Setari Cookie-uri

Aplic tot ce stiu si tot degeaba

De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:40:30
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:26:36... bre, alex, bre ... esti sigur ca nu te orbeste lumina dintre ... picioarele ei ... ... ti-a dat flit fata ... ti-a spus si de ce ... si tu ai facut o pasiune ... ce sa faca, mai nene, cu tine ? ... te-ai gindit vreodata de ce esti in stare in REALITATE ? ... ca de f..ut se pricepe toata lumea ... si de ''filozofat'' despre pipocioara sensibila ... dar femeia aia s-a lamurit deja odata ... a avut incredere si a luat-o in barba ... femeile au nevoie de barbati siguri, sinceri, stabili, care le pot domina prin calitatile care le lipsesc lor ... nu de p..a duc lipsa ... ori tu numai cu asta te lauzi ... esti PENIBIL ...


Nu ma laudam doar cu p..a , incercam sa va fac sa intelegeti ca de obicei eu eram cel ce le facea sa revina la viata , dupa ce erau dezamagite in dragoste le aratam ca exist si altfel de baieti pe lumea asta , le aratam ce le lipseste sa devina pe deplin fericite ... eu de obicei eram cel ce stergea aminterile neplacute din trecut .


Ahahahahahaha,ii fii ceva tamaduitor!Nush cum se face ca n-ai ramas cu nici una...le-ai facut sa ce?Sa le dai sut dupa ce le "faceai sa revina la viata"? Ma stric de ras!!!!!!!!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:43
Marco a pus punctul pe i in legatura cu ce am zis (ca nu stii ce se intampla intr-o relatie).
kudika_pudika
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:44
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:29:52 Si eu ma feresc de cei ca tine: aroganti, se cred painea lui Dzeu, vorbe mari in ei, dar goale, niste copliasi speriati care habar n-au ce inseamna femeia si nu cunosc sensul cuvantului respect.


RESPECT ? Marea problema e ca acord prea mult respect , daca eram un alt macio care ma purtam cu ea ca sau cu alta ca si cu o carpa reuseam de mult ... dar stiu ce ar ramane in urma mea si nu asta doresc . Femeile mereu refuza baietii sensibili si finuti . De ce ? Ptr ca ii pot avea oricand la picioare , insa unbaiat care se paorta urat cu ele , un misogin mereu le racaie ininterior ptr ca acela nu le cade la picioare si sunt dispuse sa faca orice sa il dea pe spate si sa il ingenuncheze , dar prin asta tocmai ele intra in capcana si ele devin "sclave" de asta multe femei desi sunt batute tot pe el il vad fat frumos sau desi sunt umilite nu isi pot trai viata fara ei . Eu am fost asa in trecut , sper ca am evoluat si nu voi mai deveni asta nici o data desi ar fi mult mai usor sa obtin orice in viata .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:45
Pai omu asta se crede super-erou...Bine-facator...
Cat penibil...
Alex,iti plac copiii,stii sa te porti cu ei,te crezi capabil sa-i educi,sa ai grija sa nu le lipseasca nimic,sa le oferi liniste?
Cred ca-i prea mult pt tine!
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:47
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:43:53
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:40:30
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:26:36... bre, alex, bre ... esti sigur ca nu te orbeste lumina dintre ... picioarele ei ... ... ti-a dat flit fata ... ti-a spus si de ce ... si tu ai facut o pasiune ... ce sa faca, mai nene, cu tine ? ... te-ai gindit vreodata de ce esti in stare in REALITATE ? ... ca de f..ut se pricepe toata lumea ... si de ''filozofat'' despre pipocioara sensibila ... dar femeia aia s-a lamurit deja odata ... a avut incredere si a luat-o in barba ... femeile au nevoie de barbati siguri, sinceri, stabili, care le pot domina prin calitatile care le lipsesc lor ... nu de p..a duc lipsa ... ori tu numai cu asta te lauzi ... esti PENIBIL ...


Nu ma laudam doar cu p..a , incercam sa va fac sa intelegeti ca de obicei eu eram cel ce le facea sa revina la viata , dupa ce erau dezamagite in dragoste le aratam ca exist si altfel de baieti pe lumea asta , le aratam ce le lipseste sa devina pe deplin fericite ... eu de obicei eram cel ce stergea aminterile neplacute din trecut .


Ahahahahahaha,ii fii ceva tamaduitor!Nush cum se face ca n-ai ramas cu nici una...le-ai facut sa ce?Sa le dai sut dupa ce le "faceai sa revina la viata"? Ma stric de ras!!!!!!!!









... nu le iesea, bre ... nici o lumina dintre ... picioare ... si s-a desumflat baiatul ... asa e el ... inima sensibila ... se stinge ''lumina'' cauta si el alta fata cuminte dar ... ranita ... offf ... ce ''noroc'' pe romancutzele noastre ... cu baietei care cred ca macaroana lor e singura care ''alina'' si ofera ''fericire'' ... si ei trebuie sa ''ajute'' cit mai multe femei in ''suferintza'' ... offff ... ne ducem naibii cu imbecili din astia ... nu trebuie sa ne mai f..a altii ... ... te mai miri de ce multe romancutze prefera sa devina prostituate ... macar nu sint f...e degeaba ...

marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:49
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:45:15
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:29:52 Si eu ma feresc de cei ca tine: aroganti, se cred painea lui Dzeu, vorbe mari in ei, dar goale, niste copliasi speriati care habar n-au ce inseamna femeia si nu cunosc sensul cuvantului respect.


RESPECT ? Marea problema e ca acord prea mult respect , daca eram un alt macio care ma purtam cu ea ca sau cu alta ca si cu o carpa reuseam de mult ... dar stiu ce ar ramane in urma mea si nu asta doresc . Femeile mereu refuza baietii sensibili si finuti . De ce ? Ptr ca ii pot avea oricand la picioare , insa unbaiat care se paorta urat cu ele , un misogin mereu le racaie ininterior ptr ca acela nu le cade la picioare si sunt dispuse sa faca orice sa il dea pe spate si sa il ingenuncheze , dar prin asta tocmai ele intra in capcana si ele devin "sclave" de asta multe femei desi sunt batute tot pe el il vad fat frumos sau desi sunt umilite nu isi pot trai viata fara ei . Eu am fost asa in trecut , sper ca am evoluat si nu voi mai deveni asta nici o data desi ar fi mult mai usor sa obtin orice in viata .


Esti penibil bai baiatule,bine-ti place sa te mai comparti cu altii!
E...penibil tot ce zici!Nu stiu cine te crezi sau ce vrei defapt!
Alea nu-s femei scumpule!O FEMEIE,are in primul rand respect de sine!Ceea ce nici tu n-ai ca barbat ce te consideri si nici "femeile" cu care ai avut tu de-a face si despre acre vorbesti!
Alea-s disperate,femei slabe,nesigure pe propriile valori!
Doamne...nici n-am cuvinte....
AdrianaR
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:52
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:40:30... bei sulica ... ce stil, ce comportamentul ... te-ai gindit vreodata cum te vei comporta cind ti-o face vreo 3-4 copii ... din dragoste pentru tine ... si o sa puna vreo 40-50 de kile pe ea ? ... sau, in cazul in care ai vrea sa fii ''serios'', ai pune-o sa se indoape cu pastile si sa faca un avort pe an ca sa nu iit strice tie imaginea idilica de acum ? ... ce poezii de prostovani aveti in cap ... nu va duce capul mai mult de ziua de miine ... in cel mai fericit caz ...



In primul rand nu sunt genul de super familist care sa doresc 3-4 copii , accept o singura nastere , daca e sa fie gemeni sau triplet e cu totul alta poveste , si cei 40-50 de kg nu vor fi atat , in primul rand ptr ca nu e genul de tarancuta care sa nu fie curioasa cum sa isi tina kilogramele sub control , in al doilea rand , nu sunt genul care sa imi nevasta in bucatarie , nu am tinut-o pe nici una si nu voi tine nici de acum in colo , cum eu merg la sala , va merge si ea , plus ca stiu ce inseamna sa ai o nastere in familie am o fetita de 7 ani , si stiu cum e sa revi la conditie fizica si aspect fizic in doar cateva saptamani . Si nu la indemnul meu .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:54
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:45:15
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:29:52 Si eu ma feresc de cei ca tine: aroganti, se cred painea lui Dzeu, vorbe mari in ei, dar goale, niste copliasi speriati care habar n-au ce inseamna femeia si nu cunosc sensul cuvantului respect.


RESPECT ? Marea problema e ca acord prea mult respect , daca eram un alt macio care ma purtam cu ea ca sau cu alta ca si cu o carpa reuseam de mult ... dar stiu ce ar ramane in urma mea si nu asta doresc . Femeile mereu refuza baietii sensibili si finuti . De ce ? Ptr ca ii pot avea oricand la picioare , insa unbaiat care se paorta urat cu ele , un misogin mereu le racaie ininterior ptr ca acela nu le cade la picioare si sunt dispuse sa faca orice sa il dea pe spate si sa il ingenuncheze , dar prin asta tocmai ele intra in capcana si ele devin "sclave" de asta multe femei desi sunt batute tot pe el il vad fat frumos sau desi sunt umilite nu isi pot trai viata fara ei . Eu am fost asa in trecut , sper ca am evoluat si nu voi mai deveni asta nici o data desi ar fi mult mai usor sa obtin orice in viata .








... alex ... mai baiatule ... tu nu ai inteles ceva simplu ... a ''obtine'' ceva in viata e foarte greu ... cel mai usor e sa obtii o femeie ... A TA ... dar cel mai greu sa ii dovedesti ca merita sa se mindreasca cu tine ... si peste 10-20-30-40-50 de ani ... daca ''evolutia'' ta inseamna sa ''obtii'' ce femeie iti trece prin fatza ... nu ai inteles nimic si nici nu ai evoluat ...

marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:55
hai ca mai aveti un pic si va luati la cearta
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:56
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:43:53Ahahahahahaha,ii fii ceva tamaduitor!Nush cum se face ca n-ai ramas cu nici una...le-ai facut sa ce?Sa le dai sut dupa ce le "faceai sa revina la viata"? Ma stric de ras!!!!!!!!


De obicei ce e prea mult strica chiar si prea mult bine , intr-o relatie ofeream totul si asteptam totul de la partenera mea , doar ca dupa o perioada toate comportamentele mele i se parea atat de normale si considerau ca asa trebuie sa fie incat nu le mai apreciau la acelas nivel , uitau ca ceea ce ofer oer ptr ca tin la ele nu ptr ca asa e normal , si ina cel moment mapierdeau ... Nu mai aveau nevoie de mine , aveau altele nevoie mai mare .
Alex_Bodea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:58
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02accept o singura nastere

Da' cin' te crezi??? Excat ce ziceam, lipsa totala de respect.

Iar in legatura cu kg in plus, esti naiv rau, baiete. N-ai de unde stii ce alte probleme mai apar. Sau cat timp ii ia sa le dea jos. Si vezi cum te dai de gol ca esti un superficial?
Ok, nu pune kile multe pe ea si le da jos, dar stii cum arata sanii imediat dupa incetarea alaptarii? Stii ca, pentru unele femei, corpul se schimba destul de mult (ma refer la structura osoasa)? Esti tu pregatit sa accepti toata schimbarile psihice aduse de nasterea unui copil?
Esti prea verde pentru 32 de ani si asta este o alta bila neagra.

Mai cresti!
kudika_pudika
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:59
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:40:30... bei sulica ... ce stil, ce comportamentul ... te-ai gindit vreodata cum te vei comporta cind ti-o face vreo 3-4 copii ... din dragoste pentru tine ... si o sa puna vreo 40-50 de kile pe ea ? ... sau, in cazul in care ai vrea sa fii ''serios'', ai pune-o sa se indoape cu pastile si sa faca un avort pe an ca sa nu iit strice tie imaginea idilica de acum ? ... ce poezii de prostovani aveti in cap ... nu va duce capul mai mult de ziua de miine ... in cel mai fericit caz ...



In primul rand nu sunt genul de super familist care sa doresc 3-4 copii , accept o singura nastere , daca e sa fie gemeni sau triplet e cu totul alta poveste , si cei 40-50 de kg nu vor fi atat , in primul rand ptr ca nu e genul de tarancuta care sa nu fie curioasa cum sa isi tina kilogramele sub control , in al doilea rand , nu sunt genul care sa imi nevasta in bucatarie , nu am tinut-o pe nici una si nu voi tine nici de acum in colo , cum eu merg la sala , va merge si ea , plus ca stiu ce inseamna sa ai o nastere in familie am o fetita de 7 ani , si stiu cum e sa revi la conditie fizica si aspect fizic in doar cateva saptamani . Si nu la indemnul meu .


Normal ca nu esti genul,ca doar iti tineai fostele neveste la bara,nu la cratita!
Cat despre copii...Saracuta fetita...Ai 30 si de ani,si fetita ta 7 si zici ca ti-ai trait viata din plin...
Nici nu vreau sa ma gandesc cum a crescut fetita aceea pana la varsta asta cu niste parinti ca voi...
Mama dansatoare in night club,si tatal,unu ca tine....
E vai de capul tau,ma conving tot mai mult cu fiecare postare a ta...
Tot respectul pentru cea care nu te baga in seama si te respinge!
Cu unul ca tine nu se poate intemeia un camin!
AdrianaR
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:00
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:40:30... bei sulica ... ce stil, ce comportamentul ... te-ai gindit vreodata cum te vei comporta cind ti-o face vreo 3-4 copii ... din dragoste pentru tine ... si o sa puna vreo 40-50 de kile pe ea ? ... sau, in cazul in care ai vrea sa fii ''serios'', ai pune-o sa se indoape cu pastile si sa faca un avort pe an ca sa nu iit strice tie imaginea idilica de acum ? ... ce poezii de prostovani aveti in cap ... nu va duce capul mai mult de ziua de miine ... in cel mai fericit caz ...



In primul rand nu sunt genul de super familist care sa doresc 3-4 copii , accept o singura nastere , daca e sa fie gemeni sau triplet e cu totul alta poveste , si cei 40-50 de kg nu vor fi atat , in primul rand ptr ca nu e genul de tarancuta care sa nu fie curioasa cum sa isi tina kilogramele sub control , in al doilea rand , nu sunt genul care sa imi nevasta in bucatarie , nu am tinut-o pe nici una si nu voi tine nici de acum in colo , cum eu merg la sala , va merge si ea , plus ca stiu ce inseamna sa ai o nastere in familie am o fetita de 7 ani , si stiu cum e sa revi la conditie fizica si aspect fizic in doar cateva saptamani . Si nu la indemnul meu .







... bai baiatule ... tu nu vrei nevasta ... tu vrei o SLUGA SEXUALA ... atit ... nu ai inteles nimic si nici nu ai evoluat ... tu iti bati joc de copii tai, de nevasta ta, de tine ... bine fac fetele astea cind sar pe strainii ... poate unele reusesc sa scape de specimene ca tine ...

marco918
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:02
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02 cum eu merg la sala , va merge si ea

tu nu vrei o partenera, tu vrei un catel
kudika_pudika
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:02
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02
De la: marco918, la data 2011-01-16 23:40:30... bei sulica ... ce stil, ce comportamentul ... te-ai gindit vreodata cum te vei comporta cind ti-o face vreo 3-4 copii ... din dragoste pentru tine ... si o sa puna vreo 40-50 de kile pe ea ? ... sau, in cazul in care ai vrea sa fii ''serios'', ai pune-o sa se indoape cu pastile si sa faca un avort pe an ca sa nu iit strice tie imaginea idilica de acum ? ... ce poezii de prostovani aveti in cap ... nu va duce capul mai mult de ziua de miine ... in cel mai fericit caz ...



In primul rand nu sunt genul de super familist care sa doresc 3-4 copii , accept o singura nastere , daca e sa fie gemeni sau triplet e cu totul alta poveste , si cei 40-50 de kg nu vor fi atat , in primul rand ptr ca nu e genul de tarancuta care sa nu fie curioasa cum sa isi tina kilogramele sub control , in al doilea rand , nu sunt genul care sa imi nevasta in bucatarie , nu am tinut-o pe nici una si nu voi tine nici de acum in colo , cum eu merg la sala , va merge si ea , plus ca stiu ce inseamna sa ai o nastere in familie am o fetita de 7 ani , si stiu cum e sa revi la conditie fizica si aspect fizic in doar cateva saptamani . Si nu la indemnul meu .


...inca o problema(doar asta vrei sa stii, nu?)...intr-un cuplu, ca sa nu mai vb de familie, te pui pe ultimul loc, daca nu-ti convine cu 10 kg in plus...las-o, nu o mai stresa cu "relatii stabile"...ca accepti tu o singura nastere...asta e problema ta, te-ai gandit ea ce ar accepta?...poate-i place in bucatarie, o femeie se simte mai implinita daca poate sa ofere...pe o femeie o accepti asa cum e ea, nu cum o vrei tu...asta e ideea.
kudika195501
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:03
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:52:35Esti penibil bai baiatule,bine-ti place sa te mai comparti cu altii!
E...penibil tot ce zici!Nu stiu cine te crezi sau ce vrei defapt!
Alea nu-s femei scumpule!O FEMEIE,are in primul rand respect de sine!Ceea ce nici tu n-ai ca barbat ce te consideri si nici "femeile" cu care ai avut tu de-a face si despre acre vorbesti!
Alea-s disperate,femei slabe,nesigure pe propriile valori!
Doamne...nici n-am cuvinte....


Dupa parerea mea acele femei au o tarie de caracter mai mare decat deti tu , ptr simplu simplu fapt ca desi au ales gresit baiatul la care sa tina nu renunta la ceea ce doresc , incearca chair daca nu le este usor sa realizeze ceva . Spre deosebire de alte specimene care apartine "sexului frumos" si se cred superioare fata de altele .
Alex_Bodea
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:04
Sau cum zice Marco :p, ca zice bine.
kudika_pudika
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:04
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:58:48
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:43:53Ahahahahahaha,ii fii ceva tamaduitor!Nush cum se face ca n-ai ramas cu nici una...le-ai facut sa ce?Sa le dai sut dupa ce le "faceai sa revina la viata"? Ma stric de ras!!!!!!!!


De obicei ce e prea mult strica chiar si prea mult bine , intr-o relatie ofeream totul si asteptam totul de la partenera mea , doar ca dupa o perioada toate comportamentele mele i se parea atat de normale si considerau ca asa trebuie sa fie incat nu le mai apreciau la acelas nivel , uitau ca ceea ce ofer oer ptr ca tin la ele nu ptr ca asa e normal , si ina cel moment mapierdeau ... Nu mai aveau nevoie de mine , aveau altele nevoie mai mare .

Noemal ca li se pareau normale,pt simplul motiv ca intr-o relatie mereu trebuie sa vii cu ceva nou,o relatie se intretine ca sa evolueze!Intr-o relatie e nevoie de doi!
Si...scuza-ma dar n-aveau cum sa piarda ceva de ce nu mai au nevoie!Nu te mai crede asa perfect,pt ca deja ai dovedit multe!
AdrianaR
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:06
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 23:56:50hai ca mai aveti un pic si va luati la cearta


intr-o cearta de obicei sunt dispute aprinse intre partenerii de discutie , eu imi pastrez calmul ... e una din calitatile mele , rabdarea .
Alex_Bodea
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:07
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:04:12
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:52:35Esti penibil bai baiatule,bine-ti place sa te mai comparti cu altii!
E...penibil tot ce zici!Nu stiu cine te crezi sau ce vrei defapt!
Alea nu-s femei scumpule!O FEMEIE,are in primul rand respect de sine!Ceea ce nici tu n-ai ca barbat ce te consideri si nici "femeile" cu care ai avut tu de-a face si despre acre vorbesti!
Alea-s disperate,femei slabe,nesigure pe propriile valori!
Doamne...nici n-am cuvinte....


Dupa parerea mea acele femei au o tarie de caracter mai mare decat deti tu , ptr simplu simplu fapt ca desi au ales gresit baiatul la care sa tina nu renunta la ceea ce doresc , incearca chair daca nu le este usor sa realizeze ceva . Spre deosebire de alte specimene care apartine "sexului frumos" si se cred superioare fata de altele .

Auzi, tu o cunosti personal pe Adriana? A, nu? Stai jos atunci. Daca eu nu o judec pe ea ca persoana pentru ce mi-a adresat pe alt topic, tu nici atat nu ai dreptul. Bila neagra numarul 1569827....
kudika_pudika
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:08
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:07:31
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 23:56:50hai ca mai aveti un pic si va luati la cearta


intr-o cearta de obicei sunt dispute aprinse intre partenerii de discutie , eu imi pastrez calmul ... e una din calitatile mele , rabdarea .

...hmmm ...rabdare la un scorpion???...mai degraba pregatirea terenului ptr razbunare
kudika195501
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:10
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:59:49
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02accept o singura nastere

Da' cin' te crezi??? Excat ce ziceam, lipsa totala de respect.

Iar in legatura cu kg in plus, esti naiv rau, baiete. N-ai de unde stii ce alte probleme mai apar. Sau cat timp ii ia sa le dea jos. Si vezi cum te dai de gol ca esti un superficial?
Ok, nu pune kile multe pe ea si le da jos, dar stii cum arata sanii imediat dupa incetarea alaptarii? Stii ca, pentru unele femei, corpul se schimba destul de mult (ma refer la structura osoasa)? Esti tu pregatit sa accepti toata schimbarile psihice aduse de nasterea unui copil?
Esti prea verde pentru 32 de ani si asta este o alta bila neagra.

Mai cresti!


La cei 32 de ani ai mei am realizat mai multe decat majoritatea in 60 ... si sunt pregatit ptr toate astea , si ptr deformarea sanilor si a bazinului si a intregului pachet . Dupa cum am spus dar se uita ptr ca scoatet la iveala doar citatele de care vaputet lega , nu mai apreciez o femeie doar ptr aspectul fizic , ci si ptr calitatile ei , ptr ceea ce o caracaterizeaza din interior . Si acele caracteristici sunt cele ce imi capteaza atentia nu aspectul fizic . Aspectul fizic e un bonus nu o obligatie .
Alex_Bodea
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:11
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:04:12
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:52:35Esti penibil bai baiatule,bine-ti place sa te mai comparti cu altii!
E...penibil tot ce zici!Nu stiu cine te crezi sau ce vrei defapt!
Alea nu-s femei scumpule!O FEMEIE,are in primul rand respect de sine!Ceea ce nici tu n-ai ca barbat ce te consideri si nici "femeile" cu care ai avut tu de-a face si despre acre vorbesti!
Alea-s disperate,femei slabe,nesigure pe propriile valori!
Doamne...nici n-am cuvinte....


Dupa parerea mea acele femei au o tarie de caracter mai mare decat deti tu , ptr simplu simplu fapt ca desi au ales gresit baiatul la care sa tina nu renunta la ceea ce doresc , incearca chair daca nu le este usor sa realizeze ceva . Spre deosebire de alte specimene care apartine "sexului frumos" si se cred superioare fata de altele .









... alexino ... acele femei nu au nici o tarie de caracter ... te minti singur ... sa te indopi cu anticonceptionale , sa faci un avort pe an, sa fii mintita si inselata regulat ... mai baiatule, tu chiar gindesti ceea ce spui ... pune-te in locul unei femei ... pune-te si in locul alora care s-au imbolnavit din cauza dereglarilor hormonale, care au ramas sterile din cauza unor avorturi, care au suferit din cauza unor imbecili interesati doar de aspectul lor, care sint singure dupa ce au facut ''eforturi'' pentru tot felul de copilashi cu pretentii de babrati ... intelegi ca nu te poti lupta cu timpul ... poti sa te duci la mama salilor ... o sa devii un bosorog ofticos, penibil si frustrat ... singur sau o sa stai pe capul unui copil sa ii f..i viitorul cu imbecilitatile tale ... asta daca cineva cu ''caracter'' isi pierde timpul cu tine ... mamaaaaa, in ce grota traiti ...

marco918
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:11
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:07:31
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 23:56:50hai ca mai aveti un pic si va luati la cearta


intr-o cearta de obicei sunt dispute aprinse intre partenerii de discutie , eu imi pastrez calmul ... e una din calitatile mele , rabdarea .


am urmarit tot ce ati scris si nu ma bag e nunta voastra
scorpyoW
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:12
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-17 00:02:39
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02 cum eu merg la sala , va merge si ea

tu nu vrei o partenera, tu vrei un catel


De fapt am o catea , e un hauschi siberian ... asa ca nu am nevoie nici de catel ...
Alex_Bodea
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:12
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:04:12
De la: AdrianaR, la data 2011-01-16 23:52:35Esti penibil bai baiatule,bine-ti place sa te mai comparti cu altii!
E...penibil tot ce zici!Nu stiu cine te crezi sau ce vrei defapt!
Alea nu-s femei scumpule!O FEMEIE,are in primul rand respect de sine!Ceea ce nici tu n-ai ca barbat ce te consideri si nici "femeile" cu care ai avut tu de-a face si despre acre vorbesti!
Alea-s disperate,femei slabe,nesigure pe propriile valori!
Doamne...nici n-am cuvinte....


Dupa parerea mea acele femei au o tarie de caracter mai mare decat deti tu , ptr simplu simplu fapt ca desi au ales gresit baiatul la care sa tina nu renunta la ceea ce doresc , incearca chair daca nu le este usor sa realizeze ceva . Spre deosebire de alte specimene care apartine "sexului frumos" si se cred superioare fata de altele .


Vai de capul tau!
Tu gandesti inainte sa postezi ceva?
Tarie de caracter sa stai sa te umfle un cretin?Si sa-ti faci copilul sa sufere vazant cine stie ce in casa si vazandu-ti copilul cum plange de mila ta si spaima fata de tata?
Tu esti bolnav mai omule!Du-te fa-ti un consult psihiatric ca-i bai!
De cand crezi tu ca o femeie isi doreste isi doreste sa fie sluga?De cand crezi tu ca unei femei ii place sa fie batuta si calcata in picioare???
Tu ai habar ca 90% din femeile astea raman langa partener de frica lui?De slabe ce sunt si de teama ca in locul de unde provin nu au nici pe jumatate posibilitatile ce le au langa cretin?
Stiai ca femeile aste nu-s stapane pe ele si pe fortele proprii?Depind de un dibitoc ce nu merita nici macar privit?
Stiai ca 50% din ele sunt abuzate si sexual de catre partener?
Asta-i tarie de caracter,asai?Faptul ca te distrugi atat pe tine cat si pe copii in cazul in care-i ai!
Esti un fenomen!Sa ma fereasca Dumnezeu de cineva ca tine!
AdrianaR
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:14
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:11:50
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-16 23:59:49
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02accept o singura nastere

Da' cin' te crezi??? Excat ce ziceam, lipsa totala de respect.

Iar in legatura cu kg in plus, esti naiv rau, baiete. N-ai de unde stii ce alte probleme mai apar. Sau cat timp ii ia sa le dea jos. Si vezi cum te dai de gol ca esti un superficial?
Ok, nu pune kile multe pe ea si le da jos, dar stii cum arata sanii imediat dupa incetarea alaptarii? Stii ca, pentru unele femei, corpul se schimba destul de mult (ma refer la structura osoasa)? Esti tu pregatit sa accepti toata schimbarile psihice aduse de nasterea unui copil?
Esti prea verde pentru 32 de ani si asta este o alta bila neagra.

Mai cresti!


La cei 32 de ani ai mei am realizat mai multe decat majoritatea in 60 ... si sunt pregatit ptr toate astea , si ptr deformarea sanilor si a bazinului si a intregului pachet . Dupa cum am spus dar se uita ptr ca scoatet la iveala doar citatele de care vaputet lega , nu mai apreciez o femeie doar ptr aspectul fizic , ci si ptr calitatile ei , ptr ceea ce o caracaterizeaza din interior . Si acele caracteristici sunt cele ce imi capteaza atentia nu aspectul fizic . Aspectul fizic e un bonus nu o obligatie .








... gogule ... mai intii STITI CE INSEAMNA O FEMEIE ? ... si prin ce se diferentiaza de tine ? ... ce poate ea sa faca si tu nu poti ... si hotareste-te ... tu vrei caracter ... dar nu copii ... cu toate ca sint COPII TAI ... tu ''acceptii'' ceva burti pe acolo (de parca tu o sa fii fat frumos si la 80 de ani) ... nu crezi ca accepti cam multe ? ... ca te ''sacrifici'' de tinar ... ... RIDICOOOOOOOLLLL ...
marco918
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:15
De la: marco918, la data 2011-01-17 00:02:22... bai baiatule ... tu nu vrei nevasta ... tu vrei o SLUGA SEXUALA ... atit ... nu ai inteles nimic si nici nu ai evoluat ... tu iti bati joc de copii tai, de nevasta ta, de tine ... bine fac fetele astea cind sar pe strainii ... poate unele reusesc sa scape de specimene ca tine ...



Sti cand am divortat prima data , am intrebat-o pe nevastamea de ce ? ptr ca nu intelegeam . O imbracam in unicaturi , parfumuri scumpe , bijuterii din cap pana in picioare , adoram si urma pasilor ei si vantul ce ii ducea parfumul mai departe , avea totul pe tava si eram exact cum spunea ca isi imagineaza barbatul perfect ... Sti ce mi-a raspuns ? A zis ca totul a fost prea bine , poate ptr ca nu am batut-o nici o data .
Alex_Bodea
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:16
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:12:56
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-17 00:02:39
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-16 23:54:02 cum eu merg la sala , va merge si ea

tu nu vrei o partenera, tu vrei un catel


De fapt am o catea , e un hauschi siberian ... asa ca nu am nevoie nici de catel ...






... poate ai nevoie de un ... prieten ... nu sa accepti prea multe ... si va duceti impreuna la sala ... nu trebuie sa se ''recupereze'' dupa nastere ... se duce la toaleta si face un cirnat si, gata, ii trece ... sarcina ... este exact genul de responsabilitati la care poti face fatza ... in stadiul asta de ''evolutie'' la care ai ajuns ... ma plictisesti deja ... am pierdut prea mult timp cu prostiile astea ...

... fetele poate au mai invatat ceva ... citeva intrebari si omul spune tot ... poti deja sa vezi ce viitor poti avea ... cheers fetele ...

marco918
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:20
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-17 00:16:58
De la: marco918, la data 2011-01-17 00:02:22... bai baiatule ... tu nu vrei nevasta ... tu vrei o SLUGA SEXUALA ... atit ... nu ai inteles nimic si nici nu ai evoluat ... tu iti bati joc de copii tai, de nevasta ta, de tine ... bine fac fetele astea cind sar pe strainii ... poate unele reusesc sa scape de specimene ca tine ...



Sti cand am divortat prima data , am intrebat-o pe nevastamea de ce ? ptr ca nu intelegeam . O imbracam in unicaturi , parfumuri scumpe , bijuterii din cap pana in picioare , adoram si urma pasilor ei si vantul ce ii ducea parfumul mai departe , avea totul pe tava si eram exact cum spunea ca isi imagineaza barbatul perfect ... Sti ce mi-a raspuns ? A zis ca totul a fost prea bine , poate ptr ca nu am batut-o nici o data .


Eu cred ca trebuia sa pui o poza mai convingatoare la avatar,poate asa te credeam ca mergi si la sala,si ca ai 32 de ani si ca ai tu aere de unicaturi si parfumuri...etc....
AdrianaR
Postat pe 17 Ianuarie 2011 00:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Are nevoie de ajutor!!! 3 De la: Mari_mica 10 Iulie 2009 20:33
7 ani diferenta 9 De la: mariusmarin26 30 Aprilie 2010 13:53
Relatie care numai este 36 De la: kojack4ever 3 August 2010 23:26
Buna sa-ti fie inima. 2 De la: anastasia_m 24 Aprilie 2010 12:58
Un sfat! :( 29 De la: Blondinette 1 Aprilie 2013 23:42