Setari Cookie-uri

Castiga 3 truse de machiaj bio de la Benecos!

toate femeilor ar trebui sa aiba in poseta pe langa ruj RIMELUL..iar eu aleg rimelul de la Benecos...NATURAL MASCARA MAXIMUM VOLUME...parerea mea ca ochii sunt mai importanti decat buzele, ochii pot spune mai multe decat buzele...buzele te pot trada, dar ochii niciodata...si de ce sa nu-ti scoti in evidenta ochii?
larissa_personal
Postat pe 2 Martie 2011 19:53
Ma bucur ca exista astfel de produse, am observat ca nu contin parabeni, parafine, silicon,s.a. Personal nu am avut ocazia sa folosesc produse naturale, dar m-as bucura foarte mult sa castig unul dintre seturi...Produsul preferat este rujul BENECOS Ruj de buze natural Just Red, ador rujurile, consider ca daca nu am rujul la mine, este ca si cum as fi un soldat care pleaca la lupta fara arma. Rujul face parte din viata mea si sper sa am ocazia ca rujul Benecos sa fie parte din viata mea, am nevoie de un produs natural care sa imi ofere ingrijire pentru intreaga zi...Produsele BENECOS imi vor reda frumusetea naturala si imi vor umple primavara de fericire...
Ana_Maria_Mihaiu
Postat pe 3 Martie 2011 03:18
Buna

Produsul de la Benecos pe care il gasesc foarte util si foarte natural care poate fi aplicat pe toata durata zilei este glossul de buze Natural Rose.

O zi deosebita!
luminita_mc
Postat pe 3 Martie 2011 08:56
Benecos NATURAL MASCARA - MAXIMUM VOLUME - smooth brown deoarece imi place sa imi pun in evidenta ochii si acest produs este special pentru gene lungi si priviri patrunzatoare, oferindu-mi un aspect seducator.
kudika365226
Postat pe 3 Martie 2011 09:18
Aleg NATURAL-DUO-EYESHADOW-fruits, pentru cã...sunt o dulcicã.
felicidade
Postat pe 3 Martie 2011 10:00
http://creativestore.shopmania.biz/cumpara/lovehearts-52725
As folosi acest produs in speranta ca-mi va reduce liniile fine de pe fata
silviasilvia
Postat pe 3 Martie 2011 11:09
AROMATHERAPY Levantica
pentru o relaxare a intregii familii
zu_zulica
Postat pe 3 Martie 2011 12:41
Crema de corp cu aur
Nu am avut ocazia sa testeza asa ceva, mi-ar placea sa ma rsfata cu acest produs
dixit
Postat pe 3 Martie 2011 12:42
rujul BENECOS Ruj de buze natural Just Red-ar fi un cadou ideal de 8 Martie!!
desucheata
Postat pe 3 Martie 2011 12:43
In momentul de fata as alege TRATAMENT ANTICELULITIC INTENSIV, pentru ca odata cu sarcina am acumulat foarte multa apa, iar celulita a aparut peste tot... :(
Xela
Postat pe 3 Martie 2011 17:57
Buna

Mi-ar place sa incerc de la Benecos glossul de buze Natural Rose pe care cred ca am sa mi-l si comand pentru ca am cautat mult timp un produs pe care sa-l porti toata ziua, fara sa fie lipicios, greu de aplicat si mai ales natural, fara parabeni, silicon si alte ingrediente nocive.
Felicitari pentru produsele pe care le aduceti in tara, am sa devin un client fidel. La 35 de ani incepi sa te apropii mai mult de natura si sa-ti respecti mai mult corpul.
Nu m-am gandit sa caut pana acum pe net produse bio, mi s-au parut mult prea scumpe, dar ale voastre imi plac si am sa incerc cat mai multe.

O zi plina de impliniri si o primavara de vis!
roxana096
Postat pe 4 Martie 2011 13:08
Mi-ar placea foarte mult sa primesc cadou de 8 martie, de ziua femeii fondul de ten,deoarece este cel mai bun fond de ten dintre cate am incercat si mi-as dori foarte mult sa il am.
kudika104432
Postat pe 4 Martie 2011 14:18
Crema de corp cu aur
pentru o hidratare si o fermitate de invidiat
mustacioasa
Postat pe 4 Martie 2011 14:35
Masca de fata cu PERLE am mare nevoie de o masca antirid care sa-mi opere suplete si catifelare
doovlecel
Postat pe 4 Martie 2011 14:43
Exfoliant de corp Italian Lime - Vanilla certificat Lamaita italieneasca si vanilia confera gamei PURE&WHITE aroma energizanta. Ingredientele active din exfoliantul de corp sunt:granule de Jojoba, cu efect exfoliant, foarte fine, obtinute din samburii de Jojoba, extractele organice certificate de Aloe vera (cunoscute pentru proprietatile lor hidratante ce confera pielii catifelare si hidratare)
muscata
Postat pe 4 Martie 2011 14:47
Gel de dus cu papaya si lamaie 600 ml pentru ca ador papaya
zu_zulica
Postat pe 4 Martie 2011 14:47
Ulei de baie papaya si lamaie
Pentru ca imi place sa fiu rasfatat cu produse si arome de calitate:)
pescarul_sa
Postat pe 4 Martie 2011 14:58
Fard pleoape NATURAL Melange
L-am ales pt ca imi place nuanta, este bio si mi-ar prinde bine!
ciortan
Postat pe 4 Martie 2011 16:46
Sapun organic cu grapefruit si glicerina
- fara chimicale, fara adaosuri straine naturii, fara parfumuri artificiale
-o explozie de mirosuri si rasfatari
georgia_mony
Postat pe 4 Martie 2011 16:52
produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs extraordinar pt vitalitatea corpului ce-ti da libertate in miscare si voie buna
cherchelita
Postat pe 4 Martie 2011 20:46
NATURAL MASCARA MAXIMUM VOLUME...parerea mea ca ochii sunt importanti si trebuie pusi in valoare
aspirina_plus
Postat pe 4 Martie 2011 20:58
BENECOS Ruj de buze natural Just Red, ador rujurile, culoarea este nemaipomenita, ingredientele la fel
da_nu
Postat pe 4 Martie 2011 20:59
As vrea sa pot recomanda si eu macar un produs din gama Benecos,dar nu pot pentru ca nu am folosit.Am vazut foarte multe produse interesante pe site si sper sa le incerc vreodata si sa le recomand.
toni76
Postat pe 4 Martie 2011 21:03
imi place la fooooarte tare benecos NATURAL MINERAL POWDER Light SAND, nu am mai gasit ceva care sa mearga atat de bube cy tenul meu si sa die atat de natural, nici nu zici ca esti machiata. Si mmai imi place la nebunie benecos Balsam de buze BIO - chiar iti face buzele mai moi si nu mi le mai simt crapate si uscate. Mi le-as saruta singura :). Si mai imi place benecos NATURAL DUO-EYESHADOW clouds, iti da un aer de inocenta..Si ma rog, ar mai fi mai multe...dar ma opresc aici ca am inteles ca trebuie spus doar unul....
kudika057522
Postat pe 5 Martie 2011 07:29
Nectar dermopurifiant – ten mixt si cu probleme acneice
Pentru tenul meu mofturos ar fi o binecuvantare!
gainusa_motata
Postat pe 5 Martie 2011 10:39
Sapun organic cu grapefruit si glicerina
- fara chimicale, fara adaosuri straine naturii, fara parfumuri artificiale -
Sapun natural cu extracte de grapefruit. Ideal pentru pielea grasa, are efect astringent, antiseptic si de peeling. Datorita parfumului deosebit, te revigoreaza dupa o zi lunga si obositoare de munca.
troscanyta
Postat pe 5 Martie 2011 10:40
nu am incercat produse din gama aceeasta.La noi in oras nu exista produse aceste produsr,sper sa am sansa sa le incerc vreodata multumesc.
kudika372690
Postat pe 5 Martie 2011 10:57
Benecos Gloss de buze Natural Wildbery Kiss. Am mai folosit si este super.
candys_0409
Postat pe 5 Martie 2011 11:26
Produsul ales de mine este benecos NATURAL MINERAL POWDER - pudra golden,care confera tenului un aspect frumos de vis..
Am ales acest produs pentru ca este delicat cu tenul femeii,si te simti unica datorita tenului de invidiat. .Cosmeticele bucura orice femeie,de aceea eu recomand acest produs.
linduta2000
Postat pe 5 Martie 2011 11:52
benecos Fard pleoape NATURAL Mokka mi-a placut foarte mult pentru ca le confera ochilor un aspect proaspat, dar si misterios...asociaza-l cu un creion kajal negru si ai un machiaj perfect seducator:)
sylver_silvia
Postat pe 5 Martie 2011 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul dintre cele 5 seturi de premii Dr. Oetker! 667 De la: concursKudika 9 Iulie 2014 15:13
Castiga cel mai cerut program de ingrijire a tenului pe perioada verii - COOL SUMMER BREEZE! 178 De la: concursKudika 10 August 2012 15:30
Castiga una din cele doua rochii semnate Catalin Botezatu oferite de Quelle/Quick24 703 De la: nistorroxana 25 Noiembrie 2010 15:40
Concurs Liberty Center 288 De la: concursKudika 21 Decembrie 2012 09:50
Sanador si Kudika te invita la concurs! 346 De la: concursKudika 26 Noiembrie 2013 14:27