Setari Cookie-uri

Fetelor, UN SFAT va rog!

Frumos enuntat subiectul, pertinent si la obiect.

Dar, odata ce in mintea unui barbat se sadeste un gram de gelozie si ceva paranoia nu o mai scoti vreodata. Cu toate ca aceste doua persoane par suficient de apropiate si depind mai in toate planurile una de alta.
spune-i sa citeasca Zahir de la Coehlo, o carte destul de prostuta dar se condimenteaza cu acest subiect.

poate ar trebui sa amane o perioada data nuntii pana cand sunt siguri ca asta doresc ambii si ca nu se simt presati.
Claraentias
Postat pe 31 Iulie 2011 17:47
De la: Claraentias, la data 2011-07-31 17:47:55Frumos enuntat subiectul, pertinent si la obiect.

Dar, odata ce in mintea unui barbat se sadeste un gram de gelozie si ceva paranoia nu o mai scoti vreodata. Cu toate ca aceste doua persoane par suficient de apropiate si depind mai in toate planurile una de alta.
spune-i sa citeasca Zahir de la Coehlo, o carte destul de prostuta dar se condimenteaza cu acest subiect.

poate ar trebui sa amane o perioada data nuntii pana cand sunt siguri ca asta doresc ambii si ca nu se simt presati.


Buna ziua!
Cu toate ca topicul este destul de vechi,este un subiect bine romantat,din abundenta condimentat cu neprevazut,tentatii,rataciri,recuperari,regrete,dar protagonista nu stie cat sunt de tardive!,imbratisari,nesiguranta si la urma,cu intrebarea daca se pot casatori in conditiile in care ea l-a inselat si el a aflat.Intreb;daca nu afla individul?Ce se intampla?S-AR FI CASATORIT,NU?Dar cum ulciorul nu merge de multe ori la apa,asta este!Doamna in cauza, sa suporte nehotararea domnului si daca ,intr-adevar ,il iubeste,sa lupte pentru a-l recastiga!Iar el sa ierte ratacirea partenerei,daca poate,caci,barbatii tradeaza de mult mai multe ori ca femeile si nu-si fac atatea probleme de constiinta!Statisticile spun ,cu prisosinta ,acest lucru.
kudika414141
Postat pe 1 August 2011 11:23
De la: Valy90, la data 2011-06-21 16:07:05
De la: kudika408351, la data 2011-06-21 15:41:29
De la: Valy90, la data 2011-06-20 18:25:34 7
Eu dura??
Cu ce sunt bre dura, ca spun ce gandesc??

dar nu e dura, e doar inapoiata si atat poate, intelegeti fetelor si specimenele de genu' asta chiar daca nu ne plac si consuma oxigenul degeaba pe Terra din pacate nu-i putem eutanasia, oricat de mult ne-am dorii...


Hmmm, frumoasa descriere ti-ai facut.
Hai basti ca n-am chef de tine, asteapta-ma pana ma intorc, troiacia.

te-ai dus dupa cuvinte? si eu astept sa revii sa o faci praf pe domnita de a indraznit sa se ia de tine! imi plac astea de le au cu limbile
bemm
Postat pe 1 August 2011 11:37
Erau intr-o pauza!!!






Fanii "Friends" o sa priceapa poanta
kudika_pudika
Postat pe 1 August 2011 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PORUMBEI PENTRU NUNTA 3 De la: POrumbei_Nunta 10 Februarie 2011 08:42
oare am probleme de personalitate? 26 De la: Brunetica25 6 Septembrie 2011 11:17
tineri cautam nasi in judetul Buzau 1 De la: kudika_991904 6 Aprilie 2017 15:49
De ceva vreme ma simt tot mai singura 57 De la: kudika125543 22 Martie 2014 21:08
Inelul de logodna 24 De la: koph 7 Decembrie 2013 13:17