Setari Cookie-uri

Totul s-a dus....

greu...poate intr-o zi o sa ajung si eu in aceeasi situatie ca tine....Adica si iubitul meu ma inselat a avut aventuri cu o colega de servici,care e maritata si are si un copil...si am aflat acest lucru si el insa a negat...am trecut cu vedereA dar se pare ca ea inca continua sa ii dea mail-uri si sms....ii spune ca il iubeste,ca ii e greu sa il stie cu cineva....si multe lucruri destea....Si de multe ori am tacut si nu am spus nimic...m`am inchis in mine...si am spus ca poate va trece ...dar nuj daca va trece.....Am momente in care imi vine sa ii spun sa ma lase in pace sa isi vada de viata lui cu aia...si sa uite de mine...dar nu am puterea...il iubesc prea mult suntem de 2 ani impreuna si a fost si primul baiat in viata mea..:(:((
kudika386349
Postat pe 11 Iunie 2011 09:01
De la: lilu_67, la data 2011-06-11 01:15:50
De la: battleofwits, la data 2011-06-10 22:22:37
De la: bea79, la data 2011-06-10 21:57:48
De la: battleofwits, la data 2011-06-10 20:03:47
De la: lilu_67, la data 2011-06-10 19:56:45
De la: Barbie30_, la data 2011-06-10 03:01:15
De la: kudika183384, la data 2011-06-10 00:37:02pielea pulii ,de ce mi-ai pus moldoveanul cu sculament,toata ziua ,sunt mai desteapta ca tine,de 1000 de orisi daca nu-mi lasi viata in pace ti-o distrug pe a ta,te-am rugat sa ma lasi in pace definitiv pielea pulii,n-ai facut-o incepi sa accentueziiiiii ,te distrug pielea puliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ce vrei de la mine,de ce nu-mi-ai lasat viata in pace,ma pis pe tine


Iar nu ti-ai luat tratamentul?
si doara i-am pregatit tabletele.. data viitoare o leg de pat.


mmm ... parca si vad doua bisexuale care se joaca cu biciul
'

Vai de capul meu! Cu nebuna asta nu cred ca poti avea decat imagini din Psycho!!Care bisexuala s-ar incumeta, acum pe bune


o dominatrix cu o nasty girl uauuu ce imagini am acum in cap

http://www.youtube.com/watch?v=C-7ubPOCeJk
ai grija batlle.sa nu te molipsesti,faci si tu ca lupu pe aici


nu, ca nu le am cu animalele
battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 09:53
De la: kudika386349, la data 2011-06-11 09:01:49greu...poate intr-o zi o sa ajung si eu in aceeasi situatie ca tine....Adica si iubitul meu ma inselat a avut aventuri cu o colega de servici,care e maritata si are si un copil...si am aflat acest lucru si el insa a negat...am trecut cu vedereA dar se pare ca ea inca continua sa ii dea mail-uri si sms....ii spune ca il iubeste,ca ii e greu sa il stie cu cineva....si multe lucruri destea....Si de multe ori am tacut si nu am spus nimic...m`am inchis in mine...si am spus ca poate va trece ...dar nuj daca va trece.....Am momente in care imi vine sa ii spun sa ma lase in pace sa isi vada de viata lui cu aia...si sa uite de mine...dar nu am puterea...il iubesc prea mult suntem de 2 ani impreuna si a fost si primul baiat in viata mea..:(:((


eu divortez acum dupa o relatie de 6 ani de zile...sincer...iti spun...sa iti vezi de treaba ta si sa renunti..pentru ca nu are rost sa speri la ceva ce nu are rost...chiar daca tie o sa iti spuna ca a terminat cu aia...nu ai de unde sa stii adevarul, si stii cum e " femeia pana nu ridica coada ...barbatul nu actioneaza" ...iti spun sincer ca nu are rost sa traiesti intr-o relatie de genul asta, iti poti reface viata si poti sa fii fericita si cu altcineva...treptat o sa iti revii, inceputul e mai greu...demnitate fata de tine ! Daca s-a intamplat o data, a doua oara este foarte posibil sa se intample iar, ai o relatie de 2 ani....
Eu acum sunt foarte bine...numai stau sa imi fac rau cu gandurile alea, numai sunt inchisa in mine...divortul m-a schimbat total si vreau sa spun ca imi este foarte bine acum :)
Eu ti-am dat un sfat...faci cum crezi ca e mai bine :)dar gandeste-te si la tine ...bafta!
pitic_89
Postat pe 11 Iunie 2011 13:09
super gresit!!!! vrea libertate?????????? DIVORT!!! O casatorie nu e bazata pe prietenii de gen yahoo facebook si alte bazaconii de genul!! Face din astea??? nu mai are sentimente pt tine!! Lasa-l tu!!! nu astepta sa te lase el!! pamintul e plin de animale cu doua picioare ca el... important e sa-i gasim pe cei cu creier si inima!!! Fruntea sus!! Nu te merita!! e un animal primitiv!!
aiko_ichiban
Postat pe 11 Iunie 2011 14:28
De la: pitic_89, la data 2011-06-11 13:09:25 " femeia pana nu ridica coada ...barbatul nu actioneaza"

hai sa fim seriosi.....cand le vine lor cheful, care sunt de soi rau, actioneaza in stanga si in dreapta pana reusesc, indiferent daca cineva ridica coada sau dimpotriva ii goneste sau le spune ca pot sa uite ca nu o sa se intample....si insista pentru ca din pacate uneori le merge cu insistatul....sa nu imi zici ca tie nu ti s-a intamplat niciodata sa se tina vreunul de capul tau desi nu iti placea nicium si l-ai refuzat in mod repetat....
hai sa nu credem ca ei saracii isi fac conturi pe siteuri asa...si sunt apoi surprinsi de vreuna care ridica pe acolo coada...si care le strica pe urma casnicia....wake up...e alegerea LUI...premeditata...
singura solutie, e sa ii analizam de la inceput si sa ii triem pe astia de soi rau sau stricati iar daca se strica pe parcurs, asta e, un sut unde trebuie, iar tu capul sus
DayC
Postat pe 11 Iunie 2011 17:34
De la: DayC, la data 2011-06-11 17:34:36
De la: pitic_89, la data 2011-06-11 13:09:25 " femeia pana nu ridica coada ...barbatul nu actioneaza"

hai sa fim seriosi.....cand le vine lor cheful, care sunt de soi rau, actioneaza in stanga si in dreapta pana reusesc, indiferent daca cineva ridica coada sau dimpotriva ii goneste sau le spune ca pot sa uite ca nu o sa se intample....si insista pentru ca din pacate uneori le merge cu insistatul....sa nu imi zici ca tie nu ti s-a intamplat niciodata sa se tina vreunul de capul tau desi nu iti placea nicium si l-ai refuzat in mod repetat....
hai sa nu credem ca ei saracii isi fac conturi pe siteuri asa...si sunt apoi surprinsi de vreuna care ridica pe acolo coada...si care le strica pe urma casnicia....wake up...e alegerea LUI...premeditata...
singura solutie, e sa ii analizam de la inceput si sa ii triem pe astia de soi rau sau stricati iar daca se strica pe parcurs, asta e, un sut unde trebuie, iar tu capul sus


si o persoana pe care o cunosti de putin timp ,cam cum poti tu sa o triezi de la inceput? sa vezi la ce categorie intra?buni sau rai?care vor iubi cu sinceritate sau nu?nu ai cum...in comparatie cu ceea ce ai scris tu mai sus la mine e cazul de altceva...si vorbeam la general :), pe langa asta e nasoala faza cand vine la tine si iti spune ca te iubeste si iti promite marea cu sarea , ca vrea o viata langa tine si mii de alte chestii...pe de alta parte nu renunta nici la prostiile alea...de vina sunt si femeile ca permit lucrul asta...eu am gresit odata si nu am de gand sa o mai fac si a doua oara...mi-a ajuns..si vorba ta...un sut, pe care mi l-am luat...si capul l-am ridicat pentru a putea merge mai departe :)
pitic_89
Postat pe 11 Iunie 2011 22:27
buna....situatia ta e cam complicata si eu sunt intr-o situatie cam naspa si as vrea sa va cer niste sfaturi....eu cu iubitul meu ne cunoastem de 4 ani....si suntem impreuna de ff putin timp ptr k nu am avut curaj sa ne spunem ce simtit...pana la urma am ajuns sa fim impreuna si sa ne iubim cik...eu mai sunt plecata de langa el ptr ca invat....si i-am zis daca nu sunt el langa tinr si ai nevoie sa te duci la o fata.....sa te duci sa nu stai sa ma ast pe mn.....nuj daca am facut bine....ptr ca acum 2 sapt primesc un tel de la o prietena si imi spune ca s-a int cu o fata in club si s-au sarutat...am vazut negru in fata ochilor...in urmatoare clipa i-am trimis sms si i-am spus ca am aflat ca are pe alta....si totul s-a terminat intre noi...ma suna si imi spune ca nu e adv....si de doua sapt am vb fff rar....nici nu ne-am vazut....nu ma mai suna..si nu imi mai trimite sms cum imi dadea inainte....nuj ce ca fac il iubesc fff mult...am plans o gramada si am vrut sa imi iau si viata ptr el ....va rog ajutati-ma si pe mn cu cateva sfaturi
kudika368424
Postat pe 11 Iunie 2011 23:10
De la: kudika368424, la data 2011-06-11 23:10:02buna....situatia ta e cam complicata si eu sunt intr-o situatie cam naspa si as vrea sa va cer niste sfaturi....eu cu iubitul meu ne cunoastem de 4 ani....si suntem impreuna de ff putin timp ptr k nu am avut curaj sa ne spunem ce simtit...pana la urma am ajuns sa fim impreuna si sa ne iubim cik...eu mai sunt plecata de langa el ptr ca invat....si i-am zis daca nu sunt el langa tinr si ai nevoie sa te duci la o fata.....sa te duci sa nu stai sa ma ast pe mn.....nuj daca am facut bine....ptr ca acum 2 sapt primesc un tel de la o prietena si imi spune ca s-a int cu o fata in club si s-au sarutat...am vazut negru in fata ochilor...in urmatoare clipa i-am trimis sms si i-am spus ca am aflat ca are pe alta....si totul s-a terminat intre noi...ma suna si imi spune ca nu e adv....si de doua sapt am vb fff rar....nici nu ne-am vazut....nu ma mai suna..si nu imi mai trimite sms cum imi dadea inainte....nuj ce ca fac il iubesc fff mult...am plans o gramada si am vrut sa imi iau si viata ptr el ....va rog ajutati-ma si pe mn cu cateva sfaturi


Nu pot sa cred ce citesc pe aici!! Sa iti iei viata? Ce naiba sunteti cu capu' toate sau ce aveti? Draga mea nu e singurul barbat pe care ai sa-l intalnesti. Asta trebuie sa te invete doar ca nu e persoana potrivita si sa treci mai departe. Probabil sunt alte lucruri prioritare in viata ta, gen sa iti iei un examen????
bea79
Postat pe 12 Iunie 2011 05:29
De la: bea79, la data 2011-06-12 05:29:46
De la: kudika368424, la data 2011-06-11 23:10:02buna....situatia ta e cam complicata si eu sunt intr-o situatie cam naspa si as vrea sa va cer niste sfaturi....eu cu iubitul meu ne cunoastem de 4 ani....si suntem impreuna de ff putin timp ptr k nu am avut curaj sa ne spunem ce simtit...pana la urma am ajuns sa fim impreuna si sa ne iubim cik...eu mai sunt plecata de langa el ptr ca invat....si i-am zis daca nu sunt el langa tinr si ai nevoie sa te duci la o fata.....sa te duci sa nu stai sa ma ast pe mn.....nuj daca am facut bine....ptr ca acum 2 sapt primesc un tel de la o prietena si imi spune ca s-a int cu o fata in club si s-au sarutat...am vazut negru in fata ochilor...in urmatoare clipa i-am trimis sms si i-am spus ca am aflat ca are pe alta....si totul s-a terminat intre noi...ma suna si imi spune ca nu e adv....si de doua sapt am vb fff rar....nici nu ne-am vazut....nu ma mai suna..si nu imi mai trimite sms cum imi dadea inainte....nuj ce ca fac il iubesc fff mult...am plans o gramada si am vrut sa imi iau si viata ptr el ....va rog ajutati-ma si pe mn cu cateva sfaturi


Nu pot sa cred ce citesc pe aici!! Sa iti iei viata? Ce naiba sunteti cu capu' toate sau ce aveti? Draga mea nu e singurul barbat pe care ai sa-l intalnesti. Asta trebuie sa te invete doar ca nu e persoana potrivita si sa treci mai departe. Probabil sunt alte lucruri prioritare in viata ta, gen sa iti iei un examen????[/q
pitic_89
Postat pe 12 Iunie 2011 18:39
parerea mea ca esti oricum ffff tanara ,daca gandesti asa ceva dupa ff putin timp petrecut impreua e nasol
sfatul meu e sa-ti vezi de viata ta ca oricum nu te iubeste vroia altceva
mariannaady
Postat pe 12 Iunie 2011 20:15
iar pt pitic iti doresc tot binele din lume si sunt sigura ca sa ai gasesti pe cinevA care te merita si care o sa te aprecieze,iubeasca asa cum meriti .
mariannaady
Postat pe 12 Iunie 2011 20:18
De la: mariannaady, la data 2011-06-12 20:18:07iar pt pitic iti doresc tot binele din lume si sunt sigura ca sa ai gasesti pe cinevA care te merita si care o sa te aprecieze,iubeasca asa cum meriti .


multumesc mult :) , multumesc la fel
Sper din suflet sa scap de tot si sa imi refac viata ...bineinteles ca o sa mi-o refac, de fapt...e mai greu la inceput...
si azi...azi faceam 2 ani de la nunta...ah....ce stare nasoala am...trebuie sa ies putin sa imi limpezesc mintea sa nu cad iar in stari nasoale...
Voi ce mai faceti? ca nu ati mai dat nici un semn de viata...va pup
pitic_89
Postat pe 12 Iunie 2011 20:37
DA....asta e o mare problema ca nu am putut sa ma concentrez asupra examenelor si am picat 5 examene:(
mama nu stie, nici nuj cum ii voi putea spune....problema e k orice as face ma gandesc la el....tot timpul imi aduc aminte de el...si vreau sa fiu langa el....e prima pers pentru care am astfel de sentimente...
kudika368424
Postat pe 13 Iunie 2011 18:06
Buna !Uite eu zic sa te ghidez dupa aceasta fraza si va fi bine :
,,Daca tu nu ma vrei eu nici atat nu te vreau !,,
amio
Postat pe 13 Iunie 2011 18:20
am incercat si treaba asta...dar e prea mare forta iubirii....si as vrea sa fiu cu el acum...sa stau cu capul pe pietul lui...nuj cum sa fac sa il aduc langa mn...
kudika368424
Postat pe 13 Iunie 2011 21:58
De la: pitic_89, la data 2011-06-12 20:37:11
De la: mariannaady, la data 2011-06-12 20:18:07iar pt pitic iti doresc tot binele din lume si sunt sigura ca sa ai gasesti pe cinevA care te merita si care o sa te aprecieze,iubeasca asa cum meriti .


multumesc mult :) , multumesc la fel
Sper din suflet sa scap de tot si sa imi refac viata ...bineinteles ca o sa mi-o refac, de fapt...e mai greu la inceput...
si azi...azi faceam 2 ani de la nunta...ah....ce stare nasoala am...trebuie sa ies putin sa imi limpezesc mintea sa nu cad iar in stari nasoale...
Voi ce mai faceti? ca nu ati mai dat nici un semn de viata...va pup


O sa treaca!!!! Iesi cu fetele si distreaza-te! fa-ti noi prieteni, sunt atatea lucruri pe care poate nu le-ai incercat. Apuca-te de un curs de dans, ocupa-ti timpul la maxim. Ai sa vezi ca functioneaza.
bea79
Postat pe 14 Iunie 2011 09:36
De la: amio, la data 2011-06-13 18:20:48Buna !Uite eu zic sa te ghidez dupa aceasta fraza si va fi bine :
,,Daca tu nu ma vrei eu nici atat nu te vreau !,,


E foarte adevarata fraza...gandeste-te ca nu ai cum sa te tii o viata intreaga dupa o persoana care te respinge si numai vrea sa fie cu tine..sunt sute de mii de barbatii pe lume, e unul si pentru tine, cu siguranta unul care o sa te iubeasca mai mult si o sa stie sa te aprecieze.
Si eu am fost la fel...deci stiu foarte bine ce inseamna starea in care esti...incearca sa te detasezi...mie mi-a mers foarte bine cu indiferenta...doare cel mai tare..acum el crapa ca ma vede ca sunt bine, ca pot merge cu capul sus, ca rad, glumesc..sunt un alt om. Si am incercat sa renunt sa ma mai gandesc la el...in momentul de fata pentru tine tu trebuie sa fii importanta:)
pitic_89
Postat pe 14 Iunie 2011 19:04
De la: bea79, la data 2011-06-14 09:36:54
De la: pitic_89, la data 2011-06-12 20:37:11
De la: mariannaady, la data 2011-06-12 20:18:07iar pt pitic iti doresc tot binele din lume si sunt sigura ca sa ai gasesti pe cinevA care te merita si care o sa te aprecieze,iubeasca asa cum meriti .


multumesc mult :) , multumesc la fel
Sper din suflet sa scap de tot si sa imi refac viata ...bineinteles ca o sa mi-o refac, de fapt...e mai greu la inceput...
si azi...azi faceam 2 ani de la nunta...ah....ce stare nasoala am...trebuie sa ies putin sa imi limpezesc mintea sa nu cad iar in stari nasoale...
Voi ce mai faceti? ca nu ati mai dat nici un semn de viata...va pup


O sa treaca!!!! Iesi cu fetele si distreaza-te! fa-ti noi prieteni, sunt atatea lucruri pe care poate nu le-ai incercat. Apuca-te de un curs de dans, ocupa-ti timpul la maxim. Ai sa vezi ca functioneaza.


Ce pot sa zic...sunt bine...mai pic...sunt bine...mai pic...ieri am fost daramata...azi...sunt in stare foarte buna :) Deci...o sa imi revin complet in final...incerc pentru ca trebuie sa fac asta:)
pitic_89
Postat pe 14 Iunie 2011 19:05
da am inceput si eu sa uit putin cate putin....am iesit in oras cu fetele nu mai iesisem de mult....am fost la prieteni am jucat carti...am facut fff multe si asta intr-o saptamana....ceea ce inainte nu faceam....nu mai iseam....nu mai mergem la prieteni....ptr ca era el si nu vroiam sa se supere....astazi am fost si la plaja si m-am simtit bine,,,,pot sa spun ca uit putin cate putin....numai ca mama ma intreaba....de el...si i-am zis sa nu ma mai intrebe...dar insista nuj de ce....probabil si ptr faptu ca el e primul baiat care l-am dus acasa...in timpul asta am deprins un viciu....fumez....si fff mult...inainte eram anti-tutun....acu nuj ce s-a int cu mn....am ajuns sa fumez app un pachet pe zii...si vreau sa ma las de ele
kudika368424
Postat pe 15 Iunie 2011 18:43
De la: kudika368424, la data 2011-06-15 18:43:56da am inceput si eu sa uit putin cate putin....am iesit in oras cu fetele nu mai iesisem de mult....am fost la prieteni am jucat carti...am facut fff multe si asta intr-o saptamana....ceea ce inainte nu faceam....nu mai iseam....nu mai mergem la prieteni....ptr ca era el si nu vroiam sa se supere....astazi am fost si la plaja si m-am simtit bine,,,,pot sa spun ca uit putin cate putin....numai ca mama ma intreaba....de el...si i-am zis sa nu ma mai intrebe...dar insista nuj de ce....probabil si ptr faptu ca el e primul baiat care l-am dus acasa...in timpul asta am deprins un viciu....fumez....si fff mult...inainte eram anti-tutun....acu nuj ce s-a int cu mn....am ajuns sa fumez app un pachet pe zii...si vreau sa ma las de ele


vezi ca poti? uite asa treptat , treptat o sa treaca totul si o sa iti si refaci viata :) tine-o tot asa dar fa-le pe toate cu cap;) iar cu tigarile...ori le lasi daca poti ori le raresti daca nu te poti lasa ;) e in joc sanatatea ta
te pup ;) bafta si sa ne mai spui cum esti
pitic_89
Postat pe 15 Iunie 2011 18:46
oameni buni , ati fugit cu totii???? unde sunteti? numai e nimeni pe aici...:((
pitic_89
Postat pe 15 Iunie 2011 18:47
vreau sa zic ca m-au ajutat ff mult ce am citit aici...si sfaturile voastre...o sa las si tigarile cu timpul....vreau sa invat sa imi dau restantele sa nu ii dezamagesc pe ai mei...si sa devin fata care eram inainte...ambitioasa tot timpul reusea in ceea ce vroia sa faca..iar pe el in tratez cu indiferenta...am vb cu el duminik si m-a int ce fac si i-am zis ca ff bn....si imi spune ca isi face griji ptr mn...si i-am zis ca nu trebuie....el a zis chiar daca imi fac....si i-am zis ca nu il cred...ca e cam neserios...si cred ca l-a deranjat asta ca mi-a zis ca o dau in arogante si ironii....eu sunt o pers ambitioasa si o sa il fac sa regrete....ptr nimic in lume nu o sa mai fiu cu el...vb ta ...ce e al meu e pus deoparte....si este si cineva ptr mn pus acolo deoparte sa ma iubeasca....maine ma duc din nou la plaja...sa ma simt bine...
kudika368424
Postat pe 15 Iunie 2011 19:18
De la: kudika368424, la data 2011-06-15 19:18:01vreau sa zic ca m-au ajutat ff mult ce am citit aici...si sfaturile voastre...o sa las si tigarile cu timpul....vreau sa invat sa imi dau restantele sa nu ii dezamagesc pe ai mei...si sa devin fata care eram inainte...ambitioasa tot timpul reusea in ceea ce vroia sa faca..iar pe el in tratez cu indiferenta...am vb cu el duminik si m-a int ce fac si i-am zis ca ff bn....si imi spune ca isi face griji ptr mn...si i-am zis ca nu trebuie....el a zis chiar daca imi fac....si i-am zis ca nu il cred...ca e cam neserios...si cred ca l-a deranjat asta ca mi-a zis ca o dau in arogante si ironii....eu sunt o pers ambitioasa si o sa il fac sa regrete....ptr nimic in lume nu o sa mai fiu cu el...vb ta ...ce e al meu e pus deoparte....si este si cineva ptr mn pus acolo deoparte sa ma iubeasca....maine ma duc din nou la plaja...sa ma simt bine...


chiar daca nu te cunosc personal...ma bucur foarte mult pentru tine ca incepi sa iti revii...faptul ca ai fost indiferenta cu el a fost un pas inainte...si indiferenta doare cel mai tare ;) ...asa iti doresc sa fii ambitioasa si ia-ti toate examenele ca nu are rost sa iti pierzi facultatea pentru o persoana care nu stie ce vrea ;)Bafta la restante, fi cu capul pe umeri si ia-le pe toate, o sa vezi ce bine o sa te simti cand o sa vezi note de trecere ;).Un ut in fund , un pas inainte ;) Si...chiar e cineva si pentru noi care sa ne merite cu adevarat ;)
pitic_89
Postat pe 16 Iunie 2011 02:11
bravo fetelor.am citit povestile voastre si ma bucur enorm ca ati reusit amandoua sa treceti peste aceasta problema a dragostei.pitic eu am avut o poveste asemanatoare cu a ta doar ca la mine exista si un copil,acuma suntem ok si eu si fetita mea.nu este usor dar totul e sa crezi in tine,in persoana ta,fiecare avem personalitatea noastra iar cine ne vrea ,ne accepta asa.defecte toti avem,iar o relatie cand se destrama este din vina amandoura,(parerea mea)doar ca atunci cand nu mai merge trebuie sa stii sa pui punct,iar DRAGOSTE CU FORTA NU MERGE.VA SALUT SI MULTA BAFTA (SI FERICIRE).
deya_1982
Postat pe 16 Iunie 2011 10:30
De regula, trebuie sa aveti o dicutie mare si serioasa si daca tot nu merge, atunci lasa-l in plata Domnului. Nu de "fluturasi" ai, aveti nevoie, ci de un om suficient de matur care sa iti fie partener adevarat, la drum lung
Fara nici un regret.
Cocktail
Postat pe 16 Iunie 2011 11:00
o discutie serioasa nu am avut cu el pentru ca a omis de fiecare data...imi zicea ca trebuie sa vb k trebuie sa vb dar nu ajungeaam niciodata sa vb...de aceea am pus capat...si acu pot sa ma distrez si eu linistita...si pot sa ma imbrac mai sexxy sa atrag priviri...etc...examenele incep sa invat mai bine...ma concentrez mai bine...ca asta e mai important sa imi fac un viitor in viata...sa fiu pe propriile mele puteri sa nu depind de nimeni...va multumesc ptr tot si mai intrati pe forum sa mai vb...pupici...
kudika368424
Postat pe 16 Iunie 2011 12:42
De la: deya_1982, la data 2011-06-16 10:30:11bravo fetelor.am citit povestile voastre si ma bucur enorm ca ati reusit amandoua sa treceti peste aceasta problema a dragostei.pitic eu am avut o poveste asemanatoare cu a ta doar ca la mine exista si un copil,acuma suntem ok si eu si fetita mea.nu este usor dar totul e sa crezi in tine,in persoana ta,fiecare avem personalitatea noastra iar cine ne vrea ,ne accepta asa.defecte toti avem,iar o relatie cand se destrama este din vina amandoura,(parerea mea)doar ca atunci cand nu mai merge trebuie sa stii sa pui punct,iar DRAGOSTE CU FORTA NU MERGE.VA SALUT SI MULTA BAFTA (SI FERICIRE).


chiar...la tine este situatia mai complicata pentru ca aveti si o fetita...sa nu aibe de suferit...sper sa reusesc sa ma tin pe pozitie si sa nu pic din nou..." a inceput numaratoarea inversa" pana la divort...si parca iar ma cuprinde o stare proasta...sper sa nu pic iar...
ieri m-am intalnit cu el...si bineinteles ca nu a fost ok...reprosuri...si tot felul de chestii de genul asta...
pitic_89
Postat pe 16 Iunie 2011 12:44
De la: pitic_89, la data 2011-06-15 18:47:52oameni buni , ati fugit cu totii???? unde sunteti? numai e nimeni pe aici...:((
mai e cineva
dontworibehapi
Postat pe 16 Iunie 2011 12:48
De la: kudika368424, la data 2011-06-16 12:42:30o discutie serioasa nu am avut cu el pentru ca a omis de fiecare data...imi zicea ca trebuie sa vb k trebuie sa vb dar nu ajungeaam niciodata sa vb...de aceea am pus capat...si acu pot sa ma distrez si eu linistita...si pot sa ma imbrac mai sexxy sa atrag priviri...etc...examenele incep sa invat mai bine...ma concentrez mai bine...ca asta e mai important sa imi fac un viitor in viata...sa fiu pe propriile mele puteri sa nu depind de nimeni...va multumesc ptr tot si mai intrati pe forum sa mai vb...pupici...


la mine au fost discutii serioase...dar nu se ajungea la nici un raspuns final...acum...indiferenta doare cel mai tare...important e sa fii tu..imbraca-te cum te simti bine...fa ceea ce iti place...ia-ti examenele ca sunt parte din viitorul tau...si eu sunt in ultimul an la facultate si ieri m-am intalnit cu el afara in grupul de prieteni si m-au intrebat ce am facut la examene si cand am zis ca am luat toata sesiunea de examene a ramas paf...ma uitam la el si imediat s-a schimbat la fata...m-a afectat dar nu am vrut sa arat asta...
pitic_89
Postat pe 16 Iunie 2011 12:49
De la: dontworibehapi, la data 2011-06-16 12:48:35
De la: pitic_89, la data 2011-06-15 18:47:52oameni buni , ati fugit cu totii???? unde sunteti? numai e nimeni pe aici...:((
mai e cineva


ce bine ca mai rasare cate cineva pe acolo pe la rasarit ;)
buna:)
pitic_89
Postat pe 16 Iunie 2011 12:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simo 1 De la: simonik84 17 Iunie 2011 11:27
Fetelor, am nevoie de cat mai multe sfaturi 30 De la: leo_ 25 Iunie 2010 09:05
tunsori 1 De la: kudika053631 27 August 2009 15:37
haine si accesorii la preturi reduse 1 De la: kudika195039 10 Iunie 2010 16:39
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 15 Martie 2010 20:23