Setari Cookie-uri

Vreau sa fac avort!

De la: kudika140782, la data 2010-12-07 23:57:35AICI AM VRUT SA VA ADUC. SA VA INTREBATI.. "DAR DACA..."
OAMENII SUNT CA OILE, CLAR
Tu nu esti om? sau esti OZN?
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:59
repede la nani caci mami a stins lumina sa nu ne prinda facind nazbitii dupa ora 10;

apropo eu nu circul cu autobuzul,am sofer
macar atit sa ai inspiratie,caci respiratia pute
utad
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:00
De la: utad, la data 2010-12-08 00:00:31repede la nani caci mami a stins lumina sa nu ne prinda facind nazbitii dupa ora 10;

apropo eu nu circul cu autobuzul,am sofer
macar atit sa ai inspiratie,caci respiratia pute
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:01


ªººtttt ca s-a dus sa se culce...sa nu deranjam geniul neinteles...poate totusi gaseste el cartea de gramatica de care ii povestea lui stem...dar nu cred sa aiba asa ceva prin casa...offf...Doamne mare ti-e gradina[/quote]

TE-AR MIRA.. ASTA E GRESEALA, FACETI CU TOTII CLISEE. ACUM VA GANDITI CINE SUNT, DE CE SUNT, CUM SI CE FAC, CE CARTI NU AM IN CASA, CUM ZACE INCULTURA IN MINE. SI CAND VA BLOCATI, DEVENITI AGRESIVI.

DESCHIDE-TI-VA MINTILE, E GRATIS, DOAR ASA VOM EVOLUA!

NU MA INCADREZ IN NIMIC DIN CE CREDETI VOI.

DOAR FAC CE VOI HABAR NU AVETI. STEM, VEZI IN UNUL DIN MULTELE TLE DEX-URI DACA GASESTI: "BRAINSOTRMING". CAM ASTA SE INTAMPLA AICI. ASA, CA SA NU MURITI CURIOSI.

CAND O SA DEPASITI STADIUL DE LUAT IN SERIOS FORUMURILE DE DRAGOSTE SI HOROSCOPUL, O SA INTELEGETI SI VOI CU CE SE MANANCA. E FOARTE RELAXANT, N-AVETI CURAJ SA FACETI SI VOI! MUHAHAHA
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:03
UTAD DRAGA, PITIPOANCE MURITOARE DE FOAME LA 41 DE ANI AM MAI INTANLNIT. SI NU MAI SPUNE DRAGA, STAI PI SHIENTRU, LA UNIRII? SI CUM SIMTI NOXELE? :))))
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:04
vai ce-mi place ,,pitipoanca''!da stau in centru la km 0 si sunt platita din taxele si impozitele tale
utad
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:08
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:03:15

ªººtttt ca s-a dus sa se culce...sa nu deranjam geniul neinteles...poate totusi gaseste el cartea de gramatica de care ii povestea lui stem...dar nu cred sa aiba asa ceva prin casa...offf...Doamne mare ti-e gradina


TE-AR MIRA.. ASTA E GRESEALA, FACETI CU TOTII CLISEE. ACUM VA GANDITI CINE SUNT, DE CE SUNT, CUM SI CE FAC, CE CARTI NU AM IN CASA, CUM ZACE INCULTURA IN MINE. SI CAND VA BLOCATI, DEVENITI AGRESIVI.

DESCHIDE-TI-VA MINTILE, E GRATIS, DOAR ASA VOM EVOLUA!

NU MA INCADREZ IN NIMIC DIN CE CREDETI VOI.

DOAR FAC CE VOI HABAR NU AVETI. STEM, VEZI IN UNUL DIN MULTELE TLE DEX-URI DACA GASESTI: "BRAINSOTRMING". CAM ASTA SE INTAMPLA AICI. ASA, CA SA NU MURITI CURIOSI.

CAND O SA DEPASITI STADIUL DE LUAT IN SERIOS FORUMURILE DE DRAGOSTE SI HOROSCOPUL, O SA INTELEGETI SI VOI CU CE SE MANANCA. E FOARTE RELAXANT, N-AVETI CURAJ SA FACETI SI VOI! MUHAHAHA [/quote]

Cred ca voiai sa scrii despre cu totul altceva.
Eu inteleg ca vrei sa-ti solutionezi niste probleme:) cu tehnica care ai scris-o in ghilimele mai sus.
Oricum ai scris-o gresit:) si pot sa-ti spun ca aici, asa nu o sa-ti rezolvi problemele:)
Problemele sunt mult mai mari si nu le rezolvi pe niciun forum, nici macar de specialitate.
Astfel de probleme se rezolva real, la cabinet:)
Oricum daca taceai, folozoafa ramaneai:)
.........in vara parca lucrai pe santier in fine, repet, problemele sunt de alta natura, insa din pacate sunt reale.
Succes!
stem_29
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:13
UTAD, DIN CAUZA ASTORA CA TINE SE DUCE TARA PE RAPA. NU MA MAI MIRA NIMIC. IN TARA ASTA OAMENII, CHIAR SI AIA DE O ANUMITA VARSTA, DE SE CRED "RESPECTABILI", STAU CU CHIRIE, AU PANTOFI DE FIRMA MURDARI SI CU TOCURILE FRECATE, DAR COBOARA DIN MASINI DE LUX, EI "E AVUTI". PIRAMIDA NEVOILOR E DATA PESTE CAP LA NOI IN ROMANIA, NIMENI NU MAI RESPECTA PE NIMENI, SUNTEM DEZBINATI, LASI SI RAI SI DE ASTA SE PROFITA LA MAXIM. SI IMI PARE RAU CA MODA "LICHIDARII" S-A OPRIT LA CEAUSESTI.

NU MAI AVEM NICIO SANSA. SI STITI SI VOI ASTA, DINCOLO DE PERDEAUA AIA DE INFUMURARE CARE VA MANANCA PRECUM UN CANCER.
ATAT AM VRUT SA VA ARAT.

ORICUM STIU CA NU ATI INTELES NIMIC. VOI VRETI CA "X" SA ADUCA UN COPIL PE LUME? SA II DATI PESTE NAS CA VOI AVETI TOCURI SI CARIERE, SI NE MANCATI BANII DE TAXE?

SUNTETI RAI SI SCARBOSI. ACUM ATI INTELES DE CE AM DESCHIS TOPICUL? SA VA SPUN CA SUNTETI RAI SI SCARBOSI, V-AM LASAT PE VOI SA DEMONSTRATI DE CE. AM LUAT-O INVERS.
LA FEL CA PIRAMIUDA NEVOILOR, AIA A VOASTRA RASTURNATA.

ADIOS.
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:14
eu ti-am spus sa faci avort,ca sa nu mai se inmulteasca fraierii ca tine
utad
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:17
UTAD, TACI.
ORICUM ESTI BLONDA, PROASTA SI TI-O TRAGI CU SEFUL PENTRU UN PARFUM SI O CINA IN ORAS. STIM, NU E NEVOIE SA BATI APA IN PIUA, TI-AM REPETAT.
AH, ESTI BLONDA, INTELEGI MAI GREU.

AM BANI MULTI. ITI CUMPAR O CASA DACA MAINE AI CURAJUL SA TE VEZI CU MINE. VORBESC SERIOS. TE TINE?

STIU CA ITI RANJESTE BUZA ACUM. STIU CE ESTI.
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:24
De la: stem_29, la data 2010-12-08 00:13:16
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:03:15

ªººtttt ca s-a dus sa se culce...sa nu deranjam geniul neinteles...poate totusi gaseste el cartea de gramatica de care ii povestea lui stem...dar nu cred sa aiba asa ceva prin casa...offf...Doamne mare ti-e gradina


TE-AR MIRA.. ASTA E GRESEALA, FACETI CU TOTII CLISEE. ACUM VA GANDITI CINE SUNT, DE CE SUNT, CUM SI CE FAC, CE CARTI NU AM IN CASA, CUM ZACE INCULTURA IN MINE. SI CAND VA BLOCATI, DEVENITI AGRESIVI.

DESCHIDE-TI-VA MINTILE, E GRATIS, DOAR ASA VOM EVOLUA!

NU MA INCADREZ IN NIMIC DIN CE CREDETI VOI.

DOAR FAC CE VOI HABAR NU AVETI. STEM, VEZI IN UNUL DIN MULTELE TLE DEX-URI DACA GASESTI: "BRAINSOTRMING". CAM ASTA SE INTAMPLA AICI. ASA, CA SA NU MURITI CURIOSI.

CAND O SA DEPASITI STADIUL DE LUAT IN SERIOS FORUMURILE DE DRAGOSTE SI HOROSCOPUL, O SA INTELEGETI SI VOI CU CE SE MANANCA. E FOARTE RELAXANT, N-AVETI CURAJ SA FACETI SI VOI! MUHAHAHA


Cred ca voiai sa scrii despre cu totul altceva.
Eu inteleg ca vrei sa-ti solutionezi niste probleme:) cu tehnica care ai scris-o in ghilimele mai sus.
Oricum ai scris-o gresit:) si pot sa-ti spun ca aici, asa nu o sa-ti rezolvi problemele:)
Problemele sunt mult mai mari si nu le rezolvi pe niciun forum, nici macar de specialitate.
Astfel de probleme se rezolva real, la cabinet:)
Oricum daca taceai, folozoafa ramaneai:)
.........in vara parca lucrai pe santier in fine, repet, problemele sunt de alta natura, insa din pacate sunt reale.
Succes![/quote]

Gurita...acesta nu este un forum de dragoste...si nici despre horoscop...partea asta de ''relatii'' nu cred ca ocupa 15-20% din acest forum...
Si da intr-adevar sa stii ca nu o sa pot dormi la noapte daca nu iti stiu povestea...ai o impresie prea buna despre tine...crede-ma...mult prea multa incredere in propria persoana...
Pentru mine nu conteaza unde te incadrezi, cine esti, ce lucrezi si ce vrei tu de la viata...am incercat initial sa inteleg cum gandesti (ce cuvinte mari folosesc)...dar iar nu e treaba mea...sunt sigura ca roata se intoarce...stai acum si faci misto de lume...fiecare isi are naºul...si mai ales aia plini de ei.
Cat despre luat in seama site-urile astea...da eu le iau...poate unii chiar au nevoie de ajutor...poate pe unii chiar ii ajuta ceva din ce este aici...si nu iti doresc sa ajungi in situatia lor (bine la orgoliu tau imens sunt sigura ca nu vei cere ajutor). Nu cred ca esti in masura sa dai sfaturi...de relaxare...sau de oricare ar fi ele...fiecare isi traieste viata cum vrea...are idealurile lui...
N-ai decat sa deschizi tu ochii, sa te relaxezi si sa schimbi tara asta si lumea asta...iti urez mult succes...dar incepi prin a te schimba pe tine...s-ar putea sa-ti foloseasca...
pinguina
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:25
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:24:48UTAD, TACI.
ORICUM ESTI BLONDA, PROASTA SI TI-O TRAGI CU SEFUL PENTRU UN PARFUM SI O CINA IN ORAS. STIM, NU E NEVOIE SA BATI APA IN PIUA, TI-AM REPETAT.
AH, ESTI BLONDA, INTELEGI MAI GREU.

AM BANI MULTI. ITI CUMPAR O CASA DACA MAINE AI CURAJUL SA TE VEZI CU MINE. VORBESC SERIOS. TE TINE?

STIU CA ITI RANJESTE BUZA ACUM. STIU CE ESTI.




si daca e blonda proasta si si-o trage cu seful de ce vrei sa te vezi cu ea?
Doar atat poti?
Si o mai si ademenesti cu o casa!!! jalnic...goooooddddd
pinguina
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:27
PINGUINA DRAGUTO, TU.. TU ESTI AIA CARE II MANANCA UTAD BANII DIN IMPOZITE. STIU CA AI VREA SA FACI UN CADOU MAI "ACATARII" CELOR DRAGI, DAR NU AI BANI. NU ITI PERMITI, NU ITI PERMITI SA TRECI PESTE SEFUL CARE TE TERORIZEAZA, NU ITI PERMITI SA LUPTI.
SI TU ESTI O PRAMATIE, STIU CINE ESTI SI TU.
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:27
tot n-ai inteles,EU SUNT SEFUL
utad
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:28
NU ESTI, CA ISRAELIANUL NU A VENIT IN TARA SA SE VANDA UNEI BLONDE. VISE PLACUTE, PA!
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:29
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:27:44PINGUINA DRAGUTO, TU.. TU ESTI AIA CARE II MANANCA UTAD BANII DIN IMPOZITE. STIU CA AI VREA SA FACI UN CADOU MAI "ACATARII" CELOR DRAGI, DAR NU AI BANI. NU ITI PERMITI, NU ITI PERMITI SA TRECI PESTE SEFUL CARE TE TERORIZEAZA, NU ITI PERMITI SA LUPTI.
SI TU ESTI O PRAMATIE, STIU CINE ESTI SI TU.


Habar n-ai cine sunt eu crede-ma...
Cat despre bani...vad ca numai asta stii...te iei de utad si ii oferi bani sa se vada cu tine...te iei de mine ca nu am bani sa iau cadouri...conceptul de bani este relativ...ce inseamna sa ai bani?!? poate pentru mine inseamna ceva si pentru tine altceva...
pinguina
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:33
cind nu ajunge la struguri zici ca-s acri,
la mic dejun maninc 5 ca tine,mici si neinsemnati;
maine la scoala sa fii prezent la ore caci te ascult deseara la lectii
utad
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:33
De la: utad, la data 2010-12-08 00:33:26 cind nu ajunge la struguri zici ca-s acri,
la mic dejun maninc 5 ca tine,mici si neinsemnati;
maine la scoala sa fii prezent la ore caci te ascult deseara la lectii
+

esti praf
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:38


Habar n-ai cine sunt eu crede-ma...
Cat despre bani...vad ca numai asta stii...te iei de utad si ii oferi bani sa se vada cu tine...te iei de mine ca nu am bani sa iau cadouri...conceptul de bani este relativ...ce inseamna sa ai bani?!? poate pentru mine inseamna ceva si pentru tine altceva...[/quote]

tu esti paralela. vezi ca am impresia ca tu esti tocilara care o venereaza pe utad. o sa ajungi si tu ca ea, cum ziceam, un sef mai mic, sa ti se faca statuie.

kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:39
Crezi ca tu esti perfect???
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:44
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:44:07 Crezi ca tu esti perfect???


iar tu ai vrea sa o cunosti "mai bine" pe utad.

va las in pace. in lumea aia a voastra mica si incuiata.

...de nevoi rasturnate
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:45
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:45:43
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:44:07 Crezi ca tu esti perfect???


iar tu ai vrea sa o cunosti "mai bine" pe utad.

va las in pace. in lumea aia a voastra mica si incuiata.

...de nevoi rasturnate
Tu in ce lume traiesti,mai nene? vezi ca eu nu te-am jicnit,dar as putea s-o fac
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:49
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:49:26
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:45:43
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:44:07 Crezi ca tu esti perfect???


iar tu ai vrea sa o cunosti "mai bine" pe utad.

va las in pace. in lumea aia a voastra mica si incuiata.

...de nevoi rasturnate
Tu in ce lume traiesti,mai nene? vezi ca eu nu te-am jicnit,dar as putea s-o fac


pai tu mai lipseai. ia sa vad. da afara, nu tine in tine ca faci indigestie
kudika12787
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:51
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:51:43
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:49:26
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:45:43
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:44:07 Crezi ca tu esti perfect???


iar tu ai vrea sa o cunosti "mai bine" pe utad.

va las in pace. in lumea aia a voastra mica si incuiata.

...de nevoi rasturnate
Tu in ce lume traiesti,mai nene? vezi ca eu nu te-am jicnit,dar as putea s-o fac


pai tu mai lipseai. ia sa vad. da afara, nu tine in tine ca faci indigestie
Scuza-ma nene,ti-am pus o intrebare cu ce te-am jicnit asa tare? Daca tu ai dat afara din tine,ce sa inteleg..........? raspunsul ti-l citesc maine,cum mi-e somn Vise placut
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:55
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:55:33
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:51:43
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:49:26
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:45:43
De la: valy90, la data 2010-12-08 00:44:07 Crezi ca tu esti perfect???


iar tu ai vrea sa o cunosti "mai bine" pe utad.

va las in pace. in lumea aia a voastra mica si incuiata.

...de nevoi rasturnate
Tu in ce lume traiesti,mai nene? vezi ca eu nu te-am jicnit,dar as putea s-o fac


pai tu mai lipseai. ia sa vad. da afara, nu tine in tine ca faci indigestie
Scuza-ma nene,ti-am pus o intrebare cu ce te-am jicnit asa tare? Daca tu ai dat afara din tine,ce sa inteleg..........? raspunsul ti-l citesc maine,cum mi-e somn Vise placut
acum* placute* scuze
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 00:56
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:39:48

Habar n-ai cine sunt eu crede-ma...
Cat despre bani...vad ca numai asta stii...te iei de utad si ii oferi bani sa se vada cu tine...te iei de mine ca nu am bani sa iau cadouri...conceptul de bani este relativ...ce inseamna sa ai bani?!? poate pentru mine inseamna ceva si pentru tine altceva...


tu esti paralela. vezi ca am impresia ca tu esti tocilara care o venereaza pe utad. o sa ajungi si tu ca ea, cum ziceam, un sef mai mic, sa ti se faca statuie.

[/quote]

ba sunt paralelea, ba sunt tocilara...ca eu am invatat ca sunt 2 lucruri total diferite...
Eu nu inteleg de ce vii si agasezi oameni?!? Ti-au facut ei ceva? Daca tu ai probleme cu viata ta sau cu oamenii din ea...ocupa-te acolo la tine in patratica...nu la altii!
Ce vrei sa obtii? Crezi ca daca vii aici si ne faci de 2 bani si iti dai cu presupusul despre viata fiecaruia o sa castigi ceva? o sa schimbi tu tara asta si lumea asta?
Iti spun eu...HABAR N-AI despre niciunul din noi...pot sa imi dau si eu cu presupusul despre tine...si sa stii ca s-ar putea sa-mi iasa.
pinguina
Postat pe 8 Decembrie 2010 08:42

Asta sufera de multipla personalitate si de plictiseala acuta.Inca un dobitoc care foloseste forumul sa-si descarce veninul...
Barbie30_
Postat pe 8 Decembrie 2010 09:01
De la: kudika140782, la data 2010-12-08 00:24:48UTAD, TACI.
ORICUM ESTI BLONDA, PROASTA SI TI-O TRAGI CU SEFUL PENTRU UN PARFUM SI O CINA IN ORAS. STIM, NU E NEVOIE SA BATI APA IN PIUA, TI-AM REPETAT.
AH, ESTI BLONDA, INTELEGI MAI GREU.

AM BANI MULTI. ITI CUMPAR O CASA DACA MAINE AI CURAJUL SA TE VEZI CU MINE. VORBESC SERIOS. TE TINE?

STIU CA ITI RANJESTE BUZA ACUM. STIU CE ESTI.


Iar tu esti cel mai PROST...asta pentru ca iti pui mintea cu "prostii" de pe forum...daca chiar esti atat de interesant/important si cu o situatie financiara si o pozitie sociala buna, de ce stai sa-ti pierzi vremea cu "muritori de rand" de pe aici?...asta pentru ca aici virtual poti fii superior si poti pune lumea "cu botul pe labe"...nu esti cu nimic mai presus fata de oricine altcineva de pe aici. Vrei sa faci pe "cocosul sef", iesi in lume si confrunta lumea reala si incearca sa-i pui pe aia la respect. Sa vedem tot atat de bine te descurci?
kudika311399_silvia
Postat pe 8 Decembrie 2010 09:25
unde esti mai,n-ai mai aparut? acum am cgef de cearta
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 10:45
De la: valy90, la data 2010-12-08 10:45:46 unde esti mai,n-ai mai aparut? acum am cgef de cearta
chef* de la foame
Valy90
Postat pe 8 Decembrie 2010 12:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alaptarea 12 De la: alexandra25 8 Mai 2009 16:44
Ce se intampla ? 26 De la: kudika_12467 30 August 2012 14:01
Despre sarcina 8 De la: healthy003913_maria 4 Februarie 2010 20:29
embolizare fibrom uterin 2 De la: kudika_985170 13 Septembrie 2015 20:55
sunt distrusa 21 De la: kudika328896 9 Octombrie 2011 22:15