Setari Cookie-uri

CE ZICETI?

De la: Barbie30, la data 2010-10-14 20:17:32 iote pe cine "vaz" eu aici
Hello Kyru!


Hello iubi!
100101
Postat pe 14 Octombrie 2010 20:38
Multumsc kyrule,era clar ca putina caterinca nu strica niciodata,doar ca mie numi prea ardea atunci de asa cv,dar mi se pare foarte ciudat faptul ca in tot timpul in care am fost cu ea,cel putin in ultimul timp nu era o apropiere prea mare fata de ea,o corectam mereu in tot ce face,daca nu facea bine..incercam so schimb si asta cred ca nu faceam bine.
Dar ea era foarte indragostita de mine stateam mereu impreuna,chiar cu parintii mei la masa de multe ori,chiar si ei sau atasat de ea,imi zicea mereu ca ma iubeste lucru pe care eu nu mil amintesc sa il fi spus,iar imi mai zicea ca eu o sa fiu singurul baiat din viata ei,lucruri pe care eu nu le simteam si chiar ma gandeam sa pun punct relatiei ptr ca intrun fel imi dadeam seama ca nu e de mine aceasta fata...din diferite puncte de vedere,chiar unii din prieteni imi ziceau asta dar eu nui ascultam.
Dar acum dupa ce neam despartit ii simt lipsa foarte mult si multe lucruri si locuri prin care treceam cu ea sau care le faceam cu ea imi aduc aminte de ea,nu inteleg dc nu simteam acelasi lucru cand inca eram cu ea si miam dat seama ca tin la ea abia dupa ce am pierduto si tot numi vine sa renunt la ea,mie greu sa incep alta relatie,am avut 2 iesiri cu 2 fete dar cand vorbeam cu ele gandul tot la ea imi era....
kudika325074
Postat pe 14 Octombrie 2010 20:49
De la: kudika325074, la data 2010-10-10 02:55:43Buna,ma numesc Iuli si am 23 de ani,Tulcea
Am o relatie de 1 an si 10 luni ea are 24 de ani si in acest timp a mers totul bine am fost despartiti de 2 ori si asta sa intamplat in ultimele luni,stateam aproape tot timpul impreuna.
La prima despartire ea mia zis ca nu mai simte nimic ptr mine,isi gasesie pe alcnv mai mic cu 4 ani ca ea si recunosc ca in mare parte fusese vina mea ptr ca eu sunt o fire care ma supar foarte usor dar de cele mai multe ori ma suparau greselile repetate si prostesti pe cale le facea si ii atrageam de fiecare data atentia.Mai vorbeam pe mess la telefon pana am invitato intro seara la restaurant,apoi la mine la un film cu vorbe dulci amintiri din trecut si am REUSIT:D a 2-a zi la o cafea mia zis ca vrea sa ne impacam.(despartirea a fost de 1 saptamana si cv)
La a 2-a despatriea tot ea mia zis cam aceleasi lucruri…dar nu sia facut nici o relatie din cele spuse de ea,dar eu am incercat o relatie in acest timp de 1 luna cat am stat despartiti cu o fata care facea facultate in Constanta…si am inceput acesta relatie incercand sa o uit pe ea, stiind de la un prieten ca are si ea pe alcineva lucru neadevarat.
In fine dar eu tot cu gandul la Simona eram si am sunato peste cam 1 luna sa iesim la un suc,dar eu tot cu gandul sa ma impac,mam chimuit eu cat mam chinuit sa zic ca no sa mai fiu ca inainte ca o so iubesc mai mult….dar ce sa vezi si ea simtea acelasi lucru chiar peste 1 saptamana dupa ce sa despartit de mine dar ia fost rusine sami zica ptr ca ea a fost cea care a pus punct.
Dar partea trista a fost ca sa intamplat sa plece in Grecia chiar peste 5 zile dupa ce neam impacat imi zicea ca ma iubeste enorm sa o astept,ma intreba mereu daca o las sa plece…eu am zis ca da ptr ca mi sa parut ca e spre binele ei.
Ea plecand am vorbit primele 2 zile la telefon si apoi sa intamplat sa nu mai vorbim cateva zile…
Am vorbit cu sora ei care era in Tulcea ca ma duc pana la Constanta.Imediar dupa asta simona nu mai raspundea la telefon ea fiind in Grecia o sunam insisitent de 2 zile in care nu mia raspuns nici la telefoane nici la mesaje pana cand mia dat un mesaj care suna cam asa:TE ROG FRUMOS NU MA MAI CAUTA, UITAMA am ramas masca…Ceea ce cred eu ca ia zis sorasa ca ma duc la Constanta la cea cu care am fost cat am fost despartiti,dar motivul ptr care mam dus a fost ca la insotit pe un prieten sasi ia o masina de la targ.SI NU STIU CE SA FAC,nu mi se pare asa grav doar ca numi raspunde la telefon si am sunat intro zi dar mia raspuns o prietena dea ei si mia zis ca Simona e la un suc cu un tip(ma gasndesc ca mia zis din razbunare sau sa no mai caut,stiind ca ea e in Grecia de 2 saptamani)Oare mai am vreo sansa ptr ca ea nu vrea sa ma asculte nici macar nu am cum sai spun adevarul, e posibil sa fi gasit pe alcineva? VA MULTUMESC

75



"Ea plecand am vorbit primele 2 zile la telefon si apoi sa intamplat sa nu mai vorbim cateva zile…
Am vorbit cu sora ei care era in Tulcea ca ma duc pana la Constanta.Imediar dupa asta simona nu mai raspundea la telefon ea fiind in Grecia o sunam insisitent de 2 zile in care nu mia raspuns nici la telefoane nici la mesaje pana cand mia dat un mesaj care suna cam asa:TE ROG FRUMOS NU MA MAI CAUTA, UITAMA am ramas masca…Ceea ce cred eu ca ia zis sorasa ca ma duc la Constanta la cea cu care am fost cat am fost despartiti,dar motivul ptr care mam dus a fost ca la insotit pe un prieten sasi ia o masina de la targ."

Ai incercat sa o intrebi pe sora ei ce ia spus?sau dak stie ce e intampla cu fata respectiva?intreabo si vezi ce iti spune....Si tu dc nu teai dus cu ea in grecia?....
Anhya
Postat pe 14 Octombrie 2010 22:25
Sora ei nu raspunde la telefon ptr ca se simte vinovata ptr ce a facut probabil si nu am plecat in grecia cu ea ptr ca imi este detul de bine si aici si ii era si ei dar a scultat de parintii ei ceea ce e intrun fel normal,dar la varsta ei ar trebui sa gandeasca ptr ea si a vrut sa aiba banii ei sa nu mai depinda de nieni si tocmai din acea cauza nu am oprito sa plece cu toate ca simteam asta si acum regret ca am fost de acord...parerea mea este ca mai am foarte slabe sanse,dar tot nam sa ma las cel putin in viitorul apropiat.
kudika325074
Postat pe 15 Octombrie 2010 01:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O iubire imposibila! 34 De la: gabi_kapa 29 Martie 2009 13:10
prima oara 17 De la: Raluca_SA 8 Octombrie 2009 23:56
Dragoste si datorie 10 De la: kudika052764 26 August 2009 16:32
Mai ceva ca in telenovele 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:35
Hepl 8 De la: kudikale 13 Mai 2012 11:42