Setari Cookie-uri

Atrag homosexuali!

Nu imi caut barbatii pe net ;)
syllvy
Postat pe 10 Aprilie 2011 22:58
De la: syllvy, la data 2011-04-10 04:28:15Bun...Totul a inceput cu sfarsitul unei relatii! L-am iubit timp de 2 ani! Il iubesc inca desi ne-am despartit de 1 alt an! Ne-am despartit din teama.... Pentru ca el nu este responsabil...pentru ca eu sunt independenta!
Dar nu despre asta este vorba!
Ies! Frecventez locatii! Merg la restaurante. Merg in club! Sunt sociopata! Arat bine! Castig foarte bine! Am terminat 2 facultati, sunt la master, am 2 companii. Atrag ori femei, ori gay! LOOOOOOOOOL... Radeti si voi ca mie imi vine sa plang :))
Asta-seara inca 2 pe lista... Le-am zis ca sunt travestit...poate poate! Nimic. Ei ma iubeau! Credeau ca imi plac fetele si imi vor fi cele mai bune prietene.
Asta am avut de zis :)
P.S. Barbatii frumosi sunt gay, sau casatoriti..sau doar afemeiati :)))))))))))


ok, mi se pare doar mie sau e o poveste a naibii de chinuita, foarte prost spusa.

inteleg ca femeile in general au nevoie de putina drama, dar ...nici chiar asa.

esti sociopata probabil pt ca esti plictisita si inventezi povesti ridicole, fantezii de 2 bani. bafta cu cele 2 firme si cei 7 copii.
rockk
Postat pe 3 Mai 2011 22:34
De la: syllvy, la data 2011-04-10 04:28:15Bun...Totul a inceput cu sfarsitul unei relatii! L-am iubit timp de 2 ani! Il iubesc inca desi ne-am despartit de 1 alt an! Ne-am despartit din teama.... Pentru ca el nu este responsabil...pentru ca eu sunt independenta!
Dar nu despre asta este vorba!
Ies! Frecventez locatii! Merg la restaurante. Merg in club! Sunt sociopata! Arat bine! Castig foarte bine! Am terminat 2 facultati, sunt la master, am 2 companii. Atrag ori femei, ori gay! LOOOOOOOOOL... Radeti si voi ca mie imi vine sa plang :))
Asta-seara inca 2 pe lista... Le-am zis ca sunt travestit...poate poate! Nimic. Ei ma iubeau! Credeau ca imi plac fetele si imi vor fi cele mai bune prietene.
Asta am avut de zis :)
P.S. Barbatii frumosi sunt gay, sau casatoriti..sau doar afemeiati :)))))))))))




mai amuzat cand am citit asta ,chiar ma gandeam ca si eu patesc asa de la un timp devreme :) mda dar eu nu sunt singura dar daca se intampla se ies singura pe undeva patesc la fel ca tine am un lipici la gay la bisexuali sau bisexuale ,nu am nimik cu alegerile lor chiar am cativa amici, dar mi se pare absurd sa atragi cand tu nu esti atrasa de acelasi gen sau ...
amg_life
Postat pe 13 August 2011 22:01
De la: amg_life, la data 2011-08-13 22:01:53[quote name='syllvy' date='2011-04-10 04:28:15'
Ies! Frecventez locatii! Merg la restaurante. Merg in club! Sunt sociopata! Arat bine! Castig foarte bine! Am terminat 2 facultati, sunt la master, am 2 companii. Atrag ori femei, ori gay! LOOOOOOOOOL... Radeti si voi ca mie imi vine sa plang :))


Cum spui draga mea, ca esti sociopata cand tu ,vad ca relationezi si socializezi foarte bine cu ceilalti,chiar lasi loc la interpretari?

"SOCIOPAT-persoana incapabila sa afiseze interes pentru alte persoane
"SOCIALIZARE"- proces de relationare,de integrare intr-u colectiv

kudika414141
Postat pe 13 August 2011 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie parinte - copil 20 De la: _iluzie_ 18 Septembrie 2009 08:53
Putin ajutor? 12 De la: simonycik 24 Septembrie 2009 14:20
dragoste sau nu? 27 De la: lourdess 17 Aprilie 2009 09:19
sa nu vreau pe nimeni alaturi? 13 De la: PurpleDreams 8 Septembrie 2009 02:00
teama de a te casatori 17 De la: giorgi_gi 11 Mai 2011 16:11