Setari Cookie-uri

Castiga 3 truse de machiaj bio de la Benecos!

produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs extraordinar pt vitalitatea corpului
nineta5
Postat pe 28 Februarie 2011 17:23
Crema ingrijirea pielii cu musetel +
Pentru ca este o crema cu o combinatie tripla de ingrediente active: musetelul - vindeca si regenereaza, glicerina naturala – catifeleaza si hidrateaza pielea crapata, redandu-i elasticitatea, siliconul natural – actioneaza ca o manusa invizibila, protejand mainile zilnic împotriva actiunii nefaste a mediului înconjurator.
omydutza
Postat pe 28 Februarie 2011 19:53
Aleg "Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs eficace in a ameliora durerile corporale si a reda vitalitatea integului corp.Are efecte tamaduitoare asupra corpului si este foarte util atunci cand suntem stresate sau ne simtim corpul fara vitalitate.
kiki78
Postat pe 28 Februarie 2011 21:02
TRATAMENT PENTRU SLABIT, ANTICELULITIC, ANTI-VERGETURI-0101
madi_mady2008
Postat pe 1 Martie 2011 08:43
Imi place foarte mult Rujul de buze Natural Benecos Just Red deoarece este un ruj cremos si care prin ingredientele sale active are grija de buzele tale, le protejeaza si la confera un plus de catifelare.
kudika152147
Postat pe 1 Martie 2011 12:23
Imi place Crema hidratanta 24 ore - ten sensibil si delicat :) O zi frumoasa va doresc!
Aranya
Postat pe 1 Martie 2011 16:28
Imi place Fard pleoape NATURAL Mokka NATURAL BAKED COLOURS deoarece are o culoare naturala, poate fi incadrata intr-un machiaj din orice moment al zilei.
butterfly_89
Postat pe 1 Martie 2011 18:06
Unt de corp cu ulei de masline

Ador sa-mi rasfat corpul, mai ales cu miraculosul ulie de masline
kremoasa
Postat pe 1 Martie 2011 19:12
Crema ingrijirea pielii cu musetel +
Pilea mainilor mi se usuca destul de rau in ultimul timp, am incercat n retete acesta crema promite rezulatte uimitoare
magnif_eyes
Postat pe 1 Martie 2011 19:13
produsul meu preferat nu este unul singur, dar pentru exemplificare as putea spune gloss-ul rose garden si lotiunea naturala de corp.calitatea produselor este indubitabila , mai ales ca foarte multi tindem catre produsele bio din ce in ce mai mult .o alegere excelenta .incercati benecos si veti avea numai de castigat.cu drag camen
kudika357752
Postat pe 1 Martie 2011 21:27
Nectarul tineretii – ten matur-cu Lucerna albastra si Ceramide vegetale.România are suficiente resurse naturale ºi o biodiversitate bine reprezentatã, care pot fi folosite pentru a extinde preocupãrile pentru producþii ecologice.In acest sens eu ma indrept cu precadere spre produse cosmetice cu beneficii pe termen lung si BIO.Tenul la maturitate impune mare atentie .este cartea de vizita a femeii, iar ingrijirea zilnica trebuie sa se constituie ca un ritual : demachiere , tonifiere , hranire .Cand pentru acest lucru folosesti produse de calitate , rezultatele sunt pe masura asteptarilor.Sunt chiar entuziasmata de acest nectar si as fi incantata sa il pot proba , in contextul in care tenul meu este uscat ,iar lipsa de hidratare afecteaza textura pielii.
ANELY
Postat pe 1 Martie 2011 23:01
am vizitat"ww.bio-cosmetics.ro" si cred ca mi-ar prinde bine "Comprese cu ceai pentru ochi (cutie)"pentru ca am mereu ochii obositi....
bafta multa tuturor
ank2
Postat pe 2 Martie 2011 08:42
Fard pleoape NATURAL Melange
pentru ca este Bio si nunatele sunt superbe
balacita
Postat pe 2 Martie 2011 10:09
Crema ingrijirea pielii cu musetel + in acesta perioada rece ar merge de minune, mi-ar proteja mainile de ger
copilas
Postat pe 2 Martie 2011 10:10
Aleg "Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs eficace in a ameliora durerile corporale si a reda vitalitatea integului corp.Cine nu si l-ar dori?
rai0asa
Postat pe 2 Martie 2011 12:15
Sapun organic cu grapefruit si glicerina
- fara chimicale, fara adaosuri straine naturii, fara parfumuri artificiale -
-pentru o catifelare a mainilor
yo_sandy
Postat pe 2 Martie 2011 12:16
Nectar dermopurifiant – ten mixt si cu probleme acneice
Ideal pentru tenul meu care imi da batai de cap!!
bidonel
Postat pe 2 Martie 2011 12:17
Rujul de buze Natural Benecos Just Red prin ingredientele sale miraculoase cu sigurantul rujatul va fi o placere.
fenta_coluta
Postat pe 2 Martie 2011 12:18
Ser intensiv antirid si anti-cearcan 24h- deoarece dupa o zi de munca si de stat numai ochii in calculator, am impresia ca imi alunga intreaga oboseala si ma face sa arat mai bine!
gazamica_elena
Postat pe 2 Martie 2011 13:23
Crema hidratanta protectiva 24 ore - ten normal si deshidratat -chiar am nevoie de o crema buna.
kudika113923
Postat pe 2 Martie 2011 13:49
Ser intensiv antirid si anti-cearcan 24h- dupa o zi de munca si de stat numai ochii in calculator, imi alunga intreaga oboseala si ma face sa arat mai bine!
kudika113923
Postat pe 2 Martie 2011 13:50
Crema antirid - ten normal, deshidratat
Cu bambus si ginseng .
kudika113923
Postat pe 2 Martie 2011 13:51
Tratament anticelulitic „N” (ultraactiv)
pentru ca nasterea a lasat ceva urme de celulita
scufitzzza_rosie
Postat pe 2 Martie 2011 14:32
benecos Blush NATURAL Rouge
pentru un look sexy si colorat
sandialex
Postat pe 2 Martie 2011 14:36
Exfoliant de corp compus din 3 alge
Ideal pentru eliminarea celuleor moarte
zbrevi
Postat pe 2 Martie 2011 14:39
Ador crema de maini Benecos cu unt de shea si ulei de masline deoarece ma ajuta sa-mi intretin mainile catifelate pe tot parcursul zilei si sa le simt hidratate.Este o crema cu efect relaxant si revigorant in acelasi timp.De multe ori mainile “vorbesc” inainte ca noi sa ne adresam prin cuvinte, ele ne dezvaluie personalitatea dar si grija pe care ne-o purtam, respectul de sine, sunt cartea noastra de vizita...asa ca aceasta crema imi este fidela si ma ajuta sa imi intretin acest slogan.
Adrianna_Br
Postat pe 2 Martie 2011 15:09
Ser regenerant si pt fermitate 750ml il ador si mi-l doresc, vreau o piele ferma si de invidiat!
balautitza
Postat pe 2 Martie 2011 16:51
Crema impotriva vergeturilor
offf de cand ma chinui sa scap de ele, sa fie acesta crema remediul definitiv??
deliii
Postat pe 2 Martie 2011 16:52
Mi-a placut cel mai mult produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs ce-mi va da vitalitate si libertate in miscare!!
purycoasa
Postat pe 2 Martie 2011 18:47
Crema de corp cu aur
Nu am mai auzit de asa ceva, m-ar incanta sa o am si sa ma rasfat regeste
tranddafiras
Postat pe 2 Martie 2011 18:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga saptamanal o pereche de Pantofi Kudika! 676 De la: concursKudika 24 Iunie 2013 17:23
Castiga una dintre cele 21 de bratari Diva Universal! - saptamana 3 192 De la: concursKudika 19 Noiembrie 2013 07:36
Concurs: Bioderma, Inventatorul tehnologiei micelare 1074 De la: alindumitru46 30 Decembrie 2009 17:58
Castiga doua invitatii duble la Noaptea Lunga a Filmelor Scurte! 9 De la: concursKudika 17 Iunie 2011 10:49
Concurs: Castiga una dintre cele 7 biciclete oferite de Brillance 731 De la: concursKudika 27 Noiembrie 2009 17:53