Setari Cookie-uri

Castiga 3 truse de machiaj bio de la Benecos!

Fard pleoape NATURAL Melange, cu siguranta m-ar avantaja si mi-ar fi de folos de 8 Martie
sturion08
Postat pe 25 Februarie 2011 18:05
Crema de corp cu aur este, dementiala, un rasfat de zile mari
tarky
Postat pe 25 Februarie 2011 18:05
Mi-a placut cel mai mult produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" deoarece corpul meu are nevoie de ea!
tssshirt
Postat pe 25 Februarie 2011 18:08
Sapun organic cu grapefruit si glicerina
- fara chimicale, fara adaosuri straine naturii, fara parfumuri artificiale -

Sapun natural cu extracte de grapefruit. Ideal pentru pielea grasa, are efect astringent, antiseptic si de peeling. Datorita parfumului deosebit, te revigoreaza dupa o zi lunga si obositoare de munca.
iasomye
Postat pe 25 Februarie 2011 18:10
benecos Oja WILD ORCHID culoarea este superba
Usor de aplicat si cu o stralucire puternica, oja din gama HAPPY NAILS reprezinta o combinatie deosebita a calitatii cosmetice adecvate celor mai inalte standarde si trenduri.

NU CONTINE: formaldehide, toluen, camfor si ftalati
fulg_nea
Postat pe 25 Februarie 2011 18:11
Ulei de argan certificat bio 50 ml- un rasfat pentru pielea mea, cu efectele sale miraculoase nu ai cum sa nu ti-l doresti!
mazare
Postat pe 25 Februarie 2011 18:13
Crema antirid - ten normal, deshidratat
Crema antirid de zi si noapte, cu ingrediente 100% naturale, într-o formula nutritiva avansata destinata tenului matur. Protejeaza tenul de actiunea factorilor externi si de efectele daunatoare ale oxidarii, restabilind bariera naturala protectiva. Bogata în ingrediente naturale precum Papaya, Centella Asiatica, Coada-calului, Kukui, Ceai verde, Masline, proteine din germeni de Grau, orizanol, vitamina E, Patchouli si principii active extrase din Echinacea, suc pur de Aloe, Galega officinalis, Fenugreek, provenind din culturi biologice si avand binecunoscutele proprietati hranitoare, hidratante si revitalizante. Testata dermatologic.

Tot cei mai bun pt tenul meu!
ninoleta
Postat pe 25 Februarie 2011 18:19
Spuma detergenta - ten mixt si cu probleme acneice pentru ca tenul meu este cu probleme, nu stiu ce sa-i mai fac
minicka
Postat pe 25 Februarie 2011 18:21
NATURAL MINERAL POWDER - pudra golden hazelnut- cu aceasta pudra bio mi-as putea completa machiajul in fiecare zi si nu as mai aplica blush urile nesanatoase.
AlexandraB
Postat pe 26 Februarie 2011 10:44
Natural Mascara- Maximum

Este un rimel foarte bun deoarce : - Nu incarca genele
- Scoate ochii in evidenta , ceea ce mie imi place foarte mult , deoarece am ochii verzi.

Acest produs nu trebuie sa-ti lipseasca !!! multumesc !
Lavy_MIka_1
Postat pe 26 Februarie 2011 12:24
fondul de ten!!!O atingere fina lasata de puterea naturii!!! ptr stia mea ...ar fi un cadou frumos de 8 martie
florin_buo
Postat pe 26 Februarie 2011 14:28
Ulei de argan certificat bio 50 ml pentru ca vreau sa ma rasfat din plin cu acest produs minunat
marmelingi
Postat pe 26 Februarie 2011 14:38
benecos Gloss de buze NATURAL wildberry kiss, culoarea e dementiala, sigur as fi foarte sexy cu acest gloss
solary
Postat pe 26 Februarie 2011 14:39
Spuma pentru volum la periere - Medium Strong

Styling pentru o coafura usoara, sxoasa si voluminoasa!
petrilas
Postat pe 26 Februarie 2011 14:40
TRATAMENT ANTICELULITIC INTENSIV

de mult imi doresc sa scap de inestetica cpoaja de portocala, poate acest produs ma ajuta
scrumbiii
Postat pe 26 Februarie 2011 14:42
Crema de corp cu aur
Crema de corp cu aur patrunde rapid, confera o stralucire de aur pe piele si asigura o intretinere de lux a pielii prin parfumul sau elegant.
super!
ninisor
Postat pe 26 Februarie 2011 14:43
benecos NATURAL MASCARA - MAXIMUM VOLUME - smooth brown

Pentru gene lungi si priviri patrunzatoare, pentru clipiri mai seducatoare decat oricand!
primavarica
Postat pe 26 Februarie 2011 18:37
Fard pleoape NATURAL Mokka Pentru ca mi.ar sta foarte bine cu el si eu intotdeauna caut ceva in aceasta noanta.
rainbowdots
Postat pe 27 Februarie 2011 09:37
Mi-ar placea sa incerc Limfa lifting pentru intinerire, pentru ca nu este un serum doar antirid, ci ofera si elasticitate pielii si reda tonusul tenului. Am mare incredere in produsele cosmetice cu ingrediente naturale, iar acest produs contine multe extracte naturale despre care am citit ca sunt benefice tenului matur.
kudika029927
Postat pe 27 Februarie 2011 10:59
Elixir FRUCTUL PASIUNII si KIWI

imi doresc o piele frumoasa si parfumata
dodolino5
Postat pe 27 Februarie 2011 13:35
Benecos Natural Mineral Powder Light Sand, deoarece este folosit de sotia mea ( de altfel si consultantul de specialitate pentru acest concurs ), iar in cazul in care voi castiga premiul si beneficiara acestuia.
radustefanadrian
Postat pe 27 Februarie 2011 13:35
Ulei de argan certificat bio 50 ml -mi l-as dori sa-l folosesc pentru cremele si mastile de infrumusetare
two4fly
Postat pe 27 Februarie 2011 13:36
benecos Crema de maini naturala BIO mainile mele sufera datorita frugului, aceasta crema mi-ar fi de mare ajutor
georgicka
Postat pe 27 Februarie 2011 13:37
Crema de corp cu aur suna extrem de tentant, banuiesc ca si efectele sunt pe msura, merita incercat!
pestryta
Postat pe 27 Februarie 2011 13:38
lacul de unghi benecos Oja DELICIOUS VIOLET este preferatul meu. Nu numai ca este usor de aplicat cu uscare rapida si are a stralucire putenica este si trendy si potriveste cu majoritatea bluzele mele, pentu ca violetul este culoarea mea preferata. Deci ma caracterizeaza :)
Szulka
Postat pe 27 Februarie 2011 16:58
Ulei de baie cu rozmarin - energizant si revigorant

Uleiurile esentiale de rozmarin au un efect energizant, revigorant, inveselesc si trezesc la viata intreg organismul.
zuzzy35
Postat pe 27 Februarie 2011 17:11
Imi place foarte mult benecos Gloss de buze NATURAL Scarlet, este discret si elegant, si este potrivit pentru mine deoarece eu nu sunt o persoana care se rujeaza ori de cate ori iese din casa, dar un pic de gloss pe buze te face mai interesanta!
kriss_tea
Postat pe 27 Februarie 2011 20:34
Imi place foarte mult Rujul de buze Natural Benecos Just Red deoarece este un excelent ruj cremos si care prin ingredientele sale active are grija de buzele tale, le protejeaza si la confera un plus de catifelare.
swetty85
Postat pe 28 Februarie 2011 11:10
Crema de corp cu aur
Cine nu si-ar dori o semenea bijuterie de crema? este un vis
pink_passion
Postat pe 28 Februarie 2011 15:04
Fard pleoape NATURAL Melange
Ador sa fiu cocheta si mereu la moda folosind cosmetice de cea mai buna calitate
mata_baltata
Postat pe 28 Februarie 2011 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul dintre cele 6 cursuri de dans oferite de Moty Dance School! 34 De la: kudika436511 19 Septembrie 2011 05:04
Castiga tratamente de vis in cadrul centrelor Cellulem Block Bellezza! 211 De la: concursKudika 13 Iunie 2013 10:44
Concurs Kashmir 1001 De la: concursKudika 11 Noiembrie 2009 16:22
Castiga invitatii la fabrica de handmade breslo 39 De la: concursKudika 6 Iunie 2009 20:16
Castiga saptamanal o pereche de Pantofi Kudika! - 10-16 iunie 628 De la: concursKudika 15 Iulie 2013 15:46