Setari Cookie-uri

Castiga 3 truse de machiaj bio de la Benecos!

Exfoliant de corp Italian Lime - Vanilla certificat Lamaita italieneasca si vanilia confera gamei PURE&WHITE aroma energizanta. Ingredientele active din exfoliantul de corp sunt:granule de Jojoba, cu efect exfoliant, foarte fine, obtinute din samburii de Jojoba, extractele organice certificate de Aloe vera (cunoscute pentru proprietatile lor hidratante ce confera pielii catifelare si hidratare)
culaita
Postat pe 6 Martie 2011 17:28
Crema ingrijirea pielii cu musetel +
Pentru ca este o crema cu o combinatie tripla de ingrediente active: musetelul - vindeca si regenereaza, glicerina naturala – catifeleaza si hidrateaza pielea crapata, redandu-i elasticitatea, siliconul natural – actioneaza ca o manusa invizibila, protejand mainile zilnic împotriva actiunii nefaste a mediului înconjurator.
coliva
Postat pe 6 Martie 2011 17:29
"Nectarul tineretii – ten matur-cu Lucerna albastra si Ceramide vegetale"
ideal pentru tenul meu matur
cracanicy
Postat pe 6 Martie 2011 17:34
ador crema de maini naturala BIO pentru ca o atingere e tot ce conteaza...o atingere catifelata,pura..care iti rasfata simturile si are grija de mainile mele...
kudika190608
Postat pe 6 Martie 2011 19:01
Mie imi plac produsele de SPA si Aromatherapi, sarea de baie pe baza de alge marine pentru ca știu ca astfel dupã o zi plinã imi revin imediat. Produsul fiind de inalta calitate , te relaxezi si revigorezi imediat
Andreea_Vladut
Postat pe 6 Martie 2011 19:24
Produsul preferat e untul de corp cu ulei de masline pentru ca este puternic hidratant si natural.
Medeea7
Postat pe 6 Martie 2011 20:09
imi place benecos Gloss de buze NATURAL wildberry kiss pentru ca nu contine Parafine Silicon Parabeni sau PEG si pentru ca are o nuanta deosebita.
bobbo
Postat pe 7 Martie 2011 01:14
AROMATHERAPY Levantica - un parfum deosebit
kudikadana
Postat pe 7 Martie 2011 09:54
Nu sunt adepta bijuteriilor din aur dar cred ca pe fata l-as "purta", deci prefer crema de fata cu aur. Natural, nu?
MonPapillon
Postat pe 7 Martie 2011 10:36
Unt de corp cu ulei de migdale - este ingredientul perfect pentru alintarea si rasfatarea corpului tau ce confera hidratare,catifelare, parfum suav si dulce...inainte de a ne ascunde imperfectiunile in spatele unui machiaj perfect, cred ca ar fi indicat sa incepem prin a ne arata frumusetea naturala, sau macar asta sa fie baza ritualului de frumusete!
lilee08
Postat pe 7 Martie 2011 10:44
Produsele de la BENECOS, in sfirsit pot sa spun k am gasit si eu ceva care nu imi creeeaza probleme ascunse atunci cind folosesc. ADEVARAT CA SUNT BIO. Ma bucur mult ca existati, aveam mare nevoie de ceva de calitate si pt mine si pt bebe al meu. Am incercat Ruj Natural Toffee si Fard de ochi natural duo eyeshadow fruits iar pt bebe am avut curajul sa incerc crema speciala de ingrijire. DA, DA, DA au mers toate foarte bine si desigur voi mai incerca si alte produse, de ce nu daca tot am avut sansa sa le nimeresc pe cele foarte bune,
Sa existati cit mai mult si sa produceti cit mai bine.
Eva_Eva2008
Postat pe 7 Martie 2011 10:52
Pudra golden = pt. a lua din luciul fetei !
kudika070433
Postat pe 7 Martie 2011 12:15
"Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs eficace in a ameliora durerile corporale si a reda vitalitatea integului corp.Are efecte tamaduitoare asupra corpului si este foarte util atunci cand suntem stresate sau ne simtim corpul fara vitalitate.
xerox22
Postat pe 7 Martie 2011 13:07
"Nectarul tineretii – ten matur-cu Lucerna albastra si Ceramide vegetale"
varsta si-a pus amprenta iar eu pun mare pret pe aspectul meu
sedative
Postat pe 7 Martie 2011 13:08
rujul BENECOS Ruj de buze natural Just Red culoarea este superba iar ingredientele super
ciucuraas
Postat pe 7 Martie 2011 13:09

Fard pleoape NATURAL Melange, cu siguranta m-ar avantaja si mi-ar fi de folos
motanel_m
Postat pe 7 Martie 2011 13:09
Masca revitalizanta intensiva
kudika068746
Postat pe 7 Martie 2011 13:19
Masca de fata cu AUR Dermasel este extraordinara, imi lasa pielea fina, catifelata ca de bebe....
georgi_alina
Postat pe 7 Martie 2011 13:54
produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" pentru o vitalitatte de invidiat
guvid
Postat pe 7 Martie 2011 14:17
Crema de corp cu aur este, dementiala si atragatoare
mierloasa
Postat pe 7 Martie 2011 14:18
Crema ingrijirea pielii cu musetel +
Pentru ca este o crema cu o combinatie tripla de ingrediente active: musetelul - vindeca si regenereaza, glicerina naturala – catifeleaza si hidrateaza pielea crapata, redandu-i elasticitatea, siliconul natural – actioneaza ca o manusa invizibila, protejand mainile zilnic împotriva actiunii nefaste a mediului înconjurator.
copanel
Postat pe 7 Martie 2011 14:20
NATURAL MASCARA MAXIMUM VOLUME...parerea mea ca e un rimel foarte bun
orbit_xx
Postat pe 7 Martie 2011 14:20
Din produse pot spune ca mi-a placut Masca revitalizanta cu micro-alge mai ales ca am si folosit-o si o recomand tuturor fetelor sa o foloseasca!
bby006
Postat pe 7 Martie 2011 14:50
AROMATHERAPY Levantica mi-as dori foarte mult!
scrumiera
Postat pe 7 Martie 2011 15:07
Benecos Gloss de buze Natural Wildbery Kiss. pentru buze catifelate si colorate
cocosel
Postat pe 7 Martie 2011 15:07
Astazi m-am inscris la acest concurs si mi-au fost sterse comentariile. De ce? Ce se intampla?
andradarling
Postat pe 7 Martie 2011 16:39
Crema de corp cu perle - confera pileii elasticitate si hidratare maxima, un rasfat pentru orice femeie
diversitybaby
Postat pe 7 Martie 2011 16:41
Fard pleoape NATURAL Mokka NATURAL BAKED COLOURS mi-ar completa trusa de machiaj, plus ca e o nunata foarte draguta
maryyyana10
Postat pe 7 Martie 2011 17:34
SPA Crema ultraactiva anticelulitica am mare nevoie de asa ceva, am nascut de curand si am ceva celulita
negruttza
Postat pe 7 Martie 2011 17:39
Lotiune de corp Italian Lime - Vanilla pt hidratraea si fermitatea pielii mele
kimytza
Postat pe 7 Martie 2011 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lenjerie sexy pentru Ziua Indragostitilor! 1153 De la: alexandra_princess 17 Februarie 2010 17:29
Concurs: Care este povestea alunitei tale? 214 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 17:57
Castiga o invitatie la “Tips & Tricks de Design Interior”, produse de la Biocarpet si multe alte surprize! 49 De la: concursKudika 12 Mai 2011 13:45
Concurs Pantene saptamana 3 254 De la: angelo_micnegrusiurat 11 Octombrie 2010 12:23
Cel mai neinspirat cadou de Craciun primit vreodata 477 De la: dana_mv 7 Ianuarie 2009 01:07