Setari Cookie-uri

Cat de utili mai sunt barbatii de azi ?

De la: TIGRA, la data 2010-11-24 16:37:43ne convine sau nu, ei ne fac sa ne simtim implinite, iubite, fericite, ne asculta toate prostiile pe care le debitam uneori ...ar trebui sa va ganditi ca si voi aveti un tata, si pt simplul fapt ca existati ar trebui sa ii multumiti


imi place cum gandesti ...

multumirile le astept in scris pe adresa:
Str. General Berthelot Nr. 60-64 Bucuresti
battleofwits
Postat pe 24 Noiembrie 2010 16:40
De la: kudika328974, la data 2010-11-18 12:23:01Uneori ii mai pui sa faca treaba prin casa , cumparaturi ,etc.....dar nu fac aprope nimic cum trebuie ....ufffff..oare pentru ce au fost creati pe acest pamant ? unii nesimtiti isi mai bat nevestele ,le inseala , se imbata ca porcii si mai fac si scandal ....uoh !!!eu i-as purta cu bile la picioare si le-as trage si cate un bici ud pe spinare....(exceptie face barbatul meu ,dar nu 100%)..ce ziceti suratelor????????


Atunci la ce dreaq va mai luati barbati/iubiti ...inlocuiti-l cu un vibrator si gata
Numai feministe cinvinse aici
kudika311399_silvia
Postat pe 24 Noiembrie 2010 16:43
De la: gigi_oprea, la data 2010-11-19 19:49:54
De la: kudika109274, la data 2010-11-18 17:07:08Cum ar fi viata asta fara muzica? Barbatii sunt foarte importanti, pentru ca ei au penisul. Poate ai fost dezamagita, insa asta se intampla doar pentru ca nu ai intalnit barbatul potrivit. Asta nu inseamna ca ai putea trai fara ei. Inainte sa pui intrebarea asta, te-ai gandit tu la tine? cum ar fi viata ta fara el?

Nicoleta Leahu, psiholog
relatiidecuplu.ro/blog

Extraordinar ''Doamna Psiholog'', sau ar trebui sa spun mai degraba ''pisolog''...Mai si scrii detalii despre ''specializarea'' ta. Ma, da tie chiar nu ti-e rusine? "Barbatii sunt foarte importanti pentru ca ei au penisul." In capul tau cu o singura jumatate de neuron mai incape si altceva? Tu chiar confirmi zicala aia de doi lei care spune ca, citez: ''Singura operatie imposibila este aceea de a-i scoate femeii penisul din cap.'' Ma, da ce desteapta esti!!! Cu toata ''pisologia'' ta, habar n-ai pe ce lume traiesti si o s-o patesti mai rau decat cea careia i-ai dat sfaturi. Nu merita sa ma obosesc sa iti scriu mai mult, iti spun doar atat, pe intelesul tau, ca: cei aproximativ 20 de cm pe care ii avem toti si care si tu, asemeni altor visatoare, ai vrea sa fie 40, nu reprezinta pentru niciun barbat normal si pentru nici o femeie normala, singurul motiv pentru care un el si-o ea stau impreuna si nici primul. Cred ca tu ai nevoie de un psihiatru, la modul cel mai serios. Sa-ti fie rusine!!!


Foarte suparat Gigi Oprea - si nu zic ca nu pe buna dreptate. M-a amuzat ca s-a luat de Leahu - ea si mai sunt cateva "psiholoage" gen Andreea papp - se pretind atotcunoscatoare in ale relatiilor si impuie capul adolescentelor cu tampenii.
Revenind la cat de utili sau inutili sunt barbatii intr-o casa, relatie etc - cata vreme viata cuiva se rezuma la spalat, calcat, facut curat, aprovizionare, mancare, lectii cu copiii - poti ajunge la astfel de judecati. Cat fac eu, cat faci tu - inegalitate etc. Frustrata fiind o femeie ajunge sa se intrebe ce folos de barbatul pe care si l-a luat. Si asta - Gigi Oprea nu tine de faptul ca s-a uitat sau nu la prohabul partenerului. Pur si simplu nu a gasit la el intelegerea pentru a o face sa nu ajunga frustrata.
I_m_nuts2011
Postat pe 24 Noiembrie 2010 16:45
De la: battleofwits, la data 2010-11-24 16:40:47
De la: TIGRA, la data 2010-11-24 16:37:43ne convine sau nu, ei ne fac sa ne simtim implinite, iubite, fericite, ne asculta toate prostiile pe care le debitam uneori ...ar trebui sa va ganditi ca si voi aveti un tata, si pt simplul fapt ca existati ar trebui sa ii multumiti


imi place cum gandesti ...

multumirile le astept in scris pe adresa:
Str. General Berthelot Nr. 60-64 Bucuresti



, ms, oi mai gresi si eu de multe ori, si poate oi avea o mentalitate depasita pt ziua de azi, dar cu chestia asta ca vaii noi femeile nu avem nevoie de barbati, si vice versa, nu sunt de acord, indiferent de suferinta provocata de o relatie, trebuie sa gandim pozitiv, nu toti oameni sunt la fel, si poate noi am gresit prin alegerea facuta, sau poate intreg esecul relatiei ni se datoreaza.
visan_georgiana
Postat pe 24 Noiembrie 2010 16:52
Depinde si de Purceaua din casa .
healthy010635
Postat pe 24 Noiembrie 2010 23:30
Foarte utili desi nu neaparat necesari...
ocs
Postat pe 25 Noiembrie 2010 20:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help!111 6 De la: dalilapink 23 Martie 2014 11:25
Gelozia 9 De la: kudika_969789 9 Iulie 2014 16:10
La multi ani fetelor! Mariilor,Marioarelor Pupicei 2 De la: roz5blue6lila7 8 Septembrie 2010 12:21
ajutor :D 9 De la: kudika408835 14 Aprilie 2013 18:01
Daca doriti puteti vota! 37 De la: Titanika 11 Ianuarie 2012 15:16