Setari Cookie-uri

Infidelitate: o singura noapte, un pas gresit

bitch trimite mesaj pe privat si te rezolv eu o facem la mine sa nu te afle lumea dar sa ai poza
animallover
Postat pe 25 Iunie 2011 09:21
catalin nu are incredere in el, in primul rand. daca rupe relatia cu fata asta cu care e de atata timp, si, pe care o iubeste atat de mult, gaseste cumva alta femeie despteapta, frumoasa , devreme acasa si fata mare cumva? la varsta pe care o are? ce diferenta e intre actuala , care si-a pus-o cu "X", inbt-un moment de ratacire si cea viitoare care clar are o varsta si cine stie cate aventuri in spatele ei !!! deci, sfatuieste-l pe catalin, mai intai sa se maturizeze si apoi sa se insoare. la varsta lui ar fi trebuit sa gandeasca cu alt "cap" !!!
kudika013613
Postat pe 25 Iunie 2011 09:30
De la: kudika402953, la data 2011-06-25 08:15:09Ma intriga mai mult faptul ca a facut-o...cu un tip cunoscut pe mess,dupa cateva convorbiri online.Reactia ei ar fi trebuit sa fie alta,sa se fi simtit jignita de avansurile facute de acel...cuceritor!Daca o discutie pe mess a inflacarat-o,atunci o atingere ,o imbratisare si niste vorbe frumoase ale unui alt barbat,in cazul in care trec iar prin clipe grele?



''53 oamenii fac multe tampenii pe net , mai ales femeile care cad pe spate direct cu picioarele desfacute cand citesc niste vorbe care le ating . stiu asta din propria gradina .
iar la cum evolueaza lucrurile le mai dau impreuna maxim 2 ani . si asta cu indulgenta .
e greu sa stai cu cineva sub acelasi acoperis si sa te intrebi unde pleaca , la munca sau ......
la un moment dat va refula si nu va fi deloc frumos .
jano , catalin are doua solutii : ori uita tot ce s-a intamplat si merg mai departe , ori mai bine pune punct aici.
ceea ce face el acum se cheama solutie de mijloc: o iarta dar nu uita si o tine sub supravegere stricta. iar de la asta pana la paranoia nu e decat un pas
tonim69
Postat pe 25 Iunie 2011 09:39
ce-ar fi daca el ar supune-o unui test? sa inventeze o situatie asemanatoare dar in care el sa fie protagonistul si pe care ea sa o descopere "intamplator"? Daca ea il va ierta si va trece peste aceasta poveste atunci poate vor avea o sansa impreuna....
adina1967
Postat pe 25 Iunie 2011 09:50
De la: adina1967, la data 2011-06-25 09:50:14ce-ar fi daca el ar supune-o unui test? sa inventeze o situatie asemanatoare dar in care el sa fie protagonistul si pe care ea sa o descopere "intamplator"? Daca ea il va ierta si va trece peste aceasta poveste atunci poate vor avea o sansa impreuna....

cea mai nefericita alegere.
ego71
Postat pe 25 Iunie 2011 09:53
De la: rashela, la data 2011-06-25 09:00:30
De la: kudika402953, la data 2011-06-25 08:15:09Ma intriga mai mult faptul ca a facut-o...cu un tip cunoscut pe mess,dupa cateva convorbiri online.Reactia ei ar fi trebuit sa fie alta,sa se fi simtit jignita de avansurile facute de acel...cuceritor!Daca o discutie pe mess a inflacarat-o,atunci o atingere ,o imbratisare si niste vorbe frumoase ale unui alt barbat,in cazul in care trec iar prin clipe grele?


Te intriga asta? Tocmai in lumea virtuala se spun cele mai frumoase vorbe si toate sunt crezute. TOTI fac asta cand scopul e o partida de sex. Iar fata din poveste, era SINGURA in acele momente. Nu consider ca a inselat pe nimeni. Cu atat mai putin pe un barbat care uitase ca ea exista.


Subscriu la opinia Rashelei. Daca ea, inculpata era prietena ta, ii luai ei partea spunand cat de neglijata se simtea saraca....etc si de asta a facut-o.
Nu-ti lasi femeia cine stie pe unde, te izolezi, te joci pe calculator, mananci bine, etc. si la intoarcere te astepti sa se comporte ca si cum nu s a intamplat nimic.
Intr-adevar, barbatii sunt mai predispusi spre calcatul stramb, da de ce? O femeie ce are? Nu e bine ce a facut fata asta, e clar, dar ei sa discute si sa se inteleaga. Fata i-a stat alaturi la bine si la rau, el a alungat-o.
Daca nu afla era totul ok si se casatoreau linistiti fara discutii pe forum.
Am trecut prin ceva asemanator, suntem fericiti acum si nici nu ne gandim la asta. El si-a asumat vina tacit. Vina e si a mea, bineinteles. Asa ca lasa i sa decida singuri si nu l mai martiriza pe el si nu o mai acuza pe ea ca a facut sex asa cu hei rupul de pe mess. Nu ai de unde stii cat sufera fata aia. Asta i viata, suntem oameni si asta i crucea noastra.
Aici fiecare spune ce il doare si cum ar reactiona el in situatia data. Asta i simplu...
Sa nu judecam asa usor...
giia
Postat pe 25 Iunie 2011 10:34
bitch please
animallover
Postat pe 25 Iunie 2011 10:45
De la: ego71, la data 2011-06-25 09:53:34
De la: adina1967, la data 2011-06-25 09:50:14ce-ar fi daca el ar supune-o unui test? sa inventeze o situatie asemanatoare dar in care el sa fie protagonistul si pe care ea sa o descopere "intamplator"? Daca ea il va ierta si va trece peste aceasta poveste atunci poate vor avea o sansa impreuna....

cea mai nefericita alegere.
Daca ar fi sa mearga la un preot sa faca o marturisire scrisa pe o coala de hartie nu ar scrie asa de mult si amanuntit precum cearsaful din topocul deschis
mysulica
Postat pe 25 Iunie 2011 11:40
Problemele si grijile ar fi trebuit sa fie ale amandurora,pentru ca de-aia formau un cuplu.El a decis sa o excluda,sa-si asume responsabilitatea pentru asta.Daca el i-a intors spatele,asta nu inseamna k si el i-a inselat increderea?Din punctul meu de vedere el e principalul vinovat pentru toate astea si acum pozeaza in victima.Daca vrei intr-adevar sa ii ajuti,nu te mai baga in viata lor si lasa-i sa-si rezolve singuri problemele..doar numai sunt copii mici,sunt oameni in toata firea si la varsta lui ar trebui sa stie ce vrea de la viata.
natalis
Postat pe 25 Iunie 2011 11:48
1. Nu l-a inselat,relatia lor in acel moment era terminata.
2. Ce vroia,sa foloseasca un morcov pana isi aminteste ca exista ? este umana,nu zeita, sanatoasa,el trebuia sa discute cu ea problemele lui, erau pentru a intari relatia, nu pentru a abandona femeia.
3. Sa se puna in situatia ei, oricui i se poate intampla, uneori este bine sa vezi si pe altcineva pentru a sti tu insuti daca iubesti sau nu o persoana.
4. Barbatii nu recunosc si nu au mustrari de constiinta atatea.
5. Ia viata cum este, nici cei mai fideli nu au o casatorie pe viata,toti dorim sa fie asa, este firesc,dar trebuie sa fim cosntienti ca vine un timp in care sentimentele se pot schimmba si punct final.
6. În criza de lucru care este in lume si mai ales in tara noastra draga, altii sunt nenorociti ca nu au unde sta si ce da de mancare copiilor, este rusinos ca voi va pierdeti timpul cu asa ceva. Sa lucrezi si tu mai mult, nu sta atata in casa si astepta sfaturi de la altii, vezi unde suferi mai mult, cu ea sa u fara ea, eu te-as lasa pentru ca esti un barbat slab de caracter, darmite sa mai am copil cu tine, nu trecutul conteaza, viitorul cu ea !!!!! Trecutul e trecut, las-al acolo si inainte.
kudika132747
Postat pe 25 Iunie 2011 11:56
De la: kudika132747, la data 2011-06-25 11:56:171. Nu l-a inselat,relatia lor in acel moment era terminata.
2. Ce vroia,sa foloseasca un morcov pana isi aminteste ca exista ? este umana,nu zeita, sanatoasa,el trebuia sa discute cu ea problemele lui, erau pentru a intari relatia, nu pentru a abandona femeia.
3. Sa se puna in situatia ei, oricui i se poate intampla, uneori este bine sa vezi si pe altcineva pentru a sti tu insuti daca iubesti sau nu o persoana.
4. Barbatii nu recunosc si nu au mustrari de constiinta atatea.
5. Ia viata cum este, nici cei mai fideli nu au o casatorie pe viata,toti dorim sa fie asa, este firesc,dar trebuie sa fim cosntienti ca vine un timp in care sentimentele se pot schimmba si punct final.
6. În criza de lucru care este in lume si mai ales in tara noastra draga, altii sunt nenorociti ca nu au unde sta si ce da de mancare copiilor, este rusinos ca voi va pierdeti timpul cu asa ceva. Sa lucrezi si tu mai mult, nu sta atata in casa si astepta sfaturi de la altii, vezi unde suferi mai mult, cu ea sa u fara ea, eu te-as lasa pentru ca esti un barbat slab de caracter, darmite sa mai am copil cu tine, nu trecutul conteaza, viitorul cu ea !!!!! Trecutul e trecut, las-al acolo si inainte.


trecutul e trecut, il lasi acolo daca poti, nu toti suntem facuti la fel , iar viata langa o persoana in care nu mai ai incredere este o viata pierduta, sincer nu stiu cine poate trece cu vederea o infidelitate , oricare ar fi motivul , in sinea ta esti macinat la maxim chiar daca incerci sa n o arati dar la un momendat cred ca rabufnesti, bine....ceea ce spun este in cazul in care iubesti partenerul , caci daca l iubesti nu ai cum sa ierti asa ceva , din contra ierti cand nu ti pasa si ai alte motive ptr care vrei sa ramai cu persoana respectiva, obisnuinta, situatie financiara, frica de singuratate etc....cand iubesti nu ai cum sa ierti o infidelitate ....am citit pe aici "daca o iubesti , daca l iubesti tre sa ierti" ...nu ai cum sa iubesti si sa inseli...se bat cap in cap ....eu daca as insela sincer n as vrea sa fiu iertata , mi as da seama ca nu insemn nimik ptr el , daca poate trece cu vederea ca mi am tras o cu altu..... ...asa cum nici eu nu l as putea ierta....
kitty_844
Postat pe 25 Iunie 2011 12:11
O persoana care inseala indiferent care ii sunt motivele, va trebui sa suporte consecintele actelor sale.A insela nu e o intamplare , ca si cum te-ai impiedicat si iaca s-a intamplat.Ce faci daca maine se intampla cu un coleg, apoi cu un prieten si toate sunt o intamplare. Basca ca relatia cu respectivul de pe net nu a mai durat ca nu a vrut ala, nu ca nu a vrut ea.
Deci hai sa o luam pe aia dreapta.Fata va mai insela .
Nu iti trebuie varsta ca sa faci alegeri bune in viata ci iti trebuie experienta care nu are legatura cu varsta uneori.Poti sa ai 50 ani , si daca ai avut o singura relatie de la 25 ani iti dai seama ca unul versat care a avut experienta si poate avea doar 28 te duce de nu te vezi. Deci nu mai confundati varsta cu experienta ca nu se poate pune egal la toata lumea.

Cunosc sentimentul ca am facut si eu si credeti-ma ca fata va mai calca deoarece ea nu mai are iubire, a incercat ceva nou si asta e mai de temut decat increderea. Si se va rupe relatia mai tarziu. E chestiune de timp care va parasi corabia primul. Pun banii pe ea.
motzko
Postat pe 25 Iunie 2011 14:44
parca e putin dezechilibrat in momentele astea si imi dau seama din cele spuse ca el nu va putea sa treaca peste chestia asta...nici nu l poti condamna, e greu sa uiti...incredere in ea nu va mai avea 100% CLAR!!
daca simte ca nu poate sa treaca de faza asta, nu cred ca ar avea rost..mai devreme sau mai tarziu , casnicia
lor se va termina...cat despre ea, e posibil sa se fi schimbat, e posibil sa nu..din pacate e mai greu de
dovedit...ideea e sa caute la el raspunsul, daca poate sau nu sa treaca peste tot si sa o ia de la capat..
intr o casnicie apar multe obstacole, intrebare e : la fiecare obstacol, ea va cauta consolarea in alta parte? poate va ajunge sa faca si el acelasi lucru...cine stie...
ideea e ca amandoi au gresit...el a uitat de ea, a neglijat o....insa aici putea sa intervina ea, sa comunice cu el, sa ii spuna ce se intampla...nu sa sara repede..nush...e complicat..nu vreau sa judec pe nimeni..e clar ca amandoi au gresit, insa nush ce sfat putem da, parerile sunt impartite, fiecare ar face altfel...asa k....raspunsul se afla la el....
ina85
Postat pe 25 Iunie 2011 16:11
De la: ina85, la data 2011-06-25 16:11:52parca e putin dezechilibrat in momentele astea si imi dau seama din cele spuse ca el nu va putea sa treaca peste chestia asta...nici nu l poti condamna, e greu sa uiti...incredere in ea nu va mai avea 100% CLAR!!
daca simte ca nu poate sa treaca de faza asta, nu cred ca ar avea rost..mai devreme sau mai tarziu , casnicia
lor se va termina...cat despre ea, e posibil sa se fi schimbat, e posibil sa nu..din pacate e mai greu de
dovedit...ideea e sa caute la el raspunsul, daca poate sau nu sa treaca peste tot si sa o ia de la capat..
intr o casnicie apar multe obstacole, intrebare e : la fiecare obstacol, ea va cauta consolarea in alta parte? poate va ajunge sa faca si el acelasi lucru...cine stie...
ideea e ca amandoi au gresit...el a uitat de ea, a neglijat o....insa aici putea sa intervina ea, sa comunice cu el, sa ii spuna ce se intampla...nu sa sara repede..nush...e complicat..nu vreau sa judec pe nimeni..e clar ca amandoi au gresit, insa nush ce sfat putem da, parerile sunt impartite, fiecare ar face altfel...asa k....raspunsul se afla la el....

asa e
noi nici nu cunoastem persoanele si chiar daca am fi avut dea face si tot n-am sti ce e in sufletul lor.
fiecare am actiona in alt mod.
aici doar ne dam cu parerea in functie de propria conceptie
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 16:30
nu stiu de ce va pierdeti timpul cu astfel de ganduri,daca ma inseala,daca nu ma inseala,e bine ca fiecare sa aiba incredere in el insusi si va spun eu ca lucrurile acestea nici nu apar dar daca stam tot timpul sa ne gandim daca n.ma inseala daca sotul ma inseala ,mie personal mi se pare o mare prostie,sunt atatea lucruri importante de facut atunci cand te casatoresti incat nu se merita sa-ti pierzi timpul cu astfel de lucruri care iti fac mai mult rau si in nici un caz bine.si nu stiu de spun unii Ma inseala! domne si-a inselat sotul sau sotia!nimeni nu inseala pe nimeni ,trebuie sa intelegem ca fiecare dintre noi avem niste placeri pe care trebuie sa le satisfacem.nu am inventat noi omul pe pamant !asta-i decand lumea si pamantul .cand iubesti un om mai intai trebuie sa-l respecti.dar asta cu inselatul este o prostie fara margini.nu va mai urmariti bai fratilor unul pe altul ,nu mai insinuati ,nu mai faceti scenarii ca de aici se produc cele mai multe rupturi in familie.si pana la urma daca sotul se mai duce la o alta din p.v.eu spun ca bine ca poate,lasati lumea sa traiasca nu va mai infranati starile,dorintele si nu mai ascultati la barfele altora ca si la ei e la fel !AVETI INCREDERE FIECARE IN PROPRIA PERSOANA SI NU IN ALTCINEVA!DUMNEZEU NE-A DAT FIECARUIA VIATA ,INDATORIREA NOASTRA ESTE CA FIECARE SA AVEM GRIJA DE PROPRIA VIATA!
kudika127260
Postat pe 25 Iunie 2011 16:31
PS.NU ASTEPTA DE LA ALTUL MAI MULT DECAT DE LA TINE!
kudika127260
Postat pe 25 Iunie 2011 16:33
NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!
kudika127260
Postat pe 25 Iunie 2011 16:37
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 16:38
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!
Valy90
Postat pe 25 Iunie 2011 17:34
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 17:52
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:52:51
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!


Da am inteles ca o ai in tine, dar prin ce parte a corpului??
Valy90
Postat pe 25 Iunie 2011 17:54
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:54:50
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:52:51
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!


Da am inteles ca o ai in tine, dar prin ce parte a corpului??


in spiritul meu .increderea nu este palpabila si nici excitabila
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 17:57
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:57:41
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:54:50
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:52:51
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!


Da am inteles ca o ai in tine, dar prin ce parte a corpului??


in spiritul meu .increderea nu este palpabila si nici excitabila


Eu zic ca, daca incerci s-o simti, sigur te vei excita.
Misca-te incet, de sus in jos.


Valy90
Postat pe 25 Iunie 2011 18:00
De la: adina1967, la data 2011-06-25 09:50:14ce-ar fi daca el ar supune-o unui test? sa inventeze o situatie asemanatoare dar in care el sa fie protagonistul si pe care ea sa o descopere "intamplator"? Daca ea il va ierta si va trece peste aceasta poveste atunci poate vor avea o sansa impreuna....


situatia e valabil numai invers
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 18:03
De la: Valy90, la data 2011-06-25 18:00:31
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:57:41
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:54:50
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:52:51
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!


Da am inteles ca o ai in tine, dar prin ce parte a corpului??


in spiritul meu .increderea nu este palpabila si nici excitabila


Eu zic ca, daca incerci s-o simti, sigur te vei excita.
Misca-te incet, de sus in jos.




sus
jos
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 18:03
De la: pickard, la data 2011-06-25 18:03:54
De la: Valy90, la data 2011-06-25 18:00:31
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:57:41
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:54:50
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:52:51
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!


Da am inteles ca o ai in tine, dar prin ce parte a corpului??


in spiritul meu .increderea nu este palpabila si nici excitabila


Eu zic ca, daca incerci s-o simti, sigur te vei excita.
Misca-te incet, de sus in jos.




sus
jos


Hai inca un pic si iti intri in ritm.
Tu azi faci economie de pupici??
Valy90
Postat pe 25 Iunie 2011 18:08
De la: natasa66, la data 2011-06-25 09:18:29
Imi pari mult prea patimasa.
Si consider ca-ti depasesti "atributiile" de prieten. Daca a venit sa se planga pe umarul tau, ii erai datoare cu un sfat, fara subiectivism.


..... poate ca ea nu e doar o prietena..... Poate ca este tocmai a 3 persoana din poveste, de aceea e asa patimasa !!


asa ma gandesc si eu!
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 18:08
De la: Valy90, la data 2011-06-25 18:08:46
De la: pickard, la data 2011-06-25 18:03:54
De la: Valy90, la data 2011-06-25 18:00:31
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:57:41
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:54:50
De la: pickard, la data 2011-06-25 17:52:51
De la: Valy90, la data 2011-06-25 17:34:39
De la: pickard, la data 2011-06-25 16:38:35
De la: kudika127260, la data 2011-06-25 16:37:03NU TREBIUE SA AIBA INCREDERE IN EA ,TREBUIE SA AIBA INCREDERE IN EL IN PRIMUL SI PRIMUL RAND!
PS.ALO!DRAGI BAIETI!VOI NU TREBUIE SA AVETI INCREDERE IN PARTENERE OBLIGATORIU IN VOI!

eu am in mine


O ai in tine?? Esti nebun?!!


INCREDEREA O AM IN MINE!


Da am inteles ca o ai in tine, dar prin ce parte a corpului??


in spiritul meu .increderea nu este palpabila si nici excitabila


Eu zic ca, daca incerci s-o simti, sigur te vei excita.
Misca-te incet, de sus in jos.




sus
jos


Hai inca un pic si iti intri in ritm.
Tu azi faci economie de pupici??


azi sunt serios! daca vrei iti dau
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 18:09
buna.......cred ca la toti in viata ni se intampla sa cadem si apoi sa ne para rau............nu ii iau ei aprarea dar din cate am citit si el are vina...practic cu indiferenta lui a indeprtato de el...ea a cautat ce nu avea cu el in alta parte........dar acum ea merita sansa....din cate spui ea il iubeste.......ar trebuii sa nu se mai gandeasca la greselile ei si sa fie fericit cu ea...o relatie de 9 ani e o gramada de timp...ar fi pacat tot ce au investit sa se aleaga prafu...asa ca baiete uita si fi fericit...
oana_mihaela_m
Postat pe 25 Iunie 2011 18:36
De la: oana_mihaela_m, la data 2011-06-25 18:36:33buna.......cred ca la toti in viata ni se intampla sa cadem si apoi sa ne para rau............nu ii iau ei aprarea dar din cate am citit si el are vina...practic cu indiferenta lui a indeprtato de el...ea a cautat ce nu avea cu el in alta parte........dar acum ea merita sansa....din cate spui ea il iubeste.......ar trebuii sa nu se mai gandeasca la greselile ei si sa fie fericit cu ea...o relatie de 9 ani e o gramada de timp...ar fi pacat tot ce au investit sa se aleaga prafu...asa ca baiete uita si fi fericit...


nu se alege praful se imparte la tribunal in mod corect...pentru trei lulele de lucruri nu merita sa te chinui toata viata
pickard
Postat pe 25 Iunie 2011 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am decis sa fac vraji ca sa contracarez infidelitatea rasei barbatesti .Ce credeti ? 134 De la: geo_xx 19 Noiembrie 2009 23:22
Un mic sfat :D 6 De la: cristinxxx 16 Aprilie 2011 15:05
Ce sunt barbatii si de ce? 34 De la: contesina 20 Martie 2011 18:56
Ce trebuie sa avem in vedere cand vorbim despre infidelitate? 1 De la: Dimitra26 27 Octombrie 2010 19:05
da sau nu 28 De la: valivieru96 16 Ianuarie 2010 20:12