Setari Cookie-uri

Primele iubiri...de la 14,15 ani

Abia am implinit 15 ani in toamna asta, si am inceput scoala cu inima franta. In vara asta m-am indragostit, dar peste o luna si jumatate totul s-a terminat, chiar de ziua mea. Am fost amandoi sfatuiti de diferiti prieteni comuni, ca nu este timpul cel mai potrivit pentru o relatie, mai ales fiidca el are 19 ani, noi credeam ca ne-am gasit dragostea, dar realizand intr-un final amandoi ca este decizia corecta fata de toata lumea...s-a intamplat si asta. Dar marea mea problema acum este ca orice as face nu pot uita prin ce am trecut, cat de mult am tinut la el, si faptul ca odata ce ascult melodia noastra sau ceva romantic ce imi aminteste de noi 2, ma apuca plansul si regretele. Au fost prea frumoase aceste 2 luni cat au fost, dar au trecut 2 saptamani si inca mai este dureros ca in prima zi. Cum as putea sa trec peste si ce parere aveti?
estera_w
Postat pe 9 Octombrie 2010 17:01
De la: estera_w, la data 2010-10-09 17:01:14Abia am implinit 15 ani in toamna asta, si am inceput scoala cu inima franta. In vara asta m-am indragostit, dar peste o luna si jumatate totul s-a terminat, chiar de ziua mea. Am fost amandoi sfatuiti de diferiti prieteni comuni, ca nu este timpul cel mai potrivit pentru o relatie, mai ales fiidca el are 19 ani, noi credeam ca ne-am gasit dragostea, dar realizand intr-un final amandoi ca este decizia corecta fata de toata lumea...s-a intamplat si asta. Dar marea mea problema acum este ca orice as face nu pot uita prin ce am trecut, cat de mult am tinut la el, si faptul ca odata ce ascult melodia noastra sau ceva romantic ce imi aminteste de noi 2, ma apuca plansul si regretele. Au fost prea frumoase aceste 2 luni cat au fost, dar au trecut 2 saptamani si inca mai este dureros ca in prima zi. Cum as putea sa trec peste si ce parere aveti?
O sa-ti treaca,nu se moare din asta,stai linistita.Ai avut relatii sexuale cu el?
Valy90
Postat pe 9 Octombrie 2010 17:05
nop, adik, mi-am pastrat virginitatea:D
estera_w
Postat pe 10 Octombrie 2010 18:45
De la: estera_w, la data 2010-10-10 18:45:18nop, adik, mi-am pastrat virginitatea:D
¨pai de asta nu te mai considera interesanta............oricum bravo ca esti inca micuta si ai tot timpul din lume. cit despre iubiri draga mamii or sa mai fie destule si fiecare va fi in felul ei si dupa fiecare vei suferi dar cind va veni alesul ai sa vezi ca o sa te amuzi de aceste iubiri trecatoare traite cu suflet de copil si ai sa le pastrezi numai pentru tine intr-un coltisor al sufletului tau.te sfatuiesc sa te bucuri de inocenta si sa profiti de acesti anisori minunati pe care nu ii vei mai intilni niciodata!
kudika1993
Postat pe 11 Octombrie 2010 20:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indiferenta sau... 15 De la: darksukkubus69 1 Iunie 2010 19:32
Vulnerabilitate in urma despartirii? 14 De la: kudika149571 16 Iulie 2010 17:10
oare sa ma impac cu el? 11 De la: _Cryssa_ 4 Martie 2011 09:01
NU POT SA IL UIT!!!!!!! 33 De la: cosmin120189 31 August 2010 06:00
Imi e greu cu el dar mai greu imi e fara el 21 De la: cryspys 13 Ianuarie 2014 19:30