Setari Cookie-uri

Castiga 3 truse de machiaj bio de la Benecos!

pudra golden este spectaculoasa,ofera tenului un aspect curat,fin ,stralucitor ,orice femeie merita sa o aiba .Tenul perfect ii confera oricariei femei mai multa incredere ,deci ...trebuie sa o ai si tu
madi22
Postat pe 5 Martie 2011 12:21
Fonul de ten benecos NATURAL CREAMY MAKE-UP Foundation ..putere mare de acoperire,ingrediente bio..superb!!
Dar si cremele de corp cu aur sau perle..cine nu ar dori sa le incerce,dar si tratamentele pentru slabit!
E greu sa te decizi
grace008819
Postat pe 5 Martie 2011 12:33
Un produs pe care l-am incercat si imi place foarte mult este Oja DELICIOUS VIOLET. Aplicand un singur strat (nu se observa urmele pensulei) se usuca rapid si ofera o stralucire puternica si de durata.
baby1703
Postat pe 5 Martie 2011 13:20
mie mia placut f mult fondu de ten deoarce contine ulei BIO de migdale si unt BIO de Shea care iti hidrateaza pielea si da un aspect placut pieli :)
oanadeni
Postat pe 5 Martie 2011 13:44
Nectar dermopurifiant – ten mixt si cu probleme pt ca mai intai trebuie sa avem un ten sanatos ca sa ne putem machia apoi!
cristinacm
Postat pe 5 Martie 2011 15:01
Unul dintre produsele mele preferate este Fard pleoape NATURAL Melange, deoarece am o mare sensibilitate la ochi in natura de farduri.
kudika053840
Postat pe 5 Martie 2011 16:13
Orice femeie doreste sa fie frumoasa, sa aiba incredere in ea si in puterea de a-i face pe cei din jur sa o placa.De aceea fiecare folosete unele produse cosmetice pentru a se simti bine in propria piele.Eu as alege benecos NATURAL MINERAL POWDER - pudra golden hazelnut, intrucat am tenul mai inchis si imi doresc cu adevarat sa am un ten mai matasos, mai fin si mai stralucitor care sa imi scoata in evidenta calitatile. Aceste cosmetice Bio sunt intr-adevar folositoare deoarece devii frumoasa printr-o ingrijire naturala.:)
kudika016441
Postat pe 5 Martie 2011 17:02
SPA Crema ultraactiva anticelulitica - Pentru ce orice femeie are nevoie si de putin ajutor din exterior, pentru a arata bine!
mariag06
Postat pe 5 Martie 2011 19:02
Si mie tot pudra minerala naturala imi place cel mai mult. Sunt fan al produselor cosmetice minerale care, daca sunt aplicate corect, arata extraordinar de bine pe piele.
chrissie
Postat pe 5 Martie 2011 22:11
IMI PLACE PUDRA MINERALA NATURALA SI RIMELUL PENTRU VOLUM
kudika370930
Postat pe 5 Martie 2011 23:20
IMI PLACE PUDRA MINERALA NATURALA SI RIMELUL DE VOLUM
kudika370930
Postat pe 5 Martie 2011 23:23
folosesc de obicei pudra dar imi ia foarte mult timp si bani pana gasesc una potrivita.aleg NATURAL MINERAL POWDER - pudra golden hazelnut ptr ca e naturala!!!
edh_deh_yahoo_com
Postat pe 6 Martie 2011 01:16
masca de fata cu aur deoarece este recomandata femeilor peste 30ani(!!)
kudika068746
Postat pe 6 Martie 2011 07:12
Ulei de argan
annna37
Postat pe 6 Martie 2011 08:53
masca de fata cu aur deoarece este recomandata femeilor peste 30ani! vreau sa ma simt si eu printesa macar o data!
alinastinga
Postat pe 6 Martie 2011 09:34
IMI PLACE PUDRA MINERALA NATURALA SI RIMELUL DE VOLUM
bcrristina
Postat pe 6 Martie 2011 09:35
In sfarsit ceva natural!Chiar am primit cadou de 1 martie un fond de ten,benecos NATURAL CREAMY MAKE-UP Foundation – Fond de ten HONEY.Am un ten mai dificil,nu pot folosi fond de ten, ma irit imediat insa am zis totusi sa-l incerc,reactia a fost una neasteptata,nu m-am iritat ca de obicei si imi face fata parca e de revista,parca fac reclama pt coperta,e ceva care daca nu-l incerci nu ai cum sa cunosti sentimentul.Sigur vei adora sa te privesti in oglinda si sigur vei primii intrebari de genu"Fata ce ten ai,cu ce crema te dai?"Zic asta pt ca nici nu se observa stratul de fond de ten:)E un miracol:)te las sa te convingi si tu, folosendu-l.Vi-l recomand!

Pupici si o zi frumoasa:)
BEUTY_CAT
Postat pe 6 Martie 2011 11:11
MIE IMI PLACE SI CRED CA ESTE DESTUL DE EFICIENTA CREMA DE MAINI BIO.PT CA EU AM MAINILE FOARTE USCATE SI CRED CA MI-AR FI FOLOSITOARE.
cory2999
Postat pe 6 Martie 2011 11:23
Mi-a placut cel mai mult produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" deoarece reprezinta un produs eficace in a ameliora durerile corporale si a reda vitalitatea integului corp
negricyoasa
Postat pe 6 Martie 2011 12:12
NATURAL MINERAL POWDER - pudra golden,care confera tenului un aspect catifelat si bine ingrijit
omggg
Postat pe 6 Martie 2011 12:13
Crema ingrijirea pielii cu musetel +
Pentru ca este o crema cu o combinatie tripla de ingrediente active: musetelul - vindeca si regenereaza, glicerina naturala – catifeleaza si hidrateaza pielea crapata, redandu-i elasticitatea, siliconul natural – actioneaza ca o manusa invizibila, protejand mainile zilnic împotriva actiunii nefaste a mediului înconjurator.
ce-ti poti dori mai mult de atat?
politista
Postat pe 6 Martie 2011 12:15
Mi-a placut mult produsul pentru ingrijire corporala "Cataplasma marina" ,un produs eficace pentru durerile corporale,care reda vitalitatea integului corp.
miha1307
Postat pe 6 Martie 2011 13:12
Mi-as dori SET CADOU PLANTATION GALBEN - CU ORHIDEE
Pentru o piele senzuala, catifelata si perfect hidratata, pe baza de extracte de orhidee( sunt f bune, le-am incercat pe propria-mi piele), pentru a o oferi unei persoane dragi sufletului meu, o persoana pe care as bucura-o nespus de mult..mamica mea!!!
ralucutzzaa
Postat pe 6 Martie 2011 13:37
Sampon organic pentru par uscat si degradat-Uleiul de jojoba confera un surplus de stralucire, ingrijeste parul si asigura mentinerea culorii pe termen lung. Uleiul de migdale are un efect de hidratare si catifelare.
alexaoana
Postat pe 6 Martie 2011 14:12
Sunt foarte multumita de setul cadou SPA SENSE pe care mi l-a facut cadou o prietena cu ideea sa ma faca sa folosesc numai produse bio si chiar a reusit. La randul meu acum ofer acest set cadou de cate ori am ocazia . Pot spune ca datorita acestor produse, mi-am schimbat total parerea despre produsele de machiaj si ingrijire corporala.
kudika198903
Postat pe 6 Martie 2011 15:20
benecos NATURAL MINERAL POWDER Light SAND este produsul cel mai bun pentru mine care ma ajuta sa arat toata ziua bine, chiar daca tenul meu este gras nu imi mai pune proble pentru ca ma ajuta pudra cu minerale care imi place foarte mult
Daniela99
Postat pe 6 Martie 2011 16:18
Benecos Gloss de buze NATURAL berry, are o culoare super si o aroma irezistibila!
karyn_18
Postat pe 6 Martie 2011 16:43
Lotiune de corp Italian Lime - Vanilla pentru faptul ca intra foarte usor in piele si asigura hidratarea necesara iar aroma de vanilie se simte timp indelungat
marilena_45
Postat pe 6 Martie 2011 17:09
Lotiune de corp Italian Lime - Vanilla pentru faptul ca intra foarte usor in piele si asigura hidratarea necesara iar aroma de vanilie se simte timp indelungat
marilena_45
Postat pe 6 Martie 2011 17:10
Nectar dermopurifiant – ten mixt si cu probleme acneice imi doresc sa scap de problemele tenului
lyngau
Postat pe 6 Martie 2011 17:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Papucei.ro! 1694 De la: concursKudika 5 Octombrie 2009 17:07
Castiga o geanta GUESS - partea a doua 626 De la: concursKudika 22 Ianuarie 2014 16:14
Pielea ta are de castigat cu Gama Eucerin Allergy Protection 333 De la: concursKudika 8 Iulie 2010 16:36
Castiga una dintre cele 21 de bratari Diva Universal! - saptamana 3 192 De la: concursKudika 19 Noiembrie 2013 07:36
Concurs: Charm te rasfata cu bijuterii Swarovski! 1614 De la: concursKudika 21 Aprilie 2010 14:40