Setari Cookie-uri

oare chiar sa jucat cu mn ?

am fost cu un baiat cateva luni..atunci el a pus suflet in relatie si mia acceptat toate toanele..eu atunci nu aveam chef de relatii serioase si eram genu de persoana insuportabila ...dupa cateva luni ne-am impacat din nou ..dar acum ca idioata am pus eu foarte mult suflet ( in timpul in care am fost despartiti mam mai maturizat) ..dar totul a iesit aiurea tare..acum, cand neam despartit el face tot posibilul sa imi faca in ciuda..se baga in seama aiurea pe net si imi spune k iese in oras cu prietenele lui..k nu am avut ocazia sa le cunosc pe ele si prietenii lui pentru k ii era rusine cu mn..el e baiat de bani gata..dar intotdeauna a vrut sa ma schimbe ...stiu k nu sunt perfecta dar stiam k atunci cand iubesti, accepti persoana asa cum e..si acum cand neam despartit mia zis k prima oara cand am fost impreuna tinea mult la mn dar eu am avut grija sa distrug iubirea asta..si ca a doua oara cand am fost impreuna a incercat sa revina la sentimentele initiale dar nu a putut...am facut tot posibilul sal fac sa ma iubeasca si sa ma accepte asa cum sunt..dar fara rost...acum as vrea sa ma schimb total ..sa devin fata care asr fi vrut el sa devin( dupa atata timp il cunosc foarte bn) doar k sa ii dovedesc k mam schimbat...dar nu ca sa ma impac cu el...vreau doar sai dovedesc asta...ce ziceti ??? e o idee buna ?? cum sal uit k nu reusesc??
kudika175879
Postat pe 20 Ianuarie 2011 18:07
Yo , o sa raspund dupa ce redactezi din nou textul de kk' at
anastasia_m
Postat pe 20 Ianuarie 2011 18:15
De la: kudika175879, la data 2011-01-20 18:07:41am fost cu un baiat cateva luni..atunci el a pus suflet in relatie si mia acceptat toate toanele..eu atunci nu aveam chef de relatii serioase si eram genu de persoana insuportabila ...dupa cateva luni ne-am impacat din nou ..dar acum ca idioata am pus eu foarte mult suflet ( in timpul in care am fost despartiti mam mai maturizat) ..dar totul a iesit aiurea tare..acum, cand neam despartit el face tot posibilul sa imi faca in ciuda..se baga in seama aiurea pe net si imi spune k iese in oras cu prietenele lui..k nu am avut ocazia sa le cunosc pe ele si prietenii lui pentru k ii era rusine cu mn..el e baiat de bani gata..dar intotdeauna a vrut sa ma schimbe ...stiu k nu sunt perfecta dar stiam k atunci cand iubesti, accepti persoana asa cum e..si acum cand neam despartit mia zis k prima oara cand am fost impreuna tinea mult la mn dar eu am avut grija sa distrug iubirea asta..si ca a doua oara cand am fost impreuna a incercat sa revina la sentimentele initiale dar nu a putut...am facut tot posibilul sal fac sa ma iubeasca si sa ma accepte asa cum sunt..dar fara rost...acum as vrea sa ma schimb total ..sa devin fata care asr fi vrut el sa devin( dupa atata timp il cunosc foarte bn) doar k sa ii dovedesc k mam schimbat...dar nu ca sa ma impac cu el...vreau doar sai dovedesc asta...ce ziceti ??? e o idee buna ?? cum sal uit k nu reusesc??
sigur nu vrei sa te mai impaci cu el?Incearca sa nu te mai gandesti la el,nu se moare din dragoste.
Valy90
Postat pe 20 Ianuarie 2011 18:16
De la: kudika175879, la data 2011-01-20 18:07:41am fost cu un baiat cateva luni..atunci el a pus suflet in relatie si mia acceptat toate toanele..eu atunci nu aveam chef de relatii serioase si eram genu de persoana insuportabila ...dupa cateva luni ne-am impacat din nou ..dar acum ca idioata am pus eu foarte mult suflet ( in timpul in care am fost despartiti mam mai maturizat) ..dar totul a iesit aiurea tare..acum, cand neam despartit el face tot posibilul sa imi faca in ciuda..se baga in seama aiurea pe net si imi spune k iese in oras cu prietenele lui..k nu am avut ocazia sa le cunosc pe ele si prietenii lui pentru k ii era rusine cu mn..el e baiat de bani gata..dar intotdeauna a vrut sa ma schimbe ...stiu k nu sunt perfecta dar stiam k atunci cand iubesti, accepti persoana asa cum e..si acum cand neam despartit mia zis k prima oara cand am fost impreuna tinea mult la mn dar eu am avut grija sa distrug iubirea asta..si ca a doua oara cand am fost impreuna a incercat sa revina la sentimentele initiale dar nu a putut...am facut tot posibilul sal fac sa ma iubeasca si sa ma accepte asa cum sunt..dar fara rost...acum as vrea sa ma schimb total ..sa devin fata care asr fi vrut el sa devin( dupa atata timp il cunosc foarte bn) doar k sa ii dovedesc k mam schimbat...dar nu ca sa ma impac cu el...vreau doar sai dovedesc asta...ce ziceti ??? e o idee buna ?? cum sal uit k nu reusesc??



Probabil esti micuta; nu-ti fa griji, o sa te schimbi cu timpul! Procesul de maturizare vine odata cu varsta; nu grabi lucrurile. Cu cat gresesti mai mult, cu atat castigi experienta; nu-ti fie teama de esecuri si de durere. In ceea ce il priveste pe el, nu-ti fa griji...o sa-l uiti. A fost doar o experienta in viata ta. Tu doar ai grija sa nu o fi trait degeaba.
mimi_ca29
Postat pe 20 Ianuarie 2011 18:36
Poate amandoi v-ati jucat de-a dragostea nestiind ce este ea.
Dar acum spui ca vrei sa te schimbi si nu-mi suna bine. Termenul "schimbat" ma duce cu gandul la o alterare fortata a personalitatii. Daca vrei sa evoluezi, sa te maturizezi, stai linistita, asta vine cu timpul; mai ales daca stii sa inveti din greseli.

Si mai tine minte ceva: dragoste cu de-a sila nu se poate. Nu ati fost pe aceeasi lungime de unda, asta e.
kudika_pudika
Postat pe 20 Ianuarie 2011 19:12
ne traduci si noua????
scorpyoW
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:09
De la: kudika175879, la data 2011-01-20 18:07:41am fost cu un baiat cateva luni..atunci el a pus suflet in relatie si mia acceptat toate toanele..eu atunci nu aveam chef de relatii serioase si eram genu de persoana insuportabila ...dupa cateva luni ne-am impacat din nou ..dar acum ca idioata am pus eu foarte mult suflet ( in timpul in care am fost despartiti mam mai maturizat) ..dar totul a iesit aiurea tare..acum, cand neam despartit el face tot posibilul sa imi faca in ciuda..se baga in seama aiurea pe net si imi spune k iese in oras cu prietenele lui..k nu am avut ocazia sa le cunosc pe ele si prietenii lui pentru k ii era rusine cu mn..el e baiat de bani gata..dar intotdeauna a vrut sa ma schimbe ...stiu k nu sunt perfecta dar stiam k atunci cand iubesti, accepti persoana asa cum e..si acum cand neam despartit mia zis k prima oara cand am fost impreuna tinea mult la mn dar eu am avut grija sa distrug iubirea asta..si ca a doua oara cand am fost impreuna a incercat sa revina la sentimentele initiale dar nu a putut...am facut tot posibilul sal fac sa ma iubeasca si sa ma accepte asa cum sunt..dar fara rost...acum as vrea sa ma schimb total ..sa devin fata care asr fi vrut el sa devin( dupa atata timp il cunosc foarte bn) doar k sa ii dovedesc k mam schimbat...dar nu ca sa ma impac cu el...vreau doar sai dovedesc asta...ce ziceti ??? e o idee buna ?? cum sal uit k nu reusesc??



Nu as vedea dc te-ai schimba pt el....pana la urma dak vrea sa stea cu tine si tine la tine te accepta asa cum esti : cu bune si cu rele
ZuziNebunici91
Postat pe 2 Februarie 2011 11:38
De la: kudika175879, la data 2011-01-20 18:07:41am fost cu un baiat cateva luni..atunci el a pus suflet in relatie si mia acceptat toate toanele..eu atunci nu aveam chef de relatii serioase si eram genu de persoana insuportabila ...dupa cateva luni ne-am impacat din nou ..dar acum ca idioata am pus eu foarte mult suflet ( in timpul in care am fost despartiti mam mai maturizat) ..dar totul a iesit aiurea tare..acum, cand neam despartit el face tot posibilul sa imi faca in ciuda..se baga in seama aiurea pe net si imi spune k iese in oras cu prietenele lui..k nu am avut ocazia sa le cunosc pe ele si prietenii lui pentru k ii era rusine cu mn..el e baiat de bani gata..dar intotdeauna a vrut sa ma schimbe ...stiu k nu sunt perfecta dar stiam k atunci cand iubesti, accepti persoana asa cum e..si acum cand neam despartit mia zis k prima oara cand am fost impreuna tinea mult la mn dar eu am avut grija sa distrug iubirea asta..si ca a doua oara cand am fost impreuna a incercat sa revina la sentimentele initiale dar nu a putut...am facut tot posibilul sal fac sa ma iubeasca si sa ma accepte asa cum sunt..dar fara rost...acum as vrea sa ma schimb total ..sa devin fata care asr fi vrut el sa devin( dupa atata timp il cunosc foarte bn) doar k sa ii dovedesc k mam schimbat...dar nu ca sa ma impac cu el...vreau doar sai dovedesc asta...ce ziceti ??? e o idee buna ?? cum sal uit k nu reusesc??


Acum sunteti chit Da na....e greu sa vezi ca nu mai insemni TU nimic pentru el,TU care erai la un moment dat totul pentru el si indiferent cate ii faceai el te iubea.
Barbie30_
Postat pe 2 Februarie 2011 11:44
nu mai pot sa fac ce vreau eu....da' de ce?
dark_eye
Postat pe 2 Februarie 2011 17:36
Poate inveti si sa folosesti liniutele, pe bune, tu, nebuno, daca nu te-ar face chestia asta mai secsy!
Spanish_Dancer
Postat pe 2 Februarie 2011 18:01
De la: Spanish_Dancer, la data 2011-02-02 18:01:46Poate inveti si sa folosesti liniutele, pe bune, tu, nebuno, daca nu te-ar face chestia asta mai secsy!


hai ca asta-i buna!!! Pai fato la ce ii trebe ei sa stie sa scrie cand ea are probleme mari in dragoste?
_Cryssa_
Postat pe 2 Februarie 2011 18:50
cine stie ,eu nu
kudika183384
Postat pe 2 Februarie 2011 21:37
si cati ani ziceai ca ai?
km1luci
Postat pe 2 Februarie 2011 23:46
De la: km1luci, la data 2011-02-02 23:46:00 si cati ani ziceai ca ai?

conteaza? Tot imatura e, atfel ajunea la patetisme de genul: vreau sa-i demonstrez ca m-am schimbat, dar nu ptr a-l recuceri! Asta sa i-o zica lui Mutu!
puiut_77
Postat pe 3 Februarie 2011 10:08
De la: puiut_77, la data 2011-02-03 10:08:55
De la: km1luci, la data 2011-02-02 23:46:00 si cati ani ziceai ca ai?

conteaza? Tot imatura e, atfel ajunea la patetisme de genul: vreau sa-i demonstrez ca m-am schimbat, dar nu ptr a-l recuceri! Asta sa i-o zica lui Mutu!

scuze, ”nu ajungea ”
puiut_77
Postat pe 3 Februarie 2011 10:09
'oare chiar sa jucat cu mn ? '
Cred ca da,macar a 2-a oara.De ce te cramponezi de asta? Si-a 3-a oara tot rau ar fi ,opreste-te,gaseste-ti demnitatea si lasa-l.Crezi ca daca te schimbi il cuceresti iar?Eu nu cred asta,mai ales ca el te-a placut cum ai fost la-nceput,indiferenta,insuportabila...poate chiar a pariat ca te va cuceri...poate a si castigat....
nicossia
Postat pe 4 Februarie 2011 11:30
De la: nicossia, la data 2011-02-04 11:30:01 'oare chiar sa jucat cu mn ? '
Cred ca da,macar a 2-a oara.De ce te cramponezi de asta? Si-a 3-a oara tot rau ar fi ,opreste-te,gaseste-ti demnitatea si lasa-l.Crezi ca daca te schimbi il cuceresti iar?Eu nu cred asta,mai ales ca el te-a placut cum ai fost la-nceput,indiferenta,insuportabila...poate chiar a pariat ca te va cuceri...poate a si castigat....

demnitatea? Dar cine-a pierdut-o s-o gaseasca taman ea?
puiut_77
Postat pe 4 Februarie 2011 16:20
De la: puiut_77, la data 2011-02-04 16:20:49
demnitatea? Dar cine-a pierdut-o s-o gaseasca taman ea?

Si tu,acuma! Am auzit ca se mai gaseste.....
nicossia
Postat pe 5 Februarie 2011 10:29
Shtiu ca te racaie faptul ca a "egalat" scorul dintre voi , si cred ca in interiorul tau vrei sa te sschimbi ptr el sa il ai iar cum il aveai prima data , dar iti zic o faza mai buna sa il ranesti tu pe dar e mai riscant , alege un cunoscut de prin preajma lui si poartate cu acela asa cum si-ar fi dorit el sa fi ptr el ... va observa si va regreta poate la un moment dat ... dar vezi sa nu ajungi sa regreti tu , sa te implici prea tare si sa te indragostesti si de astalalt .
Alex_Bodea
Postat pe 6 Februarie 2011 00:06
combina-te cu mine si o sa il uiti instant. eu te apreciez asa cum esti
kudika363904
Postat pe 6 Februarie 2011 00:14
De la: nicossia, la data 2011-02-05 10:29:26
De la: puiut_77, la data 2011-02-04 16:20:49
demnitatea? Dar cine-a pierdut-o s-o gaseasca taman ea?

Si tu,acuma! Am auzit ca se mai gaseste.....

unde, unde? Acum, mai ales ca-=i perioada reducerilor, as recomanda-o catorva persoane care ar face o investitie f profitabila.
puiut_77
Postat pe 7 Februarie 2011 12:10
k inceark !!!
lou_lou
Postat pe 7 Februarie 2011 16:28
E clar sunteti compatibil erotic dar nu si mental , orgoliul va impiedica sa mergeti mai departe sunteti doua pietre tari, daca chiar ai insemnat ceva pt el o sa revina si va fi ok daca nu , nu .
kudika327894
Postat pe 7 Februarie 2011 19:12
Fata mea , da-i pace ! Faza ce ti-a spus-o el ca iese cu prietenele , e de cocalar si nu are rost sa te complici pentru el. Nu lasa pe nimeni sa te schimbe. Just by your self!
kudika169559
Postat pe 19 Martie 2011 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voi mai fi vreodata cu el?? 108 De la: ana_marya_d 20 Mai 2014 14:10
Asculta-mi povestea 25 De la: bloody_queen 2 August 2010 17:03
Vreau sa ne despartim. Oare fac bine? 31 De la: Andreea1989mm 25 Ianuarie 2015 13:31
"Femei proasteee:)" 241 De la: kudika347830 11 Mai 2013 12:31
confuzia sau "disparutul in ceata" = ? 5 De la: giorgianakatalyna 22 Ianuarie 2009 12:27