Setari Cookie-uri

inselat de sotie

buna ploidevise,eu cred ca ar mai vrea macar pt copil/
denis_roxana
Postat pe 3 Ianuarie 2011 18:51
Mai bine ca tu ai fost fidel, ca macar tu ti-ai facut partea si deci nu ai pentru ce sa te simti vinovat.Adica ea nu era indreptatita sa te insele si deci vina este toata a ei. U ai un suflet mare si si plin de iubire, ai putea sa apreciezi asta la tine,in loc sa regreti ca nu ti-ai batut joc de alta persoana atunci cand ai avut ocazia. O relatie nu functioneaza dupa legea junglei"inseala sau fi inselat", ci dupa legile dragostei. Si apropo de asta, macar acum ai sansa sa iti descoperi adevarata aleasa, deoarce tipa asta a fost doar o prefacuta.
kudika049852
Postat pe 28 Martie 2011 14:36
De curand am trecut prin EXACT asa ceva ! Numai ca spre desoebire de tine, noi nu avem copil ! Doamne ajuta !
DUREREA pe care o simt acum este imensa, este sfasaietoare este incomensurabila ! mai ales ca si eu am avut atata de multa incredere in sotie ! As vrea sa ai puterea si eu la fel sa DIVORTAM de aceste femei necredincioase si de asemenea DACA toti barbatii din lume ar face la fel POATE nu ar mai insela atat de usor. Stiu ca nu e usor cu un copil, tu in strainatate, ea i ntara DAR tind sa cred ca nu ne-am ales bine consoartele, conform statisticilor mondiale sunt mai multe femei decat barbati, deci teoretic am avea de unde alege ...
Iti doresc sa iei DECIZIA corecta si sa ne anunti si pe noi !

Vizitiu_tm.
vizitiul_tm
Postat pe 21 Iunie 2011 15:39
De la: georgeuk, la data 2010-11-17 19:53:24..este viata mea, si nu vreau sa ii distrug copilaria daca as pleca de langa el...nu as putea suporta ideea. Ma simt pe marginea unei prapastii. Ce ma sfatuiti? multumesc

esti barbat si tu ai nevoie de-o viata traita normal...un copil creste stramb intr-o casa in care poti taia tensiunea cu cutitul...divortul nu e un capat de tara si nici nu-i va distruge copilaria...ba din contra
miss_darine
Postat pe 21 Iunie 2011 16:32
De la: vizitiul_tm, la data 2011-06-21 15:39:49De curand am trecut prin EXACT asa ceva ! Numai ca spre desoebire de tine, noi nu avem copil ! Doamne ajuta !
DUREREA pe care o simt acum este imensa, este sfasaietoare este incomensurabila ! mai ales ca si eu am avut atata de multa incredere in sotie ! As vrea sa ai puterea si eu la fel sa DIVORTAM de aceste femei necredincioase si de asemenea DACA toti barbatii din lume ar face la fel POATE nu ar mai insela atat de usor. Stiu ca nu e usor cu un copil, tu in strainatate, ea i ntara DAR tind sa cred ca nu ne-am ales bine consoartele, conform statisticilor mondiale sunt mai multe femei decat barbati, deci teoretic am avea de unde alege ...
Iti doresc sa iei DECIZIA corecta si sa ne anunti si pe noi !

Vizitiu_tm.


Mama , mama ce va mai place sa va plangeti de mila...sunteti carpe nu barbati mah
Cand una ti-a facut faze din astea e valabile zicala:Cea mai faina tipa e urmatoarea...
The_Exile
Postat pe 21 Iunie 2011 16:34
Hm. Tipic.
Daca te simti tradat de sotia ta, atunci pune mana si divorteaza. Nu mai suntem pe vremea lui Ceausescu sa gandim comunist si sa spunem 'copilul va creste fara ambii parinti si din cauza asta ma sacrific eu'. Copilul nu cere asa ceva.
heidy
Postat pe 10 Iulie 2011 18:36
Totusi cum ai aflat ? Din surse proprii ? externe sau ti-a spus ea ?

Vizitiul_tm.
vizitiul_tm
Postat pe 18 Iulie 2011 17:05
De la: Yharr, la data 2011-06-21 16:34:24
De la: vizitiul_tm, la data 2011-06-21 15:39:49De curand am trecut prin EXACT asa ceva ! Numai ca spre desoebire de tine, noi nu avem copil ! Doamne ajuta !
DUREREA pe care o simt acum este imensa, este sfasaietoare este incomensurabila ! mai ales ca si eu am avut atata de multa incredere in sotie ! As vrea sa ai puterea si eu la fel sa DIVORTAM de aceste femei necredincioase si de asemenea DACA toti barbatii din lume ar face la fel POATE nu ar mai insela atat de usor. Stiu ca nu e usor cu un copil, tu in strainatate, ea i ntara DAR tind sa cred ca nu ne-am ales bine consoartele, conform statisticilor mondiale sunt mai multe femei decat barbati, deci teoretic am avea de unde alege ...
Iti doresc sa iei DECIZIA corecta si sa ne anunti si pe noi !

Vizitiu_tm.


Mama , mama ce va mai place sa va plangeti de mila...sunteti carpe nu barbati mah
Cand una ti-a facut faze din astea e valabile zicala:Cea mai faina tipa e urmatoarea...

subscriu
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 17:07
De la: ad__83, la data 2011-07-18 17:07:29
Mama , mama ce va mai place sa va plangeti de mila...sunteti carpe nu barbati mah
Cand una ti-a facut faze din astea e valabile zicala:Cea mai faina tipa e urmatoarea...
subscriu

Cinee vorbeste ! Sa va vad yo pe voi in aceeasi situatie ... sa dea Domnu sa va vad atunci !

Vizitiul_tm.
vizitiul_tm
Postat pe 25 Iulie 2011 15:26
De la: vizitiul_tm, la data 2011-07-25 15:26:54
De la: ad__83, la data 2011-07-18 17:07:29
Mama , mama ce va mai place sa va plangeti de mila...sunteti carpe nu barbati mah
Cand una ti-a facut faze din astea e valabile zicala:Cea mai faina tipa e urmatoarea...
subscriu

Cinee vorbeste ! Sa va vad yo pe voi in aceeasi situatie ... sa dea Domnu sa va vad atunci !

Vizitiul_tm.


eee ia sa ne vezi.....stiu tu ca nu am fost...din experienta dam sfaturi dragule...
ad__83
Postat pe 25 Iulie 2011 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casatorie reusita? 25 De la: kudika312130 12 August 2010 16:23
Locuiesc cu cumnata care imi distruge relatia, va rog dati-mi un sfat 51 De la: Brunetica25 19 Martie 2013 18:49
Pro/Contra casatoriei intre homosexuali ! 365 De la: battleofwits 4 Iunie 2011 17:42
Cine mai crede in casnicie sa ridice 2 maini ( sau 3! ) 39 De la: Amariage 28 Iulie 2009 20:29
buna 0 De la: 16 Septembrie 2010 09:56