Setari Cookie-uri

silita sa intru intr-o relatie

De la: deeadeutza99, la data 2011-01-17 16:35:23sunteti foarte rautaciosi cu mine imi pare rau ca am apelat la sfaturile unor astfel de persoane.


Hai, sa-ti spun eu de ce nu ii spui sotului tau!
Probabil ca ai povestit si colegilor sau chiar au vazut scene intre tine si amorez. Si cum tu doar bateai din gene, ei ti-or fi spus: "Apoi, Florico, nici tu nu te lasi. Iti place sa-l atati!"
Vazand tu asa reactie, ai zis.. Hai, sa ma duc pe net ca nu ma stie nimeni.
Dar ce sa vezi? Nimeni nu te stie, dar toti ti-au spus clar: NU vrei, ca de vroiai, scapi nu de unul .. ci de o suta.

Si atunci, ca o concluzie, cum sa te creada tocmai amaratul ala de acasa?
Te pomenesti ca amorezul de da ochii cu sotul, ii spune si cateva snoave despre el si sotia lui.

Tot ca o concluzie: hai, lasa, cine alege ca titlu de topic termenul SILITA.. e clar ca e mai mult decat spune in trei vorbe. NU VREI sa scapi de el si pace. Dar vei avea o justificare: "M-a silit, ce era sa fac?!" Si stii ceva? Joaca-te mult asa ca o sa ramai si fara sot si fara crai.
rashela
Postat pe 17 Ianuarie 2011 17:19
ce diplomatie...oferai cactusi.....sint teposi...
Fulg-de-nea
Postat pe 17 Ianuarie 2011 21:21
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 12:11:50Buna.Am 21 de ani si v-as ruga sa-mi dati niste sfaturi cele care ati trecut prin asa ceva. Sunt studenta, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat pe care il iubesc foarte mult.De cand am inceput facultatea am un coleg care se tot tine dupa mine, efectiv nu ma lasa in pace deloc:pune mana pe mine tot imi zice sa avem o relatie dar eu nu vreau lucrul acesta pentru ca-mi iubesc mult sotul;spune tot timpul ca vrea s-o facem ca-s buna etc. problema e ca nu stiu cum sa scap de el cum sa-i spun ca nu vreau sa am de-a face cu el;i-am tot spus ca nu vreau sa fiu cu el ca-mi iubesc sotul dar tot insista. Cum sa procedez sa-i spun intr-un mod mai diplomat?


Daca i-ai spune un NU hotarat si nu i-ai mai da apa la moara cred ca ar intelege.Evita intalnirea cu el si nu mai sta la discutii, spune-i ca o sa-l aduci si pe sotul tau de fata sa-si dea acordul.

Postat pe 17 Ianuarie 2011 21:28
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-17 16:35:23sunteti foarte rautaciosi cu mine imi pare rau ca am apelat la sfaturile unor astfel de persoane.


Trebuia sa-i spui imediat sotului tau ! Iti inteleg situatia pt ca si eu am o prietena care a patit recent acelasi lucru, singura diferenta fiind ca tipul care nu o lasa in pace era asistent la noi la facultate, baiatul profei de la un curs...si tipul i-a pus multe bete in roate, o ameninta etc...pana cand ea a inregistrat niste convorbiri, mesaje si a scapat....sunt multi nebuni in ziua de azi, nasol...
Summer_
Postat pe 17 Ianuarie 2011 21:45
Draga studenta "silita" si agresata verbal si fizic :), te maritasi la nici 20 de ani cu barbatul pe care tu-l credeai perfect pana in ziua fatidica cand parasisi satul ancestral si te indreptasi cu pasi sfiosi spre o cariera, urmand inevitabil o facultate :) unde se afla un mare numar de baieti pe metru patrat sau pe cap de locuitor de sex feminin :) Aici, unul mai tupeist, iti sopti la ureche in gura mare ca esti buna rau si ca te-ar fu*e in draci. Tu aveai 2 posibilitati: una era sa-i dai o perversa frontal-occipitala sa-i tiuie urechea interna, respectiv scarita si trompa lui Eustachio si alta era sa ranjesti fasolea si s-o dai pe diplomatie, ceea ce ai si facut. :) Actiunea ta, draga domnisoara, este gresita! Asa cum spuneau si alti consateni de pe forum, in situatii de genu' asta nu e loc de ranjit fasolea ci este loc doar de inmuiat oase si de mutat mandibule! Asa ca, fi barbata!
Ionyssa
Postat pe 17 Ianuarie 2011 21:53
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-17 16:35:23sunteti foarte rautaciosi cu mine imi pare rau ca am apelat la sfaturile unor astfel de persoane.

intradevar dureros...nu te ia nimeni in serios....
dar intrebarea este oare de ce tipul insita ...asa fara motiv?
Fulg-de-nea
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:45
De la: Ionyssa, la data 2011-01-17 21:53:14Draga studenta "silita" si agresata verbal si fizic :), te maritasi la nici 20 de ani cu barbatul pe care tu-l credeai perfect pana in ziua fatidica cand parasisi satul ancestral si te indreptasi cu pasi sfiosi spre o cariera, urmand inevitabil o facultate :) unde se afla un mare numar de baieti pe metru patrat sau pe cap de locuitor de sex feminin :) Aici, unul mai tupeist, iti sopti la ureche in gura mare ca esti buna rau si ca te-ar fu*e in draci. Tu aveai 2 posibilitati: una era sa-i dai o perversa frontal-occipitala sa-i tiuie urechea interna, respectiv scarita si trompa lui Eustachio si alta era sa ranjesti fasolea si s-o dai pe diplomatie, ceea ce ai si facut. :) Actiunea ta, draga domnisoara, este gresita! Asa cum spuneau si alti consateni de pe forum, in situatii de genu' asta nu e loc de ranjit fasolea ci este loc doar de inmuiat oase si de mutat mandibule! Asa ca, fi barbata!



cum se face ca sfatul vine intotdeauna prea tarziu

raspuns la intrebarea din subiect: wow, deci fustangiul ala cu creier de copil careia i s-au refuzat toate jucariile cand avea 3 ani a vazut clar ca a dat peste o fata finuta care nu poate sa-l refuze si atunci normal ca insista pana o sa-i iasa manevra ca "i-a tras-o si lui asta". dar tu nu stii sa-i spui un "du-te ma in p...a matii bai jigodie" ? (semnul de intrebare nu face parte din expresie). asa-i la romance: unul cu tupeu obtine tot ce vrea.
Histria
Postat pe 18 Ianuarie 2011 12:59
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 17:09:46va multumesc pt raspunsuri numai ca unii de aici nu prea m-au inteles;chiar nu-mi place deloc ca tipul ma abordeaza si de aceea nu stiu cum sa mai procedez;e genul cu foooooooooarte mult tupeu nu se lasa deloc.


scuze, nu el are mult tupeu. te-a vazut pe tine slaba si stie ca merge.
Histria
Postat pe 18 Ianuarie 2011 13:01
De la: kudika141011, la data 2011-01-18 12:45:28
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-17 16:35:23sunteti foarte rautaciosi cu mine imi pare rau ca am apelat la sfaturile unor astfel de persoane.

intradevar dureros...nu te ia nimeni in serios....
dar intrebarea este oare de ce tipul insita ...asa fara motiv?

cu astfel de oameni nu trebuie sa fi diplomata si din contra dura...demonstreaza-i ca nu il placi...oare e imposibil...daca vrei ceva poti ......
Fulg-de-nea
Postat pe 18 Ianuarie 2011 14:13
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-17 16:35:23sunteti foarte rautaciosi cu mine imi pare rau ca am apelat la sfaturile unor astfel de persoane.


Mah deutza sincer imi cer scuze pentru limbajul care lam folosit,dar pe bune nu stiu in ce lume traiesti tu unde ai vazut diplomatie la obsedati sexuali ? Nu vezi ca omu nu te lasa in pace intr-una se ia de tine si vrea sa te .... ce diplomatie vrei tu ? Daca nu ii platesti cu aceeasi moneda,apeleaza la barbatel,daca nu vrei nici asa nu ai politie p-acolo ?
alexo88
Postat pe 18 Ianuarie 2011 14:26
De la: Ionyssa, la data 2011-01-17 21:53:14Draga studenta "silita" si agresata verbal si fizic :), te maritasi la nici 20 de ani cu barbatul pe care tu-l credeai perfect pana in ziua fatidica cand parasisi satul ancestral si te indreptasi cu pasi sfiosi spre o cariera, urmand inevitabil o facultate :) unde se afla un mare numar de baieti pe metru patrat sau pe cap de locuitor de sex feminin :) Aici, unul mai tupeist, iti sopti la ureche in gura mare ca esti buna rau si ca te-ar fu*e in draci. Tu aveai 2 posibilitati: una era sa-i dai o perversa frontal-occipitala sa-i tiuie urechea interna, respectiv scarita si trompa lui Eustachio si alta era sa ranjesti fasolea si s-o dai pe diplomatie, ceea ce ai si facut. :) Actiunea ta, draga domnisoara, este gresita! Asa cum spuneau si alti consateni de pe forum, in situatii de genu' asta nu e loc de ranjit fasolea ci este loc doar de inmuiat oase si de mutat mandibule! Asa ca, fi barbata!
cat adevar!
Fulg-de-nea
Postat pe 18 Ianuarie 2011 14:30
De la: alexo88, la data 2011-01-18 14:26:20
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-17 16:35:23sunteti foarte rautaciosi cu mine imi pare rau ca am apelat la sfaturile unor astfel de persoane.


Mah deutza sincer imi cer scuze pentru limbajul care lam folosit,dar pe bune nu stiu in ce lume traiesti tu unde ai vazut diplomatie la obsedati sexuali ? Nu vezi ca omu nu te lasa in pace intr-una se ia de tine si vrea sa te .... ce diplomatie vrei tu ? Daca nu ii platesti cu aceeasi moneda,apeleaza la barbatel,daca nu vrei nici asa nu ai politie p-acolo ?

cred ca e genul dute-n colo vino incoace lasa-ma si nu imi da pace...... ciudata drama ..nu-i asa!
Fulg-de-nea
Postat pe 18 Ianuarie 2011 14:35
mersi mult pt sfaturi cred ca aveti dreptate ar trebuie sa fiu mai dura cu toate ca nu-mi sta mie in caracter duritatea cel mai bn ar fi sa evit orice contact cu el.ms mult.
deeadeutza99
Postat pe 18 Ianuarie 2011 16:27
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-18 16:27:19mersi mult pt sfaturi cred ca aveti dreptate ar trebuie sa fiu mai dura cu toate ca nu-mi sta mie in caracter duritatea cel mai bn ar fi sa evit orice contact cu el.ms mult.



Draga mea, ma bucur ca ai constatat ca nu din rautate te-am sfatuit s-o faci pe dura. Fiecare dintre noi ne-am expus ideile in diverse forme si contexte dar esenta ideilor noastre este cam aceeasi: or accepti sa mergi cu el la hotel ori ii dai un capac sa-i tiuie. Faptul ca venisi pe forum sa ne intrebi pe noi ce sa faci tradeaza o nesiguranta si un amalgam de sentimente, ceva de genu' "ba as vrea, ba n-as mai vrea". Stiu ca e flatant sa te remarce si alt barbat in afara de sotul tau dar daca tu stiai ce vrei cu adevarat nu mai ajungeai la aparentele noastre "rautati" :) Ai lasat loc de interpretari facand pe "diplomata" cu "agresorul" si de-aia ai perceput sfaturile noastre ca fiind rautati. Sunt niste contradictii pe-acolo (imi iubesc sotul dar sunt diplomata in relatia mea cu colegul care vrea sa mi-o traga). Si mai ales, draga pisi...uite-te unde ti-ai postat offf-ul :) La rubrica "Infidelitate" :) Nu prea e de bine :)
Ionyssa
Postat pe 18 Ianuarie 2011 22:10
De la: Ionyssa, la data 2011-01-18 22:10:31Si mai ales, draga pisi...uite-te unde ti-ai postat offf-ul :) La rubrica "Infidelitate" :) Nu prea e de bine :)



Histria
Postat pe 19 Ianuarie 2011 11:06
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 12:11:50Buna.Am 21 de ani si v-as ruga sa-mi dati niste sfaturi cele care ati trecut prin asa ceva. Sunt studenta, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat pe care il iubesc foarte mult.De cand am inceput facultatea am un coleg care se tot tine dupa mine, efectiv nu ma lasa in pace deloc:pune mana pe mine tot imi zice sa avem o relatie dar eu nu vreau lucrul acesta pentru ca-mi iubesc mult sotul;spune tot timpul ca vrea s-o facem ca-s buna etc. problema e ca nu stiu cum sa scap de el cum sa-i spun ca nu vreau sa am de-a face cu el;i-am tot spus ca nu vreau sa fiu cu el ca-mi iubesc sotul dar tot insista. Cum sa procedez sa-i spun intr-un mod mai diplomat?


fata "draga" daca tu vrei sa-i spui intr-un mod diplomat clar pe undeva ti-ar surade si tie ideea de a ti-o "tage" si cu altul!
vitamina_c
Postat pe 19 Ianuarie 2011 11:12
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:12:01
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 12:11:50Buna.Am 21 de ani si v-as ruga sa-mi dati niste sfaturi cele care ati trecut prin asa ceva. Sunt studenta, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat pe care il iubesc foarte mult.De cand am inceput facultatea am un coleg care se tot tine dupa mine, efectiv nu ma lasa in pace deloc:pune mana pe mine tot imi zice sa avem o relatie dar eu nu vreau lucrul acesta pentru ca-mi iubesc mult sotul;spune tot timpul ca vrea s-o facem ca-s buna etc. problema e ca nu stiu cum sa scap de el cum sa-i spun ca nu vreau sa am de-a face cu el;i-am tot spus ca nu vreau sa fiu cu el ca-mi iubesc sotul dar tot insista. Cum sa procedez sa-i spun intr-un mod mai diplomat?


fata "draga" daca tu vrei sa-i spui intr-un mod diplomat clar pe undeva ti-ar surade si tie ideea de a ti-o "tage" si cu altul!


daca tot si-o trage macar sa fie diplomatic!
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 11:15
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:12:01
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 12:11:50Buna.Am 21 de ani si v-as ruga sa-mi dati niste sfaturi cele care ati trecut prin asa ceva. Sunt studenta, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat pe care il iubesc foarte mult.De cand am inceput facultatea am un coleg care se tot tine dupa mine, efectiv nu ma lasa in pace deloc:pune mana pe mine tot imi zice sa avem o relatie dar eu nu vreau lucrul acesta pentru ca-mi iubesc mult sotul;spune tot timpul ca vrea s-o facem ca-s buna etc. problema e ca nu stiu cum sa scap de el cum sa-i spun ca nu vreau sa am de-a face cu el;i-am tot spus ca nu vreau sa fiu cu el ca-mi iubesc sotul dar tot insista. Cum sa procedez sa-i spun intr-un mod mai diplomat?


fata "draga" daca tu vrei sa-i spui intr-un mod diplomat clar pe undeva ti-ar surade si tie ideea de a ti-o "tage" si cu altul!


si ce daca i place atentie? careia dintre voi nu i place? sa fim seriosi.

daca un barbat ar merge acum la tine, si te ar ingenuchea cum iti place tie, ti ar pasa tie ca ai 9 copii acasa, 2 barbati si alti 2 amanti? nu. daca stie cum sa te ia, bine nu ma refer la imbecilul ala care nu stie decat 2 cuvinte "ejjti buna fa"... si la fel ati pati 99% de aici.

in f ine, ea s a maritat repede, a ratat multe "sanse" de a umbla cu multi neghiobi si a si lua partea de palmi de la viata in materie de relatii, bla bla bla...si cate altele sunteti la fel...oricum... acum,ti a venit in cale ultima javra de om care simte, ca o javra lasa ce e, cat de slaba esti si incearca sa profite de asta, un fel de chiwawa in calduri care se freaca de fiecare picior de masa.

norocul tau e ca nu e un barbat care chiar te vrea si stie cum sa te ia, ca ai da de divort si n ai mai stii ce sa faci.
rockk
Postat pe 8 Februarie 2011 20:22
normal ca nu se poate edita mesajul, doar e forum de femei. tre sa ai 10 facultati sa te gandesti ca poate omul scrie in graba si nu verifica de 10 ori msj inainte sa posteze.

la fel si cu un nenorocit de buton < MOST RECET POST< unde sa gasesti topicul vietii in care ai postat la login.

mare vrajeala sa te gandesti la chestiile astea...

/drink
rockk
Postat pe 8 Februarie 2011 20:24
De la: rockk, la data 2011-02-08 20:24:55normal ca nu se poate edita mesajul, doar e forum de femei. tre sa ai 10 facultati sa te gandesti ca poate omul scrie in graba si nu verifica de 10 ori msj inainte sa posteze.

la fel si cu un nenorocit de buton < MOST RECET POST< unde sa gasesti topicul vietii in care ai postat la login.

mare vrajeala sa te gandesti la chestiile astea...

/drink


bre Rocko nu mai te vaicarii atat,vezi ca daca intrii pe profilul tau ,o sa vezi in josul paginii,ultimele aprox 5 postari.
daca tot ai intrat pe un forum de muieri
Ame_ly
Postat pe 8 Februarie 2011 20:42
De la: Ame_ly, la data 2011-02-08 20:42:28
De la: rockk, la data 2011-02-08 20:24:55normal ca nu se poate edita mesajul, doar e forum de femei. tre sa ai 10 facultati sa te gandesti ca poate omul scrie in graba si nu verifica de 10 ori msj inainte sa posteze.

la fel si cu un nenorocit de buton < MOST RECET POST< unde sa gasesti topicul vietii in care ai postat la login.

mare vrajeala sa te gandesti la chestiile astea...

/drink


bre Rocko nu mai te vaicarii atat,vezi ca daca intrii pe profilul tau ,o sa vezi in josul paginii,ultimele aprox 5 postari.
daca tot ai intrat pe un forum de muieri


taci.
rockk
Postat pe 9 Februarie 2011 16:41
De la: rockk, la data 2011-02-08 20:22:42
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:12:01
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 12:11:50Buna.Am 21 de ani si v-as ruga sa-mi dati niste sfaturi cele care ati trecut prin asa ceva. Sunt studenta, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat pe care il iubesc foarte mult.De cand am inceput facultatea am un coleg care se tot tine dupa mine, efectiv nu ma lasa in pace deloc:pune mana pe mine tot imi zice sa avem o relatie dar eu nu vreau lucrul acesta pentru ca-mi iubesc mult sotul;spune tot timpul ca vrea s-o facem ca-s buna etc. problema e ca nu stiu cum sa scap de el cum sa-i spun ca nu vreau sa am de-a face cu el;i-am tot spus ca nu vreau sa fiu cu el ca-mi iubesc sotul dar tot insista. Cum sa procedez sa-i spun intr-un mod mai diplomat?


fata "draga" daca tu vrei sa-i spui intr-un mod diplomat clar pe undeva ti-ar surade si tie ideea de a ti-o "tage" si cu altul!


si ce daca i place atentie? careia dintre voi nu i place? sa fim seriosi.

daca un barbat ar merge acum la tine, si te ar ingenuchea cum iti place tie, ti ar pasa tie ca ai 9 copii acasa, 2 barbati si alti 2 amanti? nu. daca stie cum sa te ia, bine nu ma refer la imbecilul ala care nu stie decat 2 cuvinte "ejjti buna fa"... si la fel ati pati 99% de aici.

in f ine, ea s a maritat repede, a ratat multe "sanse" de a umbla cu multi neghiobi si a si lua partea de palmi de la viata in materie de relatii, bla bla bla...si cate altele sunteti la fel...oricum... acum,ti a venit in cale ultima javra de om care simte, ca o javra lasa ce e, cat de slaba esti si incearca sa profite de asta, un fel de chiwawa in calduri care se freaca de fiecare picior de masa.

norocul tau e ca nu e un barbat care chiar te vrea si stie cum sa te ia, ca ai da de divort si n ai mai stii ce sa faci.

Fulg-de-nea
Postat pe 1 Martie 2011 16:05
De la: deeadeutza99, la data 2011-01-16 12:11:50Buna.Am 21 de ani si v-as ruga sa-mi dati niste sfaturi cele care ati trecut prin asa ceva. Sunt studenta, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat pe care il iubesc foarte mult.De cand am inceput facultatea am un coleg care se tot tine dupa mine, efectiv nu ma lasa in pace deloc:pune mana pe mine tot imi zice sa avem o relatie dar eu nu vreau lucrul acesta pentru ca-mi iubesc mult sotul;spune tot timpul ca vrea s-o facem ca-s buna etc. problema e ca nu stiu cum sa scap de el cum sa-i spun ca nu vreau sa am de-a face cu el;i-am tot spus ca nu vreau sa fiu cu el ca-mi iubesc sotul dar tot insista. Cum sa procedez sa-i spun intr-un mod mai diplomat?


dar eu nu vad unde-i silitul sa intri intr-o relatie ma asteptam la o drama parentala despre cum vrea fiica sa se marite cu un filfizon si parintii cu bogatul satului si dau de o pitzi care nu e in stare sa ii spuna unuia verde-n fata ca nu o intereseaza
puah ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Martie 2011 16:33
De la: Histria, la data 2011-01-19 11:06:02
De la: Ionyssa, la data 2011-01-18 22:10:31Si mai ales, draga pisi...uite-te unde ti-ai postat offf-ul :) La rubrica "Infidelitate" :) Nu prea e de bine :)




Fulg-de-nea
Postat pe 1 Martie 2011 19:42
De la: Flowers, la data 2011-03-01 19:42:43
De la: Histria, la data 2011-01-19 11:06:02
De la: Ionyssa, la data 2011-01-18 22:10:31Si mai ales, draga pisi...uite-te unde ti-ai postat offf-ul :) La rubrica "Infidelitate" :) Nu prea e de bine :)






Stie ea ce stie...
Barbie30_
Postat pe 1 Martie 2011 19:47
De la: rockk, la data 2011-02-09 16:41:02
De la: Ame_ly, la data 2011-02-08 20:42:28
De la: rockk, la data 2011-02-08 20:24:55normal ca nu se poate edita mesajul, doar e forum de femei. tre sa ai 10 facultati sa te gandesti ca poate omul scrie in graba si nu verifica de 10 ori msj inainte sa posteze.

la fel si cu un nenorocit de buton < MOST RECET POST< unde sa gasesti topicul vietii in care ai postat la login.

mare vrajeala sa te gandesti la chestiile astea...

/drink


bre Rocko nu mai te vaicarii atat,vezi ca daca intrii pe profilul tau ,o sa vezi in josul paginii,ultimele aprox 5 postari.
daca tot ai intrat pe un forum de muieri


taci.


eu acum vad ce ai raspuns
Ame_ly
Postat pe 1 Martie 2011 19:52
mai cand am cetit titlu, o si vedeam pe fata asta cu pistolul la tampla!
puiut_77
Postat pe 4 Martie 2011 15:56
De la: puiut_77, la data 2011-03-04 15:56:41mai cand am cetit titlu, o si vedeam pe fata asta cu pistolul la tampla!

... saracuta....de ea..
Fulg-de-nea
Postat pe 4 Martie 2011 16:26
De la: Flowers, la data 2011-03-04 16:26:06
De la: puiut_77, la data 2011-03-04 15:56:41mai cand am cetit titlu, o si vedeam pe fata asta cu pistolul la tampla!

... saracuta....de ea..

da, dar cand am citit continutul, m-am prins ca-i doar alta care vrea huta-huta cu altul decat pretenul!
puiut_77
Postat pe 7 Martie 2011 08:43
De la: puiut_77, la data 2011-03-07 08:43:06
De la: Flowers, la data 2011-03-04 16:26:06
De la: puiut_77, la data 2011-03-04 15:56:41mai cand am cetit titlu, o si vedeam pe fata asta cu pistolul la tampla!

... saracuta....de ea..

da, dar cand am citit continutul, m-am prins ca-i doar alta care vrea huta-huta cu altul decat pretenul!

ea stie mai bine ce vrea...
Fulg-de-nea
Postat pe 11 Martie 2011 18:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Si-a dat drumul in mine Si nu stiu ce sa fac 37 De la: Micaell 15 Mai 2011 18:31
M-a inselat dar nu stiu ce sa ma fac cu el... 12 De la: DyScorpio 5 Octombrie 2011 22:29
O decizie foarte grea... 28 De la: my_chocolat 15 Februarie 2009 14:31
cum imi dau seama daca intradevar il plac? 6 De la: pickard 10 Octombrie 2010 21:20
buna tuturor 6 De la: scorpio67 11 Mai 2010 10:13