Setari Cookie-uri

Aplic tot ce stiu si tot degeaba

Io cre-ca Alex incearca sa faca teste aici pe forum sa vada cat de proaste si naive-s femeile in ziua de azi,ca-n viata reala n-are curajul c-ar lua si de batut si-ar fi privit si cu dispret!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:18
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:18:18
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:07:46
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:04:27
Misterul de obicei e punctul meu forte in al crea , in al prezenta si cu ajutorul sau a seduce ,sunt un scorpion . Si deja o cunosc mai bine decat ea insasi , stiu dinainte ce imi spune ce imi scrie , ce gandeste , deci e ca o carte deschisa in fata mea si totusi nu pot sa ma apropii . De acea insist ptr ca stiu cum ar fi viata alaturi de ea spre deosebire de oviata fara ea .

Sorry, dar astea sunt texte ieftine. Se vede ca habar n-ai ce se intampla intr-un cuplu, intr-un parteneriat. Daca fata asta chiar exista, e o fata cu capul pe umeri.


Dar te rog ilumineazama , ce crezi ca inseamna o relatie ?


Te pot eu LUMINA daca vrei!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:21
thuamne....ce moment emotionant fetelor...in sfarsit cineva din arad the best!
_oktober_
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:21
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:10:26
De la: rashela, la data 2011-01-16 23:08:30Stai ca n-am priceput si daca nu pricep de la inceput, nu pot comenta.
Ai avut doua divorturi si ai fost casatorit de doua ori cu dansatoare? Si ai doar 32 de ani?

Pai, daca asa o fi, as fugi mancand pamantul de mi-ai spune la o cafea trecutul tau.
Nu spun ca oamenii nu se plictisec de viata de petrecere, dar nu-i cazul tau.
Biata fata!


Da prima data m-aminsurat la 20 de ani , tanar , nelinistit etc , a doua oar razbuna insuranduma cu cea mai mare rivala a fostei , Dar de atunci am trecut prin mult mai multe si m-am aschimbat enorm de mult ... nu avet cum sa va dati seama ptr ca nu sunteti zi de zi alaturi de mine sa vedeti schimbari prin care am trecut , atat la mentalitate cat si la infatisare .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:21
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:18:57Io cre-ca Alex incearca sa faca teste aici pe forum sa vada cat de proaste si naive-s femeile in ziua de azi,ca-n viata reala n-are curajul c-ar lua si de batut si-ar fi privit si cu dispret!
Valy90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:21
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:21:36
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:10:26
De la: rashela, la data 2011-01-16 23:08:30Stai ca n-am priceput si daca nu pricep de la inceput, nu pot comenta.
Ai avut doua divorturi si ai fost casatorit de doua ori cu dansatoare? Si ai doar 32 de ani?

Pai, daca asa o fi, as fugi mancand pamantul de mi-ai spune la o cafea trecutul tau.
Nu spun ca oamenii nu se plictisec de viata de petrecere, dar nu-i cazul tau.
Biata fata!


Da prima data m-aminsurat la 20 de ani , tanar , nelinistit etc , a doua oar razbuna insuranduma cu cea mai mare rivala a fostei , Dar de atunci am trecut prin mult mai multe si m-am aschimbat enorm de mult ... nu avet cum sa va dati seama ptr ca nu sunteti zi de zi alaturi de mine sa vedeti schimbari prin care am trecut , atat la mentalitate cat si la infatisare .
Din fat-frumos ai devenit bestia cea urata?
Valy90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:23
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:11:20
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:09:46
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:05:38E, pe naiba, fata cuminte care divorteaza, bla-bla-bla, povesti! Tu vrei sa-ti faci reclama!
Exista site-uri de matrimoniale pentru asa ceva....


poti spune ca imi fac reclama cand vei afla ca am accceptat vre-o propunere ... deocamdata interesul meu e directionat spre o singura femeie .
si cum sa afle?


sa incerce ea o propunere irezistibila :P
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:23
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:11:20
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:09:46
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:05:38E, pe naiba, fata cuminte care divorteaza, bla-bla-bla, povesti! Tu vrei sa-ti faci reclama!
Exista site-uri de matrimoniale pentru asa ceva....


poti spune ca imi fac reclama cand vei afla ca am accceptat vre-o propunere ... deocamdata interesul meu e directionat spre o singura femeie .
si cum sa afle?

Probabil asteapta sa-i trimit mesaje...
Vai, ma simt responsabila ca a deschis acest subiect. Ma gandesc ca l-am incurajat cu parerile mele tolerante, daca vreti, despre oamenii divortati.

Ei bine, Alex, nu confunda o discutie la modul general, cu niste cazuri individuale.
kudika_pudika
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:24
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:12:22
De la: rashela, la data 2011-01-16 23:08:30Stai ca n-am priceput si daca nu pricep de la inceput, nu pot comenta.
Ai avut doua divorturi si ai fost casatorit de doua ori cu dansatoare? Si ai doar 32 de ani?

Pai, daca asa o fi, as fugi mancand pamantul de mi-ai spune la o cafea trecutul tau.
Nu spun ca oamenii nu se plictisec de viata de petrecere, dar nu-i cazul tau.
Biata fata!


Buna rashela Asta ziceam si eu,doar altfel formulta...Pacat ca nu raspunde decat la ce-i convine mai mult!

Esti cam neatenta , raspund pe rand la toti , cum reusesc , desi eu vam cerut pareri si sfaturi , ma bagati la uninterogatoriu , prea spui ca iti acord atentie desi cred ca ti-am raspuns la mai multe postari decat oricarui dintre ceilalti .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:25
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:23:14
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:11:20
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:09:46
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:05:38E, pe naiba, fata cuminte care divorteaza, bla-bla-bla, povesti! Tu vrei sa-ti faci reclama!
Exista site-uri de matrimoniale pentru asa ceva....


poti spune ca imi fac reclama cand vei afla ca am accceptat vre-o propunere ... deocamdata interesul meu e directionat spre o singura femeie .
si cum sa afle?


sa incerce ea o propunere irezistibila :P

ce-am nimerit-o!
kudika_pudika
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:25
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:21:36
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:10:26
De la: rashela, la data 2011-01-16 23:08:30Stai ca n-am priceput si daca nu pricep de la inceput, nu pot comenta.
Ai avut doua divorturi si ai fost casatorit de doua ori cu dansatoare? Si ai doar 32 de ani?

Pai, daca asa o fi, as fugi mancand pamantul de mi-ai spune la o cafea trecutul tau.
Nu spun ca oamenii nu se plictisec de viata de petrecere, dar nu-i cazul tau.
Biata fata!


Da prima data m-aminsurat la 20 de ani , tanar , nelinistit etc , a doua oar razbuna insuranduma cu cea mai mare rivala a fostei , Dar de atunci am trecut prin mult mai multe si m-am aschimbat enorm de mult ... nu avet cum sa va dati seama ptr ca nu sunteti zi de zi alaturi de mine sa vedeti schimbari prin care am trecut , atat la mentalitate cat si la infatisare .


La fel ca si noi,nu are cum sa-si dea seama nici cea despre cate ne spui c-o vrei langa tine...
Si o-nteleg...nici eu sa fiu in locul ei,n-as vrea sa am de-a face cu cineva ca si tine,cu atat mai putin sa-mi fac o familie si copii...cum sa poti tu sa fii un tata bun pt copii?
Eu n-as risca!
+ ca...nu mi-ai raspuns: ea stie ceea ce ai postat aici?POVESTEA ta?
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:25
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:23:14
De la: valy90, la data 2011-01-16 23:11:20
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:09:46
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:05:38E, pe naiba, fata cuminte care divorteaza, bla-bla-bla, povesti! Tu vrei sa-ti faci reclama!
Exista site-uri de matrimoniale pentru asa ceva....


poti spune ca imi fac reclama cand vei afla ca am accceptat vre-o propunere ... deocamdata interesul meu e directionat spre o singura femeie .
si cum sa afle?


sa incerce ea o propunere irezistibila :P
Pe bune? te-ai spalat pe fata
Valy90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:25
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:15:40
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 22:58:57
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 22:56:07
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 22:53:21Pariu ca dupa ce iti cedeaza, iti piere interesul pentru ea? Stie fata ce stie!


Daca era vorba doar de " o tavaleala " nu ma stresam atat , femei poti gasi la tot coltul , eu caut o partenera , o persoana cu care sa-mi traiesc restul zilelor ... invatand din istoria zilelor ce au trecut


Ne pare rau sa nu-ti dam credit....dar in ceea ce ma priveste,mi-e greu sa te cred ca dupa atatea experiente cu dansatoare si mai stiu eu ce "femei",care piCa Ca mustele (ce bine suna) nu esti ambitionat sa pun laba pe una cuminte,care pe zi ce trece te convingi ca nu aduce deloc a "fufa"


Si nu vreau sa sune a lauda , dar in perioada dinaintea ei au fost destule fete cuminti , daor ca nici una nu detinea in interior acea stralucire care in momentul de fata ma orbeste si nu ma lasa sa vad nimic altceva sau mai bine zis pe nimeni altcineva .







... bre, alex, bre ... esti sigur ca nu te orbeste lumina dintre ... picioarele ei ... ... ti-a dat flit fata ... ti-a spus si de ce ... si tu ai facut o pasiune ... ce sa faca, mai nene, cu tine ? ... te-ai gindit vreodata de ce esti in stare in REALITATE ? ... ca de f..ut se pricepe toata lumea ... si de ''filozofat'' despre pipocioara sensibila ... dar femeia aia s-a lamurit deja odata ... a avut incredere si a luat-o in barba ... femeile au nevoie de barbati siguri, sinceri, stabili, care le pot domina prin calitatile care le lipsesc lor ... nu de p..a duc lipsa ... ori tu numai cu asta te lauzi ... esti PENIBIL ...

marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:26
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:25:31
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:12:22
De la: rashela, la data 2011-01-16 23:08:30Stai ca n-am priceput si daca nu pricep de la inceput, nu pot comenta.
Ai avut doua divorturi si ai fost casatorit de doua ori cu dansatoare? Si ai doar 32 de ani?

Pai, daca asa o fi, as fugi mancand pamantul de mi-ai spune la o cafea trecutul tau.
Nu spun ca oamenii nu se plictisec de viata de petrecere, dar nu-i cazul tau.
Biata fata!


Buna rashela Asta ziceam si eu,doar altfel formulta...Pacat ca nu raspunde decat la ce-i convine mai mult!

Esti cam neatenta , raspund pe rand la toti , cum reusesc , desi eu vam cerut pareri si sfaturi , ma bagati la uninterogatoriu , prea spui ca iti acord atentie desi cred ca ti-am raspuns la mai multe postari decat oricarui dintre ceilalti .


Ei bine,te-nseli...daca te uiti in urma,vezi ca postasem vreo 5 posturi si nici un raspuns...cat despre atentie,eu n-am zis niciodata ca-mi acorzi prea multa!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:28
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:26:36
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:15:40
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 22:58:57
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 22:56:07
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 22:53:21Pariu ca dupa ce iti cedeaza, iti piere interesul pentru ea? Stie fata ce stie!


Daca era vorba doar de " o tavaleala " nu ma stresam atat , femei poti gasi la tot coltul , eu caut o partenera , o persoana cu care sa-mi traiesc restul zilelor ... invatand din istoria zilelor ce au trecut


Ne pare rau sa nu-ti dam credit....dar in ceea ce ma priveste,mi-e greu sa te cred ca dupa atatea experiente cu dansatoare si mai stiu eu ce "femei",care piCa Ca mustele (ce bine suna) nu esti ambitionat sa pun laba pe una cuminte,care pe zi ce trece te convingi ca nu aduce deloc a "fufa"


Si nu vreau sa sune a lauda , dar in perioada dinaintea ei au fost destule fete cuminti , daor ca nici una nu detinea in interior acea stralucire care in momentul de fata ma orbeste si nu ma lasa sa vad nimic altceva sau mai bine zis pe nimeni altcineva .







... bre, alex, bre ... esti sigur ca nu te orbeste lumina dintre ... picioarele ei ... ... ti-a dat flit fata ... ti-a spus si de ce ... si tu ai facut o pasiune ... ce sa faca, mai nene, cu tine ? ... te-ai gindit vreodata de ce esti in stare in REALITATE ? ... ca de f..ut se pricepe toata lumea ... si de ''filozofat'' despre pipocioara sensibila ... dar femeia aia s-a lamurit deja odata ... a avut incredere si a luat-o in barba ... femeile au nevoie de barbati siguri, sinceri, stabili, care le pot domina prin calitatile care le lipsesc lor ... nu de p..a duc lipsa ... ori tu numai cu asta te lauzi ... esti PENIBIL ...

Valy90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:28
De la: kudika195501, la data 2011-01-16 23:18:15
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:13:26
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:07:20Alex,nu te-ntrebi de ce oare nici o fata de-aici nu crede in schimbarea ta si-n ceea ce spui ca-ti doresti de la aceea doamna?
P.S. daca n-ai de gand sa-mi raspunzi,zi-mi sa stiu sa nu mai postez degeaba ca nush de ce am impresia ca ma cam ignori!


Raspunsul e simplu , sunt mai diferit fata de tot ce stiti pana acum , nimeni nu a avut o viata ca a mea , si rar vet mai gasi pe cineva , tocami de acea e atat de incredibil ca mai exista cienva ca mine . Ptr ca la asa ceva , in sensul ca cineva care sa aprecieze o femeie si ptr ceea ce detine in interior nu doar ptr ceea ce prezinta in exterior , e extrem de rar si pe ascuns toate vor asa ceva , dar cand au parte de asa ceva nu ila preciaza cum trebuie si il pierd .

...aici iar gresesti...orice femeie...capisci?...orice femeie...se doreste dorita pentru "exterior"...si e foarte firesc...si nu numai femeile...tie ,de exemplu daca ti s-ar zice...imi placi f mult pentru felul tau de a fi, dar aspectul tau lasa mult de dorit...cum te-ai simti?


specificam ca nu doar ptr exterior , si daca mi-ai fi urmarit alte postari de la alte topicuri , vedeai ca apreciez femeile si ptr calitatile ce le detin nu doar ptr sanii sau fundul ce il au in dotare .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:29
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:13:26
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:07:20Alex,nu te-ntrebi de ce oare nici o fata de-aici nu crede in schimbarea ta si-n ceea ce spui ca-ti doresti de la aceea doamna?
P.S. daca n-ai de gand sa-mi raspunzi,zi-mi sa stiu sa nu mai postez degeaba ca nush de ce am impresia ca ma cam ignori!


Raspunsul e simplu , sunt mai diferit fata de tot ce stiti pana acum , nimeni nu a avut o viata ca a mea , si rar vet mai gasi pe cineva , tocami de acea e atat de incredibil ca mai exista cienva ca mine . Ptr ca la asa ceva , in sensul ca cineva care sa aprecieze o femeie si ptr ceea ce detine in interior nu doar ptr ceea ce prezinta in exterior , e extrem de rar si pe ascuns toate vor asa ceva , dar cand au parte de asa ceva nu ila preciaza cum trebuie si il pierd .

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar esti ca muuuulti din lumea asta. Nu esti asa unic precum crezi, si asta nu este un compliment.
Si eu ma feresc de cei ca tine: aroganti, se cred painea lui Dzeu, vorbe mari in ei, dar goale, niste copliasi speriati care habar n-au ce inseamna femeia si nu cunosc sensul cuvantului respect.
kudika_pudika
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:29
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:18:57Io cre-ca Alex incearca sa faca teste aici pe forum sa vada cat de proaste si naive-s femeile in ziua de azi,ca-n viata reala n-are curajul c-ar lua si de batut si-ar fi privit si cu dispret!


Speram sa gasesc aici femei mai culte decat in real life , dar vad ca femeile sunt femei peste tot , mereu reusesc cumva sa o dea in bara si sa creada ca fac bine ceea ce fac ...
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:31
Wowww,raman placut surprinsa de marco...
Beiii,esti prefacut si tu?Poate ma prostesti!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:32
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:29:25
De la: kudika195501, la data 2011-01-16 23:18:15
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:13:26
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:07:20Alex,nu te-ntrebi de ce oare nici o fata de-aici nu crede in schimbarea ta si-n ceea ce spui ca-ti doresti de la aceea doamna?
P.S. daca n-ai de gand sa-mi raspunzi,zi-mi sa stiu sa nu mai postez degeaba ca nush de ce am impresia ca ma cam ignori!


Raspunsul e simplu , sunt mai diferit fata de tot ce stiti pana acum , nimeni nu a avut o viata ca a mea , si rar vet mai gasi pe cineva , tocami de acea e atat de incredibil ca mai exista cienva ca mine . Ptr ca la asa ceva , in sensul ca cineva care sa aprecieze o femeie si ptr ceea ce detine in interior nu doar ptr ceea ce prezinta in exterior , e extrem de rar si pe ascuns toate vor asa ceva , dar cand au parte de asa ceva nu ila preciaza cum trebuie si il pierd .

...aici iar gresesti...orice femeie...capisci?...orice femeie...se doreste dorita pentru "exterior"...si e foarte firesc...si nu numai femeile...tie ,de exemplu daca ti s-ar zice...imi placi f mult pentru felul tau de a fi, dar aspectul tau lasa mult de dorit...cum te-ai simti?


specificam ca nu doar ptr exterior , si daca mi-ai fi urmarit alte postari de la alte topicuri , vedeai ca apreciez femeile si ptr calitatile ce le detin nu doar ptr sanii sau fundul ce il au in dotare .

...nu vreau sa te critic, dar aici iar te-ai dat de gol, cu intentii pur senzuale...fizicul unei persoane, nu sta doar in sani si in fundul "din dotare", ca sa te citez.(sorry)
...intai trebuie sa te revizuiesti total pe tine...incapacitatile noastere isi au originile in noi, nu in altii
kudika195501
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:33
... mamaaaa ... cind auzi cite un corcodel din asta vorbind ca o fufa plingacioasa te umlfa rusinea ca mai e si roman ... cind mai spune si ce ''efort'' a facut el sa se opreasca de la ''incercatul'' altor fete cuminti mai ca iti vine sa ii dai si vreun sut intre picioare ... un bou atras doar de ce nu merita ... nu conteaza ca este flituit ... el e cica ... ''indragostit'' ... ''schimbat'' ... asta spune el ... in copilaria lui ... vrea si el o calareala, doua sa ii treaca fierbinteala ... si apoi descopera urmatoarea ... ''lumina'' ... cita lipsa de caracter ... ca sa fiu finutz ...

marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:33
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:31:18
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:18:57Io cre-ca Alex incearca sa faca teste aici pe forum sa vada cat de proaste si naive-s femeile in ziua de azi,ca-n viata reala n-are curajul c-ar lua si de batut si-ar fi privit si cu dispret!


Speram sa gasesc aici femei mai culte decat in real life , dar vad ca femeile sunt femei peste tot , mereu reusesc cumva sa o dea in bara si sa creada ca fac bine ceea ce fac ...


Te rog sa definesti termenul "cult" si sa-ti argumentezi si fraza cu un drum!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:33
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:32:43Wowww,raman placut surprinsa de marco...
Beiii,esti prefacut si tu?Poate ma prostesti!

...marco e , el "rau" ...dar in general le zice bine
kudika195501
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:34
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:25:41Da prima data m-aminsurat la 20 de ani , tanar , nelinistit etc , a doua oar razbuna insuranduma cu cea mai mare rivala a fostei , Dar de atunci am trecut prin mult mai multe si m-am aschimbat enorm de mult ... nu avet cum sa va dati seama ptr ca nu sunteti zi de zi alaturi de mine sa vedeti schimbari prin care am trecut , atat la mentalitate cat si la infatisare .


La fel ca si noi,nu are cum sa-si dea seama nici cea despre cate ne spui c-o vrei langa tine...
Si o-nteleg...nici eu sa fiu in locul ei,n-as vrea sa am de-a face cu cineva ca si tine,cu atat mai putin sa-mi fac o familie si copii...cum sa poti tu sa fii un tata bun pt copii?
Eu n-as risca!
+ ca...nu mi-ai raspuns: ea stie ceea ce ai postat aici?POVESTEA ta?[/quote]

Ba tocmai ca are cum sa isi dea seama , imi pote vedea stilul de viata , comportamentul ceea ce voi nu avet cum sa vedet doar din discutiile cu mine . Ea are ocazia sa imi cunoasca anturajul , sa imi descopere prezentul . Si cum imi cunoate trecutul poate vedea diferenta .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:35
De la: kudika195501, la data 2011-01-16 23:34:58
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:32:43Wowww,raman placut surprinsa de marco...
Beiii,esti prefacut si tu?Poate ma prostesti!

...marco e , el "rau" ...dar in general le zice bine

nota 10*
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:35
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:35:48
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:25:41Da prima data m-aminsurat la 20 de ani , tanar , nelinistit etc , a doua oar razbuna insuranduma cu cea mai mare rivala a fostei , Dar de atunci am trecut prin mult mai multe si m-am aschimbat enorm de mult ... nu avet cum sa va dati seama ptr ca nu sunteti zi de zi alaturi de mine sa vedeti schimbari prin care am trecut , atat la mentalitate cat si la infatisare .


La fel ca si noi,nu are cum sa-si dea seama nici cea despre cate ne spui c-o vrei langa tine...
Si o-nteleg...nici eu sa fiu in locul ei,n-as vrea sa am de-a face cu cineva ca si tine,cu atat mai putin sa-mi fac o familie si copii...cum sa poti tu sa fii un tata bun pt copii?
Eu n-as risca!
+ ca...nu mi-ai raspuns: ea stie ceea ce ai postat aici?POVESTEA ta?


Ba tocmai ca are cum sa isi dea seama , imi pote vedea stilul de viata , comportamentul ceea ce voi nu avet cum sa vedet doar din discutiile cu mine . Ea are ocazia sa imi cunoasca anturajul , sa imi descopere prezentul . Si cum imi cunoate trecutul poate vedea diferenta .[/quote]

E clar,ti-l cunoaste...acum o-nteleg de ce refuza toate astea (sa-ti cunoasca stilul de viata,comportamentul si prietenii.
Nici eu n-as vrea in locul ei!Si bine face!
Pacat ca uneori facem greseli care ne urmaresc toata viata si oricat am vrea,nimeni nu v-a crede in schimbarea noastra!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:38
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:31:18
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:18:57Io cre-ca Alex incearca sa faca teste aici pe forum sa vada cat de proaste si naive-s femeile in ziua de azi,ca-n viata reala n-are curajul c-ar lua si de batut si-ar fi privit si cu dispret!


Speram sa gasesc aici femei mai culte decat in real life , dar vad ca femeile sunt femei peste tot , mereu reusesc cumva sa o dea in bara si sa creada ca fac bine ceea ce fac ...

Si, ma rog, de unde ai dedus tu ca femeile de aici nu sunt culte?

Mai pune pe lista: folosesti cuvinte pe care nu le intelegi doar ca sa pari interesant.
kudika_pudika
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:39
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:26:36... bre, alex, bre ... esti sigur ca nu te orbeste lumina dintre ... picioarele ei ... ... ti-a dat flit fata ... ti-a spus si de ce ... si tu ai facut o pasiune ... ce sa faca, mai nene, cu tine ? ... te-ai gindit vreodata de ce esti in stare in REALITATE ? ... ca de f..ut se pricepe toata lumea ... si de ''filozofat'' despre pipocioara sensibila ... dar femeia aia s-a lamurit deja odata ... a avut incredere si a luat-o in barba ... femeile au nevoie de barbati siguri, sinceri, stabili, care le pot domina prin calitatile care le lipsesc lor ... nu de p..a duc lipsa ... ori tu numai cu asta te lauzi ... esti PENIBIL ...


Nu ma laudam doar cu p..a , incercam sa va fac sa intelegeti ca de obicei eu eram cel ce le facea sa revina la viata , dupa ce erau dezamagite in dragoste le aratam ca exist si altfel de baieti pe lumea asta , le aratam ce le lipseste sa devina pe deplin fericite ... eu de obicei eram cel ce stergea aminterile neplacute din trecut .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:40
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:35:48
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:25:41Da prima data m-aminsurat la 20 de ani , tanar , nelinistit etc , a doua oar razbuna insuranduma cu cea mai mare rivala a fostei , Dar de atunci am trecut prin mult mai multe si m-am aschimbat enorm de mult ... nu avet cum sa va dati seama ptr ca nu sunteti zi de zi alaturi de mine sa vedeti schimbari prin care am trecut , atat la mentalitate cat si la infatisare .


La fel ca si noi,nu are cum sa-si dea seama nici cea despre cate ne spui c-o vrei langa tine...
Si o-nteleg...nici eu sa fiu in locul ei,n-as vrea sa am de-a face cu cineva ca si tine,cu atat mai putin sa-mi fac o familie si copii...cum sa poti tu sa fii un tata bun pt copii?
Eu n-as risca!
+ ca...nu mi-ai raspuns: ea stie ceea ce ai postat aici?POVESTEA ta?


Ba tocmai ca are cum sa isi dea seama , imi pote vedea stilul de viata , comportamentul ceea ce voi nu avet cum sa vedet doar din discutiile cu mine . Ea are ocazia sa imi cunoasca anturajul , sa imi descopere prezentul . Si cum imi cunoate trecutul poate vedea diferenta .[/quote]







... bei sulica ... ce stil, ce comportamentul ... te-ai gindit vreodata cum te vei comporta cind ti-o face vreo 3-4 copii ... din dragoste pentru tine ... si o sa puna vreo 40-50 de kile pe ea ? ... sau, in cazul in care ai vrea sa fii ''serios'', ai pune-o sa se indoape cu pastile si sa faca un avort pe an ca sa nu iit strice tie imaginea idilica de acum ? ... ce poezii de prostovani aveti in cap ... nu va duce capul mai mult de ziua de miine ... in cel mai fericit caz ...

marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:40
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:40:30
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:26:36... bre, alex, bre ... esti sigur ca nu te orbeste lumina dintre ... picioarele ei ... ... ti-a dat flit fata ... ti-a spus si de ce ... si tu ai facut o pasiune ... ce sa faca, mai nene, cu tine ? ... te-ai gindit vreodata de ce esti in stare in REALITATE ? ... ca de f..ut se pricepe toata lumea ... si de ''filozofat'' despre pipocioara sensibila ... dar femeia aia s-a lamurit deja odata ... a avut incredere si a luat-o in barba ... femeile au nevoie de barbati siguri, sinceri, stabili, care le pot domina prin calitatile care le lipsesc lor ... nu de p..a duc lipsa ... ori tu numai cu asta te lauzi ... esti PENIBIL ...


Nu ma laudam doar cu p..a , incercam sa va fac sa intelegeti ca de obicei eu eram cel ce le facea sa revina la viata , dupa ce erau dezamagite in dragoste le aratam ca exist si altfel de baieti pe lumea asta , le aratam ce le lipseste sa devina pe deplin fericite ... eu de obicei eram cel ce stergea aminterile neplacute din trecut .








... bula ... ce le aratai ??? ... ... ma faci sa rid ... crezi ca fetele alea traiesc ACUM cu fericirea de a te fi cunoscut pe tine ... sau putzulica ta ??? ... esti ... PENIBIL ... ca multi din ''barbatii'' de azi ... dupa tine a fost nevoie de altul ca tine sa le scape de cosmarul de a te fi cunoscut ... uite unde era mama ranitilor ... ridicol ...

marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu doi tipi in acelasi timp :-? 17 De la: oonahabibi_yahoo_com 9 Aprilie 2009 13:42
Ce sa aleg...ajutati-ma va rog!!! 5 De la: popeas_k 14 Martie 2009 17:06
ii iubesc pe amandoi 176 De la: kudika313344 11 August 2010 02:51
dragoste sau interes? 55 De la: alimunt 10 Octombrie 2011 22:38
o speranta numita iubire 9 De la: nico_dana2006 22 Martie 2009 19:38