Setari Cookie-uri

E greu...

Cum as putea sa imi recuceresc fostul sot?ne-am iubit mult,nu ne-am certat intr-un an jumate,pana a intervenit fosta soacra.Tin sa mentionez ca am stat cu socrii in casa.Eu am gresit,mam certat cu fosta soacra,fostul sot era copilul mamei.Nu iesea din vorba ei.Ea la convins ,a bagat divortul.El a avea un serviciu bun si-a dat demisia si a plecat din tara si de 5 luni nici acum nu s-a angajat.Din august suntem despartiti,dar pana in decembrie am tinut legatura,el vroind sa ne impacam.Imi zicea ca e intre ciocan si nicovala.Si fosta mea soacra ma acuza pe mine ca din cauza mea a plecat de langa ea si acum nu are serviciu.Am incercat sa stau de vorba cu el.Dar fosta soacra i-a zis ca daca ne impacam sa uite ca are mama,i-a interzis si sa vorbeasca cu mine.In decembrie am fost la el in italia sa ne impacam,pur si simplu ma lasat balta ca nu la lasat fosta soacra sa stam de vorba,5min l-am vazut,suferea si el si plangea.Acum o saptamana am terminat cu divortul,el neprezentadu-se repreztandu-l fosta soacra si avocatul lui.Nu am mai vb cu el din decembrie.Poate ma ajutati cu niste sfaturi
kudika356534
Postat pe 22 Ianuarie 2011 08:49
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 08:49:04Cum as putea sa imi recuceresc fostul sot?ne-am iubit mult,nu ne-am certat intr-un an jumate,pana a intervenit fosta soacra.Tin sa mentionez ca am stat cu socrii in casa.Eu am gresit,mam certat cu fosta soacra,fostul sot era copilul mamei.Nu iesea din vorba ei.Ea la convins ,a bagat divortul.El a avea un serviciu bun si-a dat demisia si a plecat din tara si de 5 luni nici acum nu s-a angajat.Din august suntem despartiti,dar pana in decembrie am tinut legatura,el vroind sa ne impacam.Imi zicea ca e intre ciocan si nicovala.Si fosta mea soacra ma acuza pe mine ca din cauza mea a plecat de langa ea si acum nu are serviciu.Am incercat sa stau de vorba cu el.Dar fosta soacra i-a zis ca daca ne impacam sa uite ca are mama,i-a interzis si sa vorbeasca cu mine.In decembrie am fost la el in italia sa ne impacam,pur si simplu ma lasat balta ca nu la lasat fosta soacra sa stam de vorba,5min l-am vazut,suferea si el si plangea.Acum o saptamana am terminat cu divortul,el neprezentadu-se repreztandu-l fosta soacra si avocatul lui.Nu am mai vb cu el din decembrie.Poate ma ajutati cu niste sfaturi


nu esti tu de vina pentru ca el este o muiere slaba
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 08:52
Inca nu a fost intarcat Daca ai vazut ca nu te intelegi cu soacra ar fi fost mai bine sa va mutati singuri,asa mai aveati o sansa.
Barbie30_
Postat pe 22 Ianuarie 2011 08:57
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 08:57:43Inca nu a fost intarcat Daca ai vazut ca nu te intelegi cu soacra ar fi fost mai bine sa va mutati singuri,asa mai aveati o sansa.


nici eu nu sunt intarcat barbiuco! dar macar am sangein......vene
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:01
Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord
kudika356534
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:03
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:03:16Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord


Ete atunci trebuia sa pleci sa fi vazut ce repede venea dupa tine....Sa ma ierte Dzeu da yo nu suport pampalaii Daca asa l-a crescut mamicuta lui n-ai sanse sa-l schimbi,el are o relatie cu mamica nu cu vreo femeie
Barbie30_
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:06
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:03:16Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord


ucide-o pe soacra sau da-mi mie adresa
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:07
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:07:08
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:03:16Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord


ucide-o pe soacra sau da-mi mie adresa



tu astazi tii neaparat sa tai pe cineva???????????
anastasia_m
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:07
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 09:06:47
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:03:16Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord


Ete atunci trebuia sa pleci sa fi vazut ce repede venea dupa tine....Sa ma ierte Dzeu da yo nu suport pampalaii Daca asa l-a crescut mamicuta lui n-ai sanse sa-l schimbi,el are o relatie cu mamica nu cu vreo femeie


inca o consecinta a faptului ca acum baietii nu mai fac armata acum baietii sunt mai muieratici decat fetele
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:09
De la: anastasia_m, la data 2011-01-22 09:07:56
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:07:08
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:03:16Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord


ucide-o pe soacra sau da-mi mie adresa



tu astazi tii neaparat sa tai pe cineva???????????


pai daca am gratiat purceaua din cauza vremii, trebuie sa sacrific eu ceva
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:10
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:10:17
De la: anastasia_m, la data 2011-01-22 09:07:56
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:07:08
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:03:16Am incercat,dar el nu vroia sa ne mutam,ca nu era fosta soacra de acord,i-am zis ca puteam sa stam ori singuri ori sa mergem la mine ca aveam casa si eram sg la parinti,nu a vrut ca nu era ea de acord


ucide-o pe soacra sau da-mi mie adresa



tu astazi tii neaparat sa tai pe cineva???????????


pai daca am gratiat purceaua din cauza vremii, trebuie sa sacrific eu ceva



ok! numai sa merite baiatul!!!!
anastasia_m
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:11
Pai am plecat,si el nu avenit dupa mine,a ramas cu fosta soacra,i-a bagat incap ca nu il iubesc,l-a convins si a bagat divortul,i-a zis ca daca pleaca dupa mine sau ne impacam sa uite de ea
kudika356534
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:12
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:01:18
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 08:57:43Inca nu a fost intarcat Daca ai vazut ca nu te intelegi cu soacra ar fi fost mai bine sa va mutati singuri,asa mai aveati o sansa.


nici eu nu sunt intarcat barbiuco! dar macar am sangein......vene


Apropo de asta,un fost de-al meu imi spune intr-o seara sa ne intalnim(eram impreuna atunci),zis si facut ...Ma duc la el urmand ca de acolo sa vedem pe unde mergem,n-ajung bine ca el imi zice "Stai putin ca la 21 tre` sa intre mama pe skype sa vorbesc cu ea" Zic "ok"...am stat eu si m-am gandit ce sa fac si mi-a venit o idee minunata,m-am pus sa dorm Cand a terminat a venit cu zambetul pe buze la mine,m-am ridicat si i-am zis "ai terminat?" "da!" "bravo,acum eu pot sa plec acasa" Si am plecat lasand-ul cu ochii in soare...
Barbie30_
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:13
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 09:13:44
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:01:18
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 08:57:43Inca nu a fost intarcat Daca ai vazut ca nu te intelegi cu soacra ar fi fost mai bine sa va mutati singuri,asa mai aveati o sansa.


nici eu nu sunt intarcat barbiuco! dar macar am sangein......vene


Apropo de asta,un fost de-al meu imi spune intr-o seara sa ne intalnim(eram impreuna atunci),zis si facut ...Ma duc la el urmand ca de acolo sa vedem pe unde mergem,n-ajung bine ca el imi zice "Stai putin ca la 21 tre` sa intre mama pe skype sa vorbesc cu ea" Zic "ok"...am stat eu si m-am gandit ce sa fac si mi-a venit o idee minunata,m-am pus sa dorm Cand a terminat a venit cu zambetul pe buze la mine,m-am ridicat si i-am zis "ai terminat?" "da!" "bravo,acum eu pot sa plec acasa" Si am plecat lasand-ul cu ochii in soare...



anastasia_m
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:15
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 09:13:44
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:01:18
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 08:57:43Inca nu a fost intarcat Daca ai vazut ca nu te intelegi cu soacra ar fi fost mai bine sa va mutati singuri,asa mai aveati o sansa.


nici eu nu sunt intarcat barbiuco! dar macar am sangein......vene


Apropo de asta,un fost de-al meu imi spune intr-o seara sa ne intalnim(eram impreuna atunci),zis si facut ...Ma duc la el urmand ca de acolo sa vedem pe unde mergem,n-ajung bine ca el imi zice "Stai putin ca la 21 tre` sa intre mama pe skype sa vorbesc cu ea" Zic "ok"...am stat eu si m-am gandit ce sa fac si mi-a venit o idee minunata,m-am pus sa dorm Cand a terminat a venit cu zambetul pe buze la mine,m-am ridicat si i-am zis "ai terminat?" "da!" "bravo,acum eu pot sa plec acasa" Si am plecat lasand-ul cu ochii in soare...


Doamne
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:15
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:12:15Pai am plecat,si el nu avenit dupa mine,a ramas cu fosta soacra,i-a bagat incap ca nu il iubesc,l-a convins si a bagat divortul,i-a zis ca daca pleaca dupa mine sau ne impacam sa uite de ea


mai bine ca a divortat! decat sa traiesti cu un papagal mai bine singura sau cu altul
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:16
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 09:13:44
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:01:18
De la: Barbie30_, la data 2011-01-22 08:57:43Inca nu a fost intarcat Daca ai vazut ca nu te intelegi cu soacra ar fi fost mai bine sa va mutati singuri,asa mai aveati o sansa.


nici eu nu sunt intarcat barbiuco! dar macar am sangein......vene


Apropo de asta,un fost de-al meu imi spune intr-o seara sa ne intalnim(eram impreuna atunci),zis si facut ...Ma duc la el urmand ca de acolo sa vedem pe unde mergem,n-ajung bine ca el imi zice "Stai putin ca la 21 tre` sa intre mama pe skype sa vorbesc cu ea" Zic "ok"...am stat eu si m-am gandit ce sa fac si mi-a venit o idee minunata,m-am pus sa dorm Cand a terminat a venit cu zambetul pe buze la mine,m-am ridicat si i-am zis "ai terminat?" "da!" "bravo,acum eu pot sa plec acasa" Si am plecat lasand-ul cu ochii in soare...


asa! bine!
daca eram eu o faceam vorbind cu mama!
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:18
Nu ti-ai pus vreodata problema de ce soacra-ta te uraste?!?
In opinia mea exista 2 variante: 1. e nebuna si ar uri orice femeie vine in contact cu ''ubitu' mamei'' si 2. ai facut ceva nasol (cel putin in opinia ei) si ea nu te-a mai avut la inima deloc.
Tind sa cred ca e a 2-a...pentru ca asa cum l-a convins sa se desparta, sa divorteze de tine, apoi acum ii interzice sa te vada (desi e la mii de km distanta de ea...si ar putea sa faca ce vre el), cred ca mai degraba ii interzicea sa se insoare cu tine...
De asemenea ... cand tu ai vrut sa va mutati el nu a vrut din cauza ei, acum insa a ales sa stea asa departe de ea (oare acum de ce a putut?), si cu toate astea mi se pare ca are o influenta enorma asupra lui...tu te-ai dus de aici pana acolo sa il vezi, si el a stat 5 min cu tine ca i-a interzis ma-sa...care nici macar nu e acolo...Doamne fereste...
pinguina
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:18
Pai am si eu nervii mei Nu ne vazusem de o saptamana din cauza serviciului meu si cand rupta de oboseala am zis sa ne vedem ca na...sa nu se supere ,el se trezeste ca tre` sa vorbeasca cu ma-sa Ce dreacu facuse o saptamana de nu a avut timp sa-i dea raportu?! Mi s-a parut nesimtire crunta,putea dracu sa-i zica sa vorbeasca in alta zi sau inainte sa ma duc eu la el...Dupa ar fi vrut el ceva da nu o mai avea decat pe ma-sa pe skype
Barbie30_
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:19
Neata....soacra?:)))))asa de dimineata?:))))fataaa da cu ea de pamint o data si apoi spunei citeva vb dulci ca doar acum nü mai stai cu ea si va incepe sa te iubeasca cel mai tare ....
kudika330764
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:21
De la: kudika330764, la data 2011-01-22 09:21:58Neata....soacra?:)))))asa de dimineata?:))))fataaa da cu ea de pamint o data si apoi spunei citeva vb dulci ca doar acum nü mai stai cu ea si va incepe sa te iubeasca cel mai tare ....


vrei sa moara baiatul!?
pickard
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:30
Nu stiu cum sa il fac sa inteleaga,sa stam de vorba,el nu intelege ca nu cu fosta soacra am fost maritata si cu el,are 30 de ani doar nu poate sa tot asculte de masa,el a avut o singura prietena inaintea mea si tot din cauza lu maicasa s-or despartit,si stiu cat a suferit si inainte
kudika356534
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:44
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:44:43Nu stiu cum sa il fac sa inteleaga,sa stam de vorba,el nu intelege ca nu cu fosta soacra am fost maritata si cu el,are 30 de ani doar nu poate sa tot asculte de masa,el a avut o singura prietena inaintea mea si tot din cauza lu maicasa s-or despartit,si stiu cat a suferit si inainte

Scuza-ma da nici el nu vrea sa fie intarcat,poate o sa-si dea seama vreodata ca mama nu inseamna totul sau poate ca o sa ramana asa cazut in cap.Oricum in situatiile de genul asta cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci e sa-i dai papuceii si sa-i mai si zici "daca nu mai are ma-ta de unde sa-ti dea sa suga iti cumpar eu o vaca da numai sa te duci"
Barbie30_
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:49
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:30:08
De la: kudika330764, la data 2011-01-22 09:21:58Neata....soacra?:)))))asa de dimineata?:))))fataaa da cu ea de pamint o data si apoi spunei citeva vb dulci ca doar acum nü mai stai cu ea si va incepe sa te iubeasca cel mai tare ....


vrei sa moara baiatul!?
Bine spus baiatu....:)))ala e in stare ºa ºe ingroape peste masa:))))fata asta nü intelege.....baiatul mumi saracul e si el mic si trebuie ºa mai suga:)))fataaaa tie ıti trebuie un barbat nü un baiat pe care sal cresti tu...pe tine barbatul trebuie ºa te respecte ºa te iubeasca ca pe o floare ºa te miroase si in c...r iar parintii ºe iubesc de la distanta ca e mai sanatos
kudika330764
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:54
Fura-l iati-l si fugiti in lume
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:55
E greu ca sufar si eu mult
kudika356534
Postat pe 22 Ianuarie 2011 09:57
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 08:49:04Cum as putea sa imi recuceresc fostul sot?ne-am iubit mult,nu ne-am certat intr-un an jumate,pana a intervenit fosta soacra.Tin sa mentionez ca am stat cu socrii in casa.Eu am gresit,mam certat cu fosta soacra,fostul sot era copilul mamei.Nu iesea din vorba ei.Ea la convins ,a bagat divortul.El a avea un serviciu bun si-a dat demisia si a plecat din tara si de 5 luni nici acum nu s-a angajat.Din august suntem despartiti,dar pana in decembrie am tinut legatura,el vroind sa ne impacam.Imi zicea ca e intre ciocan si nicovala.Si fosta mea soacra ma acuza pe mine ca din cauza mea a plecat de langa ea si acum nu are serviciu.Am incercat sa stau de vorba cu el.Dar fosta soacra i-a zis ca daca ne impacam sa uite ca are mama,i-a interzis si sa vorbeasca cu mine.In decembrie am fost la el in italia sa ne impacam,pur si simplu ma lasat balta ca nu la lasat fosta soacra sa stam de vorba,5min l-am vazut,suferea si el si plangea.Acum o saptamana am terminat cu divortul,el neprezentadu-se repreztandu-l fosta soacra si avocatul lui.Nu am mai vb cu el din decembrie.Poate ma ajutati cu niste sfaturi



pey incearca sa'i explici ca e mai buna puta ca tata
scorpyoW
Postat pe 22 Ianuarie 2011 10:00
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:57:53E greu ca sufar si eu mult
Scuza ma dar esti urita?proasta?lucrezi undeva sau depinzi financiar de el?crezi ca el te iubeste?esti bolnava?Eu cred ca nü ai pierdut nimic si ar fi minunat ºa vezi partea buna a lucrurilor
kudika330764
Postat pe 22 Ianuarie 2011 10:03
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 08:49:04Cum as putea sa imi recuceresc fostul sot?ne-am iubit mult,nu ne-am certat intr-un an jumate,pana a intervenit fosta soacra.Tin sa mentionez ca am stat cu socrii in casa.Eu am gresit,mam certat cu fosta soacra,fostul sot era copilul mamei.Nu iesea din vorba ei.Ea la convins ,a bagat divortul.El a avea un serviciu bun si-a dat demisia si a plecat din tara si de 5 luni nici acum nu s-a angajat.Din august suntem despartiti,dar pana in decembrie am tinut legatura,el vroind sa ne impacam.Imi zicea ca e intre ciocan si nicovala.Si fosta mea soacra ma acuza pe mine ca din cauza mea a plecat de langa ea si acum nu are serviciu.Am incercat sa stau de vorba cu el.Dar fosta soacra i-a zis ca daca ne impacam sa uite ca are mama,i-a interzis si sa vorbeasca cu mine.In decembrie am fost la el in italia sa ne impacam,pur si simplu ma lasat balta ca nu la lasat fosta soacra sa stam de vorba,5min l-am vazut,suferea si el si plangea.Acum o saptamana am terminat cu divortul,el neprezentadu-se repreztandu-l fosta soacra si avocatul lui.Nu am mai vb cu el din decembrie.Poate ma ajutati cu niste sfaturi







... parerea mea !!! ... esti o MARE JAVRA ... esti o TZATZA JALNICA ... il vrei pe barbati-tu ? ... impaca-te cu soacra-ta ... tu te-ai certat si l-ai folosit pe el ca scut ... te-ai folosit, inclusiv sexual, de barbati-tu ca sa ii raspunzi soacra-tiii ... dar personal cred ca baiatului ala o sa ii fie mai bine fara tine ... mult mai bine ...
marco918
Postat pe 22 Ianuarie 2011 10:05
De la: kudika356534, la data 2011-01-22 09:57:53E greu ca sufar si eu mult






... si copii sufera cind isi pierd jucaria ... uita-l ...
marco918
Postat pe 22 Ianuarie 2011 10:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casatoria facuta prea devreme!! 18 De la: cantafabule 9 Octombrie 2009 18:43
Buna, am mare nevoie de ajutorul vostru 7 De la: kudika163581 7 Aprilie 2010 22:19
am nevoie de sfaturi 17 De la: Eva32 31 Iulie 2011 00:03
2 gemeni 17 De la: JustMe05 23 Octombrie 2009 10:27
barbatii astia...heeeelp :D 12 De la: geo_reincarcat_iara 5 Iulie 2010 12:39