Setari Cookie-uri

Ce se intampla?

De la: kudika406632, la data 2011-06-05 12:54:32 Valy nu ma macina nimic,,,pe el il macina mai mlt de ce este in starea asta...crezi k eu ii simt lipsa asa grav?nu ...


Apa-i zici ca e ocupat cu jocul ala idiot,crezi ca, mai are timp sa se gandeasca la starea pe care o are?Daca realiza cu ADEVARAT ce se intampla, facea ceva, crede-ma.
Se face doar in fata ta ca e ,,ingrijorat".
Valy90
Postat pe 5 Iunie 2011 12:59
Da recunosc imi este frica de despartire,,,si acum cateva zile ia m ne am certat rau pe tema asta si i am zs ca bn ma hai pleca dute acasa de azi nu mai suntem impreuna,,,ne despratim ..si el ca nu vreau sa ne despratim nu intelegi?si eu ca vreau asta ...si nu m a lasat in pace,imi zcea :ma tu chiar crezi k am sa te las in pace?
Deeliaaaa
Postat pe 5 Iunie 2011 13:01
De la: kudika406632, la data 2011-06-05 13:01:10Da recunosc imi este frica de despartire,,,si acum cateva zile ia m ne am certat rau pe tema asta si i am zs ca bn ma hai pleca dute acasa de azi nu mai suntem impreuna,,,ne despratim ..si el ca nu vreau sa ne despratim nu intelegi?si eu ca vreau asta ...si nu m a lasat in pace,imi zcea :ma tu chiar crezi k am sa te las in pace?


Eu te inteleg pe tine, ce-mi spui din spusele lui, dar nu cred.Punct.
Serios, poate nu e treaba mea, dar tu ii dai bani??
Valy90
Postat pe 5 Iunie 2011 13:03
Valy ce anume nu crezi?...si nu nu i dau bani..
Al3xutzaa
Postat pe 5 Iunie 2011 13:05
De la: Al3xutzaa, la data 2011-06-05 13:05:25Valy ce anume nu crezi?...si nu nu i dau bani..


TU?
Valy90
Postat pe 5 Iunie 2011 13:09
Nu ma crezi in legatura cu ce?bani are din alte surse ..
Al3xutzaa
Postat pe 5 Iunie 2011 13:11
De la: Al3xutzaa, la data 2011-06-05 13:11:46Nu ma crezi in legatura cu ce?bani are din alte surse ..


De ce postezi de pe alt cont Alexuta?
Nu cred ca si-ar face griji pt ,,starea stranie" pe care o are.Ma repet, ar fi facut ceva in privinta asta.Si nu-l mai crede cand iti zice ca nu te lasa.Vezi bine ca nu face nimic,doar zice ca nu te lasa si atat.Sau poate a facut/ face dar n-ai zis tu nimic.
Valy90
Postat pe 5 Iunie 2011 13:17
da a facut mai mlte ...e un nehotarat si punct ...cateodata i as da una sa ma tina minte....si scuze acela este contul verisoarei mele nu stiu cum am intrat la ea :-??..ca desii dau log out nu iese cateodata,,in fine
Deeliaaaa
Postat pe 5 Iunie 2011 13:24
Am recitit topicul acesta din greseala si nu pot sa cred prin cate am trecut atunci...si cat am suferit...apoi a urmat despartirea,cateva zile ingrozitoare viata mea nu mai avea rost eram terminata si uite ca acum dupa 2 luni jumatate de la despartire sunt atat de bine,ca nu-mi vine sa cred.Viata asta este plina de surprize si ador vorba:O sa vina si soarele pe strada mea ! F adevarata,fetelor daca va despartiti de pers iubita aveti incredere in voi.,fericirea voasta nu depinde de el!Si orice rau duce spre bina!La mine asa a fost,acest rau(despartirea) m-a dus spre un f mare bine!Si aveati dreptate voi in raspunsurile voastre ca am sa invat din relatia asta,si urmatoarea si urmatoarea,caci vor mai fii..F adevarat!In concluzie :Viata merge inainte ,nu irositi nici o clipa din ea,bucurati-va de absolut tot ce traiti si nu lasati pe nimeni sa va intristeze!
Deeliaaaa
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:52
De la: Deeliaaaa, la data 2011-09-18 12:52:39Am recitit topicul acesta din greseala si nu pot sa cred prin cate am trecut atunci...si cat am suferit...apoi a urmat despartirea,cateva zile ingrozitoare viata mea nu mai avea rost eram terminata si uite ca acum dupa 2 luni jumatate de la despartire sunt atat de bine,ca nu-mi vine sa cred.Viata asta este plina de surprize si ador vorba:O sa vina si soarele pe strada mea ! F adevarata,fetelor daca va despartiti de pers iubita aveti incredere in voi.,fericirea voasta nu depinde de el!Si orice rau duce spre bina!La mine asa a fost,acest rau(despartirea) m-a dus spre un f mare bine!Si aveati dreptate voi in raspunsurile voastre ca am sa invat din relatia asta,si urmatoarea si urmatoarea,caci vor mai fii..F adevarat!In concluzie :Viata merge inainte ,nu irositi nici o clipa din ea,bucurati-va de absolut tot ce traiti si nu lasati pe nimeni sa va intristeze!


e o teorie gresita!
PICCKARD
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:57
De la: PICCKARD, la data 2011-09-18 12:57:09
De la: Deeliaaaa, la data 2011-09-18 12:52:39Am recitit topicul acesta din greseala si nu pot sa cred prin cate am trecut atunci...si cat am suferit...apoi a urmat despartirea,cateva zile ingrozitoare viata mea nu mai avea rost eram terminata si uite ca acum dupa 2 luni jumatate de la despartire sunt atat de bine,ca nu-mi vine sa cred.Viata asta este plina de surprize si ador vorba:O sa vina si soarele pe strada mea ! F adevarata,fetelor daca va despartiti de pers iubita aveti incredere in voi.,fericirea voasta nu depinde de el!Si orice rau duce spre bina!La mine asa a fost,acest rau(despartirea) m-a dus spre un f mare bine!Si aveati dreptate voi in raspunsurile voastre ca am sa invat din relatia asta,si urmatoarea si urmatoarea,caci vor mai fii..F adevarat!In concluzie :Viata merge inainte ,nu irositi nici o clipa din ea,bucurati-va de absolut tot ce traiti si nu lasati pe nimeni sa va intristeze!


e o teorie gresita!


Dc?
Deeliaaaa
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:58
De la: Deeliaaaa, la data 2011-09-18 12:58:13
De la: PICCKARD, la data 2011-09-18 12:57:09
De la: Deeliaaaa, la data 2011-09-18 12:52:39Am recitit topicul acesta din greseala si nu pot sa cred prin cate am trecut atunci...si cat am suferit...apoi a urmat despartirea,cateva zile ingrozitoare viata mea nu mai avea rost eram terminata si uite ca acum dupa 2 luni jumatate de la despartire sunt atat de bine,ca nu-mi vine sa cred.Viata asta este plina de surprize si ador vorba:O sa vina si soarele pe strada mea ! F adevarata,fetelor daca va despartiti de pers iubita aveti incredere in voi.,fericirea voasta nu depinde de el!Si orice rau duce spre bina!La mine asa a fost,acest rau(despartirea) m-a dus spre un f mare bine!Si aveati dreptate voi in raspunsurile voastre ca am sa invat din relatia asta,si urmatoarea si urmatoarea,caci vor mai fii..F adevarat!In concluzie :Viata merge inainte ,nu irositi nici o clipa din ea,bucurati-va de absolut tot ce traiti si nu lasati pe nimeni sa va intristeze!


e o teorie gresita!


Dc?

e usor sa zici ca mergi mai inainte dar ceva din tine ramane in urma
PICCKARD
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:05
De la: PICCKARD, la data 2011-09-18 13:05:16
De la: Deeliaaaa, la data 2011-09-18 12:58:13
De la: PICCKARD, la data 2011-09-18 12:57:09
De la: Deeliaaaa, la data 2011-09-18 12:52:39Am recitit topicul acesta din greseala si nu pot sa cred prin cate am trecut atunci...si cat am suferit...apoi a urmat despartirea,cateva zile ingrozitoare viata mea nu mai avea rost eram terminata si uite ca acum dupa 2 luni jumatate de la despartire sunt atat de bine,ca nu-mi vine sa cred.Viata asta este plina de surprize si ador vorba:O sa vina si soarele pe strada mea ! F adevarata,fetelor daca va despartiti de pers iubita aveti incredere in voi.,fericirea voasta nu depinde de el!Si orice rau duce spre bina!La mine asa a fost,acest rau(despartirea) m-a dus spre un f mare bine!Si aveati dreptate voi in raspunsurile voastre ca am sa invat din relatia asta,si urmatoarea si urmatoarea,caci vor mai fii..F adevarat!In concluzie :Viata merge inainte ,nu irositi nici o clipa din ea,bucurati-va de absolut tot ce traiti si nu lasati pe nimeni sa va intristeze!


e o teorie gresita!


Dc?

e usor sa zici ca mergi mai inainte dar ceva din tine ramane in urma


Pana nu treci prin asta nu ai de unde sa stii..Eu am avut si vointa,asta a contat f mlt,am facut orice posibil sa-l uit..ajutorul a venit si din partea pretenilor dar si din partea unui baiat....Intradevar ceva a rams in sufletul meu ,amintiri ,prima iubire nu se uita....el acum regreta,dar pe mine nu ma mai intereseaza!
Deeliaaaa
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma iubit sau a profitat ? 39 De la: oana84onutza 3 Februarie 2010 20:00
probleme cu ochii 4 De la: crysa_tm 29 Septembrie 2010 11:26
sotie si amanta.... 11 De la: dodoluta 28 Mai 2009 09:50
cunoaste cineva ceva? 9 De la: freakyyy 4 Decembrie 2010 17:50
sa propunem o lege ptr cei care inseala 31 De la: scorpio67 4 Iunie 2010 07:20