Setari Cookie-uri

Vreau sa fac avort!

De la: utad, la data 2010-12-07 23:30:51

ai crezut ca ne manipulezi? ti-ai luat o alta identitate deci esti infantila usor teribilista si fara idealuri;
sa faci un avort nu e o crima,e o alegere,iar faptul ca tu creezi scenarii si la prezinti ca reale supunindu-le unei dezbateri,inseamna ca in viata ta nu se intimpla nimic ;daca scriu si mitomana deja ai prea multe calitati


STATI ASA, A RAMAS BLONDA IN URMA.. AAA, DAR E BLONDA, SE INTELEGE.. :))
AM POSTAT UN LINK MAI SUS FATAAA, DAR SE PARE CA TE DOARE LA BASCHETI: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/45956/Sunt-agresiva-cu-iubitul-meu.html

NU ESTI PRIMA BLONDA PACALITA, DAR SA SI BATI APA IN PIUA, ASTA DEPASESTE SUBIECTUL. ACUM ERAM LA PARTEA CAND LUMEA MA FACEA FRUSTRAT SI LIPIST DE ACTIVITATE SEXUALA, ASA CE TE ROG SA POSTEZI CEVA MAI IN TON SI SA NU MAI FII IAR
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:33
Unii vin aici cu reala probleme...unii cu probleme doar in capul lor...
Sunt oameni care au de la 15 ani (sau poate mai putin) pana la peste 50...si fiecare isi da cu parerea...normal de aia e un forum...sa se deschida topice si lumea sa raspunda la ele...mai la misto...sau mai serios...fiecare isi stabileste singur cum vrea...si ce stil are...Nu cred ca pe forumurile de masini unde se posteaza intrebari de genul ''stiti ceva de jantele X?'' lumea vine si raspunde la misto...si totusi consider ca asta e un forum mai serios...sau asa s-a vrut si ar trebui sa fie...dar ma rog lumea e plina de specimene...tot blamezi lumea din Romania...dar pe tine nu te vezi? daca ar fi numai d'astia ca tine...ce s-ar alege? Asta e de gandire pentru tine...cand te plictisesti de jocuri puerile, infantile, etc.
pinguina
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:34
de aceea ai ca nick doar un nr.......ptr ca esti o cantitate ;mars dreaku pe prima la mondenii ca asta-i gradu' tau de evolutie,data viitoare ia-ti si o fata mai calumea ca esti fara imaginatie in non culori,ha ,ha ,ha
utad
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:35
nu sunt blonda ,am furat si eu o identitate ca tine,doar ne jucam!
utad
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:37
Ceva mai inventiv se poate: infantil, misogin, mitoman, fara idealuri?
Ba daaa.. idealul meu in viata e femeia cu mustata. Care scrie pe forumuri si crede in vrajitoare si tarot si nu are viata in mod constant.
Poate am si eu o seara pe luna cand ma pun in fata calculatorului si fac misto. Dar voi? Zilnic? Ale dracu mai sunteti.
Voi sunteti fandositele alea de care ma impiedic in drum spre munca in fiecare dimineata.
Va iubesc si nu va suport.
Sunt zodia fecioarei, un clasic. Critic la maxim, afemeiatsi misogin, sarit de pe fix.
Apropo, voi ce zodie sunteti, dragele mele?
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:39
A si bye the way...nu esti cel mai mare mincinos ever...nu l-ai intalnit pe seful meu care cred ca minte si cand doarme...si ghici ce?!? in opinia mea tot un frustrat este. Daca i-ai stii povestea mi-ai da dreptate crede-ma! Copil infiat la 9 ani dintr-o familie foarte saraca de o familie foarte bogata...acum a ajuns si el cineva (doar in opinia lui...bineinteles)...si ii place sa se creada buricul targului si sa faca numai rau ... tare mult as vrea sa-ti stiu povestea sunt sigura ca ai niste traume din copilarie...dar ma felicit ca nu te cunosc personal...
pinguina
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:39
nu va luptati cu morile de vant
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:41
V-o prezint pe utad:
utad

am coama de leoaica si ochi de scorpion

Adaug-o ca prietena
Trimite-i un mesaj
Blog
Poze (15)
Video (0)
Prieteni (41)
Trimite prin Y!M


utad


Date personale:

Sex: feminin

Varsta: 42 de ani

Culoare ten: deschis

Tipul tenului: sensibil

Par: blond

SI II ESTE RUSINE DE CEEA CE ESTE. CURAJ FATA, NU ARATI RAU PT VARSTA TA! O BILA ALBA PT CA NU TE-AI TUNS "BARBATESTE"
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:42
ophiccus
utad
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:42
@Valy: cine stie, cunoaste
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:42
Somn usor
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:44
porumbel cu cas la cioc n-ai inteles nimic
eu am ce sa prezint,am curaj ,sa apar, sa vb, sa strig,;
utad
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:46
si in final, @ pinguina, ca mi-e draga ea asa mica si cum se "framanta toata". Tabdare, nu te oftica.O sa fii si tu un sef intr-o zi, un mic sef care ii va teroriza pe cei car eies din multime, si iti vor face o mare statuie sa...
Mai departe scrie in carte.
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:46
De la: valy90, la data 2010-12-07 23:41:49nu va luptati cu morile de vant


eu stiu ca cel mai destept cedeaza...asa cum ai facut tu si cu stem...dar pur si simplu eu consider ca e o provocare pentru mine...vreau sa imi depasesc limitele si sa ma pot cobori la mintea unuia care vine si critica...dar nu se uita in oglinda
P.S. pentru domnul care a deschis topicul: sper ca observi ca ma chinui si imi mai si iese sa nu arunc cu cuvinte...frumos colorate
pinguina
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:47
ne vedem in centru!
utad
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:47
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:48
De la: utad, la data 2010-12-07 23:46:13porumbel cu cas la cioc n-ai inteles nimic
eu am ce sa prezint,am curaj ,sa apar, sa vb, sa strig,;


Utad darling, maine pt striptesa'ul ala de care mi-ai pomenit in mesajul privat.
Am inteles ideea, nu mai publica si pe forum. Stii ca si eu vreau s ate vad, nu mai fii asa nerabdatoare.
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:48
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:39:11Ceva mai inventiv se poate: infantil, misogin, mitoman, fara idealuri?
Ba daaa.. idealul meu in viata e femeia cu mustata. Care scrie pe forumuri si crede in vrajitoare si tarot si nu are viata in mod constant.
Poate am si eu o seara pe luna cand ma pun in fata calculatorului si fac misto. Dar voi? Zilnic? Ale dracu mai sunteti.
Voi sunteti fandositele alea de care ma impiedic in drum spre munca in fiecare dimineata.
Va iubesc si nu va suport.
Sunt zodia fecioarei, un clasic. Critic la maxim, afemeiatsi misogin, sarit de pe fix.
Apropo, voi ce zodie sunteti, dragele mele?


EH, asta e, cara mai putini saci in spate sa nu te mai impiedici de fandosite.
Unii folosim pc-ul la servici, n-avem ce-ti face daca tu n-ai acest noroc:))) Apropo, vezi ca topicele se cam leaga.... intai l-ai bruscat, acum te-a pararit si te-a lasat bortoasa..
Asta-i viata, nu trebuie sa ne spui noua cand cu cum te pui tu la PC, trebuie sa fii tu convinsA ca ceea ce faci e bine, deocamdata vad ca ai o problema .....nu stii cui sa spui cat stai la pc, sa stii ca nu ne intereseaza:))
Nu-i treaba noastra ce faci tu si nici a ta ce fac altii:)
P.S.
Stiai ca atunci cand exista o negatie.......ex: nu fi, e doar cu un i?:) ( chiar daca-i persoana a2-a)
Asta-i inceputul cititului printre randuri.
Ai timp o noapte sa cauti asta
stem_29
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:48
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:48:08
De la: utad, la data 2010-12-07 23:46:13porumbel cu cas la cioc n-ai inteles nimic
eu am ce sa prezint,am curaj ,sa apar, sa vb, sa strig,;


Utad darling, maine pt striptesa'ul ala de care mi-ai pomenit in mesajul privat.
Am inteles ideea, nu mai publica si pe forum. Stii ca si eu vreau s ate vad, nu mai fii asa nerabdatoare.
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:49
@ pinguina: daca ai injura inseamna ca nu ai nimic concret de zis si ca ai unvocabular limitat. Fii ca mine, ferm, dar lasciv. Concis, dar complex. Watch and learn :))))
Pana una alta mi-e somn, coboara tu pana la demisol sau unde ti-ai propus. Eu ma bag la somn. Pa pa, maine autografe, stati la rand!
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:50

@ Stem: mai ia si tu o carte de gramatica de la nepoti si nu mai FII asa crispata.
Te-ai ras la pasa? Tre sa vina barbatu si tu tot aici bati apa in piua ca blonda noastra?
Pa si tie
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:51
o sa ma recunosti dupa tocuri
utad
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:52
Nu imi doresc sa fiu un sef...nici acum, nici mai tarziu...tocmai pentru ca nu ma caracterizeaza rautatea...si nici ideea de a supune nu imi surade...
pinguina
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:52
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:50:05@ pinguina: daca ai injura inseamna ca nu ai nimic concret de zis si ca ai unvocabular limitat. Fii ca mine, ferm, dar lasciv. Concis, dar complex. Watch and learn :))))
Pana una alta mi-e somn, coboara tu pana la demisol sau unde ti-ai propus. Eu ma bag la somn. Pa pa, maine autografe, stati la rand!
Totusi, daca sunt reale povestile tale?
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:53
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:51:54
@ Stem: mai ia si tu o carte de gramatica de la nepoti si nu mai FII asa crispata.
Te-ai ras la pasa? Tre sa vina barbatu si tu tot aici bati apa in piua ca blonda noastra?
Pa si tie
tu chiar nu te opresti?
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:54
De la: valy90, la data 2010-12-07 23:53:07
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:50:05@ pinguina: daca ai injura inseamna ca nu ai nimic concret de zis si ca ai unvocabular limitat. Fii ca mine, ferm, dar lasciv. Concis, dar complex. Watch and learn :))))
Pana una alta mi-e somn, coboara tu pana la demisol sau unde ti-ai propus. Eu ma bag la somn. Pa pa, maine autografe, stati la rand!
Totusi, daca sunt reale povestile tale?


Daca sunt reale, as fi o fetiscana in mare rah*t :)))))
Daca nu, sunt doar un golan.
Daca nu sunt nici un golan, poate sunt un barbat fara femeie si frustrat.
Daca nu sunt nici asta, sunt doar un macho, care in timpul liber practica analiza psihologica.
Si daca nu sunt nimic de mai sus...
.. va las pe voi... aveti imaginatie si voi, vad.
Ne respiram in ceafa maine dimineata in autobuz. Somn usor!
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:55
Voi ma inspirati sa nu ma opresc. As vrea, dar unele postari sunt atat de simple si idioate, incat simt nevoia sa le corectez
O sa invatati si voi mai multe, cand va faceti mari
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:56
AICI AM VRUT SA VA ADUC. SA VA INTREBATI.. "DAR DACA..."
OAMENII SUNT CA OILE, CLAR
kudika12787
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:57
De la: valy90, la data 2010-12-07 23:54:25
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:51:54
@ Stem: mai ia si tu o carte de gramatica de la nepoti si nu mai FII asa crispata.
Te-ai ras la pasa? Tre sa vina barbatu si tu tot aici bati apa in piua ca blonda noastra?
Pa si tie
tu chiar nu te opresti?


ªººtttt ca s-a dus sa se culce...sa nu deranjam geniul neinteles...poate totusi gaseste el cartea de gramatica de care ii povestea lui stem...dar nu cred sa aiba asa ceva prin casa...offf...Doamne mare ti-e gradina
pinguina
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:58
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:55:20
De la: valy90, la data 2010-12-07 23:53:07
De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:50:05@ pinguina: daca ai injura inseamna ca nu ai nimic concret de zis si ca ai unvocabular limitat. Fii ca mine, ferm, dar lasciv. Concis, dar complex. Watch and learn :))))
Pana una alta mi-e somn, coboara tu pana la demisol sau unde ti-ai propus. Eu ma bag la somn. Pa pa, maine autografe, stati la rand!
Totusi, daca sunt reale povestile tale?


Daca sunt reale, as fi o fetiscana in mare rah*t :)))))
Daca nu, sunt doar un golan.
Daca nu sunt nici un golan, poate sunt un barbat fara femeie si frustrat.
Daca nu sunt nici asta, sunt doar un macho, care in timpul liber practica analiza psihologica.
Si daca nu sunt nimic de mai sus...
.. va las pe voi... aveti imaginatie si voi, vad.
Ne respiram in ceafa maine dimineata in autobuz. Somn usor!
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vezica hiperactiva 5 De la: dorina27 2 Februarie 2010 09:50
vaccin gamaglobulina antiD 2 De la: maddy23 8 Decembrie 2009 20:29
intrebare ..... 1 De la: healthy013047 21 Februarie 2010 22:00
Sarcina si semipareza faciala bell's palsy 1 De la: mimi_gras 10 Octombrie 2011 20:52
Drilling ovarian 28 De la: gia_corina 22 Ianuarie 2010 16:13