Setari Cookie-uri

relatie sagetator-sagetator

Credeti ca astfel de relatii merg?sunt intr-o astfel de relatie de 6 luni
cand simt ca totul e bine se mai iveste cate o problema.mai nou e fosta prietena care ii da tarcoale.ce sa fac?sa inchid ochii si sa ma fac ca totul e bine sau sa o rup la sanatoasa.partea proasta e ca il iubesc si stiu ca si el ma iubeste dar scartaie ceva.
crisuleana
Postat pe 13 Decembrie 2010 19:56
De la: kudika006021, la data 2010-12-13 19:56:03Credeti ca astfel de relatii merg?sunt intr-o astfel de relatie de 6 luni
cand simt ca totul e bine se mai iveste cate o problema.mai nou e fosta prietena care ii da tarcoale.ce sa fac?sa inchid ochii si sa ma fac ca totul e bine sau sa o rup la sanatoasa.partea proasta e ca il iubesc si stiu ca si el ma iubeste dar scartaie ceva.


Sagetatorul( barbat), e o persoana extrem de sincera, diplomatia nu e punctul lui forte; e insistent, carismatic, comod si foarte iubitor....de femei. Adora libertatea. Cu foarte mare usurinta si pe neasteptate, te cere de sotie; dar cu aceeasi usurinta si fara prea multe remuscari, te paraseste ! Sagetatorul e un barbat atragator, de aceea nu ma indoiesc ca i-l iubesti, cum nu ma indoiesc ca si el te iubeste la randul lui. Dar.....

concluziile le tragi tu.
mimi_ca29
Postat pe 13 Decembrie 2010 21:09
cam in aceasi situatie as putea spune ca am fost si eu:)) eu in 4 el in 7....apropo la multi ani!
tipa de dinaintea mea, are dreptate, gandestete ca tot ce te atrage la el e faptul ca sunteti pe acesi lungime de unda, nimic altceva, te asigur, asa am patit eu, ma atragea ca un magnet si nu stiam de ce, faceam si facea tot ce ii spuneam, pana in momentul in care, eu am aflat ce zodie e, pt ca tipul era "seful" meu, iar noi aveam o relatie extra, sau na...eram "amanti"....cert e ca a fost ceva foarte frumos, la un momant dat, vroiam chiar sa ramanem impreuna, doar noi 2, dar dupa ce am stat de vorba si am vazut ce ne atragea de fapt atat de mult, am lasat-o balta si in momentul de fata, lucram impreuna, ne mai facem cu ochiul si ne zambim sau ne aruncam tot felul de perle, dar nu tine....la noi cel putin, nu, pt ca eram ca niste gemeni, nu ne asemanam fizic, dar in gandire, exprimare, tot, eram leiti! nu vreau sa te dezamagesc, dar nu va tine!...sagetatorii sunt foarte aerieni, iubesc noul la nebunie si niciodata nu se va face casa cu unul de genu', daca tu cunosti unul, arata-mi-l si mie:))....ai mei sunt: mama-balanta, tata-sagetator....au divortat dupa 20 de ani...deci?parerea mea e ca e cea mai tampita zodie dintre toate, dar na...cate odata norocul ni-l facem singuri!
oricum, daca tu crezi ca va merge, da-i inainte, daca nu, asta e!dar sa imi spui daca am dreptate sau nu:P
roxi_berzi
Postat pe 16 Decembrie 2010 00:18
ok asta am sa fac........merci de urari..........azi e ziua mea...........sper sa iasa ceva
iar de nu ma ridica si o iau de la capat ca altceva nu am ce sa fac
crisuleana
Postat pe 16 Decembrie 2010 18:46
trebuie doar sa tii capul sus si sa nu te uiti inapoi (noi-sagetatorii, cam asa facem dar na...;)))
oricum, iti dorsc bafta pe viitor:*
roxi_berzi
Postat pe 21 Decembrie 2010 17:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pe cine e mai bine sa aleg? 12 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:46
cosmyna_crystyna 2 De la: mitura 19 August 2009 21:36
cum sa il aduc inapoi? 74 De la: dalma 9 Iunie 2012 11:31
nu mai stiu ce sa fac.. 19 De la: pissy 17 Februarie 2010 22:36
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33