Setari Cookie-uri

Barbatul care vrea sa te insele cu... tine.

Am observat ca uneori in viata intalnesti barbati pe care ii consideri pur si simplu prea buni pentru tine, atat de buni incat devii paranoica intrebandu-te ce cauta tocmai ei cu tine. Sau intalnesti barbati in care parca nu poti avea incredere; sunt prea ocupati pentru tine, prea sexuali, prea dezinteresati sau mult prea interesati.
Scurt si la obiect: cel mai bun test pe care l-am facut unui barbat pana acum si de care nu a trecut niciun barbat pana acum (sad but true) este acesta:

1. ii gasesti slabiciunea ciberbetica - un forum, un site de dating pe care are un cont, chiar si uitat de lume si timp.
2. iti creezi cont acolo, sub un nume fals, abuzand (otzara ilegal) de pozele de pe net/ale unei prietene pe care prietenul nu a cunoscut-o niciodata.
3. ii scrii un mesaj (preferabil de pe un alt IP decat al tau, daca e un IT-ist) lasciv/prietenos/provocator,etc depinzand de personalitatea lui.
4. iti plangi in pumni de ciuda ca ai avut curajul de a-ti demonstra ca barbatul de langa tine pe care pana nu demult credeai ca te iubeste este - da, doamnelor, un porc.

am facut asta de cateva ori pana acum, aplicand DOAR regula neincrederii pentru a apela la acest lucru. totul poate parea perfect in relatie si totusi, ascultandu-mi al 6-lea simt am avut inspiratia de a face asta.

intrebarea si curiozitatea mea se reduce la urmatoarele:
in contextul in care barbatul raspunde mesajului in mod prietenos e cazul sa termini relatia? ce conteaza cel mai mult, gestul printr-un simplu mesaj sau comunicare strict in aria cibernetica cu 1000 de femei, sau fapta de a pasi din spatiul cibernetic in cel real?

5. in cazul in care acesta indrazneste sa raspunda provocarii fiind in relatie cu tine, abuzeaza de cartela aia veche de telefon pe care nu ai mai folosit-o de un car de ani si stabileste o intalnire cu el sub identitatea "ta" virtuala. cere-i chiar sa vina la intalnire cu un trandafir rosu pentru a-l putea recunoaste.
6. show up! prezinta-te sub identitatea ta, aseaza-te la masa increzatoare in tine si zambeste-i triumfatoare. nu-i spune nimic. lasa-l pe el sa vorbeasca.
7. ridica-te, stinge-ti tigara in ochiul lui drept si mergi mai departe fara regrete!
MinaH
Postat pe 18 Iulie 2011 14:17
Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...
Baiat_virgin
Postat pe 18 Iulie 2011 14:22
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-18 14:22:09Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...

Nu te lasi si nu te dai, dar daca are 1,50 si ceva inaltime si 75 kg ?
luchianramona
Postat pe 18 Iulie 2011 14:39
De la: luchianramona, la data 2011-07-18 14:39:29
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-18 14:22:09Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...

Nu te lasi si nu te dai, dar daca are 1,50 si ceva inaltime si 75 kg ?


Defapt am vazut ca fumeaza, asa ca nu mi-ar placea mie sa fac dragoste cu ea ca mie nu imi plac fetele care fumeaza.
Baiat_virgin
Postat pe 18 Iulie 2011 14:42
Bah virginel tu esti obsedat rau de tot .... ia google tu pe aia cu obsesia pt sex, sa vezi de ce suferi, ca tot "le ai" tu cu termenii psihologici adunati din "cultura ta generala" google
The_Exile
Postat pe 18 Iulie 2011 14:50
era vorba despre TIPUL TENULUI, dragi analfabeti :)
MinaH
Postat pe 18 Iulie 2011 14:54
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:17:13Am observat ca uneori in viata intalnesti barbati pe care ii consideri pur si simplu prea buni pentru tine, atat de buni incat devii paranoica intrebandu-te ce cauta tocmai ei cu tine. Sau intalnesti barbati in care parca nu poti avea incredere; sunt prea ocupati pentru tine, prea sexuali, prea dezinteresati sau mult prea interesati.
Scurt si la obiect: cel mai bun test pe care l-am facut unui barbat pana acum si de care nu a trecut niciun barbat pana acum (sad but true) este acesta:

1. ii gasesti slabiciunea ciberbetica - un forum, un site de dating pe care are un cont, chiar si uitat de lume si timp.
2. iti creezi cont acolo, sub un nume fals, abuzand (otzara ilegal) de pozele de pe net/ale unei prietene pe care prietenul nu a cunoscut-o niciodata.
3. ii scrii un mesaj (preferabil de pe un alt IP decat al tau, daca e un IT-ist) lasciv/prietenos/provocator,etc depinzand de personalitatea lui.
4. iti plangi in pumni de ciuda ca ai avut curajul de a-ti demonstra ca barbatul de langa tine pe care pana nu demult credeai ca te iubeste este - da, doamnelor, un porc.
selin32
Postat pe 18 Iulie 2011 14:57
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:54:01era vorba despre TIPUL TENULUI, dragi analfabeti :)

M-am referit la "prietena" pe care o cauta virginelul, la "standardele" lui. Ne scuzi ca am indraznit sa-ti pasim pragul topicului ... DRAGA... !
luchianramona
Postat pe 18 Iulie 2011 15:01
De la: Yharr, la data 2011-07-18 14:50:01Bah virginel tu esti obsedat rau de tot .... ia google tu pe aia cu obsesia pt sex, sa vezi de ce suferi, ca tot "le ai" tu cu termenii psihologici adunati din "cultura ta generala" google
salutare:))))....pai daca se plimba pe aci nu e de mirare :)))))))
selin32
Postat pe 18 Iulie 2011 15:02
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:17:13Am observat ca uneori in viata intalnesti barbati pe care ii consideri pur si simplu prea buni pentru tine, atat de buni incat devii paranoica intrebandu-te ce cauta tocmai ei cu tine. Sau intalnesti barbati in care parca nu poti avea incredere; sunt prea ocupati pentru tine, prea sexuali, prea dezinteresati sau mult prea interesati.
Scurt si la obiect: cel mai bun test pe care l-am facut unui barbat pana acum si de care nu a trecut niciun barbat pana acum (sad but true) este acesta:

1. ii gasesti slabiciunea ciberbetica - un forum, un site de dating pe care are un cont, chiar si uitat de lume si timp.
2. iti creezi cont acolo, sub un nume fals, abuzand (otzara ilegal) de pozele de pe net/ale unei prietene pe care prietenul nu a cunoscut-o niciodata.
3. ii scrii un mesaj (preferabil de pe un alt IP decat al tau, daca e un IT-ist) lasciv/prietenos/provocator,etc depinzand de personalitatea lui.
4. iti plangi in pumni de ciuda ca ai avut curajul de a-ti demonstra ca barbatul de langa tine pe care pana nu demult credeai ca te iubeste este - da, doamnelor, un porc.

am facut asta de cateva ori pana acum, aplicand DOAR regula neincrederii pentru a apela la acest lucru. totul poate parea perfect in relatie si totusi, ascultandu-mi al 6-lea simt am avut inspiratia de a face asta.

intrebarea si curiozitatea mea se reduce la urmatoarele:
in contextul in care barbatul raspunde mesajului in mod prietenos e cazul sa termini relatia? ce conteaza cel mai mult, gestul printr-un simplu mesaj sau comunicare strict in aria cibernetica cu 1000 de femei, sau fapta de a pasi din spatiul cibernetic in cel real?

5. in cazul in care acesta indrazneste sa raspunda provocarii fiind in relatie cu tine, abuzeaza de cartela aia veche de telefon pe care nu ai mai folosit-o de un car de ani si stabileste o intalnire cu el sub identitatea "ta" virtuala. cere-i chiar sa vina la intalnire cu un trandafir rosu pentru a-l putea recunoaste.
6. show up! prezinta-te sub identitatea ta, aseaza-te la masa increzatoare in tine si zambeste-i triumfatoare. nu-i spune nimic. lasa-l pe el sa vorbeasca.
7. ridica-te, stinge-ti tigara in ochiul lui drept si mergi mai departe fara regrete!

si cand te-ai trezit era ziua mare si soarele iti tragea de plapuma si te ardea la bijboaca provacandu-ti aceste vise erotice atat de nastrusnice...
aiureli de fetita adolescentina ...care atunci cand se loveste de realitatea cruda este prea tarziu...
PRALEA_
Postat pe 18 Iulie 2011 15:15
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:17:13Am observat ca uneori in viata intalnesti barbati pe care ii consideri pur si simplu prea buni pentru tine, atat de buni incat devii paranoica intrebandu-te ce cauta tocmai ei cu tine. Sau intalnesti barbati in care parca nu poti avea incredere; sunt prea ocupati pentru tine, prea sexuali, prea dezinteresati sau mult prea interesati.
Scurt si la obiect: cel mai bun test pe care l-am facut unui barbat pana acum si de care nu a trecut niciun barbat pana acum (sad but true) este acesta:

1. ii gasesti slabiciunea ciberbetica - un forum, un site de dating pe care are un cont, chiar si uitat de lume si timp.
2. iti creezi cont acolo, sub un nume fals, abuzand (otzara ilegal) de pozele de pe net/ale unei prietene pe care prietenul nu a cunoscut-o niciodata.
3. ii scrii un mesaj (preferabil de pe un alt IP decat al tau, daca e un IT-ist) lasciv/prietenos/provocator,etc depinzand de personalitatea lui.
4. iti plangi in pumni de ciuda ca ai avut curajul de a-ti demonstra ca barbatul de langa tine pe care pana nu demult credeai ca te iubeste este - da, doamnelor, un porc.

am facut asta de cateva ori pana acum, aplicand DOAR regula neincrederii pentru a apela la acest lucru. totul poate parea perfect in relatie si totusi, ascultandu-mi al 6-lea simt am avut inspiratia de a face asta.

intrebarea si curiozitatea mea se reduce la urmatoarele:
in contextul in care barbatul raspunde mesajului in mod prietenos e cazul sa termini relatia? ce conteaza cel mai mult, gestul printr-un simplu mesaj sau comunicare strict in aria cibernetica cu 1000 de femei, sau fapta de a pasi din spatiul cibernetic in cel real?

5. in cazul in care acesta indrazneste sa raspunda provocarii fiind in relatie cu tine, abuzeaza de cartela aia veche de telefon pe care nu ai mai folosit-o de un car de ani si stabileste o intalnire cu el sub identitatea "ta" virtuala. cere-i chiar sa vina la intalnire cu un trandafir rosu pentru a-l putea recunoaste.
6. show up! prezinta-te sub identitatea ta, aseaza-te la masa increzatoare in tine si zambeste-i triumfatoare. nu-i spune nimic. lasa-l pe el sa vorbeasca.
7. ridica-te, stinge-ti tigara in ochiul lui drept si mergi mai departe fara regrete!


dar...ma tot gandesc Ochiul stang nu-l are? sau de ce sa-i stingi tigarea in cel drept? iti voi fi recunoscator daca ma lamuresti, ms
Alvin
Postat pe 18 Iulie 2011 15:20
bitch dami mie idu tau sa vorbim pa privat ...pop vreau web
animallover
Postat pe 18 Iulie 2011 15:34
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:54:01era vorba despre TIPUL TENULUI, dragi analfabeti :)

asta da intrare'n forta...nu mai zic de topic
miss_darine
Postat pe 18 Iulie 2011 16:07
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:54:01era vorba despre TIPUL TENULUI, dragi analfabeti :)


ooo isteata pamantului ....bubui de atata inteligenta....Alta scursura
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 16:10
Ha, ha, las' c-a potolit-o Lover-ul
luchianramona
Postat pe 18 Iulie 2011 16:32
De la: luchianramona, la data 2011-07-18 16:32:10Ha, ha, las' c-a potolit-o Lover-ul

e pe web cu el acum revine mai tz...
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 16:45
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-18 14:22:09Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...

pe tine nu pot decat sa te aplaud... ma uimesti zilnic cu atata prostie bv tine o asa vezi poate te rezolva animal lover...stai aproape
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 16:47
De la: ad__83, la data 2011-07-18 16:47:50
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-18 14:22:09Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...

pe tine nu pot decat sa te aplaud... ma uimesti zilnic cu atata prostie bv tine o asa vezi poate te rezolva animal lover...stai aproape


Nici macar ala nu s-ar baga la asa specimen
The_Exile
Postat pe 18 Iulie 2011 16:49
De la: Yharr, la data 2011-07-18 16:49:12
De la: ad__83, la data 2011-07-18 16:47:50
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-18 14:22:09Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...

pe tine nu pot decat sa te aplaud... ma uimesti zilnic cu atata prostie bv tine o asa vezi poate te rezolva animal lover...stai aproape


Nici macar ala nu s-ar baga la asa specimen

n as jura.....
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 16:50
De la: ad__83, la data 2011-07-18 16:45:23
De la: luchianramona, la data 2011-07-18 16:32:10Ha, ha, las' c-a potolit-o Lover-ul

e pe web cu el acum revine mai tz...

Ma tot intrebam de ce nu mai apare... E singura explicatie plauzibila. Dar Lover ar trebui sa aba grija, ca tipa infinge tigarea in ochi. Bine ca a spus in care, sa stie omu' sa se fereasca
luchianramona
Postat pe 18 Iulie 2011 16:51
De la: luchianramona, la data 2011-07-18 16:51:29
De la: ad__83, la data 2011-07-18 16:45:23
De la: luchianramona, la data 2011-07-18 16:32:10Ha, ha, las' c-a potolit-o Lover-ul

e pe web cu el acum revine mai tz...

Ma tot intrebam de ce nu mai apare... E singura explicatie plauzibila. Dar Lover ar trebui sa aba grija, ca tipa infinge tigarea in ochi. Bine ca a spus in care, sa stie omu' sa se fereasca

e lasa ca nici loverul nu a zis daca are ochi....perversii naibi
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 16:52
De ce speriati "fata" dragi forumisti si forumiste
Aceasta "boala" as numi-o eu de a-ti face n-id-uri in special de mess si a-ti testa partenerul/partenera e cea mai grava inventie de la inventarea bombei atomice incoace

Vizitiul_tm.
vizitiul_tm
Postat pe 18 Iulie 2011 16:56
De la: vizitiul_tm, la data 2011-07-18 16:56:37De ce speriati "fata" dragi forumisti si forumiste
Aceasta "boala" as numi-o eu de a-ti face n-id-uri in special de mess si a-ti testa partenerul/partenera e cea mai grava inventie de la inventarea bombei atomice incoace

Vizitiul_tm.

zici tu"????pfua ce treaba murdara ntz ntz bv vizitiule bv
ad__83
Postat pe 18 Iulie 2011 17:01
De la: MinaH, la data 2011-07-18 14:54:01era vorba despre TIPUL TENULUI, dragi analfabeti :)


Cat de tare!!
Mai Mino, ca sa restabilim adevarul istoric, chiar si acum, dupa 100 de postari, cand ti-a scris virginelul, aveai in topic un singur analfabet soro. Unu'! Si ala-n sexuiala...
Acu', odata cu postarea-mi, te felicit...ai doi, because guess what...eu trec p-aici drept "ala prostu'".
Pentru ca esti periculoasa, iti mai promit ceva, ca ma ocup de tine daca numarul mesajelor trece de trei.
Comprende bre? :D

P.S. Buna ziua pt noi astia mai slabuti asa...
Darkmagic
Postat pe 18 Iulie 2011 17:29
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-18 17:29:23

P.S. Buna ziua pt noi astia mai slabuti asa...

Buna seara...la categoria asta intra si cei de 60 kile?
pop
miss_darine
Postat pe 18 Iulie 2011 21:48
De la: ad__83, la data 2011-07-18 16:47:50
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-18 14:22:09Am vazut la profilul tau ca asrie "gras"...
Eu caut o prietena care doreste sa faca dragoste cu mine si daca nu ai mai mult de 75 Kg poate te-ar interesa...

pe tine nu pot decat sa te aplaud... ma uimesti zilnic cu atata prostie bv tine o asa vezi poate te rezolva animal lover...stai aproape


Multumesc.
Baiat_virgin
Postat pe 18 Iulie 2011 22:00
Nu-mi spune ca mergi si tu miercuri p'aeroplan! :))
Ar fi loc si timp...intri-n categorie cu putin Duoslim din ala renumit p-aici...
Pop, Darine... :)
Darkmagic
Postat pe 18 Iulie 2011 22:03
pickard
Postat pe 18 Iulie 2011 22:32
De la: pickard, la data 2011-07-18 22:32:11


Pickarde, nu mai sta bre confuzat. Nu-i da nimeni ideea nevestei sa foloseasca pe tine mess-ul asa pervers.
Eu sigur nu...daca sare bine banu'.. hai, smile ca iesi ieftin tare.
Darkmagic
Postat pe 18 Iulie 2011 22:38
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-18 22:38:32
De la: pickard, la data 2011-07-18 22:32:11


Pickarde, nu mai sta bre confuzat. Nu-i da nimeni ideea nevestei sa foloseasca pe tine mess-ul asa pervers.
Eu sigur nu...daca sare bine banu'.. hai, smile ca iesi ieftin tare.

nevasta-mea nu e interesata de mine
pickard
Postat pe 18 Iulie 2011 23:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este varsta ideala pentru a te casatori? 107 De la: mada_sabi 23 Ianuarie 2011 19:26
iubire sau obisnuinta? 18 De la: kudika139991 9 Martie 2010 15:39
Barbatul ideal casatoria perfecta????? 6 De la: georgyanna2000 29 Iulie 2009 01:12
PORUMBEI PENTRU NUNTA 3 De la: POrumbei_Nunta 10 Februarie 2011 08:42
tibi 0766637091 107 De la: kudika_28929 7 Noiembrie 2013 10:50