Setari Cookie-uri

M-a parasit din vina mea, dupa 3 ani, cum o pot aduce inapoi? Pentru ca este cu un alt baiat.

De la: yumy, la data 2011-08-17 16:04:45
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

fata nu te mai lua de p****a baiatului ca imediat se enerveaza si te musca de c*r


Lasa-l fata sa ma muste, macar ma excit si eu un pic.
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 16:11
De la: piscolino, la data 2011-08-17 16:08:45
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:07:23
De la: yumy, la data 2011-08-17 16:04:45
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

fata nu te mai lua de p****a baiatului ca imediat se enerveaza si te musca de c*r

tu latra in continuare cum faci de mult...nu vei mai primi raspuns din partea mea.esti o nulitate.


da ce-ati patit de va certati?


Nu ne certam.
Asa glumim noi.
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 16:11
Doamne fereste,unde dai si unde crapa
Barbie30_
Postat pe 17 August 2011 16:12
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 16:12:19Doamne fereste,unde dai si unde crapa

Si cam unde a crapat?
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 16:16
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:09:55
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:01:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

am postat de 3 ori si nu a aparut.
"ochi de c..."parca stabilisem de comun acord...ca nu te mai legi de p....mea si nici eu de c...tau.daca te manca ...cata in alta parte.


Ce ai mai, iar ai baut peste masura?
Ce tot te aprinzi asa?De pla ta sa se lege o lepra.
Sa-mi iei ochii in gura, Vasile.

stii bine ...ce ai zis.pai daca zici un lucru fii pe pozitie...sau uiti de la mana pan la gura.sau [poate erai beata... da citeste in urma
PRALEA_
Postat pe 17 August 2011 16:17
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:17:09
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:09:55
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:01:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

am postat de 3 ori si nu a aparut.
"ochi de c..."parca stabilisem de comun acord...ca nu te mai legi de p....mea si nici eu de c...tau.daca te manca ...cata in alta parte.


Ce ai mai, iar ai baut peste masura?
Ce tot te aprinzi asa?De pla ta sa se lege o lepra.
Sa-mi iei ochii in gura, Vasile.

stii bine ...ce ai zis.pai daca zici un lucru fii pe pozitie...sau uiti de la mana pan la gura.sau [poate erai beata... da citeste in urma


Lasa mai, nu ma mai copia ca-s beata, stiu bine ce am zis.Tocmai, asta nu inteleg, cu ce te-am deranjat daca ti-am zis Alfredo?
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 16:19
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:19:51
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:17:09
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:09:55
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:01:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

am postat de 3 ori si nu a aparut.
"ochi de c..."parca stabilisem de comun acord...ca nu te mai legi de p....mea si nici eu de c...tau.daca te manca ...cata in alta parte.


Ce ai mai, iar ai baut peste masura?
Ce tot te aprinzi asa?De pla ta sa se lege o lepra.
Sa-mi iei ochii in gura, Vasile.

stii bine ...ce ai zis.pai daca zici un lucru fii pe pozitie...sau uiti de la mana pan la gura.sau [poate erai beata... da citeste in urma


Lasa mai, nu ma mai copia ca-s beata, stiu bine ce am zis.Tocmai, asta nu inteleg, cu ce te-am deranjat daca ti-am zis Alfredo?
pai daca nu sunt...asta e una ...apoi ai zis sa nu ne mai deranjam sa nu ne mai citam sa nu ne mai legam unul de altul...tu de ce te legi de mine...de ce ma provoci?. am stat in banca mea ...am suportat ce ai zis...dar termina domnule o data...daca ai ceva de zis ...si crezi ca nu trebuie sa stie lumea...poti sa zici in particular...dar nu cred ca e cazul.
PRALEA_
Postat pe 17 August 2011 16:24
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:24:40
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:19:51
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:17:09
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:09:55
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:01:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

am postat de 3 ori si nu a aparut.
"ochi de c..."parca stabilisem de comun acord...ca nu te mai legi de p....mea si nici eu de c...tau.daca te manca ...cata in alta parte.


Ce ai mai, iar ai baut peste masura?
Ce tot te aprinzi asa?De pla ta sa se lege o lepra.
Sa-mi iei ochii in gura, Vasile.

stii bine ...ce ai zis.pai daca zici un lucru fii pe pozitie...sau uiti de la mana pan la gura.sau [poate erai beata... da citeste in urma


Lasa mai, nu ma mai copia ca-s beata, stiu bine ce am zis.Tocmai, asta nu inteleg, cu ce te-am deranjat daca ti-am zis Alfredo?
pai daca nu sunt...asta e una ...apoi ai zis sa nu ne mai deranjam sa nu ne mai citam sa nu ne mai legam unul de altul...tu de ce te legi de mine...de ce ma provoci?. am stat in banca mea ...am suportat ce ai zis...dar termina domnule o data...daca ai ceva de zis ...si crezi ca nu trebuie sa stie lumea...poti sa zici in particular...dar nu cred ca e cazul.


Era vorba sa nu ne mai citam.Si, din cate stiu, eu nu te-am citat, plus de asta nici macar nu te-am jignit, cum ai facut tu.
Si daca tot nu esti tu ALA, de ce ai simti nevoia sa-mi raspunzi, sa te bagi in seama?Te-ai simtit?
Pe mine daca ma striga cineva pe strada intr-un fel, si nu e numele meu, nu intorc capul, dar tu, tu de ce l-ai intors?
Pffff
doi_ochi_caprui
Postat pe 17 August 2011 16:31
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:31:39
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:24:40
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:19:51
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:17:09
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-17 16:09:55
De la: PRALEA_, la data 2011-08-17 16:01:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-17 15:39:48Praleo,exista vreo explicatie pentru asta?

am postat de 3 ori si nu a aparut.
"ochi de c..."parca stabilisem de comun acord...ca nu te mai legi de p....mea si nici eu de c...tau.daca te manca ...cata in alta parte.


Ce ai mai, iar ai baut peste masura?
Ce tot te aprinzi asa?De pla ta sa se lege o lepra.
Sa-mi iei ochii in gura, Vasile.

stii bine ...ce ai zis.pai daca zici un lucru fii pe pozitie...sau uiti de la mana pan la gura.sau [poate erai beata... da citeste in urma


Lasa mai, nu ma mai copia ca-s beata, stiu bine ce am zis.Tocmai, asta nu inteleg, cu ce te-am deranjat daca ti-am zis Alfredo?
pai daca nu sunt...asta e una ...apoi ai zis sa nu ne mai deranjam sa nu ne mai citam sa nu ne mai legam unul de altul...tu de ce te legi de mine...de ce ma provoci?. am stat in banca mea ...am suportat ce ai zis...dar termina domnule o data...daca ai ceva de zis ...si crezi ca nu trebuie sa stie lumea...poti sa zici in particular...dar nu cred ca e cazul.


Era vorba sa nu ne mai citam.Si, din cate stiu, eu nu te-am citat, plus de asta nici macar nu te-am jignit, cum ai facut tu.
Si daca tot nu esti tu ALA, de ce ai simti nevoia sa-mi raspunzi, sa te bagi in seama?Te-ai simtit?
Pe mine daca ma striga cineva pe strada intr-un fel, si nu e numele meu, nu intorc capul, dar tu, tu de ce l-ai intors?
Pffff

din dragoste,din politete,de nervi,de toate...na e bine ?
pentru ca m-ai suparat de aia .adica tu ai voie sa scrii la adresa mea...si eu nu ca te superi...nu pentru ca ai scris ca sunt ...ALA...ci pentru ca ai scris la adresa mea.
da recunosc ca team jignit...(ai facuto si tu)...UITE ITI CER SCUZE...STAU IN GENUNCHI...DAR PREA M-AI SUPARAT.
si asta atunci cand eu am venit deschis razand si glumind ...si tu mi-ai dat cu firma-n cap....sa nu te mai citez...SCUZE INCA O DATA.
PRALEA_
Postat pe 17 August 2011 16:55
Offf, dar imi este imposibil sa ma impac cu acest gand, ca este cu altcineva. Daca s-ar intoarce acum as fi o cu totul alta persoana si as fi total dedicat ei. Mi se intampla sa o visez in fiecare noapte si uneori visez ca sunt impreuna cu ea iar dimineata cand ma trezesc regret enorm stiind ca a fost doar un vis. Am impresia ca o fata, odata ce se hotaraste sa faca un lucru, nu mai da inapoi orice ar fi. Vreau sa fac totul sa fim din nou impreuna.
kudika419197
Postat pe 18 August 2011 16:27
De la: kudika419197, la data 2011-08-18 16:27:27Offf, dar imi este imposibil sa ma impac cu acest gand, ca este cu altcineva. Daca s-ar intoarce acum as fi o cu totul alta persoana si as fi total dedicat ei. Mi se intampla sa o visez in fiecare noapte si uneori visez ca sunt impreuna cu ea iar dimineata cand ma trezesc regret enorm stiind ca a fost doar un vis. Am impresia ca o fata, odata ce se hotaraste sa faca un lucru, nu mai da inapoi orice ar fi. Vreau sa fac totul sa fim din nou impreuna.


Un sfat bun: nu fa nimic, pt ca risti sa devii ridicol. Un om indragostit face lucruri irationale... Asa ca, stai calm si las-o sa plece...
Micaell
Postat pe 18 August 2011 21:28
De la: kudika419197, la data 2011-08-18 16:27:27Offf, dar imi este imposibil sa ma impac cu acest gand, ca este cu altcineva. Daca s-ar intoarce acum as fi o cu totul alta persoana si as fi total dedicat ei. Mi se intampla sa o visez in fiecare noapte si uneori visez ca sunt impreuna cu ea iar dimineata cand ma trezesc regret enorm stiind ca a fost doar un vis. Am impresia ca o fata, odata ce se hotaraste sa faca un lucru, nu mai da inapoi orice ar fi. Vreau sa fac totul sa fim din nou impreuna.

STAI DREPT! arata-i ca esti om
kirk
Postat pe 18 August 2011 21:32
pai ai cam primit ce meritai... nu cred ca o iubesti, e doar o chestie de orgoliu. daca o iubeai nu te lasa inima sa o tratezi in halul in care zici ca te purtai... Urat! Fii barbat si accepta situatia! Cat credeai ca o sa inghita "tratamentul" aplicat de tine?!
kudika410734
Postat pe 19 August 2011 23:19
zi multam ca ai scapat de ea!!!o vorba veche din batrini zice:_sa nu alergi niciodata dupa tren sau tramvaie,intotdeauna vine urmatorul._ Bine ca ai scapat de ea!!!Nu aveai o viata prea fericita cu o astfel de creatura. Poate ai avut si o vina dea ta,sau poate ea,dar mai bine sa_ti fie singur.Mai tirziu iti vei da seama ce amintiri frumoase sau groaznice ai avut in viata!!!E BINE CA NU EXISTA UN COPIL L-A MIJLOC!!! FI FERICIT LA URMATOAREA STATIE!!!
Titanika
Postat pe 20 August 2011 09:03
Buna Robert! Mi s-a intamplat ceva asemanator, care inca nu a juns la un asa final. Dupa ce timp de 3 ani prietenul meu, pe care il iubeam si il respectam,( dar nu ii faceam secvente ca cele pe care ti le facea fosta ta prietena) m-a chinuit enorm, jignindu-ma, neluand seama de cuvantul meu, am decis sa il parasesc. De ce?
Pentru ca ultima oara m-a lovit. Dupa vreo 2 luni de zile a tot incercat sa ne impacam. L-am intrebat de ce mai insista si a spus ca vrea sa fie cu mine. Ciudat. Dupa 3 ani am intrebat? Raspunsul a fost ca asa vrea el. Dar vezi tu, ca nu se poate pentru ca acum vrea el. Iubirea pe care i-am purtat-o a fost distrusa de comportamentul lui rece, urat. In primul rand nu il mai respect. Si stii ce e mai trist? Ca timp de o luna de zile s-a comportat asa cum ar fi fost firesc de la inceput. A fost groaznic sa vad ca el putea fi un om normal, dar nu a vrut. Iar acum vrea. Nu suntem maarionetele nimanui. Cred ca a vrut sa fim impreuna nu din dragoste, ci din orgoliu ranit, din faptul ca eu chiar am terminat acea relatie urata. Nu mai simt absolut nimic pentru el. Pentru ca, Robert, asa a vrut el. E prea tarziu pentru regrete.
Stii cum e, trebuie sa respecti si sa iubesti un om cat timp este in viata, nu dupa ce moare sa te plangi peste tot cat de mult l-ai iubit si sa ii mai faci si mormant de marmura, pentru ca nu te mai aude. Asa este si in cazul tau. S-a terminat. Si iti spun din experienta ca, chiar daca ar fi sa va impacati, nu va merge niciodata. Si sa stii ca nu e labila psihic, ci comportamentul acela era al unei fete indragostite, imatura si care visa la o dragoste ca in filme. De asemenea, presupun ca avea vreo 20 de ani. Deci era firesc sa se comporte asa. tu nu ai inteles-o si nu o iubeai, iar ea dorea sa o iubesti. deci nu mai da vina pe ea. Acum trebuie sa accepti ca s-a terminat.
kudika413326
Postat pe 20 August 2011 09:59
omule te-a iubit ca o nebuna, acu ca ai pierdut-o ca un fraier o vrei inapoi. ceri cam mult nu crezi???? ai vrut des[artire asta ai
kudika021451
Postat pe 22 August 2011 02:21
Lasa fataaaaaaaaaaaa linishtita!!! Gata, s-a duuuuuus!!!
kudika411091
Postat pe 22 August 2011 22:14
Nu te mai mintzii singur, e plina lumea de persoane care se ocupa cu aceasta nebunie !!!
Adevarul, este ca tu esti fericit ca ai scapat de ea !!! Fi fericit !!! Ai scapat de o mincinoasa , de o persoana inselatoare, de o persoana care-ti distruge sufletul daca stai aproape de ea ! Nu te apropia de vipera ca nu ai nimic de castigat dar ai foarte mult de pierdut daca stai aproape de ea !!!
Dezvolta-ti calitatile tale morale, ca sa nu mai fi compatibil si sa nu mai intri in rezonantza cu caractere otravitoare.
Spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun eu ce ??? Cine esti !!!
Deci ? Vezi ca umbland dupa un asemenea caracter ca ea, iti etalezi caracterul tau pe masa ! Ea-ti reprezinta caracterul , daca tu o mai admiri si o doresti asa cum este ea acum !

Daca vrei sa fi mai bun decat ea, intoarce-i spatele ca la un gunoi si demonstreaza ca tu doresti ceva mai calitativ. Daca tu cauti prin gunoaie, inseamna ca si gunoaiele-ti sint superioare tie !!!

Ai grije ce anume admiri in viatza, formele trupului sint schimbatoare, dar caracterele otravitoare sint vesnice. La fel si caracterele din lumina, tot vesnice sint. Sper sa ai puterea si curajul de a cauta in locuri curate , o fata curata, cu care sa te simti bine din toate punctele de vedere si nu doar dintr-un singur motiv banal.

Baiatul care ti-a luat vipera de linga tine, si-a luat o bomba cu ceas in casa. Isi va invatza si el lectia vietzii la fel ca si tine... peste cativa ani, el va fi exact in locul tau, muscat de vipera si cu sufletul otravit , va cauta ajutor...

Poti sa-l plangi deja de pe acum, caci soarta lui este deja clara, asa cum si a ta a fost , doar ca tu, ai refuzat sa vezi acest adevar.
Vrei sa fi muscat din nou ? Atunci stai aproape de ea, si otrava din ea iti va distruge sufletul de tot.

Ridica-ti capul sus ! Respira ! Fi mandru de tine, si spune-ti asa: Vreau sa fiu sanatos, imi respect sufletul, vreau sa fiu fericit, vreau sa fiu departe de fetele otravitoare si in schimb sa fiu aproape de cele bune !

Vreau sa fiu o persoana de calitate, ca sa intru in rezonantza cu persoane de calitate ! Incep chiar din acest moment, sa admir sinceritatea, adevarul, fidelitatea, armonia, iubirea, claritatea, curatenia, stiintza, recunostintza, sanatatea, increderea, implinirea , veselia, bucuria, fericirea, incantarea, multumirea, libertatea, viatza...

Admira-i pe cei ce au relatii de foarte lunga durata si vezi ce au ei in plus fatza de altii, vezi cum gandesc acele cupluri, stai aproape de asemenea persoane, invatza de la ei cum sa gandesti constructiv...
Succesul si fericirea fie cu tine
denis_3d25
Postat pe 10 Septembrie 2011 01:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
clipe de viata 5 De la: Shhh 8 Aprilie 2010 07:51
Se va intoarce? 3 De la: Apadeploaie 1 Mai 2010 20:30
Iubirea bate-o vina - part 2 83 De la: kudika_16194 6 Octombrie 2012 15:39
Rascruce sau un nou inceput? 6 De la: kamita_iul 25 Mai 2013 14:37
un sfat va rog 14 De la: steffy91 6 August 2011 13:58