Setari Cookie-uri

Infidelitate: o singura noapte, un pas gresit

De la: pickard, la data 2011-06-25 18:50:10
De la: oana_mihaela_m, la data 2011-06-25 18:36:33buna.......cred ca la toti in viata ni se intampla sa cadem si apoi sa ne para rau............nu ii iau ei aprarea dar din cate am citit si el are vina...practic cu indiferenta lui a indeprtato de el...ea a cautat ce nu avea cu el in alta parte........dar acum ea merita sansa....din cate spui ea il iubeste.......ar trebuii sa nu se mai gandeasca la greselile ei si sa fie fericit cu ea...o relatie de 9 ani e o gramada de timp...ar fi pacat tot ce au investit sa se aleaga prafu...asa ca baiete uita si fi fericit...


nu se alege praful se imparte la tribunal in mod corect...pentru trei lulele de lucruri nu merita sa te chinui toata viata

daca aveau un copil, hai sa zicem ca se merita efortul
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 19:10
trece-ma si pe mine la dusmani......
natasa66
Postat pe 25 Iunie 2011 19:23
De la: natasa66, la data 2011-06-25 19:23:33trece-ma si pe mine la dusmani......


buna natasa! sa infiintam un club al dusmanilor
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 19:24
De la: pickard, la data 2011-06-25 19:24:54
De la: natasa66, la data 2011-06-25 19:23:33trece-ma si pe mine la dusmani......


buna natasa! sa infiintam un club al dusmanilor


ne trebuie un sediu mareeeee !!!!
natasa66
Postat pe 25 Iunie 2011 19:26
De la: natasa66 wrote, la data 2011-06-25 19:23:33trece-ma si pe mine la dusmani......
______________________________________________

Iei legatura cu Pickard, cu incepere de ieri, e omul meu in relatia cusexul ala vazut de unii...frumos.
Ce sa fac...am avut o disputa ca intre maimutoi...si nu mai am voie sa discut cu dudui, no offence.. :)
Darkmagic
Postat pe 25 Iunie 2011 19:28

sa fii sanatos !!!!
natasa66
Postat pe 25 Iunie 2011 19:34
Merci, asemenea!
Congrat's, ai reusit sa ma enervezi pentru...10 secunde.
O sa trec imediat la letopiset... :P
Darkmagic
Postat pe 25 Iunie 2011 19:42
De la: autosoul41, la data 2011-06-25 19:28:56De la: natasa66 wrote, la data 2011-06-25 19:23:33trece-ma si pe mine la dusmani......
______________________________________________

Iei legatura cu Pickard, cu incepere de ieri, e omul meu in relatia cusexul ala vazut de unii...frumos.
Ce sa fac...am avut o disputa ca intre maimutoi...si nu mai am voie sa discut cu dudui, no offence.. :)

------------------------------
in sfarsit cineva care imi acorda exclusivitatea fara sa fie femeie
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 19:44
De la: pickard, la data 2011-06-25 19:44:53
De la: autosoul41, la data 2011-06-25 19:28:56De la: natasa66 wrote, la data 2011-06-25 19:23:33trece-ma si pe mine la dusmani......
______________________________________________

Iei legatura cu Pickard, cu incepere de ieri, e omul meu in relatia cusexul ala vazut de unii...frumos.
Ce sa fac...am avut o disputa ca intre maimutoi...si nu mai am voie sa discut cu dudui, no offence.. :)

------------------------------
in sfarsit cineva care imi acorda exclusivitatea fara sa fie femeie

cine,animalullover?
ego71
Postat pe 25 Iunie 2011 19:46
De la: ego71, la data 2011-06-25 19:46:53
De la: pickard, la data 2011-06-25 19:44:53
De la: autosoul41, la data 2011-06-25 19:28:56De la: natasa66 wrote, la data 2011-06-25 19:23:33trece-ma si pe mine la dusmani......
______________________________________________

Iei legatura cu Pickard, cu incepere de ieri, e omul meu in relatia cusexul ala vazut de unii...frumos.
Ce sa fac...am avut o disputa ca intre maimutoi...si nu mai am voie sa discut cu dudui, no offence.. :)

------------------------------
in sfarsit cineva care imi acorda exclusivitatea fara sa fie femeie

cine,animalullover?

------------
nu!
animalsoul
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 21:14
Mi-a placut ce ai postat Rashella.Este cumva avocata lui?Are timp de dat sfaturi.....pe forum,pentru EL..Cand mai are timp de FAMILIA EI?
Un barbat serios nu cere sfaturi pe bloguri....ci incearca sa vada motivul la care s-a ajuns la acest impas.
Sa vorbeasca deschis cu prietena lui ,cea pe care vrea sa o ia de sotie.
Are deja o varsta -sper sa fie matur si sa discearna ce vrea de la viata si de la el.

Sa auzim de bn.
mimi_RMC
Postat pe 25 Iunie 2011 22:57
Data fiind "relatia" lor din perioada aceea cred ca el, om matur fiind, nu un pustan, ar trebui sa si dea seama ca femeia aceea avea multe nevoi pe care el in "durerea"lui nu i le satisfacea. Exista dorinta animalica "pura" dupa cum tu insati te-ai exprimat. Femeia avea nevoie de sex si pentru ca nu primea de la "iubitul" ei cu care devenise mai mult amica l-a procurat din alta parte.
Ar trebui sa se intrebe el, Catalin, oare din ce cauza a cedat atat de usor femeia avansurilor colegului ei. Oricum daca iubitul meu s-ar fi ingrasat 30 de kg si m-ar fi neglijat pe toate planurile eu una i-as fi dat demult papucii, cu tot regretul si urarile de bine. Femeia aia chiar il iubeste. La cei 40 de ani pe care amicul tau ii are ar fi trebuit sa fie mult mai intelept...
ocs
Postat pe 25 Iunie 2011 23:12
De la: Micaell, la data 2011-06-24 15:50:41Cred ca astea sunt problemele lor personale si mi se pare cam aiurea ca el a apelat la tine si ti-a povestit tot ce face cu nevasta-sa. Stiu ca poate a vrut sa se descarce dar nici asa, sa dea detalii intime etc. Cat despre infidelitatea sotiei, aia a fost doar o simpla aventura si atat, ce mare branza? Daca facea un barbat chestia asta, nu spunea nimeni nimic, ca vorba ceea, are nevoi pt ca e mascul viril Poate ca la mom respectiv, casnicia lor scartaia si de asta l-a si inselat. A fost doar o descatusare. Daca el vrea sa mai dea o sansa relatiei, sa o faca. Nu e nimeni perfect, cu totii mai gresim... S-a apucat acum sa dezgroape mortii, de acum nu stiu cat timp... Nu vreau sa par ca-i iau parte tipei, e un lucru rau ce a facut dar hai sa nu exageram. Se poate sa repete experienta, se poate sa n-o faca... Daca tine la relatia ei n-o s-o faca... Si daca o sa mai aiba si-un copil, eu cred ca n-o sa mai indrazneasca sa mai calce stramb. In clipa respectiva, probabil ca nu-i mai pasa daca o sa-si piarda iubitul sau nu, si de asta a si facut ce a facut.


Micaell, iti dau dreptate pe deplin si mai adaug faptul ca mie mi se pare ca cea care a deschis topicul este putin inamorata de amicul ei Catalin pentru ca parca tine prea mult la el si insista in a-i fi confidenta si a-i da sfaturi...
Prieten, prieten dar nu e normal sa stii toate detaliile vietii lui private. Femeia "invinuita" stie ca tu esti la curent cu toate astea ? daca nu, Catalin al tau chiar merita sa-si primeasca papucii pt ca e slab de inger rau de tot, adica nu-i barbat, e papa lapte...
ocs
Postat pe 25 Iunie 2011 23:32
Un lucru nu inteleg...de unde pana unde atata grija fata de "Catalin" ? Sincer...in calitate de amica dai un sfat si atat...iti vezi de treaba ta, de viata ta!
BUM27
Postat pe 26 Iunie 2011 10:42
"El o neglija total... eu nu o judec, probabil colegul i-a spus vorbe pe care ea si le-ar fi dorit sa le auda de la Catalin.....de aia a si pus botul.....iar tu ca prietena, mi se pare ca te implici mulllltttttttttttt prea mult. Ei, daca se iubesc, or sa treaca impreuna peste obstacolul asta, iar tu, daca te bagi si dai un sfat nelalocul lui, ramai dusman. In chestii din astea dicteaza inima. Si vin si spun are 40 de ani in fundul lui, ar trebui sa stie cum si ce decizii sa ia si de unul singur, iar, subscriu celor spuse mai sus, daca era invers....ar fi fost OK doar pentru ca e barbat si unui barbat totul ii este permis??? Sunt sigura ca el daca ar fi marturisit asta ei, ea l-ar fi iertat fara sa ceara atatea sfaturi."
Mi se pare cel mai bun sfat ... decizia sa o ia el...tu nu esti in masura sa o judeci pe acea fata,si te implici
ffff mullllllllllllllllllllllllttttttttttttttttt in relatia lor.El daca ar avea varsta pe care ai specificat-o,ar sti ce sa faca,
fara sa se duca la primul colt sa o barfeasca pe prietena lui,sa vada ce parere au altii despre asta.El zice
ca o iubeste,dar poate a omis sa-ti spuna ca si el a inselat-o.Sa-si vada de viata lui si sa nu mai apeleze la nimeni
pentru a lua decizii pentu viata lui!
ella_angelina
Postat pe 26 Iunie 2011 11:33
Buna tuturor!

Am citit si eu acea intamplare cu Catalin ....
Parerea mea este ca,din moment ce intr-un cuplu s-a instalat neancrederea,nu prea se mai pot repara lucrurile.Insa cum aici nu doar de banuieli vorbim ci de fapte consumate,nu cred ca acest barbat ar mai putea fi fericit vreodata cu aceasta domnisoara...Deja e acolo acel monstru cu ochi verzi [gelozia] si nu cred ca va mai pleca vreodata din relatia lor...
Am inteles ca el traversat o perioada mai grea in viata,iar ea la TRADAT tocmai atunci.Degeaba era langa el,doar cu vorbele,ca in realitate se gandea la ala care i-a tras-o asa "zdravan"....Deci despre ce vorbim atunci???...Unde mai e DRAGOSTEA ei fata de el,daca i-a facut asta tocmai in perioada cea mai intunecata a vietii???
O casnicie,dar si o simpla relatie de cuplu e musai sa se bazeze pe INCREDERE,iar daca ea se pierde,nu mai ramane nimic...La cununie "promiti" sa-i stai alaturi celui de langa tine si la bine si la rau,dar mai ales la rau trebuie sa faci asta,ca aia e dovada de dragoste,ca la bine nu-i greu sa-i fi alaturi nimanui....
In plus cealalta relatie s-a terminat ca amorezul nu a mai vrut-o pe domnisoara si nu ca ea ar fi renuntat din prea mare dragoste fata de Catalin...Daca ala nu-i dadea papuci,ea poate si acum i-ar fi amanta...Sau poate pe viitor o sa-i mai fie,ori de cate ori se va simti ea neglijata ...

Eu nu sunt in masura sa dau sfaturi nimanui,dar ca o simpla parere pot sa spun ca in locul lui nu m-asi gandi la casnicie si nici la un viitor alaturi de acea fata infidela...In primul rand ca,asa cum au spus si altii inaintea mea,daca a facut-o odata o va mai face si altadata ,iar atunci poate va fi mai grea despartirea ca poate vor avea deja si copii.Apoi nici nu poate fi vorba de iubire fata de Catalin,daca a fost in stare sa-i faca asa ceva,tocmai cand omul avea si asa multe probleme...Iar cum viata e plina de probleme,mai ales dupa ce-ti infiintezi o familie,ea o sa-l insele mereu cand apare cate o ocazie....
In plus el niciodata NU va mai putea avea incredere in ea si asta oricum le va macina relatia....

Eu cred ca e mai bine acum o despartire,decat atunci cand ii va lega si hartia si poate si copii,care vor suferii cel mai mult....
Ii doresc lui Catalin sa ia cea mai inteleapta decizie....

Tais
Postat pe 26 Iunie 2011 14:21
De la: adina1967, la data 2011-06-25 09:50:14ce-ar fi daca el ar supune-o unui test? sa inventeze o situatie asemanatoare dar in care el sa fie protagonistul si pe care ea sa o descopere "intamplator"? Daca ea il va ierta si va trece peste aceasta poveste atunci poate vor avea o sansa impreuna....



exact asta am vrut sa zic si eu :) ............ eu asa as proceda in locul lui "Catalin".............
aleka29
Postat pe 26 Iunie 2011 15:04
De la: J_Ana, la data 2011-06-24 11:59:39Nu stiu fetelor, am luat-o eu oare razna? Stiu ca sunt inca furioasa si mai sunt si subiectiva, insa incerc sa judec la rece si sa-i dau sfaturi de bun simt.
Fata i-a jurat credinta, si-a recunoscut greseala, i-a cerut iertare, ii spune mereu ce mare tampenie a facut si cat de mizerabil se simte ea ca l-a facut sa sufere, il vrea de barbat, vrea si bebe pe deasupra, insa...
...cum se numeste o femeie care are un prieten, independent de raceala sau nu dintre ei, insa e cu el, se vede cu el, merge la parinti cu el, dar sare in patul primului venit dupa o excitare pe mess!?!? Si mai e si asa entuziasmata! E adevarat, l-a tinut la distanta de patul ei o vreme indelungata inainte si dupa aventura ei, insa nici nu s-a despartit de el!! Tot inselat se cheama!

Sunt femeie si stiu un lucru, daca i-a placut sa si-o puna cu un tip care a excitat-o pe mess, sigur o sa simta intr-o buna zi din nou dorul dupa asa o experienta.
Sau sunt cu capul?!

Sincer, nu mi-am inselat niciodata sotul, nu stiu cum e senzatia, poate ma ajuta vreuna dintre voi care .. a cunoscut o asemenea experienta, cu raspunsul la intrebarea:

Daca ati facut-o, a fost ceva cu preponderenta sexual, dorinta, si v-a placut tare mult, chiar daca acum va iubiti partenerul, credeti ca veti fi tentate sa retraiti acea experienta?




Hmmm...foarte curioasa spovedania asta catre tine....cu lux de amanunte ...sa vezi tu ce necajit e bietul "Catalin" Sotul tau stie cat suflet pui tu pentru amicul comun?
Parca tind sa cred ca nu....
Problema lor o pot rezolva numai ei....ori sunt destepti , vad avantajele si dejavantajele acestui fapt ori se despart si gata.Viata merge inainte.Fiecare dintre noi putem sa fim prinsi in valtorile vietii fie ca esti barbat sau femeie, problema e cum reactionezi si ce te impinge sa reactionezi intr-un anume fel.
Nonaflowermay
Postat pe 26 Iunie 2011 18:18
Catalin nu prea da dovada de maturitate, desi are o varsta la care ar trebui. Viata nu tre traita pe forum-uri, cu atat mai mult sa asculti de fiecare persoana care isi da cu pararea pe net. Inteleg ca vrea opinii, pareri dar nu sa isi manance zilele gandindu-se "daca" si "poate".
Eu nu as fi stat in primul rand cu el atata timp, avand in vedere distantarea asta a lui fata de ea. Adica el practic a trimis-o in bratele altuia si acum se plange de consecinte. Desi pare greu de crezut, sunt femei care au nevoie de sex, nu sunt doar barbati in cauza. Doar ca femeile sunt mai aspru judecate.
Iti spun din proprie exeperienta (am inselat si am fost inselata): daca femeia gaseste acasa ceea ce ii trebuie si e multumita atunci nu inseala. Bineinteles, sunt si exceptii, dar in cazurile alea de regula sunt copile.
Ea e destul de matura incat sa stie ce vrea. Si daca s-a putut intoarce la el dupa distantarea produsa din cauza lui atunci inseamna ca il iubeste.
Catalin o sa isi sape singur groapa si o sa si cada in ea daca nu e atent. Nu te poti astepta ca un om sa renunte la nevoile lui si problemele lui doar pt ca asa vrei tu si pt ca ai si tu probleme.
Crinutu
Postat pe 26 Iunie 2011 19:17
De la: Crinutu, la data 2011-06-26 19:17:05Catalin nu prea da dovada de maturitate, desi are o varsta la care ar trebui. Viata nu tre traita pe forum-uri, cu atat mai mult sa asculti de fiecare persoana care isi da cu pararea pe net. Inteleg ca vrea opinii, pareri dar nu sa isi manance zilele gandindu-se "daca" si "poate".
Eu nu as fi stat in primul rand cu el atata timp, avand in vedere distantarea asta a lui fata de ea. Adica el practic a trimis-o in bratele altuia si acum se plange de consecinte. Desi pare greu de crezut, sunt femei care au nevoie de sex, nu sunt doar barbati in cauza. Doar ca femeile sunt mai aspru judecate.
Iti spun din proprie exeperienta (am inselat si am fost inselata): daca femeia gaseste acasa ceea ce ii trebuie si e multumita atunci nu inseala. Bineinteles, sunt si exceptii, dar in cazurile alea de regula sunt copile.
Ea e destul de matura incat sa stie ce vrea. Si daca s-a putut intoarce la el dupa distantarea produsa din cauza lui atunci inseamna ca il iubeste.
Catalin o sa isi sape singur groapa si o sa si cada in ea daca nu e atent. Nu te poti astepta ca un om sa renunte la nevoile lui si problemele lui doar pt ca asa vrei tu si pt ca ai si tu probleme.



Corect ! asa e ! farte bine zis !

pun pariu ca daca facea el chestia asta, ea ar fi trebuit "sa inteleaga: si sa ierte si sa uite ...
kudika052198
Postat pe 27 Iunie 2011 08:33
Buna ziua Am avut rabdare sa citesc aceasta povestioara pana la capat si iata si parerea mea. EL a gresit cand a cerut sfatul "PRIETENILOR" de pe acest site,pt ca nu exista cu adevarat prieteni,care ii sugereaza sa se desparta!!! Nu exista o iubire ideala ,ci toate iubirile au suisuri si coborasuri,asa ca numai inuma lui poate hotari...Au fost cazuri cand "EL"s-a indragostit chiar de o prostituata si n-a renuntat s-o iubeasca si a fost fericit cum nimeni altul...Prietena ta,sau mai bine zis iubita ta nu te-a inselat cu sufletul,ci doar cu trupul,pt ca era ravasita si de asta,tu tb sa te simti vinovat pt ca i-ai intors spatele...Ce voiai sa faca???sa ramana in genunchi, langa cel care nu-i dadea atentie??? l Ceea ce intra in suflet nu dispare...Ramane sa-ti deschizi sufletul in fata ei si sa-i spui de suferinta ta interioara si de indoielile tale... Daca o iubesti cu adevarat nu sta pe ganduri si inoada acea COMUNICARE care este cauza esecurilor in dragoste Astea sunt sfaturile mele,o prof,psilolog.Astept sa te schimbi,sa gandesti pozitiv si sa iubesti persoana care merita. Fericirea nu vine aievea, ci fiecare o construieste si o intretine dupa cum doreste.Un suflet pustiit de remuscari moare...iti doresc sa ai o nunta fara resentimente si "CASA DE PIATRA" Vom tine legatura si voi fi si eu fericita pe langa voi.Gina David.
kudika323092
Postat pe 27 Iunie 2011 09:29
In final asa l-am sfatuit si eu.
Fata pare ca-l iubeste sincer, ii este acum devotata si apropriata, calda, afectuoasa si mai ales ferm hotarata sa-l ia de barbat si sa faca copii.
Ce a fost a fost. Pentru ratacirea ei intr-adevar are si el o parte mare din vina. E adevarat, nici ea n-a luptat suficient. Dar mi-a zis in weekend ca ea i s-ar fi confesat, mai mult sau mai putin ca scuza, ca in acea perioada simtea ca nu mai traieste, ca viata ei nu avea nici un sens, simtea ca e o situatie care va dura la nesfarsit, in care el e coplesit de necazuri, nu ia nici o decizie in ceea ce o priveste, chiar se complace in noua postura de victima. Cata se pare ca se complacea in a o vedea o data pe saptamana, in rest stand cufundat in jocuri online. Mi-a mai spus ceva ce nu am stiut, ca ea a ramas insarcinata si ca a trebuit s-o intrerupa, pentru ca el numai de asta nu avea nevoie in acel moment.
Sincer, l-a facut sa sufere, e vinovata, insa el a impins-o acolo. Nu a fost acolo cand a trebuit mai mult. Se pare ca nici o femeie nu e Maica Tereza. Nici una nu suntem eroine. Daca ne merge prost, reactionam cu evenimentele ca atare.
Si acel cuceritor a aparut in cel mai prost moment posibil. Poate felul in care a fost cucerita si apoi abandonata sa-i fi fost o lectie.
Dar in final ea a ales sa ramana cu prietenul meu si sa-si lege viata de a lui. Nu e nici milionar, iar ea arata suficient de bine sa gaseasca pe oricine. Deci ce dovada mai buna de iubire poate avea decat ca e acum cu el?
Multumesc pentru sfaturi.
Si celor care dau ca sigur faptul ca femeia care ainselat o data va mai insela, le spun: daca fata are o natura buna, va invata ceva, va vedea cat i-a facut pe altii sa sufere. Si nu va mai repeta greseala. Se va desparti de el daca nu va merge, dar nu-l va mai insela. Sigur ca nu exista garantii, nici macar eu nu pot baga mana in foc ca in 10 ani nu voi ceda vreunui Don Juan, dar macar exista motive ca Cata sa-si asume riscul de a continua langa ea.
J_Ana
Postat pe 1 Iulie 2011 01:22
un copil daca are probleme de sanatate sau orice anume ,mama face tot ce este posibil pentru copilul ei,dar in schimbul prietenului ei,ea s-a simtit neglijata stiind prin ce trece prietenul sau,lucru pe care nu l-a facut si motiveaza cu aventur,sa fim seriosi.
kudika_928363
Postat pe 25 Iulie 2013 16:21
Daca erai sotia lui Henric al VIII-lea al Angliei, infidelitatea ta de o noapte te costa capul! Iaca, tind sa cred ca femeile erau mult mai fidele in acea epoca!
rondina
Postat pe 25 Iulie 2013 22:05
breeeeeeeee, nu taiati capete ca-i topic din 2011 i.e.n!
MissDarine
Postat pe 25 Iulie 2013 22:10
De la: MissDarine, la data 2013-07-25 22:10:07 breeeeeeeee, nu taiati capete ca-i topic din 2011 i.e.n!

Am vaz't Darine, dar daca tot l-a redeschis fatuca aia....
rondina
Postat pe 25 Iulie 2013 22:13
De la: rondina, la data 2013-07-25 22:13:28
De la: MissDarine, la data 2013-07-25 22:10:07 breeeeeeeee, nu taiati capete ca-i topic din 2011 i.e.n!

Am vaz't Darine, dar daca tot l-a redeschis fatuca aia....

probabil ca e de la procuratura, ca numa astia redeschid dosare antice vechi si de demult
MissDarine
Postat pe 25 Iulie 2013 22:19
De la: MissDarine, la data 2013-07-25 22:19:14
De la: rondina, la data 2013-07-25 22:13:28
De la: MissDarine, la data 2013-07-25 22:10:07 breeeeeeeee, nu taiati capete ca-i topic din 2011 i.e.n!

Am vaz't Darine, dar daca tot l-a redeschis fatuca aia....

probabil ca e de la procuratura, ca numa astia redeschid dosare antice vechi si de demult

...sau o molie!
rondina
Postat pe 25 Iulie 2013 22:21
De la: rondina, la data 2013-07-25 22:05:53 Daca erai sotia lui Henric al VIII-lea al Angliei, infidelitatea ta de o noapte te costa capul! Iaca, tind sa cred ca femeile erau mult mai fidele in acea epoca!


Acum le spanzura, biciuie si le omoara cu pietre, prin anume tari, unde domneste o anume religie.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 26 Iulie 2013 09:12
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-26 09:12:38
De la: rondina, la data 2013-07-25 22:05:53 Daca erai sotia lui Henric al VIII-lea al Angliei, infidelitatea ta de o noapte te costa capul! Iaca, tind sa cred ca femeile erau mult mai fidele in acea epoca!


Acum le spanzura, biciuie si le omoara cu pietre, prin anume tari, unde domneste o anume religie.
francezo inceteaza francezo iar vorbesti prostii
piparus-petru
Postat pe 26 Iulie 2013 09:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna....... 7 De la: GODZILA 15 Noiembrie 2011 19:49
caut amanta 18 De la: valy90 7 Decembrie 2010 13:23
Special pentru ziua indragostitilor ! 45 De la: ipahebirowtnod 8 Februarie 2011 09:59
am fost inselat de sotia mea cu care am o fetita de 3 ani 65 De la: camelusha83 1 August 2009 17:18
Help pls 36 De la: alina 10 Septembrie 2009 12:56