Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa mai cred..oare chiar ma iubea?

ma gandesc si io asa, ca la 19 ani te duce mai mult mintea decat sa crezi ca te iubea!
pai draga! iubirea tine cont si de respect si de jigniri . ori el le facea pe amandoua . deci, te las sa concluzionezi singura
zdup
Postat pe 8 Februarie 2011 17:22
:) poate fi mai evident decat atat ca nu merita?dak nu i-a iesit te-a bagat in origini si s-a dus cu alta..ce copil prost :D
razz
Postat pe 12 Martie 2011 09:33
De la: kudika355690, la data 2011-01-20 15:45:55buna...ma numesc cristina si am 19 ani...recent am incheiat o relatie`...il iubeam foarte mult insa lipsa lui de respect m-a facut sa renunt la el...ma injura si ma jignea...cand i-am spus sa ne despartim si-a cerut iertare , spunea ca nu poate trai fara mine, a plans in fata mea si in fata prietenilor sustinand ca e un prost si ca ma vrea inapoi, ca a facut gresala vietii lui, si sa ii mai dau o sansa. nu am putut deoarece am mai avut in trecut cateva tentative de a ne desparti din acelasi motiv si mi-a promis ca se schimba si ca nu se va mai repeta, insa nu a fost asa. a continuat cateva zile sa imi planga si sa ma implore sa il iert, si sa puna si pe alte persoane sa ma comvinga sa il iert insa nu am putut..mi-a zis ca nu mai vrea nici o fata decat pe mine si ca fara mine e un nimeni..insa ultima oara cand am vorbit cu el a icercat sa imi spuna dinou sa il iert, eu nu am vrut, si apoi, probabil pentru ca s-a simtit calcat pe orgoliu prea tare ma jicnit iar si mi-a inchis telefonul . a2a zi s-a cuplat cu o alta fata. ce spuneti ?:|


te injura ca te iubeste.
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 09:49
De la: rockk, la data 2011-03-12 09:49:49
De la: kudika355690, la data 2011-01-20 15:45:55buna...ma numesc cristina si am 19 ani...recent am incheiat o relatie`...il iubeam foarte mult insa lipsa lui de respect m-a facut sa renunt la el...ma injura si ma jignea...cand i-am spus sa ne despartim si-a cerut iertare , spunea ca nu poate trai fara mine, a plans in fata mea si in fata prietenilor sustinand ca e un prost si ca ma vrea inapoi, ca a facut gresala vietii lui, si sa ii mai dau o sansa. nu am putut deoarece am mai avut in trecut cateva tentative de a ne desparti din acelasi motiv si mi-a promis ca se schimba si ca nu se va mai repeta, insa nu a fost asa. a continuat cateva zile sa imi planga si sa ma implore sa il iert, si sa puna si pe alte persoane sa ma comvinga sa il iert insa nu am putut..mi-a zis ca nu mai vrea nici o fata decat pe mine si ca fara mine e un nimeni..insa ultima oara cand am vorbit cu el a icercat sa imi spuna dinou sa il iert, eu nu am vrut, si apoi, probabil pentru ca s-a simtit calcat pe orgoliu prea tare ma jicnit iar si mi-a inchis telefonul . a2a zi s-a cuplat cu o alta fata. ce spuneti ?:|


te injura ca te iubeste.


Sper ca n-ai vorbit serios
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 10:45
Nu exista iubire...
calatoarea
Postat pe 12 Martie 2011 15:05
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 10:45:13
De la: rockk, la data 2011-03-12 09:49:49
De la: kudika355690, la data 2011-01-20 15:45:55buna...ma numesc cristina si am 19 ani...recent am incheiat o relatie`...il iubeam foarte mult insa lipsa lui de respect m-a facut sa renunt la el...ma injura si ma jignea...cand i-am spus sa ne despartim si-a cerut iertare , spunea ca nu poate trai fara mine, a plans in fata mea si in fata prietenilor sustinand ca e un prost si ca ma vrea inapoi, ca a facut gresala vietii lui, si sa ii mai dau o sansa. nu am putut deoarece am mai avut in trecut cateva tentative de a ne desparti din acelasi motiv si mi-a promis ca se schimba si ca nu se va mai repeta, insa nu a fost asa. a continuat cateva zile sa imi planga si sa ma implore sa il iert, si sa puna si pe alte persoane sa ma comvinga sa il iert insa nu am putut..mi-a zis ca nu mai vrea nici o fata decat pe mine si ca fara mine e un nimeni..insa ultima oara cand am vorbit cu el a icercat sa imi spuna dinou sa il iert, eu nu am vrut, si apoi, probabil pentru ca s-a simtit calcat pe orgoliu prea tare ma jicnit iar si mi-a inchis telefonul . a2a zi s-a cuplat cu o alta fata. ce spuneti ?:|


te injura ca te iubeste.


Sper ca n-ai vorbit serios


vb serios doar cand am cu cine
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 15:07
De la: calatoarea, la data 2011-03-12 15:05:03Nu exista iubire...


din moment ce exista ura, exista si iubire. si crede-ma, la cat urasc eu, pfff... exista iubire de nici nu ti ai imagina vreodata probabil
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 15:08
De la: rockk, la data 2011-03-12 15:08:36
De la: calatoarea, la data 2011-03-12 15:05:03Nu exista iubire...


din moment ce exista ura, exista si iubire. si crede-ma, la cat urasc eu, pfff... exista iubire de nici nu ti ai imagina vreodata probabil


Sunt convinsa ca exista multe...minciuna,tradare,multa amagire,durere si suferinta...ura,dar iubire nu mai cred ca exista.Exista doar cuvinte frumoase ce se spun oricui.Candva si eu credeam ca exista iubire si as fi facut orice pt ea...
calatoarea
Postat pe 12 Martie 2011 15:17
sigur,asta- seara am inteles foarte multe,eu sunt o persoanacare pot mult,iar tu stii tot ce se intampla,datorita comportamentului meu,tu ma impingi mereu sa plec,dar eu tot m-am agatat,darastazi am constientizat ca tu imi vrei binele si ca stii totulce se intampla,luni o sa merg laavocat,chiar te iubescdin suflet sastii,tot ce faci tu e o formade aparare
kudika183384
Postat pe 12 Martie 2011 22:07
De la: kudika183384, la data 2011-03-12 22:07:08sigur,asta- seara am inteles foarte multe,eu sunt o persoanacare pot mult,iar tu stii tot ce se intampla,datorita comportamentului meu,tu ma impingi mereu sa plec,dar eu tot m-am agatat,darastazi am constientizat ca tu imi vrei binele si ca stii totulce se intampla,luni o sa merg laavocat,chiar te iubescdin suflet sastii,tot ce faci tu e o formade aparare


cu cine vorbesti?
calatoarea
Postat pe 13 Martie 2011 14:19
Sa nu faci greseala asta niciodata .......eu am facut de mii de ori sh degeaba....am suferit....fff mult.....iti spun din propria experienta....ai grija dai cu flittttttttttttt ca deviine mai irascibil la refuzuri.pop
kudika012211
Postat pe 20 Martie 2011 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SUNT DISPERATA!NU POT SA MERG MAI DEPARTE FARA EL! AJUTATI-MA VA ROG! 32 De la: battleofwits 3 Noiembrie 2010 21:07
nu il iubesc asa mult precum cred? 8 De la: inlovenagel 8 Octombrie 2009 04:21
eu 29 De la: dandanaua_reloaded 8 Septembrie 2009 22:18
Ce sa fac ? 13 De la: kudika_325 17 Aprilie 2012 09:57
Am trait cu un om insurat! Si de atunci totul s-a intors impotriva mea ca un bumerang! 41 De la: Cazne 5 Mai 2012 13:49