Setari Cookie-uri

Iubire interzisa cu adevarat!!!

De la: kudika_pudika, la data 2011-02-20 18:52:21
De la: kudika366330, la data 2011-02-19 14:54:29pt ca eu mi-am dat doar cu parerea , si nu am intrat pe forum sa ma contrazic cu nimeni.

Mama, ce minti de-ingheata apele


mama.....oare tu chiar esti o pudica? cum ai incercat sa iti pui user name-ul>
si oare de ce ma faci mincinoasa? pt ca asa ti-a taiat capul?
iza_aradeanca
Postat pe 20 Februarie 2011 20:10
De la: kudika366330, la data 2011-02-20 20:10:53
De la: kudika_pudika, la data 2011-02-20 18:52:21
De la: kudika366330, la data 2011-02-19 14:54:29pt ca eu mi-am dat doar cu parerea , si nu am intrat pe forum sa ma contrazic cu nimeni.

Mama, ce minti de-ingheata apele


mama.....oare tu chiar esti o pudica? cum ai incercat sa iti pui user name-ul>
si oare de ce ma faci mincinoasa? pt ca asa ti-a taiat capul?

Mai, mai curioasa mica Sunt intrebari la care s-a gasit raspuns si intrebari la care nu s-a gasit raspuns.
Ia spune tu la care s-o fi gasit raspuns din urmatoarele:
De la: kudika366330, la data 2011-02-19 14:39:49mai omeni buni!!!!! atata rautate ! 99% dintre voi ati dat cu pietre in saraca fata!
sg lucru ce mi se pare bizar, e faptul ca e ruda gradul 1. dar voi unde traiti? [...].iar voi in loc sa incercati sa o ajutati cu sfaturi, ati vorbit urat cu ea.....ati batjocorito.


Sau tu vrei sa spui ca atunci cand contrazici pe altii se cheama ca nu vrei sa te contrazici cu nimeni?
Stai linistita ca n-am nimic cu tine, doar ca e tare amuzant cum te contrazici (ups! ) singura
kudika_pudika
Postat pe 20 Februarie 2011 22:51
De la: kudika366330, la data 2011-02-20 20:10:53
De la: kudika_pudika, la data 2011-02-20 18:52:21
De la: kudika366330, la data 2011-02-19 14:54:29pt ca eu mi-am dat doar cu parerea , si nu am intrat pe forum sa ma contrazic cu nimeni.

Mama, ce minti de-ingheata apele


mama.....oare tu chiar esti o pudica? cum ai incercat sa iti pui user name-ul>
si oare de ce ma faci mincinoasa? pt ca asa ti-a taiat capul?


Pudica are dreptate, parca tu afirmai ca nu ai intrat aici sa te contrazici cu nimeni, dar numai asta faci.
Si apoi , daca nu esti tot cea care a deschis subiectul , cu alt cont , are rost s-o faci pe avocatul , sa te obosesti sa tot combati pe altii? Eu spun ca nu prea are daca nu esti in situatia respectiva.
Parerea ti-ai spus-o , ai dezvoltat-o , so?

Postat pe 21 Februarie 2011 07:23
Am citit toate mesaje voastre, bune si mai putin bune, multi s-au grabit sa-mi spuna ca sunt singura care a patit asa si nimeni nu exista pe forum cu povesti asemanatoare, s-au inselat, exista si nu doar pe forumul acesta, mai sunt si altele. Nu asta este problema, chiar nu ma intereseaza parerile egoiste ale unora, cum nici pe ei nu ai intereseaza sa arunce cu vorbe urate fara ca macar sa stie ceea ce simt eu. Exact nu am omorat pe nimeni, m-am indragostit si mai presus de asta, e mai mult decat dragoste, este intelegere si respect.
Ma inteleg foarte bine cu baiatul, suntem impreuna inca si poate vom fi si pe viitor.Am spus de atatea ori ca el nu este musulman, este crestin, dar multi posteaza doar ca sa mai judece pe cineva iar ei sa se laude cu gramatica lor impecabila.
Mi-am dat seama ca diferenta de varsta nu este o problema ci un avantaj, este atat de matur in comparatie cu cei din Romania, care degeaba depasesc 20 de ani, la cat ma alinta ma face din contra sa ma simt eu aia mai micuta.Iar marea problema a ramas ca suntem verisori, desii mi-e departe gandul sa-l pot vedea ca pe un var tinand cont ca ultima oara cand l-am vazut avea 1 an sau 2ani. Poate mi-ar parea rau sa inchei o relatie care de mult mi-am dorit-o, e greu sa gasesti pe cineva care sa te intelegi cu adevarat, de aceea am mai spus, voi lasa timpul sa decida pentru noi, eu oricum voi pleca in Romania in scurt timp.
Multumesc din suflet celor care m-au incurajat si intai se pun in locul altora si apoi vorbesc.Oricine poate gresii si intradevar nici eu nu as fi crezut ca voi trece prin asa ceva.
camy_camy1987
Postat pe 21 Februarie 2011 10:49
Eu nu inteleg de ce ai mai deschis topicul asta daca tu le stii deja pe toate? Crezi ca intereseaza pe cineva cu cine te combini tu?Nu!Daca totul e minunat de ce mai ceri parerea celor de aici?Din partea mea poti sa te combini si cu varul si cu unchiul si cu tot neamul,nu ma intereseaza....
Barbie30_
Postat pe 21 Februarie 2011 10:57
De la: Barbie30_, la data 2011-02-21 10:57:43Eu nu inteleg de ce ai mai deschis topicul asta daca tu le stii deja pe toate? Crezi ca intereseaza pe cineva cu cine te combini tu?Nu!Daca totul e minunat de ce mai ceri parerea celor de aici?Din partea mea poti sa te combini si cu varul si cu unchiul si cu tot neamul,nu ma intereseaza....


Nu te-ai prins...vroia doar cateva confirmari ca face bine ce face. Si a primit cateva. Bineinteles ca mai sunt si alti oameni ca ea care au impresia ca tot ce zboara se mananca.
_Cryssa_
Postat pe 21 Februarie 2011 11:00
De la: Barbie30_, la data 2011-02-21 10:57:43Eu nu inteleg de ce ai mai deschis topicul asta daca tu le stii deja pe toate? Crezi ca intereseaza pe cineva cu cine te combini tu?Nu!Daca totul e minunat de ce mai ceri parerea celor de aici?Din partea mea poti sa te combini si cu varul si cu unchiul si cu tot neamul,nu ma intereseaza....
bravooo papusika meaa
thadoogback
Postat pe 21 Februarie 2011 11:02
...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.
camy_camy1987
Postat pe 21 Februarie 2011 11:05
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.
da ce ai patit camy draga,,ya zi care e povestea ta
thadoogback
Postat pe 21 Februarie 2011 11:10
De la: thadoogback, la data 2011-02-21 11:10:04
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.
da ce ai patit camy draga,,ya zi care e povestea ta


Daca te duci pe prima pagina a topicului, o sa-i gasesti povestea Dar tu cum nu stii sa citesti decat ultimul post...
_Cryssa_
Postat pe 21 Februarie 2011 11:19
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.

Legal nu te poti casatori cu verii pana la gradul 5 inclusiv. Fa si tu un calcul si vezi daca e legala sau nu relatia voastra. Moral...eu nu stiu care-i limita ta de moralitate. Eu una..nu m-as combina cu veri
_Cryssa_
Postat pe 21 Februarie 2011 11:22
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-21 11:19:31
De la: thadoogback, la data 2011-02-21 11:10:04
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.
da ce ai patit camy draga,,ya zi care e povestea ta


Daca te duci pe prima pagina a topicului, o sa-i gasesti povestea Dar tu cum nu stii sa citesti decat ultimul post...
oauu cata perspicacitate ,,ontrebam si eu asa sa mi zica ea pe scurt crezi ca stau sa citesc toate tampeniile
thadoogback
Postat pe 21 Februarie 2011 11:22
De la: thadoogback, la data 2011-02-21 11:22:18
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-21 11:19:31
De la: thadoogback, la data 2011-02-21 11:10:04
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.
da ce ai patit camy draga,,ya zi care e povestea ta


Daca te duci pe prima pagina a topicului, o sa-i gasesti povestea Dar tu cum nu stii sa citesti decat ultimul post...
oauu cata perspicacitate ,,ontrebam si eu asa sa mi zica ea pe scurt crezi ca stau sa citesc toate tampeniile


Da..chiar mi se pare ca tu stai si citesti toata tampeniile
_Cryssa_
Postat pe 21 Februarie 2011 11:24
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-21 11:24:01
De la: thadoogback, la data 2011-02-21 11:22:18
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-21 11:19:31
De la: thadoogback, la data 2011-02-21 11:10:04
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.
da ce ai patit camy draga,,ya zi care e povestea ta


Daca te duci pe prima pagina a topicului, o sa-i gasesti povestea Dar tu cum nu stii sa citesti decat ultimul post...
oauu cata perspicacitate ,,ontrebam si eu asa sa mi zica ea pe scurt crezi ca stau sa citesc toate tampeniile


Da..chiar mi se pare ca tu stai si citesti toata tampeniile
bravoo esti idolul meuu
thadoogback
Postat pe 21 Februarie 2011 11:25
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-21 11:05:03...."tot ce zboara se mananca" ...in niciun caz nu gandesc asa si nici persoanele care trec prin ceva asemanator mie, dar fie ca voi.
Nu le stiu pe toate, dar daca tot am intrat in asa ceva, m-am interesat de tot ce se poate intampla , de la povesti asemanatoare la legi.

Ce sa zic mai mult decat: ai dreptate! Da-i inaite cu varul, cat despre legi, spuneai pe alta pagina ca n-ar prea conta si ca-s cam prostanaci aia de se iau dupa legi, ca dragostea nu cunoaste bariere. Asa ca da-i inainte cu tupeu cum zicea un cantec!
puiut_77
Postat pe 21 Februarie 2011 13:08
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-09 03:37:57In primul rand baiatul este crestin, am specificat asta, nu e musulman, iar religia musulmana si cum e intr-o tara araba si asta stiu, tatal meu al doilea este musulman, nu sunt una care fuge sa se culce asa cu oricare, e al doilea din viata mea, si nu sunt chiar asa mica, primu a fost l.a 20 de ani, am o gandire destul de inchisa.
Cu unchiu nu o sa fiu niciodata, pe el il stiu de cand eram copil, iar ca m-am indragostit de varumiu, e ceva exagerat pentru mine, nu m-am gandit niciodata ca se va intampla asta.
Baiatu nu bea si fumeaza cum credeti, stiu nu e bine,,,stie si el, dar o face datorita vietii pe care a dusa, ar putea sa scrie un film horror, de aceea spun , e foarte matur, mai matur ca ala de varsta mea.
Inca ceva, nu sunt mandra ca m-am daruit lui, dar totul s-a intamplat dupa o petrecere, unde normal am si baut, nici el nu e mandru de asta, regreta, mi-a zis ca simte ca m-a violat, ca nu trebuia sa faca asta, nu atunci, nu cand nu eram sigura 100%.Dar asta e, iar treaba cu virginele, e invechita, in tara asta nu e chiar asa, nu sunt in arabia saudita sau in tari de genul asta ca sa fie asa, sunt in beirut, unde este la fel ca in romania, eu credeam la fel despre tarile astea, dar aici m-am inselat.
Ca sa spun despre mine si el, ne intelegem perfect, nu ne certam niciodata si sunt foarte fericita alaturi de el.Dragostea nu are lege !!!



Doamne nu ma pot abtine... Deci zau ca nu ma pot abtine. Oi fi eu mica si imatura, dar tu ma intreci papusa.... tu chiar esti proasta? Realizezi macar ca te pierzi singurica in idei?
"Baiatu nu bea si fumeaza cum credeti, stiu nu e bine,,,stie si el, dar o face datorita vietii pe care a dusa" ori nu bea si nu fumeaza ca stie ca nu este "bun" ori o face ca a suferit?
Suzanna
Postat pe 21 Februarie 2011 19:55
De la: Suzanna, la data 2011-02-21 19:55:42
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-09 03:37:57In primul rand baiatul este crestin, am specificat asta, nu e musulman, iar religia musulmana si cum e intr-o tara araba si asta stiu, tatal meu al doilea este musulman, nu sunt una care fuge sa se culce asa cu oricare, e al doilea din viata mea, si nu sunt chiar asa mica, primu a fost l.a 20 de ani, am o gandire destul de inchisa.
Cu unchiu nu o sa fiu niciodata, pe el il stiu de cand eram copil, iar ca m-am indragostit de varumiu, e ceva exagerat pentru mine, nu m-am gandit niciodata ca se va intampla asta.
Baiatu nu bea si fumeaza cum credeti, stiu nu e bine,,,stie si el, dar o face datorita vietii pe care a dusa, ar putea sa scrie un film horror, de aceea spun , e foarte matur, mai matur ca ala de varsta mea.
Inca ceva, nu sunt mandra ca m-am daruit lui, dar totul s-a intamplat dupa o petrecere, unde normal am si baut, nici el nu e mandru de asta, regreta, mi-a zis ca simte ca m-a violat, ca nu trebuia sa faca asta, nu atunci, nu cand nu eram sigura 100%.Dar asta e, iar treaba cu virginele, e invechita, in tara asta nu e chiar asa, nu sunt in arabia saudita sau in tari de genul asta ca sa fie asa, sunt in beirut, unde este la fel ca in romania, eu credeam la fel despre tarile astea, dar aici m-am inselat.
Ca sa spun despre mine si el, ne intelegem perfect, nu ne certam niciodata si sunt foarte fericita alaturi de el.Dragostea nu are lege !!!



Doamne nu ma pot abtine... Deci zau ca nu ma pot abtine. Oi fi eu mica si imatura, dar tu ma intreci papusa.... tu chiar esti proasta? Realizezi macar ca te pierzi singurica in idei?
"Baiatu nu bea si fumeaza cum credeti, stiu nu e bine,,,stie si el, dar o face datorita vietii pe care a dusa" ori nu bea si nu fumeaza ca stie ca nu este "bun" ori o face ca a suferit?

ambele draguta, ambele ca doar e unicul barbat de pe mapamond de care printesa, aci de fata, s-a amorezat!
puiut_77
Postat pe 22 Februarie 2011 09:30
De la: camy_camy1987, la data 2011-02-09 03:37:57In primul rand baiatul este crestin, am specificat asta, nu e musulman, iar religia musulmana si cum e intr-o tara araba si asta stiu, tatal meu al doilea este musulman, nu sunt una care fuge sa se culce asa cu oricare, e al doilea din viata mea, si nu sunt chiar asa mica, primu a fost l.a 20 de ani, am o gandire destul de inchisa.
Cu unchiu nu o sa fiu niciodata, pe el il stiu de cand eram copil, iar ca m-am indragostit de varumiu, e ceva exagerat pentru mine, nu m-am gandit niciodata ca se va intampla asta.
Baiatu nu bea si fumeaza cum credeti, stiu nu e bine,,,stie si el, dar o face datorita vietii pe care a dusa, ar putea sa scrie un film horror, de aceea spun , e foarte matur, mai matur ca ala de varsta mea.
Inca ceva, nu sunt mandra ca m-am daruit lui, dar totul s-a intamplat dupa o petrecere, unde normal am si baut, nici el nu e mandru de asta, regreta, mi-a zis ca simte ca m-a violat, ca nu trebuia sa faca asta, nu atunci, nu cand nu eram sigura 100%.Dar asta e, iar treaba cu virginele, e invechita, in tara asta nu e chiar asa, nu sunt in arabia saudita sau in tari de genul asta ca sa fie asa, sunt in beirut, unde este la fel ca in romania, eu credeam la fel despre tarile astea, dar aici m-am inselat.
Ca sa spun despre mine si el, ne intelegem perfect, nu ne certam niciodata si sunt foarte fericita alaturi de el.Dragostea nu are lege !!!



Acum iar ai sucit povestea ? Oricum nu conteaza.Faceti ce vreti ca o faceti pe fundul vostru , cu varul, cu unchiul, cu tot neamul daca se poate.Dragostea nu are lege dar nici prostia nu are limite,doar tu ai spus ca ai o minte "inchisa"......

Postat pe 27 Februarie 2011 18:33
ce fac arabii astia din romance!!!
puiut_77
Postat pe 1 Martie 2011 09:11
A trecut ceva timp de cand am scris aici aceasta poveste, a trecut un an mai exact. Hai sa va spun ce s-a mai intamplat, el a venit dupa mine in Romania, a lasat toata averea sa ma aleaga pe mine, el avand un apartament in acelasi bloc cu mine. M-am mutat la el, parintii nu au fost de acord dar am trecut peste iar apoi s-au mai obisnuit si ei cu ideea putin si totul era ok. Pacat ca lipsa banilor ne-a stat in cale, au aparut multe certuri din cauza asta, am rezistat mai mult de jumatate de an sa stam impreuna, chiar daca nu ne-am mai inteles la fel ca acolo unde nu ne lipsea nimic, ca vad ca si banul afecteaza o relatie, dar ne iubeam.A decis sa plece inapoi la el in tara sa faca bani si apoi sa ma cheme si pe mine, eu intre timp m-am luat dupa familie si i-am zis k nu il mai vreau sa isi vada de viata lui. Chiar am incercat sa fiu cu altul, ca sa il pot uita, dar el a tot insistat ca nu poate traii fara mine, ca face orice sa ma aduca inapoi, deja devenea prea insistent, eu influentata de toti ii vorbeam urat. Am mers si la biserica sa ma spovedesc, tremuram toata, iar preotul auzind povestea a zis un simplu...hmmm da e pacat dar inainte in vechiul testament nu era, mi-a zis ca nu e bine sa fim impreuna, dar am inteles ca exista o cale sa putem fi. Am ramas socata cand am vazut reactia preotului, am crezut ca ma va da afara din biserica la cum muti de aici mi-au vorbit. Au trecut 2 luni si nu ne vorbisem, apoi prietenul lui a insistat, macar sa-i vorbesc prieteneste, ca este foarte distrus, am acceptat, am inceput iar sa vorbim, imi dau seama ca nu este o iubire oarecare, este una foarte grea dar mare. Realizez tot raul din fata noastra dar mi-e greu sa spun nu. Am decis ca in concediul de la munca sa il vizitez, i-am bagat in cap ca vom fi doar prieteni, dar pe cine mint?? Stiu ca as avea din nou de luptat cu familia, dar tin la el prea mult si mi-am dat seama ca nu mai pot iubii altul, sau prea greu.E foarte dificil, dar nu mai vreau sa pierd alta persoana care ma iubeste si care-l iubesc, am mai pierdut o data si mi-a fost foarte greu. Acum ma rog in fiecre seara sa ma indrepte Dumnezeu spre cel care trebuie si las timpul sa treaca ...e greu
camy_camy1987
Postat pe 5 Ianuarie 2012 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu reusesc sa l inteleg 13 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 20:27
Am nevoie de un sfat... 15 De la: marco918 29 Iulie 2010 01:12
"Inchinati-va" lui EMINESCU... 19 De la: greierash_is_back 15 Ianuarie 2010 19:09
Dilema veche 28 De la: Sweetie88 18 Februarie 2009 22:40
sunt complet derutata 17 De la: monaram 6 Iulie 2009 21:20