Setari Cookie-uri

monik

multumesc mult paloma 85 .
roxanyca
Postat pe 28 August 2011 22:33
ms mult paloma85
roxanyca
Postat pe 28 August 2011 22:38
ms mult paloma85
roxanyca
Postat pe 28 August 2011 22:40
De la: kudika427237, la data 2011-08-28 21:37:45stiu ca barbatii or sa ma urasca dar cred ca sotul meu a merit-o si fata de el nu ma simt vinovata deloc ma simt vinovata fata de copii ,familie si fata de mine dar el chiar o merita . pt el a fost ca o lovitura sub centura mai ales ca pustul arata f bn si l-am inselat acasa la noi .cred ca l-am lovit in orgoliu ,dar asta e el ma umilit cu nenorocita aia 6 ani si am indurat fara sa stie nici macar parintii mei am fost singura si am rezistat .acum e randul lui sa sufere


Eu imi permit st contrazic...nu cred k sotzul tau sufera atat de tare,avand in vedere k a plecat dupa toate oalele sparte lasandu-te pe tn sa aduni cioburile...nu i-ai facut lui rau,tzi-ai facut tzie ...fapta e consumata acm..e tziu pentru regrete
Capul sus si mergi inainte...viatza e lunga si multe alte gresheli ashteapta sa fie facute...
Arutzu28
Postat pe 29 August 2011 05:41
da in primul rand mie mi-am facut rau dar nici lui nu ii esre bn cand toti prieteni lui rad de el .
pt el e f important sa fie vazut ca un barbat puternic care face doar ce vrea cand vrea fara sa il jigneasca cineva sau sa il loveasca unde il doare ,mai precis in orgoliu
roxanyca
Postat pe 29 August 2011 12:17
De la: roxanyca, la data 2011-08-28 21:37:48stiu ca barbatii or sa ma urasca dar cred ca sotul meu a merit-o si fata de el nu ma simt vinovata deloc ma simt vinovata fata de copii ,familie si fata de mine dar el chiar o merita . pt el a fost ca o lovitura sub centura mai ales ca pustul arata f bn si l-am inselat acasa la noi .cred ca l-am lovit in orgoliu ,dar asta e el ma umilit cu nenorocita aia 6 ani si am indurat fara sa stie nici macar parintii mei am fost singura si am rezistat .acum e randul lui sa sufere


Tipic gandire de femeie...adevarul ca asta este modul perfect de razbunare. Iei cat mai multe pw.le tinere in toate gaurile cu care ai fost inzestrata si asa o sa-l faci sa sufere pe barbatul tau. Si dupa asta te miri ca te face lumea panarama.
NEWS FLASH: Asta esti!!!!
Mai mult de atat, te mandresti si ca ati facut-o acasa la voi pe unde probabil umbla si copiii vostri. Daca vroiai pw.la tanara te duceai frumos pe ascuns la un hotel, iti faceai de cap, taceai din gura aia sugatoare si tu erai satisfacuta si nimeni nu te mai judeca pt ca nu stiau.
Dar femeia tot femeie...inseala si dupa asta se mai si lauda...si in urma vin alte 20 de p* zdulici sa zica: Bravo fata!!! BIne i-ai facut nesimtitului!
Daca te-a inselat trebuia sa intentezi divortul pe motiv ca ai fost inselata(eventual adunai ceva probe), ii luai si copiii si banii si dupa asta iti faceai de cap pana iti venea greata de atata samanta masculina inghitita. Asta e un mod muuult mai eficient de razbunare. Tu nu ai facut decat sa te umilesti pe tine ca femeie...ATAT!
gigel460453
Postat pe 25 Octombrie 2011 16:05
De la: gigel460453, la data 2011-10-25 16:05:26
De la: roxanyca, la data 2011-08-28 21:37:48stiu ca barbatii or sa ma urasca dar cred ca sotul meu a merit-o si fata de el nu ma simt vinovata deloc ma simt vinovata fata de copii ,familie si fata de mine dar el chiar o merita . pt el a fost ca o lovitura sub centura mai ales ca pustul arata f bn si l-am inselat acasa la noi .cred ca l-am lovit in orgoliu ,dar asta e el ma umilit cu nenorocita aia 6 ani si am indurat fara sa stie nici macar parintii mei am fost singura si am rezistat .acum e randul lui sa sufere


Tipic gandire de femeie...adevarul ca asta este modul perfect de razbunare. Iei cat mai multe pw.le tinere in toate gaurile cu care ai fost inzestrata si asa o sa-l faci sa sufere pe barbatul tau. Si dupa asta te miri ca te face lumea panarama.
NEWS FLASH: Asta esti!!!!
Mai mult de atat, te mandresti si ca ati facut-o acasa la voi pe unde probabil umbla si copiii vostri. Daca vroiai pw.la tanara te duceai frumos pe ascuns la un hotel, iti faceai de cap, taceai din gura aia sugatoare si tu erai satisfacuta si nimeni nu te mai judeca pt ca nu stiau.
Dar femeia tot femeie...inseala si dupa asta se mai si lauda...si in urma vin alte 20 de p* zdulici sa zica: Bravo fata!!! BIne i-ai facut nesimtitului!
Daca te-a inselat trebuia sa intentezi divortul pe motiv ca ai fost inselata(eventual adunai ceva probe), ii luai si copiii si banii si dupa asta iti faceai de cap pana iti venea greata de atata samanta masculina inghitita. Asta e un mod muuult mai eficient de razbunare. Tu nu ai facut decat sa te umilesti pe tine ca femeie...ATAT!


Una e sa-tzi exprimi opinia direct la subiect si alta e sa generalizezi si sa o iei pe aratura...faptul k ai dat u peste kteva la fel nu inseamna k trebuie sa ne bagi pe toate-n aceeashi oala...
Arutzu28
Postat pe 27 Octombrie 2011 05:34
De la: Arutzu28, la data 2011-10-27 05:34:49
De la: gigel460453, la data 2011-10-25 16:05:26
De la: roxanyca, la data 2011-08-28 21:37:48stiu ca barbatii or sa ma urasca dar cred ca sotul meu a merit-o si fata de el nu ma simt vinovata deloc ma simt vinovata fata de copii ,familie si fata de mine dar el chiar o merita . pt el a fost ca o lovitura sub centura mai ales ca pustul arata f bn si l-am inselat acasa la noi .cred ca l-am lovit in orgoliu ,dar asta e el ma umilit cu nenorocita aia 6 ani si am indurat fara sa stie nici macar parintii mei am fost singura si am rezistat .acum e randul lui sa sufere


Tipic gandire de femeie...adevarul ca asta este modul perfect de razbunare. Iei cat mai multe pw.le tinere in toate gaurile cu care ai fost inzestrata si asa o sa-l faci sa sufere pe barbatul tau. Si dupa asta te miri ca te face lumea panarama.
NEWS FLASH: Asta esti!!!!
Mai mult de atat, te mandresti si ca ati facut-o acasa la voi pe unde probabil umbla si copiii vostri. Daca vroiai pw.la tanara te duceai frumos pe ascuns la un hotel, iti faceai de cap, taceai din gura aia sugatoare si tu erai satisfacuta si nimeni nu te mai judeca pt ca nu stiau.
Dar femeia tot femeie...inseala si dupa asta se mai si lauda...si in urma vin alte 20 de p* zdulici sa zica: Bravo fata!!! BIne i-ai facut nesimtitului!
Daca te-a inselat trebuia sa intentezi divortul pe motiv ca ai fost inselata(eventual adunai ceva probe), ii luai si copiii si banii si dupa asta iti faceai de cap pana iti venea greata de atata samanta masculina inghitita. Asta e un mod muuult mai eficient de razbunare. Tu nu ai facut decat sa te umilesti pe tine ca femeie...ATAT!


Una e sa-tzi exprimi opinia direct la subiect si alta e sa generalizezi si sa o iei pe aratura...faptul k ai dat u peste kteva la fel nu inseamna k trebuie sa ne bagi pe toate-n aceeashi oala...

Da nu a pus capacul la oala...poti sa te scoti daca vezi ca te ineci.
PRALEA_
Postat pe 27 Octombrie 2011 09:50

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ,ce bine ma distrez !
ma prapadesc de atata buna dispozitie , PRALEA ,ca bine zisa'si!
Cat ptr. gigel460453, de acord cu tine!
Sa nu uitam "razbunarea arma prostului" ! hi hi hi hi
Arutzu28,te simti cumva cu musca pe caciula ?? de aia te-ai ofuscat??? lasa ca-ti trece ! nu te mai supara ca faci riduri,ai o sa te coste ,BOTOX-ul ca sa le remediezi!! ptr. cine nu se simte ofuscat!
kudika132368
Postat pe 27 Octombrie 2011 10:47
De la: kudika132368, la data 2011-10-27 10:47:05
Cat ptr. gigel460453, de acord cu tine!
Sa nu uitam "razbunarea arma prostului" ! hi hi hi hi


E asa si nu prea. Razbunarea este buna, dar cand este facuta inteligent. In cazul inselatului in nici un caz nu trebuie raspuns cu aceeasi moneda...asta e valabil la AMBELE SEXE.
Am zis ca este gandire feminina pentru ca am auzit foarte multe femei gandind asa...nu am zis ca TOATE gandesc asa...dar sunt foarte multe. La noi barbatii e simplu: daca suntem inselati ori iertam ori zicem punct si de la capat(cu altcineva). In cazul de fata mica ei escapada o poate costa foarte mult...intr-un divort si un eventual partaj el daca vine cu ceva probe si un avocat mai descurcaret poate sa o lase fara copii si in strada.
Dar repet: daca ai in cap numai p.wla tanara nu te mai gandesti si la consecinte.
gigel460453
Postat pe 27 Octombrie 2011 14:04
De la: kudika132368, la data 2011-10-27 10:47:05
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ,ce bine ma distrez !
ma prapadesc de atata buna dispozitie , PRALEA ,ca bine zisa'si!
Cat ptr. gigel460453, de acord cu tine!
Sa nu uitam "razbunarea arma prostului" ! hi hi hi hi
Arutzu28,te simti cumva cu musca pe caciula ?? de aia te-ai ofuscat??? lasa ca-ti trece ! nu te mai supara ca faci riduri,ai o sa te coste ,BOTOX-ul ca sa le remediezi!! ptr. cine nu se simte ofuscat!


nu port caciula,,dar cand o sm hotarasc sa port,,te invit st ashezi pe ea...
Arutzu28
Postat pe 27 Octombrie 2011 23:58
De la: PRALEA_, la data 2011-10-27 09:50:58
De la: Arutzu28, la data 2011-10-27 05:34:49
De la: gigel460453, la data 2011-10-25 16:05:26
De la: roxanyca, la data 2011-08-28 21:37:48stiu ca barbatii or sa ma urasca dar cred ca sotul meu a merit-o si fata de el nu ma simt vinovata deloc ma simt vinovata fata de copii ,familie si fata de mine dar el chiar o merita . pt el a fost ca o lovitura sub centura mai ales ca pustul arata f bn si l-am inselat acasa la noi .cred ca l-am lovit in orgoliu ,dar asta e el ma umilit cu nenorocita aia 6 ani si am indurat fara sa stie nici macar parintii mei am fost singura si am rezistat .acum e randul lui sa sufere


Tipic gandire de femeie...adevarul ca asta este modul perfect de razbunare. Iei cat mai multe pw.le tinere in toate gaurile cu care ai fost inzestrata si asa o sa-l faci sa sufere pe barbatul tau. Si dupa asta te miri ca te face lumea panarama.
NEWS FLASH: Asta esti!!!!
Mai mult de atat, te mandresti si ca ati facut-o acasa la voi pe unde probabil umbla si copiii vostri. Daca vroiai pw.la tanara te duceai frumos pe ascuns la un hotel, iti faceai de cap, taceai din gura aia sugatoare si tu erai satisfacuta si nimeni nu te mai judeca pt ca nu stiau.
Dar femeia tot femeie...inseala si dupa asta se mai si lauda...si in urma vin alte 20 de p* zdulici sa zica: Bravo fata!!! BIne i-ai facut nesimtitului!
Daca te-a inselat trebuia sa intentezi divortul pe motiv ca ai fost inselata(eventual adunai ceva probe), ii luai si copiii si banii si dupa asta iti faceai de cap pana iti venea greata de atata samanta masculina inghitita. Asta e un mod muuult mai eficient de razbunare. Tu nu ai facut decat sa te umilesti pe tine ca femeie...ATAT!


Una e sa-tzi exprimi opinia direct la subiect si alta e sa generalizezi si sa o iei pe aratura...faptul k ai dat u peste kteva la fel nu inseamna k trebuie sa ne bagi pe toate-n aceeashi oala...

Da nu a pus capacul la oala...poti sa te scoti daca vezi ca te ineci.



u eshti ala de sta pitit cu capacul in mana pregatit sa-l puna?
Arutzu28
Postat pe 28 Octombrie 2011 00:00
De ce ai stat cu el daca te insela? Si daca nu va mai iubeati? Nu stiu, tu ori nu ai demnitate de femeie ori esti o panarama cu mentalitate de prostituata intretinuta de un sot care muncest din greu sa te tina pe tine prin facultate si cu bani la discretie. Foarte bine ca esti judecata, asa meriti. Cand inseala un barbat, e mare gigolo, dar cand inseala o femeie, e o stricata fara demnitate. Decat sa iseli, mai bine te desparti, dar nu inseli. Inseli decat daca el nu vrea sa se desparta de tine. Dar nu inainte. Tu ai avut alte motive sa stai cu el, probabil banii. Asa ca nu mai face pe victima pentru ca nu te crede nimeni.
Eva32
Postat pe 28 Octombrie 2011 00:21
De la: Arutzu28, la data 2011-10-27 23:58:30
De la: kudika132368, la data 2011-10-27 10:47:05
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ,ce bine ma distrez !
ma prapadesc de atata buna dispozitie , PRALEA ,ca bine zisa'si!
Cat ptr. gigel460453, de acord cu tine!
Sa nu uitam "razbunarea arma prostului" ! hi hi hi hi
Arutzu28,te simti cumva cu musca pe caciula ?? de aia te-ai ofuscat??? lasa ca-ti trece ! nu te mai supara ca faci riduri,ai o sa te coste ,BOTOX-ul ca sa le remediezi!! ptr. cine nu se simte ofuscat!


nu port caciula,,dar cand o sm hotarasc sa port,,te invit st ashezi pe ea...


Nu porti??? nici macar caciula metaforica??
nu-i nimic! musca se poate aseza si daca nu ai caciula !
asa ca....ai simtit musca oricum ..si cu caciula si fara!
dar cum ai spus ca nu ai caciula si m-ai invitat sa ma asez pe ea ,o sa ma asez ....! direct in capul tau ala gol si fara caciula metaforica! uite - asa ,iote ca m-am asezat...numa ca e cam lipsit de comfort pe aici...bate vantul..suiera a gool !
kudika132368
Postat pe 29 Octombrie 2011 13:04
De la: gigel460453, la data 2011-10-27 14:04:06
De la: kudika132368, la data 2011-10-27 10:47:05
Cat ptr. gigel460453, de acord cu tine!
Sa nu uitam "razbunarea arma prostului" ! hi hi hi hi


E asa si nu prea. Razbunarea este buna, dar cand este facuta inteligent. In cazul inselatului in nici un caz nu trebuie raspuns cu aceeasi moneda...asta e valabil la AMBELE SEXE.
Am zis ca este gandire feminina pentru ca am auzit foarte multe femei gandind asa...nu am zis ca TOATE gandesc asa...dar sunt foarte multe. La noi barbatii e simplu: daca suntem inselati ori iertam ori zicem punct si de la capat(cu altcineva). In cazul de fata mica ei escapada o poate costa foarte mult...intr-un divort si un eventual partaj el daca vine cu ceva probe si un avocat mai descurcaret poate sa o lase fara copii si in strada.
Dar repet: daca ai in cap numai p.wla tanara nu te mai gandesti si la consecinte.


Am inteles perfect! Stiam ca te referi NUMAI la cazul in speta,adica discutat numai pe acest topic,de aia ti-am si aprobat postarea anterioara!
Bineinteles ca razbunarea are si ea rostul ei ....!nu am generalizat!
kudika132368
Postat pe 29 Octombrie 2011 13:10
De la: kudika132368, la data 2011-10-29 13:04:49
De la: Arutzu28, la data 2011-10-27 23:58:30
De la: kudika132368, la data 2011-10-27 10:47:05
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ,ce bine ma distrez !
ma prapadesc de atata buna dispozitie , PRALEA ,ca bine zisa'si!
Cat ptr. gigel460453, de acord cu tine!
Sa nu uitam "razbunarea arma prostului" ! hi hi hi hi
Arutzu28,te simti cumva cu musca pe caciula ?? de aia te-ai ofuscat??? lasa ca-ti trece ! nu te mai supara ca faci riduri,ai o sa te coste ,BOTOX-ul ca sa le remediezi!! ptr. cine nu se simte ofuscat!


nu port caciula,,dar cand o sm hotarasc sa port,,te invit st ashezi pe ea...


Nu porti??? nici macar caciula metaforica??
nu-i nimic! musca se poate aseza si daca nu ai caciula !
asa ca....ai simtit musca oricum ..si cu caciula si fara!
dar cum ai spus ca nu ai caciula si m-ai invitat sa ma asez pe ea ,o sa ma asez ....! direct in capul tau ala gol si fara caciula metaforica! uite - asa ,iote ca m-am asezat...numa ca e cam lipsit de comfort pe aici...bate vantul..suiera a gool !


Citeshti printre randuri..am zis cand o sm hotarasc sa port te invit st ashezi...
Nush dak are rost sa continui schimbul asta de replici acide avand in vedere k prin capul meu shuiera a gol.. ..itzi las tzie onoarea de a da ultima replica...

O zi buna-tzi doresc
Arutzu28
Postat pe 29 Octombrie 2011 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog raspundeti-mi 3 De la: Titanika 22 Februarie 2012 22:41
de ce sunt ticalosi barbatii? 106 De la: Madamadalina69 16 Noiembrie 2009 18:19
Ajutoor 11 De la: Tharr 29 Aprilie 2011 22:25
Ce sa cred??? 31 De la: dolcik1 3 Iulie 2009 20:04
M-a inselat dar nu stiu ce sa ma fac cu el... 12 De la: DyScorpio 5 Octombrie 2011 22:29