuuu
cobor pana jos sa cumpar apa minerala revin


poti sa cobori si intr-o parte. de pilda, spre stanga!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:15
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 20:15:07
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 20:10:24nuuuunuuuu
cobor pana jos sa cumpar apa minerala revin


poti sa cobori si intr-o parte. de pilda, spre stanga!

nu,ca asa nu mai e pleonasm
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:22
poftim Barbie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/694/694116i6afzh0frl.gif[/img][/url]
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:40
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 20:40:23poftim Barbie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/694/694116i6afzh0frl.gif[/img][/url]


tare!multumesc!
Barbie30
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:41
De la: Barbie30, la data 2010-10-05 20:41:36
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 20:40:23poftim Barbie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/694/694116i6afzh0frl.gif[/img][/url]


tare!multumesc!

cu placere
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:42
Toate elevele se indragostesc de profesorii lor, stai linistita! Daca se trece insa de anumite limite, nu e in regula... El, ca om matur ar trebui sa stie asta si sa nu te incurajeze, pt ca e posibil ca din povestea asta sa iesiti amandoi sifonati. Istorioarele de genul asta nu se termina bine, asa ca ai mare grija ce faci. Stiu ca te simti flatata de complimentele lui (pt ca ti-e profesor si pt ca are o anumita varsta) dar nu trebuie sa-l incurajezi. S-ar putea sa vada in tine o posibila aventura, sa ti-o... de cateva ori si pe urma sa iti dea papucii. Asta ca sa nu-ti faci iluzii... In niciun caz n-o sa-si lase nevasta pentru o pustoaica de liceu!
Micael
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:46
De la: psihologie, la data 2010-10-05 20:03:59din pacate sunt multi barbati de varsta profesorului tau de istorie carora le place sa cocheteze cu fete tinere.Asa sunt ei si nu o sa se schimbe niciodata...Acum e adevarat si ca au mai existat relatii eleva-profesor ( am niste cunostiinte ) care s-au placut din prima clipa in care s-au vazut si chiar si in ziua de azi sunt impreuna si se iubesc la fel de mult.Tin sa spun ca aceste relatii sunt destul de rare.Oricum daca este casatorit nu are rost sa mai te gandesti la el.
nu iti ramane decat sa vezi daca e genul de barbat care nu vrea decat o aventura cu o tinerica sau nu.


Deontologia interzice relațiile elev-profesor (din cate știu)
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:57
Nu este casatorit!
Masina de care stau "proptita"este masina surorii mele RDI-Radiana.
Am 18 ani!
El imi va fi prof.de meditatii la istorie pt.Academia de politie!
Voi o studenta buna !
Serios..unele dintre voi:)) sunteti atat de idioate incat ma amuza tot ceea ce ati scris!pt d-soarele acelea care mi-au adus acuze si jicniri...calmati-va :) !serios..nu va agitati..cu siguranta aveti lucruri mai importante de facut decat sa comentati ca si babele de 70 de ani in coltul targului:)))
Multumesc frumos pers.care mi-au dat sfaturi in adevaratul sens al cuvantului !
Allecsya
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:30
Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))
Allecsya
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:08
N-am sa-mi pierd timpul scriindu-va replici jicnitoare ,vorbe urate sau alte cele :) cei 7 ani de acasa..nu-mi permit !!! Si nici n-am sa dezbat "istoria prostiei":))))
Nu pot decat sa scriu decat : "multumesc" :) :D numai bine. !!!!
Allecsya
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:20
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:20:42N-am sa-mi pierd timpul scriindu-va replici jicnitoare ,vorbe urate sau alte cele :) cei 7 ani de acasa..nu-mi permit !!! Si nici n-am sa dezbat "istoria prostiei":))))
Nu pot decat sa scriu : "multumesc" :) :D numai bine. !!!!
Allecsya
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:22
Nu... draga mea :) !! Nu-i casatorit !
Allecsya
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:26
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))



Daca noi suntm ipocrite,spune`m.....tu cam,cum te`ai numi avand in vedere ca pana si pe un amarat de forum iti areti dosu si bidoanele?E evident ca iti place sa faci senzatie...sa fii admirata,dorita!
Foarte bine!Carei femei nu`i place?
Dar...nu incerca sa ne vinzi noua gogosi cum ca "... a aparut un nou prof.de istorie:) Un domn prezentabil,chipes,cu un simt al umorului dezvoltat,sociabil,inteligent..si lista poate continua! Mi-a stranit interesul...dar fara sa bag de seama acest lucru."..........si ca al draq...ai realizat ca`i prezentabil si chipes si cum mai zici u acolo,dar nu ti`ai dat seama ca ti`a starnit interesul....Vai...asta`mi suna oarecum a paradox!
Pana si acum ai tupeul sa ne bati obrazu ca noi te judecam in necunostinta de cauza!
I`auzi...Pai noi te judecam (daca se poate spune asa) in baza spuselor tale!Sau ar trebui sa stim ceva mai mult si u ai omis sa ne spui?
Si sti...ii fii tu copila dar cu stofa de vulpita...si crede`ma ca sunt muuuuuuuuulte ca si tine in lumea asta!
P.S. u nu vrei "un sfat demn de urmat"...vrei sa`ti dai aere...aici,unde nu e nici un pericol ca ceea ce tu urmaresti sa se auda prin lic. unde inveti.Sa stii ca nu e "wow" deloc ceea ce ne`ai pove tu!
AdrianaR
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:34
lasa-l ca e mai bine------------gaseste-ti unu de virsta ta........................
kudika104630
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:55
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))


De invatat din greselile altora, ai auzit?:)
Nu ma intereseaza cum isi traieste viata nimeni.....insa tu vezi ca te contrazici de la un mesaj la altul:) ?
Esti copil?
Eu stiam ca, la 18 ani omul e adolescent:)......ce zici, am dreptate?
stem_29
Postat pe 6 Octombrie 2010 09:15
De la: stem_29, la data 2010-10-06 09:15:30
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))


De invatat din greselile altora, ai auzit?:)
Nu ma intereseaza cum isi traieste viata nimeni.....insa tu vezi ca te contrazici de la un mesaj la altul:) ?
Esti copil?
Eu stiam ca, la 18 ani omul e adolescent:)......ce zici, am dreptate?



n-ai, ca poate implineste 18 ani peste cateva zile. si tot copil e
geo_reincarcat_iara
Postat pe 6 Octombrie 2010 09:20
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-06 09:20:28
De la: stem_29, la data 2010-10-06 09:15:30
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))


De invatat din greselile altora, ai auzit?:)
Nu ma intereseaza cum isi traieste viata nimeni.....insa tu vezi ca te contrazici de la un mesaj la altul:) ?
Esti copil?
Eu stiam ca, la 18 ani omul e adolescent:)......ce zici, am dreptate?



n-ai, ca poate implineste 18 ani peste cateva zile. si tot copil e


Baga-ti limba in gura pana nu iau foarfeca:)))
De la 18 ani raspund in fata legii.....singuri, singurei.
Ca-s copii, da, asa e, insa nu la asta m-am referit:)
Citeste-i postarile, si ai sa vezi cum oscileaza.....cand e sa o " tragi" la raspundere scrie ca-i copil.......si cand se " machiaza" trece la adolescenta rebela:)).
stem_29
Postat pe 6 Octombrie 2010 09:31
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-06 09:20:28
De la: stem_29, la data 2010-10-06 09:15:30
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))


De invatat din greselile altora, ai auzit?:)
Nu ma intereseaza cum isi traieste viata nimeni.....insa tu vezi ca te contrazici de la un mesaj la altul:) ?
Esti copil?
Eu stiam ca, la 18 ani omul e adolescent:)......ce zici, am dreptate?



n-ai, ca poate implineste 18 ani peste cateva zile. si tot copil e



acum sincer geo daca n-ar fi spus ca are 18 ani dupa poza cat i-ai fi dat?.........la ani ma refer!
fante_de_dorobanti
Postat pe 6 Octombrie 2010 09:35

rau esti!

i-as fi dat.....sa aiba si sa nu mai caute o vreme!!
din pacate nu sunt profesor de istorie. se pune daca spun ca am auzit de traian si decebal!!??
geo_reincarcat_iara
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:10
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))
Unde ne e creierasul,sa il punem si noi la ,,bataie "?Si ce sa facem?Sa facem ce faci tu?Lasa sa fim noi mori stricate si tu sa fii c...a scolii.Nu vrea sa te jicnesc,dar c-am asa vei fi numita dak se va afla.
Valy90
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:31
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:22:13
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:20:42N-am sa-mi pierd timpul scriindu-va replici jicnitoare ,vorbe urate sau alte cele :) cei 7 ani de acasa..nu-mi permit !!! Si nici n-am sa dezbat "istoria prostiei":))))
Nu pot decat sa scriu : "multumesc" :) :D numai bine. !!!!


Iubita, exista o vorba: coorul face, capul trage!
Tu traieste cum vrei! Si fundul si capul iti apartin. Cand primul se va ofili, o sa ai timp si de al doilea.
Si nu, eu nu prea cred ca "pur si simplu ....s-a intamplat".
rashela
Postat pe 6 Octombrie 2010 13:04
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))


Eu nu inteleg o chestie... de ce-ai deschis topicul? Ca sa te lauzi ce prof de istorie fain ai si cum te porecleste el Barby? Astea sunt sfaturile si parerile oamenilor de pe forum. Trebuia sa te gandesti inainte sa deschizi topicul.
_Cryssa_
Postat pe 6 Octombrie 2010 13:08
De la: Barbie30, la data 2010-10-05 18:06:36
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56Pur si simplu s-a intamplat..m-am indragostit de profesorul meu de istorie ...cred ca ar trebui sa mentionez ca diferenta de varsta este de aproximativ 15 ani! Lucru care cu siguranta ar starnii impresii idioate din partea unora..dar acest lucru cu siguranta nu-mi va starni nici manie...nici furie nici curiozitate ! cu atat mai putin bagare de seama! totul a inceput acum un an...cand a aparut un nou prof.de istorie:) Un domn prezentabil,chipes,cu un simt al umorului dezvoltat,sociabil,inteligent..si lista poate continua! Mi-a stranit interesul...dar fara sa bag de seama acest lucru.Lucrurile au evoluat in momentul in care am aparut cu o schimbare de look radicala...si foarte reusita! Mi-a spus ca sunt ca o papusa barbye avand aceea tunsoare care era in voga anul trecut,parul brunet...ochiisori mei mari..zambetul meu...plin de viata etc.Asa mi-a ramas porecla pana si-n ziua de astazi :) "barbye" la fiecare ora imi sp asa in loc sa-mi sp pe nume...cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! Imi zambeste...imi vb frumos...mai nou conversam pe mess :)) vorbum deschis despre cate-n luna si-n stele!Cu toate ca a trecut un an de zile....nu am vorbit despre "noi"lasam doar impresia ca ne simpatizam reciproc..si poate chiar ceva mai mult !
Sunt constiienta ca o eventuala relatie cu el ar fi privita nu tocmai cu ochi buni si mai ales n-ar fi acceptata o relatie intre eleva-profesor! Poate ar trebui sa renunt , ceea ce nu-mi place sa fac..nu-mi place sa renunt !n-am idee...sunt la varsta adolescentei cand nu am maturitatea necesara sa iau anumite decizii:) cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)

Dezavantaje pentru tine:
1.sa afle parintii si sa iei o bataie zdravana
2.sa afle sotia lui (daca are) si sa te faca de kko (cum de fapt si meriti)
3.sa mai incerce si alti profesori (cu acelasi caracter ca al "domnului")sa te ia cate o tura, ca de...daca el poate,ei de ce nu ar putea?!
4.sa se joace putin cu tine "domnul" profesor si sa ramai cu buza umflata si cu eticheta de c..va scolii
5.sa descoperi ca e mult prea batran pentru tine si sa nu mai scapi de el
Dezavantaje pentru el:
1.sa afle sotia si sa-l lase,sa fie nevoit sa isi spele si sa isi calce singur sau sa apeleze la tine(daca ai habar de asa ceva)
2.sa fie dat afara din scoala si bagat la corupere de minori
3.sa accepte sa se joace putin cu tine si dupa sa nu mai scape de tine si eventual sa te aiba pe constiinta daca iti tai venele in numele iubirii

Avantaje din punctul meu de vedere nu exista,nici de o parte si nici de cealalta.


ca bine zici Barbie
visan_georgiana
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:19
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:08:33Foarte urat vorbiti !!! Domnisoarelor :) ! Rusine sa va fie pt.ca sunteti ipocrite,judecati in necunostiinta de cauza !!! Eu sunt copil,am dreptul de a gresii..invat din proprile greseli..dar voi d-soarelor??!! Unde vi-a disparut creierasul p kre la varsta voastra ar trebui sa-l puneti "la bataie"
"Mori stricate...ruginite odata cu trecerea anilor :))) "
:) vai..vaiii:))))


sfatul meu lasati vrajeala" eu sunt copil si nu am minte" pai daca nu ai asteapta ca sa ai, nu va mai prevalati de chestiuni de genul asta, si daca tu sti ce vrei atunci tot inainte, ai cerut un sfat ti s-a raspuns, iti convine bine, nu iti convine asta este, nu pot fi toate parerile in ton cu ale tale. Succes
visan_georgiana
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:22
De la: rashela, la data 2010-10-06 13:04:26
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:22:13
De la: Allecsya, la data 2010-10-06 01:20:42N-am sa-mi pierd timpul scriindu-va replici jicnitoare ,vorbe urate sau alte cele :) cei 7 ani de acasa..nu-mi permit !!! Si nici n-am sa dezbat "istoria prostiei":))))
Nu pot decat sa scriu : "multumesc" :) :D numai bine. !!!!


Iubita, exista o vorba: coorul face, capul trage!
Tu traieste cum vrei! Si fundul si capul iti apartin. Cand primul se va ofili, o sa ai timp si de al doilea.
Si nu, eu nu prea cred ca "pur si simplu ....s-a intamplat".


Rashela asta cu pur si simplu s-a intamplat, pe care nici eu nu o cred, e ca aia "tripped, felt , landed on his dick"
visan_georgiana
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:24
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 19:38:18
De la: hystria1, la data 2010-10-05 19:24:36
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56 cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)



cu siguranta... nu sint femeie (cum crede sirghea) dar uite un sfat. imprima foita asta a ta, mergi la usa directorului si inmaneazai-o. scapi scoala de un pedofil, unde mai pui ca incepi si te silesti si tu putin la istorie si o sa ajungi o studenta buna.


hai mai hystria...sa nu`l numim pedofil...
nu vad de ce sa fie vina lui!i`ai vazut avataru fetei?ce bidoane scoate?e evident ca nu`i vreo "tocilara" si cum am zis mai sus....daca,cateaua nu ridica coada...............



adriana... este un pedofil.. care se da la o pustoica de 15 ani.. nu-i sanatos la cap. nici ea nu-i prea cu mintea la cap, dar un copil, mai tine si de educatia de-acasa... un adult insa si intr-o scoala.. daca era in state zbura de mult din post.. din toate scolile
Histria
Postat pe 6 Octombrie 2010 23:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiar așa sunt bãrbații? 59 De la: MayanMistica 30 Octombrie 2011 23:01
ajutor pentru un barbat distrus de 1 femeie 16 De la: kudika109268 22 Ianuarie 2010 20:25
De ce pui suflet daca l-ai vrut doar ca amant? 27 De la: kudika004836 17 Octombrie 2009 12:20
Cum reactionez? 18 De la: Simply_i 4 Octombrie 2008 11:03
barbat urat si bine facut sau barbatul uscat si frumusel? 337 De la: pickard 7 Martie 2011 19:56